5 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Довідка про стан роботи із зверненнями громадян за півріччя 2018р.
 На головну

 

Довідка

про стан роботи із зверненнями громадян за півріччя 2018р.

відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

 

Протягом І півріччя 2018 року  робота районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування спрямовувалась на підвищення рівня роботи із зверненнями громадян як того вимагали Закон України «Про звернення громадян», Указ Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 07.02.2008р. №109/2008.

За І півріччя 2018 року безпосередньо до райдержадміністрації звернулося 347 громадян, що на 71 громадян менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (418). Найбільш актуальними питаннями, що порушують громадяни у зверненнях є питання аграрної політики і земельних відносин (267), соціального захисту (54),  транспорту і зв’язку (6), сім”ї, дітей, молоді,тендерної рівності, культури і спорту (5).

Також протягом даного періоду часу до райдержадміністрації через органи влади вищого рівня надійшло 16 звернень, що на 29 звернень менше у порівнянні із минулим роком  (45).  Також послугами урядової «гарячої» телефонної лінії скористалося 70 громадянин. Одним із основних питань, що порушують громадяни у зверненнях до органів влади вищого рівня  надалі залишаються питання  надання одноразових грошових допомог непрацездатним малозабезпеченим особам для дороговартісного лікування та інших соціальних виплат, про нарахування субсидій.

Відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у райдержадміністрації здійснюється постійний контроль за організацією роботи із зверненнями громадян:         

       - затверджено графіки особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, у тому числі виїзні на І півріччя 2018 року (розпорядження  райдержадміністрації від 08.12.2017р. № 708 «Про організацію прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації у І півріччі 2018 року);

        -  діє «гаряча» телефонна лінія  та телефон довіри при райдержадміністрації (розпорядження райдержадміністрації від 05.12.2017р. № 701 «Про затвердження Положення про «гарячу» телефонну лінію районної державної адміністрації та Положення про телефон довіри районної державної адміністрації);

        - діє постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян (розпорядження райдержадміністрації від 21.12.2017р. № 744 «Про новий склад постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян» ) . Так протягом півріччя 2018 року було проведено 6 засідань постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, про що складено відповідні протоколи.

        - діє районна комісія з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам району (розпорядження райдержадміністрації від 26.02.2018р.       № 102 «Про затвердження нового складу районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам району»). Так за півріччя 2018 року було проведено 3 засідання районної комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам району.

Основною метою діяльності комісій є всебічний контроль за розглядом звернень громадян вирішення порушених у них проблем, надання одноразових грошових допомог непрацездатним, малозабезпеченим громадянам, підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, усунення недоліків у цій сфері, задоволення  законних прав та інтересів громадян.

Протягом звітного періоду усі звернення громадян, що надійшли до райдержадміністрації, перебували на контролі у керівництва та згідно з резолюціями були розглянуті відповідальними виконавцями.

Відповідно до абзацу 1 п.5 Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 та розпорядження облдержадміністрації від 24.01.2018р. № 41 «Про здійснення контролю за роботою із зверненнями громадян у 2018 році» в районі діє розпорядження райдержадміністрації від 30.01.2018р. № 50 «Про здійснення контролю за роботою із зверненнями громадян у 2018 році», яким передбачено проведення моніторингу виконкомів місцевих рад та контролю за додержанням законодавства про звернення громадян у органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

Періодично проводиться інформування населення про проведення прийомів керівництвом райдержадміністрації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.          

Інформаційна довідка щодо роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за півріччя 2018 року розміщена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Відповідно до Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 головою райдержадміністрації та керівником апарату райдержадміністрації здійснюються прийоми громадян два рази у місяць кожним.

 З метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, права громадян на участь в управлінні державними справами, а також підвищення ефективності роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування зі зверненнями громадян питання про роботу із зверненнями громадян заслуховувалось на колегії районної державної адміністрації.

23 січня 2018 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, на якому було заслухано питання про роботу із зверненнями громадян за 2017 рік, за яким видано розпорядження  районної державної адміністрації від 30.01.2018р. № 47 «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у 2017 році відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», указів Президента України щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади і органів місцевого самоврядування».

Протягом півріччя 2018 року було проведено 3 наради у керівника апарату райдержадміністрації, де одним з питань було заслухано удосконалення форм і методів у роботі із зверненнями громадян.

Особлива увага приділяється задоволенню потреб найменш соціально захищених громадян: інвалідів, учасників АТО, інвалідів за станом здоров’я,  багатодітних сімей, ветеранів праці, пенсіонерів, зокрема з питань надання матеріальної допомоги, пільг, призначення і виплати пенсій і соціальних допомог. Також за І півріччя 2018 року надано грошову допомогу 106 непрацездатним, малозабезпеченим громадянам району на загальну суму  53357,38 грн., в т.ч.  22 учасникам АТО на загальну суму 15000 грн.         

 

 

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області