18 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
1.09.2020 | День знань

Нижнівським учням подарували шкільний автобус 

 

З року в рік підтримується добра традиція відзначення свята – Дня знань. Перше вересня єднає усіх нас, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Сьогодні усі шляхи ведуть до школи.

Доволі хвилюючим та святковим став День знань для жителів села Нижнів, бо нарешті здійснилася їхня давня мрія – сьогодні опорний заклад, Нижнівська загальноосвітня школа отримала подарунок – новий шкільний автобус. Для вручення керівникові навчального закладу ключів від транспортного засобу завітав перший заступник голови райдержадміністрації Роман Мигаль.

У своєму виступі він подякував директору, вчителям та іншим працівникам закладу за підготовку до нового навчального року, привітав учнів та педагогів зі святом, побажав батькам першокласників особливого терпіння. Окрім цього Роман Мигаль зазначив, що автопарк школи поповнився новеньким шкільними автобусом, що значно покращить рівень підвезення дітей до опорної школи та що дасть можливість дітям навчатись в значно комфортніших умовах. Все це стало можливим завдяки активній роботі обласної та  районної влади усіх рівнів.

Під дружні оплески присутніх перший заступник голови державної адміністрації разом з гостями передав ключі від новенького автобусу директору навчального закладу, побажавши, аби довгоочікуваний дарунок став символом усього позитивного, завжди приносив тільки успіх та радість.

На закінчення свята для усіх учнів, як симвoл пoчатку навчальнoгo рoку прoлунав перший дзвoник.


1.09.2020 | День знань

Обертинському загальноосвітньому навчальному закладу вручено новий шкільний автобус

 

1 вересня – День знань!  Для першокласників – це свято Першого дзвінка, а в цілому, свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів, викладачів та батьків. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.

    Саме 1 вересня, довгоочікуваною  та радісною подією стало вручення  нового шкільного автобуса у Обертинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, який підвозитиме школярів на навчання. Привітати присутніх вчителів, школярів та їх батьків завітали голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський, депутат обласної ради Богдан Станіславський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк. У своєму виступі Сергій Гаєвський привітав школярів та вчителів із Днем знань, побажав всім успішно та старанно вчитися, подякував  вчителям за щоденну невтомну працю, батькам за гарне виховання, та  підкреслив, що увага влади усіх гілок, у тому числі районної до підростаючого покоління важлива, тому що учням сьогодення у найблищому майбутньому прийдеться розбудовувати Україну, а новий шкільний автобус не тільки підвозитиме дітей до школи, ним учні також зможуть виїжджати на олімпіади, конкурси, екскурсії, розширюючи свій кругозір.

Під дружні оплески присутніх голова державної адміністрації вручив  ключі від транспортного засобу директору місцевої школи, побажавши, аби довгоочікуваний дарунок став символом усього позитивного, завжди приносив тільки успіх та радість.


1.09.2020 | .

Хід виконання ремонту доріг обговорили на нараді у Віталія Федоріва

 

Питанню ремонту доріг в області цьогоріч приділяється максимальна увага з боку влади. На їх відновлення вже спрямовано чи не найбільшу за останні роки суму коштів як із державного, так і місцевих бюджетів. На цьому сьогодні під час щотижневої онлайн-наради наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

 

http://www.if.gov.ua/news/hid-vikonannya-remontu-dorig-obgovorili-na-naradi-u-vitaliya-fedoriva


1.09.2020 | .

Віталій Федорів доручив керівникам районів підвищити рівень готовності медзакладів другої лінії для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу

 

З моменту поширення коронавірусу в Україні зареєстровано 121215 хворих на COVID-19. На Прикарпатті на коронавірусну хворобу захворіло вже 8661 особа. За останню добу недугу виявлено у 165 жителів області.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-doruchiv-kerivnikam-rajoniv-pidvishiti-riven-gotovnosti-medzakladiv-drugoyi-liniyi-dlya-gospitalizaciyi-hvorih-na-koronavirusnu-hvorobu-1


31.08.2020 | .

Хто має право на виплату стипендій?

