18 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
21.08.2020 | Вітання

Шановні жителі Тлумацького району! Дорогі краяни!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини. День Незалежності, без сумніву, – це найвеличніший день і для нашої країни, для молодої української державності.  Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави і новітньої історії, справжньої Незалежності, ціну якої ми не знали. Події на сході України показали нам, українцям, і всьому світові справжню ціну волі, життя, дружби, втрат, братерства. І надто велика платня за омріяне процвітання нашої країни не дає нікому права на байдужість і зневіру.

Дуже важко жити в часи змін. Труднощі, кризи та невдачі ми відчуваємо на собі. Але своїм бажанням змін, українці заслужили того, щоб жити в європейській сім’ї на рівні з іншими європейськими народами. Ми готові змінюватися та боротися за свій вибір. І тому досягнемо своєї мети!

З нагоди Дня незалежності України бажаю всім міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість і достаток будуть у кожній  оселі. А мирне небо - над усією Україною!

Слава Україні!

З повагою

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський


21.08.2020 | .

Проведено нараду  щодо дотримання карантинних обмежень при проведенні релігійних заходів та обрядів

 

У п’ятницю, 21 серпня,  під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулась нарада із представниками релігійних конфесій району щодо дотримання карантинних обмежень при проведенні релігійних заходів та обрядів. На нараді також були присутні – перший заступник голови РДА Роман Мигаль, заступник начальника Тлумацького відділення поліції Андрій Яцків,отці-декани  Василь Стадник (УАПЦ) та Павло Дутчак (УГКЦ).

Присутні обговорили питання дотримання карантинних обмежень при проведенні релігійних заходів та обрядів, упередження  великого скупчення людей біля культових споруд, тощо.

Необхідно зробити все аби не наражати людей на потенційну небезпеку. Ця хвороба не оминає нікого. Є летальні випадки, на жаль, — підкреслив Сергій Гаєвський. Також голова РДА акцентував, що, впроваджуючи карантинні обмеження, держава має на меті, перш за все, збереження життя і здоров’я своїх громадян.


21.08.2020 | .

Працюємо над оснащенням шкіл та безпекою навчального процесу, – Віталій Федорів про підготовку до нового навчального року

 

Сьогодні, 21 вересня, відбулася традиційна для останніх днів серпня конференція освітян області під назвою «Організація освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році: виклики і можливості». Однак карантинні заходи зумовили проведення її у режимі онлайн.

http://www.if.gov.ua/news/pracyuyemo-nad-osnashennyam-shkil-ta-bezpekoyu-navchalnogo-procesu-vitalij-fedoriv-pro-pidgotovku-do-novogo-navchalnogo-roku


21.08.2020 | .

Охорона електричних мереж – запорука надійного електропостачання

 

З метою забезпечення надійності роботи електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання виникненню нещасних випадків від впливу електричного струму, необхідно встановлювати відповідні охоронні зони електричних мереж. Це передбаченоПравилами охорони електричних мереж, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 року № 209.

http://www.if.gov.ua/news/ohorona-elektrichnih-merezh-zaporuka-nadijnogo-elektropostachannya


21.08.2020 | .

«Червоних зон» на Прикарпатті побільшало

 

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 20 серпня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/chervonih-zon-na-prikarpatti-pobilshalo


21.08.2020 | .

Віталій Федорів: Нові об’єкти медицини та соціальної інфраструктури покращуватимуть якість життя людей

 

Влада повинна системно і якісно підходити до покращення умов медичної галузі. На цьому наголосив Віталій Федорів під час відкриття новозбудованої амбулаторії монопрактики сімейної медицини в селі Креховичі Брошнів-Осадської ОТГ Рожнятівського району.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-novi-ob-yekti-medicini-ta-socialnoyi-infrastrukturi-pokrashuvatimut-yakist-zhittya-lyudej


21.08.2020 | .

Що робити з використаними засобами індивідуального захисту: рекомендації від фахівців Держпродспоживслужби Івано-Франківщини

 

За інформацією головного управління Держпродспоживслужби в області, використані людьми маски та рукавички не підпадають під категорію медичних відходів. На сьогодні відсутній директивний документ, яким регламентовано порядок утилізації медичних масок та гумових рукавичок від населення та підприємств.

http://www.if.gov.ua/news/sho-robiti-z-vikoristanimi-zasobami-individualnogo-zahistu-rekomendaciyi-vid-fahivciv-derzhprodspozhivsluzhbi-ivano-frankivshini


21.08.2020 | .

Прикарпаття відзначає День Державного прапора України та 29-ту річницю Незалежності України

 

29 років тому 24 серпня увійшло в новітню історію нашої держави найважливішою сторінкою її біографії, започаткувши нову епоху в житті української нації і законодавчо закріпивши віковічні прагнення українців. Українська держава, відродивши незалежність, потребувала відродження традицій та створення нового формату святкування державних свят. І вони з’явилися.

http://www.if.gov.ua/news/prikarpattya-vidznachaye-den-derzhavnogo-prapora-ukrayini-ta-29-tu-richnicyu-nezalezhnosti-ukrayini


21.08.2020 | ЦБС інформує

Дерев’яні храмиТлумаччини 

Дерев'яні храми України – пам’ятки дерев’яної сакральної архітектури в Україні.В Україні та на її етнічних землях розташовано близько 3000 дерев'яних культових споруд. Більшість збережених на сьогодні дерев'яних церков на території України розташовані в її західній частині, але й на лівому березі Дніпра туристам є на що поглянути.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104503.htm


21.08.2020 | .

Інформація про соціальні виплати

 

Управління соціального захисту інформує, що за серпень 2020 року мешканцям району нараховано:

- житлову субсидію на оплату житлово – комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі на суму 111272,38 грн 987 домогосподарствам.

- пільг на оплату житлово – комунальних послуг придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі на суму 181807,87 грн 3331 домогосподарству..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області