20 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
31.08.2019 | Вітання

Шановні підприємці Тлумацького району!

 

Дозвольте привітати вас з вашим професійним святом – Днем підприємця! Інтенсивний розвиток малого і середнього бізнесу - основа успішної економіки держави. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, відрахування до бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві, адже вони вносять великий внесок в розвиток країни.

У цей святковий день хочемо побажати вам стабільності, надійних ділових партнерів і успіхів у всіх добрих починаннях на благо України! Бажаємо щоб удача та надія ніколи не залишали вас.

Висловлюємо щиру подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність.

Бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків задля підвищення добробуту нашого краю.

З повагою

 

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації

Микола Присяжнюк

 

Голова районної ради

Василь Двояк


31.08.2019 | Вітання

Дорогі учні, шановні батьки та

педагогічні працівники Тлумаччини!

 

Щиро вітаємо вас зі святом першого дзвоника - Днем знань! Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити.

Упевнені, що зерна науки зростуть у юних душах учнів урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен їхній день, кожен крок.

Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні!

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Зі святом, дорогі друзі!

 

З повагою

 

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації

Микола Присяжнюк

 

Голова районної ради

Василь Двояк


30.08.2019 | Актуально

Відбулося засідання клубу «Повір у себе» 

30 серпня 2019 року в Тлумацькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу «Повір у себе» для осіб старше 45 років за участю начальника Тлумацького відділу обслуговування громадян ( сервісного центру ) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Ірини Кочкодан.

Детальнішеhttp://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/95465.htm


30.08.2019 | ЦБС інформує

Іван Франко – письменник, мислитель, громадянин 

 

У скарбниці світової культури, у славній плеяді класиків української літератури є ім’я одного з видатних письменників України, вченого, громадського політичного діяча - І. Я. Франка.

Бібліотеки-філії Тлумацької ЦБС проводили цикл заходів під час яких відвідувачі дізнались багато цікавої інформації про українського генія. Проводились Франкові читання, літературні конкурси, години поезії… Діяли книжкові виставки–присвяти «Сила Франкового слова», «Безсмертна спадщина Франка».

В Нижнівській бібліотеці-філії пройшли Франкові читання «Під зорею Франкового слова». Була проведена година роздум «Цвіте добром  земля Каменяра». Бібліотекар Л.Кліщ розповіла про життєвий та творчий шлях видатного письменника, філософа, про перебування його на Прикарпатті. Л.Кулиняк ознайомила з кращими творами письменника, публікаціями періодичних видання, які представленні на книжковій виставці «Іван Франко – велет українського духу». Учасники заходу читали поезію І. Франка, ділилися своїми роздумами про прочитане, про вічне, про сьогодення.

І на сьогодні Іван Франко,  як  і  Тарас Шевченко є наш розум, наш дух, наш прапор.


30.08.2019 | Актуально

З новим парламентом Україна повинна включити «п’яту швидкість» на шляху до розвитку – Президент

        Перші сто днів роботи на посаді Президента України Володимир Зеленський назвав тихою прогулянкою в сутінках на першій швидкості з вимкнутими фарами. Про це він сказав під час звернення з посланням до Верховної Ради України.

«Нещодавно минуло сто днів моєї президентської каденції. Було багато різних оцінок, але повірте: найкритичнішу оцінку я даю сам собі. Цей період можна назвати тихою прогулянкою в сутінках, з вимкненими фарами та на першій швидкості», – заявив Президент.

Детальніше:  https://www.president.gov.ua/news/z-novim-parlamentom-ukrayina-povinna-vklyuchiti-pyatu-shvidk-56985


30.08.2019 | Статистика

До Дня підприємця

 

Головне управління статистики інформує. У підприємницькому секторі економіки області діє близько 50 тис. суб’єктів господарювання серед яких частка фізичних осіб-підприємців становить 84,7%. У них зайнято 167 тис. осіб, у тому числі на підприємствах (у юридичних осіб) – 91,9 тис. осіб, фізичні особи-підприємці та наймані у них працівники складають 75,1 тис. осіб. Частка підприємств у загальному обсязі реалізованої продукції (товарів, послуг) усіма суб’єктами господарювання області становить 83,2%, фізичних осіб-підприємців – 16,8%.

