4 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
20.05.2020 | .

Заповіт з умовою

Заповідач може обумовити виникнення права на спадкування у особи, яка призначена у заповіті, наявністю певної умови, як пов'язаної, так і не пов'язаної з її поведінкою (наявність інших спадкоємців, проживання у певному місці, народження дитини, здобуття освіти тощо).

Сутність заповіту з умовою полягає в тому, що спадкодавець в тексті заповіту має право визначити умову, настання якої (в тому числі і шляхом виконання її спадкоємцем) є підставою для виникнення у спадкоємця за заповітом права на спадкування.

Умова, визначена у заповіті, має існувати на час відкриття спадщини.

Умова, визначена у заповіті, є нікчемною, якщо вона суперечить закону або моральним засадам суспільства.

Особа, призначена у заповіті, не має права вимагати визнання умови недійсною на тій підставі, що вона не знала про неї, або якщо настання умови від неї не залежало.

Важливо зауважити, що умова заповіту має бути:

- чітко визначеною за змістом. У протилежному випадку це призводить до проблем після відкриття спадщини, можливого застосування тлумачення заповіту, в тому числі у судовому порядку;    

- правомірною, тобто не суперечити законодавству та моральним засадам суспільства;  

- здійсненною, тобто такою, яку можна виконати, або яка реально може настати. Якщо визначена у заповіті умова не може бути виконана в принципі, або реально не може настати, то вона вважається такою, що не встановлена в заповіті.  


20.05.2020 | .

На Прикарпатті розроблена інформаційна платформа для роботи з інвесторами

 

Івано-Франківською облдержадміністрацією спільно з канадським Проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) створено інвестиційний портал :

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-rozroblena-informacijna-platforma-dlya-roboti-z-investorami

 


20.05.2020 | Актуально

Рятувальники провели навчання з питань пожежної безпеки

 

Забезпечення пожежної безпеки – це один із важливих напрямків щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього середовища.

Незважаючи на значні науково-технічні досягнення людства, абсолютно надійних засобів щодо забезпечення пожежної безпеки на сьогоднішній день немає. Більше того, статистика свідчить, що при зростанні чисельності населення, збільшується і кількість пожеж. Кожні п’ять секунд на земній кулі виникає пожежа. Протягом однієї доби в Україні виникає в середньому 240-280 пожеж, в яких гинуть 4-5, отримують травми 3-4 людини.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/103988.htm


20.05.2020 | Актуально

Віталій Федорів: Протягом минулого року відбулися позитивні зміни у соціально-економічному поступі області

 

Таку думку висловив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. Керівник області, зокрема, зауважив, що за час президентства Володимира Зеленського, в області відбулися значні зміни, зокрема, у розвитку дорожньої та соціальної інфраструктури. Поряд з цим, нові підходи держава запровадила і до регулювання будівельної сфери, де введено е-систему у будівництві, та лісової галузі, в якій запроваджено чіпування деревини.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-protyagom-minulogo-roku-vidbulisya-pozitivni-zmini-u-socialno-ekonomichnomu-postupi-oblasti


20.05.2020 | .

Відбувся профінформаційний груповий захід «Інформаційний вебінар»

 

19 травня 2020 року фахівцем Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник для 7 безробітних громадян в дистанційному режимі проведено черговий профінформаційний груповий захід «Інформаційний вебінар».

Під час даного заходу з безробітними фахівець поінформувала про правила взаємодії безробітних із службою зайнятості в період карантину, правами та обовязками безробітних. Служба зайнятості змінюється у напрямі сучасного доступу до її послуг, тож за  домопогою онлайн - презентації слухачам презентували електронні сервіси державної служби зайнятості, зокрема  «Освітній портал Державної служби зайнятості», який допоможе безробітним дізнатися про професії, які затребувані на ринку праці, навчитися скласти резюме, підготуватися до співбесіди з роботодавцем.  Розповіла, як створити електронний кабінет і користуватися ним. Також, поговорили про стан регіонального ринку праці, основні джерела інформації про вакансії, методи пошуку роботи в дистанційному режимі,  про умови нарахування допомоги по безробіттю та використання можливих засобів комунікації на період карантину.

На завершення заходу фахівець зауважила, що позитивного результату з працевлаштування можна досягти за умови злагодженої спільної роботи.


20.05.2020 | Актуально

Поліція Івано-Франківщини розпочинає операцію «МАК-2020»

 

На території області в рамках загальнодержавної операції під умовною назвою «Мак» поліція проводитиме заходи, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження. За інформацією сектору комунікації поліції, заходи триватимуть з 20 травня по 24 вересня.

http://www.if.gov.ua/news/policiya-ivano-frankivshini-rozpochinaye-operaciyu-mak-2020


20.05.2020 | Актуально

Епідемічна ситуація в Україні дозволяє наближати наступні етапи виходу з карантину – Президент

 

Український уряд близько місяця тому оприлюднив план виходу з карантину, який містить п’ять етапів, але позитивна динаміка захворюваності в Україні дозволяє послаблювати обмежувальні заходи вже сьогодні, заявив Президент Володимир Зеленський на прес-конференції в Києві.

http://www.if.gov.ua/news/epidemichna-situaciya-v-ukrayini-dozvolyaye-nablizhati-nastupni-etapi-vihodu-z-karantinu-prezident


20.05.2020 | .

Володимир Джигіта: Економіка, освіта і культура – основні напрямки співпраці між Прикарпаттям та Донеччиною

 

У рамках проекту «Схід і Захід разом», який реалізовується двома областями, – Івано-Франківською та Донецькою, сьогодні відбулася онлайн-розмова між представниками обох регіонів.

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-dzhigita-ekonomika-osvita-i-kultura-osnovni-napryamki-spivpraci-mizh-prikarpattyam-ta-donechchinoyu


19.05.2020 | .

Кабмін встановив на час карантину регулювання

цін на продукти та медтовари

 

В Україні з 18.05.2020 р. набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 р. № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», якою тимчасово запроваджується державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення.


19.05.2020 | .

Дотримання Правил охорони електричних мереж – запорука надійного електропостачання

 

Доволі часто трапляються непоодинокі випадки порушень Правил охорони електричних мереж суб’єктами підприємництва, громадянами, власниками та користувачами земельних ділянок.

http://www.if.gov.ua/news/dotrimannya-pravil-ohoroni-elektrichnih-merezh-zaporuka-nadijnogo-elektropostachannya.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області