16 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
10.12.2020 | .

Уряд запровадив посилений карантин з 8 до 24 січня

 

Посилені карантинні обмеження будуть запроваджені в Україні з 8 до 24 січня включно 2021 року. Кабінет міністрів України під час позачергового засідання 9 грудня ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-zaprovadiv-posilenij-karantin-z-8-do-24-sichnya


9.12.2020 | .

16 днів проти насильства 

 

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Насильство – це одна з найбільш поширених у світі форм порушення прав людини. Проблема насильства надзвичайно важлива і повинна перебувати під особливим захистом держави. Насильство й жорстокість у суспільстві не лише руйнують гармонію і злагоду в ньому, а й виступають однією з передумов злочинності.

Насилля не має географічних, соціальних та релігійних кордонів. У цього злочину не може бути ніяких виправдань, про нього неможна мовчати.

З метою чіткого усвідомлення того, що насилля – це сміття, яке потрібно виносити з дому, 7 грудня  2020 року в  Тлумацькому РС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській  за участю представників Тлумацького РЦСССДМ та Тлумацького бюро правової допомоги,   для осіб що перебувають на обліку сектору пробації було проведено захід "Насильство -  види, форми, наслідки". Головний меседж тренінга: попередження насильства, профілактика та запобігання жорстокому поводженню у родині та соціумі.

Присутніх ознайомили з поняттям насилля, видами його проявів (економічне, фізичне, сексуальне, емоційне), повідомили про служби, заклади та установи, до яких слід звертатися у разі скоєння насилля, розповіли  про те, як потрібно просити про допомогу та про відповідальність у разі вчинення насильcтва відносно інших осіб. Особливу увагу звернули на наслідки насильства у сім’ї.

На завершення заходу присутні переглянули  документальний фільм фінського режисера Джона Вебстера «Віч-на-віч», який продемонстрований в рамках міжнародного фестивалю документального кіно про права людини

DOCUDAYS UA.

Стрічка розповідає про історії людей, які втратили своїх близьких. Аби відкрити душевну рану і розпочати процес примирення, вони беруть участь у «діалозі відтворення» — переговорному процесі, під час якого близькі жертви опиняються віч-на-віч із її убивцями.


9.12.2020 | .

Учасникам АТО/ООС та їхнім сім’ям буде надано кошти для поліпшення житлових умов

 

Про це йшлося на нараді в облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА Світлани Онищук.

 

http://www.if.gov.ua/news/uchasnikam-ato-oos-ta-yihnim-sim-yam-bude-nadano-koshti-dlya-polipshennya-zhitlovih-umov


9.12.2020 | .

У лікарнях області перебувають 1042 пацієнти з COVID-19

 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на сьогодні, 9 грудня, в області зареєстровано 39730 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 189 за минулу добу. Всього за час пандемії одужали 15491 пацієнт, померли - 706.

 

http://www.if.gov.ua/news/u-likarnyah-oblasti-perebuvayut-1042-paciyenti-z-covid-19


9.12.2020 | .

Про зміни назв органів місцевого самоврядування у зв’язку зі зміною адмінтерустрою

 

Згідно з пп. 20 п. 6-1 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», викладеному у редакції Закону від 17.11.2020 № № 1009-IX.

 

http://www.if.gov.ua/news/pro-zmini-nazv-organiv-miscevogo-samovryaduvannya-u-zv-yazku-zi-zminoyu-adminterustroyu

 


8.12.2020 | .

ЄС надасть Україні 25 млн євро фінансової підтримки на розвиток цифрової трансформації

 

Перший фінансовий внесок, який Україна отримає у рамках проєкту EU4DigitalUA, складе 9,6 млн євро. Фінансування буде спрямоване на підвищення функціональності урядової цифрової інфраструктури, а також розбудову надійної системи електронних послуг.

 

http://www.if.gov.ua/news/yes-nadast-ukrayini-25-mln-yevro-finansovoyi-pidtrimki-na-rozvitok-cifrovoyi-transformaciyi


8.12.2020 | .

Михайло Андрусяк – майстер слова

Михайло Андрусяк - письменник, який досліджує історію національно-визвольних змагань українського народу 1940-50 рр., життя провідників ОУН і командирів УПА,  героїв України.  За видання документально-художньої трилогії «Брати грому», «Брати вогню» та «Брати просторів»  М. Андрусяк став лауреатом Шевченківської премії у 2010 році.

У бібліотеках району діють тематичні ювілейні виставки, викладки літератури присвячені знаному літератору Шевченківської премії,  поету, перекладачеві та видавцеві М.Андрусяку, який відзначає своє 65-річчя від дня народження. «М.Андрусяк: літописець боротьби за волю України»,  «Грані таланту  М.Андрусяка»,  «Письменник і видавець – М.Андрусяк» та ін. 

На книжкових виставках, тематичних викладках представлено документальні повісті та оповідання, романи – всі видання.  Також до уваги користувачів дано матеріали про його  письменницьку творчість.      З метою популяризації творчого доробку письменника, з нагоди ювілею, у бібліотеках пройшли творчі заходи: презентації книжкових виставок,  літературні  години, мандрівки   (сел.Обертин, с.Петрів, с.Нижнів, с.Грушка, с.Олещино),  де працівники книгозбірень знайомили присутніх із життєвим та творчим шляхом письменника із народу і  народного письменника. Його голос  це голос українця, голос життя, а значить, дарований Богом.  Його художнє мислення відзначається тонким ліризмом, увагою до внутрішнього світу героя та прагненням до масштабного відтворення героїчних подій історії.  На заходах школярі читали  поезію М. Боєслава, Є.Маланюка, Д.Павличка, Б.Лепкого, виконували повстанські пісні.       

       М.Андрусяк – знакова постать в українській літературі. Його твори правдиві, адже основані на фактах, корисні, адже описують сторінки нашої історії, вічні, адже наповнені любов’ю до України.


8.12.2020 | ,

Надходження податків до місцевих скарбниць зросли на 268,5 мільйонів гривень

 

За підсумками 11 місяців цього року місцеві скарбниці Прикарпаття поповнені на 268,5 млн грн більше, ніж минулоріч. Цього року надійшло до місцевих бюджетів 5656,3 млн гривень податків і зборів. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/nadhodzhennya-podatkiv-do-miscevih-skarbnic-zrosli-na-268-5-miljoniv-griven


8.12.2020 | .

Удосконалено Закон України «Про державну підтримку сільського господарства України»

 

4 грудня 2020 року набрав чинності Закон України – Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/udoskonaleno-zakon-ukrayini-pro-derzhavnu-pidtrimku-silskogo-gospodarstva-ukrayini


7.12.2020 | .

Освітня галузь Прикарпаття цьогоріч отримала понад 189 мільйонів гривень на розвиток

 

Галузь освіти у 2020 році отримала достатню і вагому підтримку у вигляді субвенцій з державного бюджету, а також як співфінансування за рахунок місцевих бюджетів. Про це сьогодні йшлося під час онлайн-наради під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Василя Івасика.

 

http://www.if.gov.ua/news/osvitnya-galuz-prikarpattya-cogorich-otrimala-ponad-189-miljoniv-griven-na-rozvitok.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області