Фізичними особами-підприємцями здійснюється діяльність майже в усіх сферах економіки, зокрема, у загальній кількості суб’єктів господарювання, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею, ремонтом автотранспортних засобів, тимчасовим розміщуванням й організацією харчування, у сфері інформації та телекомунікацій, їх частка складає понад 91%, наданням транспортних, складських, поштових та кур’єрських послуг – 88%, у промисловості – 71%, у будівництві – 46%, у сільському, лісовому та рибному господарстві – 39%.


30.08.2019 | Актуально

На території Івано-Франківського лісгоспу облаштують зони для відпочинку, туризму та освіти

 

Івано-Франківськ другий рік реалізовує проект «Управління і використання міських ресурсів як природної спадщини в містах Дунайського регіону» (URBforDAN).

Кожне місто-учасник цього проекту має зберегти ліс на своїй території та соціалізувати його: облаштувати зони для відпочинку, туризму, спорту, освіти.

Стати партнером проекту Івано-Франківську запропонували представники міста Любляна зі Словенії.

Менеджер проекту в Івано-Франківську Уляна Сидор, розповідає, що європейські представники шукали в Україні ліси, наближені до міста. Територія, що планують облагороджувати в рамках проекту, розділена між Вовчинецькою сільською радою та Івано-Франківським лісгоспом.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/na-teritoriyi-ivano-frankivskogo-lisgospu-oblashtuyut-zoni-dlya-vidpochinku-turizmu-ta-osviti


29.08.2019 | Актуально

Сьогодні День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

 

День встановлений «На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві...» відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року.

Сааме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у ворожее оточення.

Як відомо, бої за важливий стратегічний об’єкт Донбасу - місто Іловайськ, тривали з середини серпня. Українським військовим майже вдалося оволодіти містом, але тут втрутилася російська армія. У плани Москви не входило здавати важливий стратегічний пункт, тому вона кинула проти українців свої регулярні війська.

Унаслідок вторгнення регулярних підрозділів Збройних Сил РФ та їх маршу в напрямку міста Іловайськ батальйони МВС України «Дніпро-1», «Миротворець», «Світязь», «Херсон», «Івано-Франківськ», Нацгвардії «Донбас» і сили сектору «Б» потрапили в оточення. 28 серпня становище наших військових стало критичним. Цього ж дня Президент Петро Порошенко звинуватив Росію у відкритому збройному вторгненні на Донбас і скасував з цієї причини візит до Туреччини. Згідно зі звітом Міністерства оборони України, вторгнення російських військ на територію України відбувалося протягом 24-29 серпня 2014 року, а загальна кількість контингенту складала: 3,5 тис. осіб особового складу, 60 танків, 320 БМД (БМП), 60 гармат, 45 мінометів, 5 ПТРК.

Тим часом, президент Росії Володимир Путін, граючи роль миротворця, 29 серпня запропонував проросійським бойовикам відкрити для українських військових гуманітарний коридор, яким би вони могли вийти з оточення. Насправді путінський «зелений коридор» став для наших військових справжньою дорогою смерті, адже тоді загинуло чимало українських військових.

Впродовж цих років тривають дискусії та ведеться слідство щодо цієї трагедії. Дані про втрати різняться й по сьогодні. Так, за офіційними даними, під час Іловайської операції і подальшого розстрілу в так званому «зеленому коридорі» 366 українських воїнів загинуло, 429 - отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.


29.08.2019 | Актуально

В області засіяли озимого ріпаку на 56-ти відсотках прогнозованої площі

 

За даними департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, станом на 28 серпня аграрії області провели сівбу озимого ріпаку під урожай 2020 року на площі 13 192 га або 56 відсотків до прогнозу.

Поряд з посівом ріпаку йде підготовка грунту під посів озимих зернових. Погодні умови сприяють високим темпам проведення польових робіт.

Варто додати, що в області під урожай 2020-го року прогнозується посіяти 67 тис. га озимих зернових та 24 тис. га озимого ріпаку.


29.08.2019 | З нагоди свята

Напередодні Дня підприємця відзначили кращих підприємців району 

 

У четвер, 29 серпня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк та заступник голови районної ради Василь Гнатюк, вітали підприємців району з їхнім професійним святом – Днем підприємця, яке в Україні відзначають в першу неділю вересня.

Представники влади району висловили слова вдячності та підтримки представникам бізнесу, які сумлінною сплатою податків до бюджету, створенням робочих місць, участю у благодійних акціях роблять вагомий внесок в економічний і соціальний розвиток району. Також вони нагородили кращих підприємців почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/95405.htm.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області