20 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
28.09.2020 | .

Упродовж 2021 року зарплати освітян збільшаться майже на 30%, – Сергій Шкарлет

  Упродовж 2021 року зарплати освітян порівняно із серпнем 2020 року збільшаться майже на 30%. Відповідні кошти вже закладені до проєкту Державного бюджету України на 2021 рік. Про це повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет під час програми «Мир і/чи війна» на телеканалі «Інтер» у п’ятницю, 25 вересня.

 

http://www.if.gov.ua/news/uprodovzh-2021-roku-zarplati-osvityan-zbilshatsya-majzhe-na-30-sergij-shkarlet


25.09.2020 | .

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання

населенню житлових субсидій, пільг

   

    

25 вересня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Романа Мигаля  проведено дванадцяте  засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

На засіданні розглянуто:

- 9  звернень  щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ;

- 28 звернень за призначенням компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

               -2 звернення  на  призначення пільг . 

В ході засідання комісії всі заяви були розглянуті та прийняті відповідні рішення.


25.09.2020 | .

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов перебуває з робочою поїздкою на Івано-Франківщині

    Сьогодні під час робочої поїздки на Івано-Франківщину міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов ознайомиться з ходом робіт на об’єктах, які реалізуються у рамках програми Президента «Велике будівництво».

 

http://www.if.gov.ua/news/ministr-rozvitku-gromad-ta-teritorij-ukrayini-oleksij-chernishov-perebuvaye-z-robochoyu-poyizdkoyu-na-ivano-frankivshini


25.09.2020 | .

Прикарпаття отримало 288 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19

   Національна служба здоров’я Україна виділила для області найбільшу суму коштів у порівнянні з іншими регіонами для боротьби з коронавірусом. Зокрема, Прикарпаття отримало 288 мільйонів гривень.

 

http://www.if.gov.ua/news/prikarpattya-otrimalo-288-miljoniv-griven-na-borotbu-z-covid-19


25.09.2020 | .

Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам

 

 Кожен громадянини України може отримати безкоштовно землю для різних потреб.

 Статтею 121 Земельного Кодексу передбачено, що громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

Розмір земельних ділянок, що передаються безоплатно громадянину для ведення особистого селянського господарства, може бути збільшено у разі отримання в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).

Громадянам, зацікавленим в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності необхідно звернутися із клопотанням про надання дозволу на розробку проекту землеустрою до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельногокодексу України, а саме:

·                 сільської, селищної, міської ради (якщо питання стосуються земель комунальної власності, які розташовані в населених пунктах);

·                 районної державної адміністрації (якщо питання стосується земель державної власності у межах сіл, селищ, міст районного значення та поза межами населених пунктів для: ведення водного господарства; індивідуального дачного будівництва; будівництва об'єктів, пов'язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо);

·                 обласні державні адміністрації (якщо питання стосується земель державної власності у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також земельні ділянки, що не входять до складу певного району, або у випадках, коли районна державна адміністрація не утворена

·                 Головного управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в області (якщо питання стосується земельних ділянок державної власності поза межами населених пунктів для сільськогосподарських потреб).

      відділ Тлумацьке бюро правової допомоги


24.09.2020 | .

Уряд запровадив низку екологічних ініціатив, що наближають Україну до ЄС

   Кабінет Міністрів України за підсумками чергового засідання 23 вересня ухвалив низку рішень щодо покращення механізмів та інструментів для дієвого моніторингу та оцінки впливу на довкілля.

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-zaprovadiv-nizku-ekologichnih-iniciativ-sho-nablizhayut-ukrayinu-do-yes

 

 

 


24.09.2020 | .

Прикарпатські школи потрапили до переліку найкращих за результатами ЗНО

 Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/prikarpatski-shkoli-potrapili-do-pereliku-najkrashih-za-rezultatami-zno

 


24.09.2020 | .

Бджолярі Прикарпаття можуть скористатися державною дотацією

    Під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада з питань отримання фермерськими господарствами спеціальної бюджетної дотації на утримання корів молочного напрямку продуктивності та власникам бджолосімей за наявні в поточному році бджолосім’ї.

 

http://www.if.gov.ua/news/bdzholyari-prikarpattya-mozhut-skoristatisya-derzhavnoyu-dotaciyeyu


24.09.2020 | .

Перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці

 

        Зметою  ознайомлення учасників АТО/ООС з тенденціями на ринку праці, перспективами працевлаштування та переліком актуальних вакансій 23 вересня 2020 року фахівцем Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник для учасників АТО/ООС проведено семінар  "Перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці".

     В даному заході взяли участь заступник начальника відділу профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості –  Наталія Мельницька, директор Тлумацької районної філії Івано - Франківського обласного центру зайнятості Михайло Богович, та соціальні партнери: Галина Чернецька– радник голови Тлумацької районної ради з питань АТО/ООС, Оксана Кіт – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення Управління соціального захисту, Ольга Гушпит   - заступник начальника відділу Тлумацького бюро правової допомоги Івано –Франківського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

    Розпочав роботу заходу директор Тлумацької районної філії Михайло Богович, привітавши учасників семінару,  продовжила Наталія Мельницька ознайомивши безробітних з метою і темою заходу. Надалі, соціальні партнери презентували послуги, якими можуть скористатися учасники АТО/ООС, та розповіли інформацію, що стосується їхніх можливостей у різних сферах життєдіяльності та соціальних гарантій.

    На завершення заходу Мар’яна Олійник ознайомила учасників з актуальними вакансіями, основними підприємствами Тлумацького регіону, та наголосила, що Служба зайнятості має одну з найбільших баз даних вакансій по всій Україні, головне тільки бажання, адже всі вакансії перевірені, актуальні та з офіційним працевлаштуванням.

    Захід пройшов у форматі живого спілкування.


23.09.2020 | .

Продаж продовольчих товарів

в Івано-Франківській області у січні–червні 2020 року

 

 

Головне управління статистики в області інформує. У структурі роздрібного товарообороту області продаж продовольчих товарів склав 40,9%, оптового – 18,5% (в Україні – 47,3% та 18,9% відповідно).

У січні–червні 2020р. підприємствами (юридичними особами), основним видом діяльності яких є роздрібна торгівля,  продано продовольчих товарів у роздріб на суму 2999,5 млн.грн, що на  11,3% більше, ніж за аналогічний період торік. На одного мешканця Прикарпаття продано продовольчих товарів на суму 2192,5 грн. У роздрібній торгівлі переважав продаж алкогольних напоїв (15,2%), м’яса та м’ясних продуктів (9,1%),  молочних продуктів (10,8%), кондитерських виробів (10,1%), фруктів та овочів свіжих (9,9%), частка інших товарних груп становила від 0,1% до 6,7%. Товари виробництва України складали 82,8% загального обсягу товарообороту продовольчих товарів.

 Оптовий товарооборот продовольчих товарів підприємств, основним видом діяльності яких є оптова торгівля, становив 2,6 млрд.грн (у січні–червні 2019р. – 2,7 млрд.грн). Питома вага перепродажу продовольчих товарів іншим підприємствам оптової торгівлі склала 46,6%.

Найбільшу питому вагу у структурі продажу продовольчих товарів         в оптовій торгівлі займали вироби тютюнові, крім відходів тютюну (37,4% обсягу продажу продовольчих товарів), напої алкогольні дистильовані (16,8%), вироби кондитерські цукрові та шоколад (8%), частка інших товарних груп складала від 0,2% до 6,3%. Оптовий ринок продовольчих товарів на 88,1% був заповнений товарами вітчизняних виробників.      

  

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020

http://www.ifstat.gov.ua/.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області