4 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
14.07.2020 | .

Велика Британія надасть 100 тис. фунтів стерлінгів для допомоги постраждалим від повеней на заході України

 

Допомога надається у відповідь на заклик української влади до міжнародного співтовариства. Допомога буде включати надання гігієнічних наборів і предметів першої необхідності, забезпечення питною водою та задоволення санітарних потреб.

http://www.if.gov.ua/news/velika-britaniya-nadast-100-tis-funtiv-sterlingiv-dlya-dopomogi-postrazhdalim-vid-povenej-na-zahodi-ukrayini


14.07.2020 | .

За водіння напідпитку, що спричинило загибель людей, має бути максимальна кримінальна відповідальність, можливо, довічне ув'язнення – Президент

 

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з Кабінетом Міністрів наголосив на необхідності більш жорсткої кримінальної відповідальності за водіння в нетверезому стані, що призвело до загибелі людей у результаті дорожньо-транспортної пригоди.

http://www.if.gov.ua/news/za-vodinnya-napidpitku-sho-sprichinilo-zagibel-lyudej-maye-buti-maksimalna-kriminalna-vidpovidalnist-mozhlivo-dovichne-uv-yaznennya-prezident


14.07.2020 | Актуально

Оформлення догляду за особою похилого віку: порядок та особливості.

 

Непрацюючим фізичним  особам,  які  постійно  надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними  службами), призначається  щомісячна компенсаційна виплата. Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах: 10 відсотків - фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують   постійного стороннього  догляду і  не здатні до самообслуговування, особам з інвалідністю  II  групи  та  дітям  з інвалідністю.


14.07.2020 | .

Віталій Федорів: Наше завдання - забезпечити максимально ефективне використання коштів для подолання наслідків стихії

 

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва відбулися робочі консультації із головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення щодо розподілу коштів, виділених державою на відновлення об’єктів пошкоджених або зруйнованих внаслідок червневої негоди.

http://www.if.gov.ua/news/vitalii-fedoriv-nashe-zavdannya-zabezpechiti-maksimalno-efektivne-vikoristannya-koshtiv-dlya-podolannya-naslidkiv-stihiyi


13.07.2020 | .

Віталій Федорів: Випускники коледжів та вузів отримають відстрочку від призову до жовтня

 

Випускники коледжів та вищих навчальних закладів, які мають на меті продовжити навчання, але підлягають призову, отримають відстрочку до жовтня поточного року.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-vipuskniki-koledzhiv-ta-vuziv-otrimayut-vidstrochku-vid-prizovu-do-zhovtnya


13.07.2020 | .

Україна продовжує удосконалювати законодавство відповідно до норм ЄС на шляху до декарбонізації та енергонезалежності

 

Кроки України щодо декарбонізації економіки, прогрес в імплементації законодавства ЄС, а також роль і завдання «Green Deal» – усі ці питання обговорили керівництво Міненерго, Держенергоефективності, Посли Австрії та Італії в Україні, представники Представництва ЄС в Україні, IRENA, Європейської Комісії, «E-Control» (Австрія), «EURAC Research» (Італія) на спільній онлайн-конференції.

http://www.if.gov.ua/news/ukrayina-prodovzhuye-udoskonalyuvati-zakonodavstvo-vidpovidno-do-norm-yes-na-shlyahu-do-dekarbonizaciyi-ta-energonezalezhnosti-1


13.07.2020 | .

 

Джерела доходів і витрат

домогосподарств Прикарпаття

 

 

 

Головне управління статистики інформує. За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке щорічно проводиться органами державної статистики, середньомісячні сукупні ресурси пересічного домогосподарства Івано-Франківщини у 2019 році становили 13692грн, з них загальні доходи – 13622 грн. Рівень середньомісячних еквівалентних загальних доходів одного прикарпатця у 3 рази перевищив рівень законодавчо встановленого прожиткового мінімуму (1902,08 грн) та на 55% – фактичного прожиткового мінімуму (3660,94 грн). Упродовж останніх п’яти років спостерігається тенденція щодо зменшення частки наших краян, еквівалентний дохід яких на місяць був нижче фактичного прожиткового мінімуму, з 43,9% у 2015 році до 17,5% у 2019 році (у цілому в державі частка таких осіб становила 23,1%). При цьому середньорічний розмір фактичного прожиткового мінімуму за цей період зрісна 62,2%. 

