28 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
28.08.2020 | .

Із понеділка 6 територіальних одиниць Прикарпаття будуть у «червоній зоні» – рішення Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС

 

Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 серпня цього року міста і райони Івано-Франківської області потрапили до червонного або помаранчевих рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та перебуватимуть у них щонайменше найближчі два тижні.

 

http://www.if.gov.ua/news/iz-ponedilka-6-teritorialnih-odinic-prikarpattya-budut-u-chervonij-zoni-rishennya-regionalnoyi-komisiyi-z-pitan-teb-i-ns


28.08.2020 | .

Відбулося чергове  черговезасідання районної  комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам району за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

27 серпня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Мигаля відбулося чергове засідання районної  комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам району за рахунок коштів місцевого бюджету.

Розглянувши звернення громадян району вирішили надати одноразову грошову допомогу 3 громадянам району на загальну суму 1,1 тис. грн. за рахунок кошторисних призначень місцевого бюджету


28.08.2020 | .

Довіреність: поняття та особливості 

 

Довіреність - це письмовий документ, що видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами.

Форма довіреності повинна відповідати формі, в якій відповідно до закону має вчинятися правочин.

 Довіреність, що видається у порядку передоручення, підлягає нотаріальному посвідченню, крім випадків, встановлених частиною четвертою цієї статті.

Довіреність військовослужбовця або іншої особи, яка перебуває на лікуванні у госпіталі, санаторії та іншому військово-лікувальному закладі, може бути посвідчена начальником цього закладу, його заступником з медичної частини, старшим або черговим лікарем.

Довіреність військовослужбовця, а в пунктах дислокації військової частини, з'єднання, установи, військово-навчального закладу, де немає нотаріуса чи органу, що вчиняє нотаріальні дії, також довіреність працівника, члена його сім'ї і члена сім'ї військовослужбовця може бути посвідчена командиром (начальником) цих частини, з'єднання, установи або закладу.

Не підлягають нотаріальному посвідченню або можуть посвідчуватися нотаріусом за бажанням заявника довіреності на одержання заробітної плати, стипендій, пенсій, аліментів, інших платежів, поштової кореспонденції (поштових переказів, посилок тощо). Такі довіреності можуть бути посвідчені посадовою особою організації, у якій довіритель працює, навчається, житлово-експлуатаційною організацією, перебуває на стаціонарному лікуванні або за місцем його проживання.

Чинним законодавством передбачено, що у населених пунктах, де немає нотаріусів, довіреності можуть бути посвідчені уповноваженою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування. Довіреності, посвідчені зазначеними посадовими особами, прирівнюються до нотаріально посвідчених.

У довіреності мають бути чітко визначені юридичні дії, які належить вчинити повіреному. Дії, які належить вчинити повіреному, мають бути правомірними, конкретними та здійсненними.

 

відділ Тлумацьке бюро правової допомоги


28.08.2020 | .

Населені пункти Прикарпаття – у червоній та помаранчевій зонах епідемічної небезпеки поширення коронавірусної інфекції

 

Учора на позачерговому засіданні Державної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджено рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/naseleni-punkti-prikarpattya-u-chervonij-ta-pomaranchevij-zonah-epidemichnoyi-nebezpeki-poshirennya-koronavirusnoyi-infekciyi


28.08.2020 | .

Віталій Федорів: Відновлення доріг і мостів, які були пошкоджені червневою повінню, повинне відбуватися оперативно і з гарантією

 

Під час робочої поїздки на Калущину голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів відвідав заклади освіти, культури, ряд місцевих вулиць та мостів, які відбудовані після пошкодження стихією у червні 2020 року.

http://www.if.gov.ua/news/vitalii-fedoriv-vidnovlennya-dorig-i-mostiv-yaki-buli-poshkodzheni-chervnevoyu-povinnyu-povinne-vidbuvatisya-operativno-i-z-garantiyeyu


27.08.2020 | .

Віталій Федорів та керівники правоохоронних органів області зустрілися із жителями Калуського району

 

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів та керівники правоохоронних органів області зустрілися із громадою Калущини. Участь у спілкуванні також взяли керівники районної влади, державних установ та представники громадських організацій.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-ta-kerivniki-pravoohoronnih-organiv-oblasti-zustrilisya-iz-zhitelyami-kaluskogo-rajonu


27.08.2020 | .

Робочий візит керівників району у село Будзин

 

 

Сьогодні, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Мигаль проінспектували будівельний об’єкт Будзинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, також вони поспілкувались із педагогічним колективом закладу.

Варто нагадати, що Будзин – село на правому березі Дністра, існуюче приміщення школи побудоване у 1989 році на 100 учнівських місць. На сьогодні виникла гостра потреба у оновленні та розширенні, а аналіз народжуваності у селі свідчить, що в наступні роки кількість школярів значно збільшиться.

Слід зазначити, що роботи по будівництву двоповерхового приміщення розпочалися навесні 2018 року. Упродовж цього часу зведено перший поверх будівлі. На сьогоднішній день  будівельні роботи призупинені.

За результатами інспекції керівник району запевнив, що районна державна адміністрація  докладе усіх зусиль, щоб даний будівельний об’єкт був включений у програму «Великого будівництва» 2021 року.


27.08.2020 | .

Проведено профінформаційний вебінар   «Онлайн співбесіда з роботодавцем». 

 

26 серпня 2020 року фахівцем Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник для безробітних громадян в дистанційному режимі проведено  профінформаційний вебінар   «Онлайн співбесіда з роботодавцем». Мета заходу – навчити шукачів роботи навичкам підготовки до онлайн – співбесіди  та прийомам самопрезентації.

Учасники дізналися про що потрібно подбати ще до початку онлайн – співбесіди, до чого бути готовим на онлайн – співбесіді з роботодавцем, головні правила співбесіди. Фахівець розповіла про помилки у формуванні відповідей на співбесіді, професійні та особисті якості, які оцінює роботодавець, етапи співбесіди, прийоми ділового спілкування, методи самопрезентації,  оптимальний час проведення співбесіди та  як правильно завершити онлайн – співбесіду.

Після завершення заходу учасники дякували за корисну та цікаву інформацію.


27.08.2020 | .

Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

 

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-podovzhiv-adaptivnij-karantin-do-31-zhovtnya


27.08.2020 | .

Марія Савка проінспектувала хід проведення ремонту доріг на Рогатинщині в рамках Президентської програми «Велике будівництво»

 

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка з робочою поїздкою побувала у Рогатинському районі та оглянула хід проведення ремонтних робіт доріг місцевого та державного значення, які здійснюються в рамках Президентської програми «Велике будівництво».

 

http://www.if.gov.ua/news/mariya-savka-proinspektuvala-hid-provedennya-remontu-dorig-na-rogatinshini-v-ramkah-prezidentskoyi-programi-velike-budivnictvo.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області