26 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
7.02.2020 | Нарада

Відбулась нарада щодо весняного призову на строкову військову службу 

 

7 лютого, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський провів нараду щодо ходу підготовки до весняного призову на строкову службу у 2020 році. Участь у ній взяли - голова районної ради Василь Двояк, голова Тлумацької міської ОТГ Роман Круховський, голова Олешанської ОТГ Богдан Двояк, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, Ігор Гондюк, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА, Михайло Коцюруба, заступник директора комунального некомерційного підприємства Тлумацької ЦРЛ, військовий комісар Тлумацького районного військового комісаріату Віталій Непеляк.  

В ході наради надано роз’яснення стосовно весняної призовної кампанії -2020. Військовий комісар зокрема акцентував увагу на тому, що протягом цього часу буде проведено черговий призов на строкову військову службу в Збройні сили України юнаків від 18 до 27 років, які визнані медичною комісією придатними до проходження військової служби.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100582.htm


7.02.2020 | Актуально

У січні на Прикарпатті зібрано більше пів мільйона гривень туристичного збору

 

За даними головного управління ДПС в області, у січні 2020 року до місцевих бюджетів надійшло 555,87 тис. гривень туристичного збору. Цена 45,9 відсот. більше, ніж у січні 2019 року.

Лідерами за надходженнями стали Яремчанська міська рада (367,8 тис. грн), Івано-Франківська ОТГ (125,5 тис. грн), Верховинський район (16,8 тис. грн), Косівський район (13,2 тис. грн), Коломийська ОТГ (10,2 тис. грн).

 

http://www.if.gov.ua/news/u-sichni-na-prikarpatti-zibrano-bilshe-piv-miljona-griven-turistichnogo-zboru


7.02.2020 | Актуально

На Тлумацькому центральному ринку проведено вуличне інформування на тему сімейних правовідносин

 

Фахівчинею БПД Ольгою Гушпит 5 лютого проведено вуличне інформування населення на території Тлумацького центрального ринку. Перехожим надавались роз`яснення та правову інформацію з питань укладення та розірвання шлюбу, стягнення аліментів на утримання батьків, стягнення аліментів на утримання дітей, порядок позбавлення батьківських прав. Крім того, особам, які отримали консультацію надано інформаційні матеріали на різну правову тематику та контактними даними бюро,зокрема розповсюджено інформаційні матеріали на тему : «Безоплатна правова допомога».

Для отримання консультацій з питань правового характеру, звертайтеся до відділу «Тлумацьке бюро правової допомоги» яке знаходиться за адресою:

площа Данила Галицького, 17, м. Тлумач, Івано-Франківська обл.

Телефони Бюро: (03479) 2-11-37, (099) 299-79-34.


7.02.2020 | Актуально

Президент, Прем’єр-міністр, Мінцифри презентували мобільний застосунок «Дія»

 

Президент Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Олексій Гончарук та Міністерство цифрової трансформації презентували мобільний застосунок «Дія». Вже зараз у додатку працюють е-посвідчення водія та свідоцтво для реєстрації (техпаспорт) для автомобіля.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-prem-yer-ministr-mincifri-prezentuvali-mobilnij-zastosunok-diya


7.02.2020 | Актуально

 

 

Відбувся інформаційний західдля дітей та молоді, спрямований на роз’яснення значення норм Закону України «Про пробацію»

 

5 лютого в день 5 річниці прийняття Закону України «Про пробацію» начальником Тлумацького районного сектору пробації Романом Кострибою спільно із директором  Тлумацького районного центру соціальних служби для дітей, сім’ї та молоді Галиною Дудій в Тлумацькому коледжі Львівського аграрного університету проведено інформаційний  захід  для дітей та молоді, спрямований на роз’яснення значення норм Закону України «Про пробацію» в  утвердженні правової держави, на формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поширення знань про пробацію серед молоді.

Директор ЦСССДМ Галина  Дудій звернула увагу на проблемах молоді  з якими  вони можуть зіткнутися та методи їх вирішення. Також розповіла про роботу центру та яким категоріями населення надає соціальні послуги, про співпрацю з іншими  суб’єктами  соціальної  роботи.

Також вихованцям коледжу було запропоновано переглянути відеоролик про виступ першого заступника ДУ «Центр пробації» Ірини Яковець на тему: «Реформа пенітенціарної системи України: пробації».

 

                                                                


7.02.2020 | Актуально

Віталій Федорів: Культурні обміни між областями та спільні проєкти сприяють об’єднанню країни

 

Заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів сьогодні взяв участь у роботі колегії управління культури, національностей та релігій ОДА. Про підсумки діяльності галузі у минулому році, основні проблеми, виклики та завдання на рік поточний йшлося під час заходу.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-kulturni-obmini-mizh-oblastyami-ta-spilni-proyekti-spriyayut-ob-yednannyu-krayini


7.02.2020 | Актуально

До уваги громадян

Тлумацька районна державна адміністрація повідомляє, що 01.01.2019 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», яким внесено зміни до ст.13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», зокрема власників не витребуваних земельних часток (паїв) або їх спадкоємців зобов’язано до 01.01.2025 року оформити право власності на вищезазначені земельні ділянки, а у разі не оформлення права власності вони будуть вважатися такими, що відмовилися від одержання земельної ділянки.

 

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/100578.htm


6.02.2020 | Актуально

Україна отримала тест-систему для виявлення нового коронавірусу

 

Реагенти у складі тест-системи дозволять проводити лабораторну діагностику нового коронавірусу на сучасному рівні. Набори розроблені в Німеччині з максимально можливим профілем виявлення для достовірного визначення зазначеного виду коронавірусу.

У подальшому планується надходження додаткових реагентів від ВООЗ та закупівля за кошти державного бюджету. 

 

http://www.if.gov.ua/news/ukrayina-otrimala-test-sistemu-dlya-viyavlennya-novogo-koronavirusu


6.02.2020 | Актуально

Володимир Зеленський першим в Україні скористався безкоштовною послугою з внесення електронного підпису на чип ID-картки

 

Президент Володимир Зеленський скористався безкоштовною послугою з внесення кваліфікованого електронного підпису (КЕП) на чип ID-картки громадянина України.

 

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-pershim-v-ukrayini-skoristavsya-bezkoshtovnoyu-poslugoyu-z-vnesennya-elektronnogo-pidpisu-na-chip-id-kartki


6.02.2020 | Актуально

Реформа децентралізації завершиться в 2020 році проведенням восени місцевих виборів на новій територіальній основі громад

 

Децентралізація – серед пріоритетів Мінрегіону. Завершиться реформа в 2020 році проведенням восени місцевих виборів на новій територіальній основі громад. Про це сказав віцепрем’єр-міністр – міністр розвитку громад та територій Денис Шмигаль на засіданні парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

 

http://www.if.gov.ua/news/reforma-decentralizaciyi-zavershitsya-v-2020-roci-provedennyam-voseni-miscevih-viboriv-na-novij-teritorialnij-osnovi-gromad.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області