5 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
17.06.2020 | .

Під час засідання комісії ТЕБ та НС обговорили проти епідеміологічну ситуацію в області

 

За умови дотримання всіх протиепідемічних заходів від сьогоднішнього дня відновлять роботу спортивні клуби та фітнес зали. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке очолює перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка.

http://www.if.gov.ua/news/pid-chas-zasidannya-komisiyi-teb-ta-ns-obgovorili-proti-epidemiologichnu-situaciyu-v-oblasti


17.06.2020 | Актуально

Будьмо відповідальними:  порушення протиепідемічних  вимог

призведене до зняття пом’якшувальних карантинних обмежень

 

З початку травня  в Україні та Прикарпатті відбулось уже декілька етапів  послаблення карантинних обмежень, пов’язаних із недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

З травня в Івано-Франківській  області працюють агропродовольчі ринки, після тривалої перерви відновили роботу заклади торговельного і побутового обслуговування населення (перукарні, салони краси), об’єкти надання стоматологічної допомоги, гуртової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами; громадського харчування. Запрацював громадський транспорт, відкрилися дошкільні заклади.

Однак епідемічна ситуація в області залишається напруженою, а показники захворюваності населення на COVID-19  впродовж останнього тижня мають тенденцію до зростання.

Сьогодні надзвичайно важливо забезпечити виконання протиепідемічних правил при послабленні карантинних заходів. Ця відповідальність лежить не лише на громадянах,  але в першу чергу – на суб’єктах господарювання, не залежно від форми власності.

Нагадаємо, що за порушення карантину передбачений чималий штраф:  для громадян - від 17 тис. грн до 34 тис. грн, а для посадових осіб - від 34 тис. грн до 170 тис. грн.


17.06.2020 | .

На сьогодні наповненість ліжок хворими із COVID-19 в лікарнях області становить понад 17 відсотків

 

Всього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом, розгорнуто 1246 ліжок для таких пацієнтів. Станом на 16 червня зайняті 218, що становить 17,4%.

http://www.if.gov.ua/news/na-sogodni-napovnenist-lizhok-hvorimi-iz-covid-19-v-likarnyah-oblasti-stanovit-ponad-17-vidsotkiv


17.06.2020 | .

ЯКЩО ДИТИНА НАРОДИЛАСЬ ЗА КОРДОНОМ?

 

Якщо дитина народилась за кордоном батьки:

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104897.htm


17.06.2020 | .

 

Відбулись засідання виконавчих комітетів місцевих рад району

 

 

Увівторок, 16 червня, в селищній та сільських радах району відбулися засідання виконавчих комітетів місцевих рад. За інформацією відділу управління персоналом, організаційної та інформаційної діяльності апарату РДА, найчастіше заслуховувались питання про стан охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю, розгляд заяв і скарг громадян за I півріччя 2020 року. В окремих виконавчих комітетах сільських рад вирішили розглянути питання про стан роботи із зверненнями громадян до виконкому сільської ради за І півріччя  2020 року, про заходи щодо пожежної безпеки на території сільської ради, про підсумки  проведення весняно-польових робіт та раціональне використання земель сільськогосподарського призначення

За результатами засідань будуть прийняті відповідні рішення.


16.06.2020 | Статистика

Стан виплати заробітної плати

на підприємствах, в установах, організаціях

міст і районів області станом на 1 травня 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 травня 2020р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області становила 26,2 млн.грн, що складає 1,7% фонду оплати праці, нарахованого за квітень 2020р.У порівнянні з 1 квітня 2020р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 1,5 млн.грн, або на 6,3%. Упродовж квітня збільшились суми заборгованості у містах Бурштині (на 385,9 тис.грн), Івано-Франківську (на 143,1 тис.грн) та Калуші (на 34,1 тис.грн), Рогатинському (на 236,3 тис.грн), Долинському (на 169,4 тис.грн), Косівському (на 148,7 тис.грн), Тисменицькому (на 127,2 тис.грн) та Тлумацькому (на 6 тис.грн) районах; виник борг у м.Коломиї (в сумі 295,8 тис.грн).

На підприємства обласного центру припадає 68,1% загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати, Тисменицького району – 12%, м.Бурштина – 6,1%, Долинського району – 5,9%, Косівського – 2,6%,  м.Калуша та Рогатинського району – по 2%, м.Коломиї – 1,1% та Тлумацького району – 0,2%. У решті міст та районів області заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

На 1 травня 2020р. заборгованість із виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів відсутня.


16.06.2020 | .

Віталій Федорів взяв участь в онлайн-засіданні Державної комісії ТЕБ та НС

 

Сьогодні під керівництвом Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося засідання Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у його роботі у форматі конференц-зв’язку взяв голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-vzyav-uchast-v-onlajn-zasidanni-derzhavnoyi-komisiyi-teb-ta-ns


16.06.2020 | Нарада

 

Голова райдержадміністрації провів щотижневу нараду

У вівторок, 16 червня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася щотижнева нарада:

Детальнішеhttp://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104852.htm


16.06.2020 | .

Міністерство освіти і науки України: Скасування ЗНО є неприпустимим і може створити корупційні ризики під час вступу

 

МОН готове до проведення ЗНО у безпечних умовах та відповідно до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України і епідеміологічної ситуації. Скасування ЗНО є неприпустимим, оскільки це єдиний об’єктивний інструмент оцінювання та механізм прозорого вступу до вишу, а його відсутність створить значні корупційні ризики. Про це 15 червня заявила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

http://www.if.gov.ua/news/ministerstvo-osviti-i-nauki-ukrayini-skasuvannya-zno-ye-nepripustimim-i-mozhe-stvoriti-korupcijni-riziki-pid-chas-vstupu


16.06.2020 | .

Стажування безробітних не може зупинити навіть карантин

 

У час пандемії коронавірусу, коли навчання в группах слухачів призупинене, найбільш актуальним і доступним різновидом професійного навчання для безробітних є стажування на робочому місці у роботодавця-замовника кадрів.

http://www.if.gov.ua/news/stazhuvannya-bezrobitnih-ne-mozhe-zupiniti-navit-karantin.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області