19 січень 2022
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
12.02.2021 | .

Всі регіони готуються до похолодання та погіршення погодних умов


12.02.2021 | .

 

Відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої пошкодженням автомобіля у наслідок наїзду на незакріплений каналізаційний люк, вирізані ями, вибоїни.

 

Для того, щоб притягнути до відповідальності за бездіяльність комунальні служби за неналежне утримання дорожнього покриття, кожному водію необхідно знати основні базові кроки, які допоможуть довести правоту в суді та стягнути компенсацію за пошкоджене авто.

Перші дії водія при ДТП передбачені Правилами дорожнього руху. Зупиніться, забезпечте безпеку руху, шляхом виставлення знаків аварійної зупинки, та викликайте патрульну поліцію. Не варто переміщати автомобіль. 

Зупиніть свідків ДТП, запишіть їх данні та номера телефонів.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/112537.htm


10.02.2021 | .

Меморандум між Кабміном, НКРЕКП, «Нафтогазом» та міськими головами: про що йдеться

 

  Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/memorandum-mizh-kabminom-nkrekp-naftogazom-ta-miskimi-golovami-pro-sho-jdetsya


10.02.2021 | .

Вірю, що разом нам вдасться вивести нашу освіту на новий рівень – Президент


10.02.2021 | .

Андрій Бойчук та Руслан Марцінків підтримали підписання Меморандуму щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води

 

Прикарпатці, зокрема й жителі міста Івано-Франківська, будуть взимку з теплом і гарячою водою, без зайвого навантаження на їхні сімейні бюджети. Це результати підписаного з ініціативи Президента України Володимира Зеленського Меморандуму між Кабінетом міністрів України, НКРЕ КП, «Нафтогаз» та міськими головами.

 

http://www.if.gov.ua/news/andrij-bojchuk-ta-ruslan-marcinkiv-pidtrimali-pidpisannya-memorandumu-shodo-vregulyuvannya-problemnih-pitan-u-postachanni-tepla-ta-garyachoyi-vodi


9.02.2021 | .

В області різко зросла кількість хворих на коронавірусну інфекцію

 

Станом на сьогодні, 9 лютого, в Івано-Франківській області зареєстрували 525 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Нагадаємо, що вчора було зафіксовано 398 випадків. На жаль, мусимо констатувати зростання кількості захворілих серед наших краян.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasti-rizko-zrosla-kilkist-hvorih-na-koronavirusnu-infekciyu


9.02.2021 | .

Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям

 

З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у вівторок підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

 

http://www.if.gov.ua/news/kabinet-ministriv-ukrayini-nkrekp-naftogaz-ta-meri-mist-pidpisali-memorandum-shodo-vregulyuvannya-problemnih-pitan-u-postachanni-tepla-ta-garyachoyi-vodi-ukrayincyam


9.02.2021 | .

Президент: Сьогодні стартує великий суспільний діалог, присвячений головним темам, які є опорою незалежності України


9.02.2021 | .

Відповідальність за недостовірну інформацію 

 

Кожна людина має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або у інший спосіб – на свій вибір. Це право гарантоване Конституцією України. При цьому така інформація повинна поширюватися із дотриманням законодавчих норм про її достовірність та не порушувати права інших осіб, не ганьбить їхню гідність, честь чи ділову репутацію.

Якщо ж особа все ж поширила недостовірну інформацію стосовно інших фізичних чи юридичних осіб – її може бути притягнуто до цивільно-правової відповідальності.

Якщо особа, яка розповсюдила недостовірну інформацію, відмовляються її спростувати, а також компенсувати матеріальну та (або) моральну шкоду, – особа, стосовно якої поширено таку інформацію, має право на захист своїх прав та інтересів шляхом звернення до суду.

Позовна давність стосовно вимог про спростування недостовірної інформації, поміщеної у засобах масової інформації, становить 1 рік, і обчислюється від дня поміщення цих відомостей у ЗМІ або від дня, коли особа довідалася чи могла довідатися про ці відомості.

В деяких випадках до винної особи може бути застосована адміністративна відповідальність за поширювання неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку, що тягне за собою накладення штрафу від десяти (170 гривень) до п’ятнадцяти (255 гривень) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку.

До способів захисту особистого немайнового права, зокрема права на повагу до гідності та честі, права на недоторканість ділової репутації, відносяться, наприклад:

-спростування недостовірної інформації;

-право на відповідь;

-заборона поширення інформації, якою порушуються особисті немайнові права тощо.

відділ Тлумацьке бюро правової допомоги


9.02.2021 | .

Андрій Бойчук провів засідання оперативного штабу з подолання наслідків стихії

 

За прогнозованою інформацією Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології очікується суттєве погіршення погодних умов.

 

http://www.if.gov.ua/news/andrij-bojchuk-proviv-zasidannya-operativnogo-shtabu-z-podolannya-naslidkiv-stihiyi.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області