4 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
16.07.2020 | .

1259 прикарпатців одужали від коронавірусної інфекції 2019-nCoV

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 16 липня в Україні підтверджено 56 455 випадків COVID-19, з них 28 931 одужав, 1445 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 848 випадків.

 

http://www.if.gov.ua/news/1259-prikarpatciv-oduzhali-vid-koronavirusnoyi-infekciyi-2019-ncov


16.07.2020 | Вітання

Привітання голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва з 30-ою річницею прийняття Декларації про державний суверенітет України

 

Дорогі прикарпатці! Подія, яка відбулася, 16 липня 1990 року, стала знаменною датою в літочисленні України, коли було закладено підвалини самостійної держави, визначено напрями суспільного розвитку та основні принципи українського державотворення.

http://www.if.gov.ua/news/privitannya-golovi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administraciyi-vitaliya-fedoriva-z-30-oyu-richniceyu-prijnyattya-deklaraciyi-pro-derzhavnij-suverenitet-ukrayini-1


16.07.2020 | .

ЗНО-2020: тестування з географії складали понад 92 тис осіб

 

За інформацією Міністерства освіти і науки України учасниками зовнішнього незалежного оцінюванн  з географії стали 92 962 особи це 70,99% від загальної кількості зареєстрованих. Тестування відбулось вчора, 15 липня 2020 року.

http://www.if.gov.ua/news/zno-2020-testuvannya-z-geografiyi-skladali-ponad-92-tis-osib


16.07.2020 | Статистика

 

Індекс  споживчих  цін  у  червні  2020 року

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку у червні 2020р. порівняно із травнем 2020р. в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 0,2%, з початку року – 2,0%, в області – 0,3% та 2,3% відповідно.

У червні 2020р. приріст споживчих цін на 0,1–0,7% зафіксовано в більшості регіонів України, за винятком Житомирської, Тернопільської, Закарпатської, Чернівецької та Миколаївської областей, де споживчі ціни знизилися на 1,7–0,3%. На Луганщині та Рівненщині індекс споживчих цін становив 100,0%.

На споживчому ринку області у червні п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,4%. Найбільше (на 5,1%) подорожчали яйця. На 3,4–0,8% зросли ціни на м’ясо птиці, масло, маргарин, сало, фрукти, сметану, макаронні вироби, рибу та продукти з риби, цукор, безалкогольні напої, сир і м’який сир (творог), яловичину, хліб. Водночас на 4,8% подешевшали овочі, на 1,2% – молоко, на 0,5% – свинина.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,8%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,8%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,9% відбулося в основному за рахунок здешевлення природного газу на 4,0%.

Підвищення цін на транспорт на 1,2% в першу чергу спричинено подорожчанням проїзду у залізничному пасажирському транспорті на 2,4%, палива та мастил – на 1,1%.


15.07.2020 | .

Аграрії Тлумаччини розпочали збір урожаю

 

В області в активну фазу входить жнивна кампанія. Про це повідомив начальник відділу виробництва та переробки продукції рослинництва, садівництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Дмитро Гофмейстер, який з робочою поїздкою відвідав Тлумаччину. Його метою було оцінити хід проведення жнив на базі одного із кращих господарств області ТОВ \"Штерн Агро\".

http://www.if.gov.ua/news/agrariyi-ivano-frankivshini-rozpochali-zbir-urozhayu


15.07.2020 | .

Віталій Федорів: Кожен новий апарат ШВЛ, який ми отримуємо, – це шанс на збереження життя людини

 

Прикарпаття отримало 7 висококласних апаратів штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова та ДТЕК. Сьогодні по 2 апарати ШВЛ було передано КНП ЦМКЛ «Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня» та КНП \"Міська клінічна лікарня № 1 Івано-Франківської міської ради\", а завтра ще 3 апарати ШВЛ буде доставлено до лікарень Галича та Бурштина.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-kozhen-novij-aparat-shvl-yakij-mi-otrimuyemo-ce-shans-na-zberezhennya-zhittya-lyudini


15.07.2020 | Нарада

Відбулась нарада щодо особливостей весняного призову на строкову військову службу 

 

У седеру, 15 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Мигаль провів нараду щодо ходу весняного призову на строкову службу у 2020 році та нещодавніх змін до нього, за участі військового комісара Тлумацького районного військового комісаріату Віталія Непеляка, головного спеціаліста сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА Руслана Олійника, головного спеціаліста відділу освіти РДА Іванни Гавриш.

