21 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
24.09.2020 | .

Уряд запровадив низку екологічних ініціатив, що наближають Україну до ЄС

   Кабінет Міністрів України за підсумками чергового засідання 23 вересня ухвалив низку рішень щодо покращення механізмів та інструментів для дієвого моніторингу та оцінки впливу на довкілля.

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-zaprovadiv-nizku-ekologichnih-iniciativ-sho-nablizhayut-ukrayinu-do-yes

 

 

 


24.09.2020 | .

Прикарпатські школи потрапили до переліку найкращих за результатами ЗНО

 Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/prikarpatski-shkoli-potrapili-do-pereliku-najkrashih-za-rezultatami-zno

 


24.09.2020 | .

Бджолярі Прикарпаття можуть скористатися державною дотацією

    Під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада з питань отримання фермерськими господарствами спеціальної бюджетної дотації на утримання корів молочного напрямку продуктивності та власникам бджолосімей за наявні в поточному році бджолосім’ї.

 

http://www.if.gov.ua/news/bdzholyari-prikarpattya-mozhut-skoristatisya-derzhavnoyu-dotaciyeyu


24.09.2020 | .

Перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці

 

        Зметою  ознайомлення учасників АТО/ООС з тенденціями на ринку праці, перспективами працевлаштування та переліком актуальних вакансій 23 вересня 2020 року фахівцем Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник для учасників АТО/ООС проведено семінар  "Перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці".

     В даному заході взяли участь заступник начальника відділу профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості –  Наталія Мельницька, директор Тлумацької районної філії Івано - Франківського обласного центру зайнятості Михайло Богович, та соціальні партнери: Галина Чернецька– радник голови Тлумацької районної ради з питань АТО/ООС, Оксана Кіт – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення Управління соціального захисту, Ольга Гушпит   - заступник начальника відділу Тлумацького бюро правової допомоги Івано –Франківського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

    Розпочав роботу заходу директор Тлумацької районної філії Михайло Богович, привітавши учасників семінару,  продовжила Наталія Мельницька ознайомивши безробітних з метою і темою заходу. Надалі, соціальні партнери презентували послуги, якими можуть скористатися учасники АТО/ООС, та розповіли інформацію, що стосується їхніх можливостей у різних сферах життєдіяльності та соціальних гарантій.

    На завершення заходу Мар’яна Олійник ознайомила учасників з актуальними вакансіями, основними підприємствами Тлумацького регіону, та наголосила, що Служба зайнятості має одну з найбільших баз даних вакансій по всій Україні, головне тільки бажання, адже всі вакансії перевірені, актуальні та з офіційним працевлаштуванням.

    Захід пройшов у форматі живого спілкування.


23.09.2020 | .

Продаж продовольчих товарів

в Івано-Франківській області у січні–червні 2020 року

 

 

Головне управління статистики в області інформує. У структурі роздрібного товарообороту області продаж продовольчих товарів склав 40,9%, оптового – 18,5% (в Україні – 47,3% та 18,9% відповідно).

У січні–червні 2020р. підприємствами (юридичними особами), основним видом діяльності яких є роздрібна торгівля,  продано продовольчих товарів у роздріб на суму 2999,5 млн.грн, що на  11,3% більше, ніж за аналогічний період торік. На одного мешканця Прикарпаття продано продовольчих товарів на суму 2192,5 грн. У роздрібній торгівлі переважав продаж алкогольних напоїв (15,2%), м’яса та м’ясних продуктів (9,1%),  молочних продуктів (10,8%), кондитерських виробів (10,1%), фруктів та овочів свіжих (9,9%), частка інших товарних груп становила від 0,1% до 6,7%. Товари виробництва України складали 82,8% загального обсягу товарообороту продовольчих товарів.

 Оптовий товарооборот продовольчих товарів підприємств, основним видом діяльності яких є оптова торгівля, становив 2,6 млрд.грн (у січні–червні 2019р. – 2,7 млрд.грн). Питома вага перепродажу продовольчих товарів іншим підприємствам оптової торгівлі склала 46,6%.

Найбільшу питому вагу у структурі продажу продовольчих товарів         в оптовій торгівлі займали вироби тютюнові, крім відходів тютюну (37,4% обсягу продажу продовольчих товарів), напої алкогольні дистильовані (16,8%), вироби кондитерські цукрові та шоколад (8%), частка інших товарних груп складала від 0,2% до 6,3%. Оптовий ринок продовольчих товарів на 88,1% був заповнений товарами вітчизняних виробників.      

  

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020

http://www.ifstat.gov.ua/


23.09.2020 | .

До уваги осіб, які здійснили поховання учасника бойових дій або особу з інвалідністю внаслідок війни!

     Нагадаємо, що з 23.07.2020 року набрало чинності розпорядження облдержадміністрації від 09.07.2020 року № 354 «Про затвердження Порядку здійснення витрат, пов’язаних із похованням учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, за рахунок коштів обласного бюджету» (далі – Розпорядження).

 

http://www.if.gov.ua/news/do-uvagi-osib-yaki-zdijsnili-pohovannya-uchasnika-bojovih-dij-abo-osobu-z-invalidnistyu-vnaslidok-vijni


23.09.2020 | .

Глава держави підписав закон щодо підвищення рівня державної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства

 Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд» № 851-IX, який Верховна Рада ухвалила 2 вересня 2020 року. .

 

http://www.if.gov.ua/news/glava-derzhavi-pidpisav-zakon-shodo-pidvishennya-rivnya-derzhavnoyi-pidtrimki-osib-z-invalidnistyu-z-ditinstva


22.09.2020 | .

Віталій Федорівобговорив з головами райдержадміністрації стан реалізації об’єктів, які споруджуються за державні кошти

 

Хід відновлення інфраструктурних споруд, пошкоджених червневою стихією, будівництво нових об’єктів за рахунок коштів державного бюджету, використання субвенцій на розвиток галузей освіти  та охорони здоров’я. Такі питання сьогодні під наради з головами райдержадміністрацій обговорив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-obgovoriv-z-golovami-rajderzhadministraciyi-stan-realizaciyi-ob-yektiv-yaki-sporudzhuyutsya-za-derzhavni-koshti


22.09.2020 | .

Прикарпатські власники елітних автомобілів сплатили до бюджету 2,3 мільйона гривень транспортного податку

 

     З початку 2020 року власники легкових автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Івано-Франківської області 2,3 млн грн транспортного податку. Із загальної суми 1,3 млн грн сплачено юридичними особами, в свою чергу фізичними особами власниками елітних автівок сплачено 1,0 млн гривен

Прикарпатські власники елітних автомобілів сплатили до бюджету 2,3 мільйона гривень транспортного податку

 

З початку 2020 року власники легкових автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Івано-Франківської області 2,3 млн грн транспортного податку. Із загальної суми 1,3 млн грн сплачено юридичними особами, в свою чергу фізичними особами власниками елітних автівок сплачено 1,0 млн гривен

 

http://www.if.gov.ua/news/prikarpatski-vlasniki-elitnih-avtomobiliv-splatili-do-byudzhetu-2-3-miljona-griven-transportnogo-podatku

 


22.09.2020 | Оголошення

Шановні підприємці, фермери, птахівники!

Пропонуємо до Вашої уваги цикл одноденних семінарів-тренінгів в рамках

тижня «Школи птахівника» у Державній дослідній станції птахівництва НААН 5-9 жовтня 2020 року

Детальніше:  http://avianua.com/pub/shkola_ptahivnika.pdf.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області