19 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
18.09.2020 | .

Очільник виконавчої влади району із робочим візитом побував у селах Жуків та Гостів 

17 вересня голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський з робочим візитом відвідав села Жуків та Гостів. У Жукові він проінспектував  дорожні роботи, які проводяться у селі, - ліквідовується ямковість у населеному пункті, роботи будуть здійснюватись у напрямку селища Обертин. Також у цей же день він ознайомився із інфраструктурою села Гостів, поспілкувався із виконуючою  обов’язків старости у селі Гостів Нащук Ганною.

Спільно із нею вони оглянули приміщення Гостівської ЗОШ,  шкільної котельні, також очільник району поцікавився матеріально-технічною базою школи, тощо. Під час спілкування було надано вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль голови райдержадміністрації.


17.09.2020 | Вітання

Шановні рятівники Тлумацького району!

Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом!

  Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Ви щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

Сьогодні працівники Тлумацького районного відділу управління ДСНС України в Івано-Франківській області гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж , наслідків цьогорічних паводків працівники пожежно-рятувальних формувань та сил цивільного захисту нашого району неодноразово доводили свою високу професійність. 

Тож, у день професійного свята адресую Вам слова вдячності за нелегку справу порятунку людей, за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території.

Бажаю усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

Зі святом Вас!

З повагою

Голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський


17.09.2020 | .

У селі Нижнів будується амбулаторія

 

Як ми уже раніше повідомляли, нещодавно у селі Нижнів розпочалося будівництво амбулаторії монопрактики сімейної медицини. Варто зазначити, що  на Прикарпатті у 2020-му має з’явитися 30 таких медзакладів, будівництво яких сьогодні вони знаходиться на різних етапах готовності.

Сьогодні хід виконання будівельних робіт у Нижневі інспектував голова Тлумацької РДА Сергій Гаєвський. Будівельниками залито бетонну основу, у подальшому, на якій буде змонтований каркас амбулаторії.

Будівництво приміщення медзакладу у Нижневі планують завершити у цьому році.


16.09.2020 | Оголошення

До уваги закладів торгівлі району

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» цільової грошової компенсаційної виплати в розмірі 5 тис. гривень шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина, на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «Приват Банк».

Батькам дитини, які не отримали «пакунок малюка», надається право звернутися за грошовою компенсацією впродовж 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок дитині.

Продаж дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною соціальною карткою забезпечуватимуть заклади роздрібної торгівлі, які долучились до договору про реалізацію проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», підписали додаткову угоду з Мінсоцполітики про приєднання до договору та внесені до Реєстру учасників проекту. Наразі Міністерством розпочато включення закладів торгівлі та інтернет-магазинів, що приєдналися до договору, до зазначеного Реєстру.

З метою долучення до реалізації зазначеного пілотного проекту суб’єктів господарювання на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики в розділі Пакунок малюка розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, які виявили бажання співпрацювати з Мінсоцполітики в рамках реалізації пілотного проекту, та додаткову угоду про приєднання до договору.

 

Просимо долучитися до проекту!

Детальніше інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення РДА за телефоном: 2-40-87.


16.09.2020 | .

Івано-Франківська область освоїла 100 відсотків коштів субвенції на придбання шкільних автобусів

 

Станом на 1 вересня використано 49,8% розподіленого обсягу державної субвенції на придбання шкільних автобусів. Закупівлі успішно завершено, автобуси прибули у заклади освіти 11 областей України.

 

http://www.if.gov.ua/news/ivano-frankivska-oblast-osvoyila-100-vidsotkiv-koshtiv-subvenciyi-na-pridbannya-shkilnih-avtobusiv


16.09.2020 | .

Права та обов`язки зареєстрованих безробітних

 

Статус безробітного надається особам, які зазначені у частині першій статті 43 Закону України “Про зайнятість населення”, а саме:

1) особам працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готові та здатні приступити до роботи;

2) особам з інвалідністю, які не досягла встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку та отримують пенсію по інвалідності або соціальну допомогу відповідно до законів України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю" та "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю";

3) особам, молодші 16-річного віку, які працювали і були звільнені у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, зокрема припиненням або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності (штату) працівників.

