4 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
22.05.2020 | .

Президент провів селекторну нараду щодо будівництва доріг місцевого значення

 

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду щодо будівництва в країні доріг місцевого значення.

http://www.if.gov.ua/news/prezident-proviv-selektornu-naradu-shodo-budivnictva-dorig-miscevogo-znachennya


22.05.2020 | Нарада

 

Голова райдержадміністрації провів робочу нараду із керівниками правоохоронних органів району

У четвер, 21 травня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів нараду із керівниками правоохоронних органів району. На нараді були присутні радник голови РДА Роман Мигаль, начальник Тлумацького відділення поліції Андрій Яцків, голова Тлумацького районного суду Надія Лущак, прокурор Тлумацького відділення прокуратури Ігор Богусевич, начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області Любомир Стрембіцький, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА Ігор Гондюк.

У ході зустрічі присутні обговорили шляхи співпраці виконавчих гілок влади Тлумацького району із  правоохоронними органами. Одним із актуальних питань, про яке ми вже неодноразово писали – це питання незаконної вибірки піщано-гравійної суміші на теренах району, адже це на сьогоднішній день дуже актуальна тема, районна влада докладає максимум зусиль щоб цю проблему вирішити та привести її у законне русло. Окрім цього, на зустрічі було обговорено інші проблемні питання та визначено шляхи їх вирішення. Сергій Гаєвський зазначив, що сьогодні органи місцевої влади та силові відомства та повинні об'єднати зусилля для досягнення конкретних цілей, а це подолання злочинності та зменшення її проявів на теренах району.


22.05.2020 | Актуально

В області готуються до послаблення карантинних заходів

 

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у заході взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, керівники профільних структурних підрозділів ОДА та відповідних служб.

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasti-gotuyutsya-do-poslablennya-karantinnih-zahodiv


22.05.2020 | Статистика

Демографічна ситуація в області у січні–березні 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення області, за оцінкою, на 1 квітня 2020 року становила 1366,3 тис. осіб. Упродовж січня–березня 2020 року чисельність населення області зменшилась на 1755 осіб, що відбулося за рахунок природного скорочення (на 1828 осіб) та міграційного приросту (на 73 особи) населення.

Упродовж січня–березня 2020 року в області зареєстровано               2697 живонароджених та 4525 померлих: на 100 померлих припадає 60 живонароджених проти 47 живонароджених в середньому по державі. Кількість живонароджених та померлих порівняно з відповідним періодом 2019 року зменшилась на 7,2% та на 11,6% відповідно. Серед померлих –               21 дитина у віці до одного року, що на одну особу більше, ніж у січні–березні попереднього року.

У січні–березні 2020 року до області прибуло 2863, вибуло – 2790 осіб.

 

 


21.05.2020 | Актуально

Віталій Федорів доручив головам РДА та дорожнім службам області проінспектувати стан якості мостів

 

Сьогодні під керівництвом голови облдержадміністрації Віталя Федоріва відбулася онлайн-нарада із головами райдержадміністрацій. Участь у її роботі взяли заступники голови ОДА і керівники Служби автомобільних доріг області та ДП «Дороги Прикарпаття».

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-doruchiv-golovam-rda-ta-dorozhnim-sluzhbam-oblasti-proinspektuvati-stan-yakosti-mostiv


21.05.2020 | Інвестиції

Відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації з інвесторами

У середу, 20 травня, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський спільно з радником голови РДА Романом Мигалем, керівником апарату РДА Андрієм Мозилем, сільським головою Олешева Михайлом Кузівим провели виїзну зустріч із директором ТзОВ «НК Прикарпаття» Андрієм Дольним для ознайомлення із інвестиційними пропозиціями даного підприємства на Території Тлумацького району.  Також обговорили питання співпраці Тлумацької райдержадміністрації з даним підприємством. Варто зазначити, що основним видом діяльності товариства є геологічне вивчення та видобуток вапняків, а також добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю. Андрій Дольний повідомив, що на сьогоднішній день вони проводять геологічну розвідку грунтів поблизу села Олешів на площі 30.7 га. У подальшому планується видобування вапняку для подальшої його переробки.

У підсумку зустрічі Сергій Гаєвський підкреслив, що райдержадміністрація готова всіляко підтримувати потенційного інвестора на Тлумаччині.


21.05.2020 | ЦБС інформує

Онлайнова конференція «Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19»

Карантин – не тільки час для самоізоляції, але і час для підвищення кваліфікації, застосування інноваційних форм роботи.

Директор Тлумацької централізованої бібліотечної системи В.Пушка спільно з бібліотечними працівниками бібліотек-філій с.Гарасимів, с.Кутище, с.Петрів, с.Олешів, с.Буківна, с.Нижнів взяли участь в онлайновій конференції «Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19», що відбулася 19 травня 2020 р. о 12.00 год організованою ВГО Українська бібліотечна асоціація та Українським інститутом книги.

В програмі конференції було передбачено 3 сесії:

Сесія 1. Безпека користувачів та бібліотекарів: умови виходу з карантину

Сесія 2. Сервіси бібліотек у дистанційному режимі.

Сесія 3. Процедури відбору, придбання та розподілу книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів у 2020 р.


21.05.2020 | .

Уряд послаблює карантинні обмеження (інфографіка)

 

З 22 травня в усіх областях запроваджується адаптивний карантин.

http://www.if.gov.ua/news/uryad-poslablyuye-karantinni-obmezhennya-infografika


21.05.2020 | .

Володимир Зеленський: Ми маємо захищати право кожної національної меншини знати свою мову, але всі громадяни України повинні знати українську

 

Президент Володимир Зеленський наголошує, що мовне питання в Україні не стоїть. Глава держави сподівається на підписання меморандуму про порозуміння з Угорщиною.

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-mi-mayemo-zahishati-pravo-kozhnoyi-nacionalnoyi-menshini-znati-svoyu-movu-ale-vsi-gromadyani-ukrayini-povinni-znati-ukrayinsku


21.05.2020 | Вітання

Привітання голови райдержадміністрації Сергія Гаєвського з Днем вишиванки

 

Дорогі тлумачани, вітаю Вас з Днем вишиванки! Українська вишиванка – це наш генетичний код нації. Для мене - це збереження багатовікової традиції мого народу, і я пишаюсь, що я є нащадком цих традицій. Носити вишиванку і престижно, і патріотично. Мені приємно, що наш модний тренд культивують, і він здобуває серця шанувальників по всьому світі!.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області