26 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Прикарпаття приймало місію Сінгапуру щодо аудиту системи контролю за продукцією птахівництва
 На головну

30.07.2018 року в Україні розпочала роботу делегація Агропродовольчої та ветеринарної служби Республіки Сінгапур із аудитом системи державного контролю за продукцією птахівництва, зокрема, м’яса птиці та продуктів з нього, яєць та яєчної продукції. 31 липня та 1 серпня 2018 року делегація працювала на Івано-Франківщині.

Під час візиту на Прикарпаття представники місії ознайомилися з функціями і повноваженнями Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, його структурними підрозділами, особливостями здійснення державного контролю за продукцією птахівництва, виконанням Державних програм по хворобах птиці, зокрема - по сальмонельозу, моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження, порядком здійснення відбору зразків для лабораторних досліджень, виконанням повноважень офіційними лікарями ветеринарної медицини, системою дозвільних документів та сертифікацією продукції птахівництва, провели аудит системи  державного контролю за виробництвом м’яса на ТОВ «Птахофабрика Снятинська Нова» та за виробництвом сухих яєчних продуктів на ТзОВ «Імперово Фудз».            

Робоча делегація відзначила відповідний санітарний стан підприємств, забезпечення дотримання ними гігієнічних вимог, хорошу практику ведення виробництва, високій рівень знань персоналу та його розуміння відповідальності за безпечність продукції, схвалила належну систему контролю якості та безпечності продуктів, ведення записів. Майже немає зауважень. Відзначили належний контроль ветеринарних інспекторів. Представники місії висловили свої рекомендації та побажання.

 
.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області