14 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
21.07.2020 | Актуально

Керівництво району проінспектувало будівництво дитячого садіку у селі Гринівці

 

«Велике будівництво» – це ініціатива президента України, в межах якої в кожній області цьогоріч мають здати в експлуатацію 15 об’єктів: 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів.

На Тлумаччині, у селі Гринівці, що входить до складу Тлумацької ОТГ, це – реконструкція незавершеного будівництва універсального блоку школи під дитячий садок. Його зводять за урядовою програмою «Велике будівництво».

У вівторок, 21 липня, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський, перший заступник голови РДА Роман Мигаль, голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський з робочим візитом проінспектували хід будівельних робіт.

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/106076.htm


21.07.2020 | ЦБС інформує

Обертин – батьківська рідна земля

 

Без святкувань, але з пам’яттю про минуле, Обертин відзначив день села. Щорічно  на велике християнське свято Петра і Павла громада селища Обертин святкує своє свято, на  яке збиралися люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об’єднує одне спільне почуття – любов до малої батьківщини. Цього року розуміючи в якому складному становищі опинилась Україна, бібліотека оформила виставку-інсталяцію, виставку- історію «Моє село – краплиночка на карті», «Обертин – батьківська рідна земля», де кожний розділ, кожна книга розповідає про славну історію Обертина, традиції та надбання видатних та працьовитих людей.

Виставка зацікавить усіх кому не байдужа історія свого селища, хто пишається героїчними сторінками односельчан. Презентуючи виставку бібліотекар О.Бойцан привітала односельців зі святом, побажала всім миру, міцного здоров’я, родинного щастя.

Сподіваємось, наступного року, ніщо не завадить жителям Обертина та інших сіл району відзначити свято села по-справжньому, без карантинів та обмежень.

Будьмо здорові!


21.07.2020 | .

Від початку пандемії на Івано-Франківщині лабораторно підтверджено вже 3611 випадків захворювання на COVID-19

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 21 липня в Україні зафіксовано 673 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

http://www.if.gov.ua/news/vid-pochatku-pandemiyi-na-ivano-frankivshini-laboratorno-pidtverdzheno-vzhe-3611-vipadkiv-zahvoryuvannya-na-covid-19


21.07.2020 | Нарада

Голова райдержадміністрації провів щотижневу нараду

 

У вівторок, 21 липня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. На нараді також був присутній голова  районної ради Василь Двояк.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: підготовки до нового навчального року, підготовки до відзначення Дня Незалежності України у районі, проведення інвентаризації землі земельних ділянок державної власності за межами населених пунктів, погашення заборгованості із виплати по заробітній платі, виплати державної соціальної допомоги постраждалим мешканцям району від повені, соціальних виплат, нарахування житлових субсидій, та інші.

За результатами наради Сергій Гаєвський дав ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.


21.07.2020 | .

Маємо 9 нових країн, після повернення з яких українцям не потрібно буде проходити самоізоляцію

 

Міністерство охорони здоров’я змінило критерії країн «зеленої» зони і збільшило поріг активних хворих на COVID-19 із 40 до 55 осіб на 100 тис. населення. Таким чином, до списку додалися 9 нових країн, після повернення з яких українці не повинні будуть проходити самоізоляцію.

http://www.if.gov.ua/news/mayemo-9-novih-krayin-pislya-povernennya-z-yakih-ukrayincyam-ne-potribno-bude-prohoditi-samoizolyaciyu


20.07.2020 | .

Юнаки віком 18-19 років можуть бути призвані на строкову службу лише за власним бажанням, що підтверджується письмовою заявою

 

Нещодавно під час “Години запитань до Уряду” у Верховній Раді України міністр оборони України Андрій Таран наголосив.

http://www.if.gov.ua/news/yunaki-vikom-18-19-rokiv-mozhut-buti-prizvani-na-strokovu-sluzhbu-lishe-za-vlasnim-bazhannyam-sho-pidtverdzhuyetsya-pismovoyu-zayavoyu


20.07.2020 | Актуально

Співпраця з ОТГ 

 

Зметою професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації  безробітних, зареєстрованих в Тлумацькій  районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, направлено на професійне навчання за професією “молодша медична сестра з догляду за хворими” в Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 10 осіб, які проживають на території Олешанської ОТГ.

16.07.2020 року в селі Олеша, за участю директора Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Марії Гопайнич, директора Тлумацької районної філії обласного центру зайнятості Михайла Боговича, провідного фахівця з питань зайнятості Тлумацької районної філії обласного центру зайнятості Зоряни Баранської, відбулося перше заняття, під час якого слухачів ознайомлено з програмою проходження навчання та надано відповідні консультації. Також на цьому занятті був присутній сільський голова Олешанської ОТГ Богдан Двояк.

Крім того, у липні 2020 року розпочалося навчання для безробітних за професією “машиніст ( кочегар) котельні”/

Під час навчання безробітні матимуть можливість набути та вдосконалити професійні знання, уміння та навики, що забезпечить відповідний рівень професійної кваліфікації для подальшого працевлаштування у роботодавця.


20.07.2020 | .

Віталій Федорів зустрівся із предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм

 

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів

 Зустрівся із предстоятелем Православної церкви України Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-zustrivsya-iz-predstoyatelem-pravoslavnoyi-cerkvi-ukrayini-epifaniyem


20.07.2020 | .

На Прикарпатті утворять шість районів

 

17 липня цього року Верховна Рада України прийняла Постанову № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів». Згідно з документом, відтепер в Україні 136 районів, а на Прикарпатті – 6.

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-utvoryat-shist-rajoniv


17.07.2020 | .

Віталій Федорів: Врегулювати питання утилізації твердих побутових відходів допоможе будівництво сміттєпереробного заводу

 

Таку пропозицію сьогодні під час селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо врегулювання питань, пов’язаних із запобіганням потрапляння твердих побутових відходів у річку Тиса та інші водні об’єкти, у національному і транскордонному аспектах висловив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-vregulyuvati-pitannya-utilizaciyi-tverdih-pobutovih-vidhodiv-dopomozhe-budivnictvo-smittyepererobnogo-zavodu.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області