 

Особи, які навчаються у навчальних закладах або наукових установах (далі - навчальні заклади) за державним (регіональним) замовленням за рахунок коштів загального фонду державного (відповідного місцевого) бюджету, а саме:

1) учнів денної форми навчання професійно-технічних навчальних закладів, крім учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів при установах виконання покарань (далі - учні);

2) студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації (наукових установ), крім осіб, які навчаються за спеціальностями галузі знань “Державне управління” або спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” за замовленням Нацдержслужби (далі - студенти);

3) курсантів денної форми навчання невійськових вищих навчальних закладів цивільної авіації, морського і річкового транспорту (далі - курсанти невійськових вищих навчальних закладів). Переліки невійськових вищих навчальних закладів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка курсантів, затверджуються в установленому порядку;

4) учнів VIII-XII класів державних середніх спеціалізованих мистецьких шкіл (шкіл-інтернатів);

5) учнів I-II курсів училищ фізичної культури, студентів I-II курсів Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного;

6) слухачів підготовчих відділень музичних вищих навчальних закладів та студій підготовки акторських кадрів (далі - слухачі);

7) клінічних ординаторів;

8) аспірантів і докторантів, які навчаються за денною формою навчання (з відривом від виробництва);

9) курсантів, слухачів та ад’юнктів вищих військових навчальних закладів (вищих начальних закладів із специфічними умовами навчання) та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів - у частині призначення академічних стипендій, зазначених у підпункті 1 пункту 12 цього Порядку.

Учням, студентам, курсантам невійськових вищих навчальних закладів, слухачам, клінічним ординаторам, аспірантам і докторантам, які навчаються згідно з угодами, укладеними між навчальними закладами та фізичними або юридичними особами, стипендії можуть виплачуватися за рахунок коштів таких осіб, якщо це передбачено умовами укладеної угоди.

 

Відділ Тлумацьке бюро правової допомоги


31.08.2020 | .

 

29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і цілісність України!

 

Указом Президента України В.Зеленського №621/2019 від 23.09.19 р. 29 серпня встановлено Днем пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У цей день згадуємо подвиг Героїв України та вшановуємо пам'ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність України. По всій Україні до меморіалів та стін пам'яті загиблих покладаються квіти, проводяться зустрічі з родинами загиблих і постраждалих, згадуються героїчні сторінки життя.

Пам'ятаймоподвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!


31.08.2020 | .

Громадяни, які не мали зареєстрованого місця проживання, зможуть проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня

 

11 червня Центральна виборча комісія схвалила постанову «Про Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання». Цей документ надає можливість голосувати громадянам, які з різних причин не мають штампу «прописки».

 

http://www.if.gov.ua/news/gromadyani-yaki-ne-mali-zareyestrovanogo-miscya-prozhivannya-zmozhut-progolosuvati-na-miscevih-viborah-25-zhovtnya-1


31.08.2020 | .

Програма Президента України «Велике будівництво» у наступному році буде продовжена і розширена, - Віталій Федорів

 

    Програма Президента України «Велике будівництво» на теренах Прикарпаття не завершується. На цьому наголосив при спілкуванні зі ЗМІ голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

 

http://www.if.gov.ua/news/programa-prezidenta-ukrayini-velike-budivnictvo-u-nastupnomu-roci-bude-prodovzhena-i-rozshirena-vitalij-fedoriv


28.08.2020 | .

Із понеділка 6 територіальних одиниць Прикарпаття будуть у «червоній зоні» – рішення Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС

 

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 серпня цього року міста і райони Івано-Франківської області потрапили до червонного або помаранчевих рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та перебуватимуть у них щонайменше найближчі два тижні.

 

http://www.if.gov.ua/news/iz-ponedilka-6-teritorialnih-odinic-prikarpattya-budut-u-chervonij-zoni-rishennya-regionalnoyi-komisiyi-z-pitan-teb-i-ns


28.08.2020 | .

Відбулося чергове  черговезасідання районної  комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам району за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

27 серпня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Мигаля відбулося чергове засідання районної  комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам району за рахунок коштів місцевого бюджету.

Розглянувши звернення громадян району вирішили надати одноразову грошову допомогу 3 громадянам району на загальну суму 1,1 тис. грн. за рахунок кошторисних призначень місцевого бюджету.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області