Учасники зустрічі обговорили алгоритм дій для абітурієнтів, яким прийшла повістка з військомату.

Варто зазначити, що цьогорічна призовна кампанія на військову строкову службу у зв’язку із карантином була перенесена на травень, червень та липень. Так само було зміщено дати проведення незалежного тестування та вступної кампанії у вищі навчальні заклади.

Отже, якщо призовнику, який планує вступити до вищого навчального закладу прийшла повістка - юнакові необхідно з’явитись за викликом військкомату на засідання районної призивної комісії та надати необхідні документи, що засвідчують його реєстрацію як абітурієнта для вступу у ВНЗ. Написати заяву голові районної призовної комісії про намір вступити у вищий учбовий заклад.

Дана заява скеровується до обласної призовної комісії де і приймається рішення про надання можливості вступу у вищий навчальний заклад. У випадку не поступлення у вищий навчальний заклад даний призовник буде призваний під час наступного призову восени.

Також слід зазначити, що після вступу у вищий навчальний заклад юнак має надати до військового комісаріату довідку про те, що він проходить навчання у ВУЗі і отримати відстрочку на термін навчання. Така довідка надається протягом усього періоду навчання один раз на рік.

Відстрочка надається тільки тим призовникам, які навчатимуться на денній (стаціонарній) формі навчання.

Заочна форма навчання не є підставою для надання відстрочки.

 


15.07.2020 | .

Максим Степанов: Лікування від COVID-19 в умовах стаціонару є безкоштовним

 

Лікування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 в умовах стаціонарного догляду є безкоштовним для пацієнтів. При цьому медична допомога надаватиметься хворим навіть якщо у них не підписана угода із сімейним лікарем.

http://www.if.gov.ua/news/maksim-stepanov-likuvannya-vid-covid-19-v-umovah-stacionaru-ye-bezkoshtovnim


14.07.2020 | .

Важлива інформація

 

Управління соціального захисту населення інформує, що відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 06.07.2020 року № 345 та розпорядження Тлумацької районної державної адміністрації від 09.07.2020 № 191 управлінням нараховано матеріальну допомогу за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету 97 домогосподарствам району, які постраждали внаслідок повені 21-25 червня 2020 року на загальну суму 1940000 грн.

Виплата матеріальної допомоги буде здійснюватись через банківські установи.


14.07.2020 | .

Відбулись зміни законодавства про харчові продукти, корми

та побічні продукти тваринного походження

 

Набрав чинності Закон України «Про внесення зміни до розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»» від 4 червня 2020 р. № 678-IX.

Новою редакцією абз. 1 п. 2 розд. X Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» встановлено, що до 31 грудня 2020 р. включно  (раніше ця норма мала набрати чинність протягом 3 років з дня опублікування Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», який  було ухвалено 18 травня 2017 року та офіційно опубліковано в офіційному виданні - газеті "Голос України" 4 липня 2017 року)  державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин здійснюється з такими особливостями:

1) лабораторні дослідження (випробування) для цілей державного контролю можуть проводитися державними лабораторіями, перелік яких затверджується та оприлюднюється компетентним органом на його офіційному веб-сайті;

2) компетентний орган має право надавати повноваження державного ветеринарного інспектора, крім повноважень щодо проведення аудиту, особі, яка працює в системі компетентного органу та має освіту у галузі ветеринарної медицини або охорони здоров’я, у тому числі якщо вона не відповідає вимогам, передбаченим ст. 13 цього Закону;

3) компетентний орган має право надавати повноваження офіційного ветеринарного лікаря спеціалісту ветеринарної медицини, у тому числі якщо він не відповідає вимогам, передбаченим ст. 13 цього Закону;

4) компетентний орган має право надавати повноваження помічника державного ветеринарного інспектора особі, яка працює в системі компетентного органу та має освіту у галузі ветеринарної медицини або охорони здоров’я, у тому числі якщо вона не відповідає вимогам, передбаченим ч. 1 ст. 14 цього Закону.

..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області