Основним джерелом наповнення сімейного бюджету домогосподарства залишаються доходи від зайнятості, які склали 61,8% усіх надходжень. Частка пенсій, стипендій та соціальних допомог (включаючи готівкові і безготівкові пільги та субсидії) становила 16% сукупного рівня. Важливу роль продовжували відігравати доходи від особистого підсобного господарства та самозаготівель, які склали 7,4%. Значну частину займали допомоги від родичів та інших осіб грошима і продуктами харчування, використані заощадження, позики, повернені домогосподарству борги, доходи від зайнятості, частка яких становила 14,8% усіх доходів домогосподарства.

У 2019 році сукупні витрати пересічного домогосподарства нашого краю склали 11105 грн, що на 20% більше, ніж роком раніше. У їх структурі переважали витрати на продовольчі товари та харчування поза домом – 54,5%. На придбання непродовольчих товарів сімї направляли 27,4% усіх видатків, на оплату послуг – 12,1%. Частка інших витрат (допомога родичам, купівля акцій, нерухомості, будівництво, капремонт, вклади до банків) збільшилась у порівнянні з 2018 роком на 0,4 в.п. і склала 6% сукупного рівня.

Серед регіонів країни Прикарпаття посіло четверте місце за розміром середньомісячних сукупних ресурсів домогосподарства та шосте місце – за розміром середньомісячних сукупних витрат.

 

 

 

 

 

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ. 


13.07.2020 | Сільське господарство

Робоча поїздка керівництва району до сільськогосподарського кооперативу «Еком»

 

Питання розвитку агропромислового комплексу, зокрема, тваринницької галузі, сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та родинних ферм, розширення ринків збуту сільськогосподарської продукції є надзвичайно актуальними на сьогоднішній день, а якщо врахувати те, що Тлумаччина є сільськогосподарським районом, то це вкрай актуально.

Перейняти досвід інших, запровадити таку діяльність у нашому районі, саме з такою метою  відбуваються робочі поїздки представників різних гілок влади району на успішно діючі фермерські господарства та сільськогосподарські кооперативи, не лише у Івано-Франківській області а також за її межами.

Минулого тижня голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський, перший заступник голови РДА Роман Мигаль, голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський та  сільські голови району завітали до невеличкого села Чесники на межі Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей. Тут успішно працює сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Еком», який об’єднав понад 40 місцевих жителів.

Представник СОК «ЕКОМ» розповів гостям про організацію роботи свого кооперативу, в якому, крім надання послуг із заготівлі та реалізації молока, займаються його переробкою на вершки, тверді сири та масло. Кооператив став учасником канадійського проекту SOCODEVI, який активно впроваджується на Прикарпатті. Варто додати, що завдяки участі в державних програмах «Еком» отримав холодильні установки, а також часткову компенсацію на придбання автомобіля для доставки молока.

Очільники району, сільські голови у спілкуванні із представниками кооперативу  отримали  відповіді на усі свої запитання, побачили усе на практиці, налагодили контакти, щоб, повернувшись додому, перейнявши досвід упевнено започатковувати таку діяльність у нашому районі.


13.07.2020 | .

До зведеного бюджету області сплачено майже 364 мільйони гривень податку на прибуток

 

Підприємства Івано-Франківщини впродовж січня-червня 2020 року перерахували до зведеного бюджету 363,9 мільйонів гривень податку на прибуток, що на 72 мільйона гривень більше ніж за відповідний період 2019 року.

http://www.if.gov.ua/news/do-zvedenogo-byudzhetu-oblasti-splacheno-majzhe-364-miljoni-griven-podatku-na-pributok


10.07.2020 | .

Віталій Федорів: Ми не допустимо зловживань щодо виплати матеріальної допомоги постраждалим внаслідок повені

 

На цьому сьогодні, перебуваючи з робочою поїздкою у Галицькому та Рогатинському районах, наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-mi-ne-dopustimo-zlovzhivan-shodo-viplati-materialnoyi-dopomogi-postrazhdalim-vnaslidok-poveni.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області