Права та обов'язки зареєстрованих безробітних

1. Зареєстровані безробітні мають право на:

1) безоплатне одержання від територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції:

послуг з пошуку підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, в тому числі на громадські та інші роботи тимчасового характеру;

консультаційних, інформаційних та профорієнтаційних послуг з метою обрання або зміни виду діяльності (професії);

інформації про свої права та обов'язки як безробітного;

відомостей про себе, які містяться в Єдиній інформаційно-аналітичній системі;

2) матеріальне забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та цього Закону;

3) збереження права на виплату допомоги по безробіттю на період участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру (тривалістю до 180 днів, зокрема у разі заміщення тимчасово відсутнього працівника) у розмірах, встановлених до укладення ними строкового трудового договору на участь у таких роботах;

4) оскарження, у тому числі до суду, дій або бездіяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, їх посадових осіб, що призвели до порушення прав щодо зайнятості особи.

2. Зареєстровані безробітні зобов'язані:

1) самостійно або за сприяння територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, здійснювати активний пошук роботи, який полягає у вжитті цілеспрямованих заходів до працевлаштування, зокрема взяття участі у конкурсних доборах роботодавців;

2) відвідувати територіальний орган центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, в якому він зареєстрований як безробітний у визначений і погоджений з ним час, але не рідше ніж один раз на тридцять календарних днів;

3) дотримуватися письмових індивідуальних рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню, зокрема брати участь у заходах, пов'язаних із сприянням забезпеченню зайнятості населення;

4) інформувати територіальний орган центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, протягом трьох робочих днів про обставини припинення реєстрації, визначені у частині першій статті 45 цього Закону.

 

Відділ Тлумацьке бюро правової допомоги


16.09.2020 | .

Голова райдержадміністрації відвідав об'єкти будівництва у районі

 

 

«Велике будівництво» – це ініціатива президента України, в межах якої в кожній області цьогоріч мають здати в експлуатацію 15 об’єктів: 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів. У селі Гринівці, це – реконструкція незавершеного будівництва універсального блоку школи під дитячий садок.

Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський, у селі Гринівці проінспектував  хід будівельних  робіт, які уже на завершальній стадії.  У середині приміщень усі роботи завершені, тривають роботи з благоустрою навколишньої території, облаштовуються прощадки під ігрові майданчики, проводяться роботи із монтажу очисних споруд тощо.

Незабаром урочисте відкриття!


16.09.2020 | .

Нова Стратегія нацбезпеки визначає алгоритм дій на шляху до членства НАТО

 

Європейська та євроатлантична інтеграція є пріоритетом національної безпеки та інтересів України. Про це йдеться у Стратегії національної безпеки України, яку було затверджено указом Президента 14 вересня.

 

http://www.if.gov.ua/news/nova-strategiya-nacbezpeki-viznachaye-algoritm-dij-na-shlyahu-do-chlenstva-nato


16.09.2020 | .

Віталій Федорів: Готовність освітніх об’єктів програми «Велике будівництво» складає близько 100 відсотків

Сьогодні у місті Городенка відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованої у рамках Національної програми «Велике будівництво» школи І-ІІІ ступенів/

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-gotovnist-osvitnih-ob-yektiv-programi-velike-budivnictvo-skladaye-blizko-100-vidsotkiv


15.09.2020 | .

Глава держави підписав закон про ратифікацію меморандуму та угоди з ЄС, які дозволять Україні отримати 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги

 

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію Меморандуму та Кредитної угоди між Україною та Європейським Союзом щодо отримання макрофінансової допомоги ЄС у сумі до 1,2 млрд євро № 825-IX, який Верховна Рада ухвалила 25 серпня 2020 року.

http://www.if.gov.ua/news/glava-derzhavi-pidpisav-zakon-pro-ratifikaciyu-memorandumu-ta-ugodi-z-yes-yaki-dozvolyat-ukrayini-otrimati-1-2-mlrd-yevro-makrofinansovoyi-dopomogi.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області