12 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
12.11.2019 | Актуально

Прикарпатці на підтримку українських військових направили майже 292 мільйони гривень

 

Впродовж цього року на підтримку українських військових роботодавці та фізичні особи Прикарпаття сплатили до бюджету 291,5 млн грн військового збору, це на 30,3 млн грн більше, ніж минулоріч. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки української армії. Ставка складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати та інших доходів на користь платника податків.

12.11.2019 | Актуально

100 днів Шмигаля

 

2-го серпня 2019 року головою Івано-Франківської облдержадміністрації призначено Дениса Шмигаля. У день представлення нового очільника виконавчої влади, перебуваючи на Прикарпатті, Президент України Володимир Зеленський ініціював ряд інфраструктурних проектів, зокрема, реконструкцію Івано-Франківського аеропорту, будівництво дороги Яблунів - Космач в рамках державно-приватного партнерства, відбудову мосту через річку Чечва між селами Пійло та Довга Калуська.

12.11.2019 | Спорт

Відбувся традиційний  турнір  «Кубок Трофановича-2019»

 

Нещодавно відбувся традиційний, останній турнір року «Кубок Трофановича-2019».  Цьогорічний турнір видався багатим та насиченим на події з цікавими та інтригуючими матчами. Долею жеребкування півфінальні пари склали переможці своїх зон на першому етапі: ФК Тлумач - ФК Дністер та ФК Обертин - ФК Бортники. Обидві зустрічі пройшли за рівної гри і як результат - дві нічиї - 1:1 та 0:0 і тільки в серії пенальті визначилися фіналісти.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/97853.htm

11.11.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Маємо ефективно використовувати кошти Державного фонду регіонального розвитку

 

50 відсотків коштів повинні бути спрямовані на мости і дороги, 70 відсотків об’єктів мають бути готовими до здачі в наступному році. Такий принцип формування переліку об’єктів Державного фонду регіонального розвитку озвучив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль сьогодні під час щотижневої онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-mayemo-efektivno-vikoristovuvati-koshti-derzhavnogo-fondu-regionalnogo-rozvitku

11.11.2019 | Нарада

 

Проведено щотижневу нараду з працівниками апарату райдержадміністрації 

 

У понеділок, 11 листопада, у малій залі адміністративної будівлі органів влади району відбулась нарада з працівниками районної державної адміністрації, яку провів керівник апарату РДА Андрій Мозиль.

На початку наради  виступив директор Тлумацької філії Івано-Франківського ОЦЗ  Михайло Богович, який розповів присутнім про наявні вакансії у м. Івано-Франківськ та м. Коломия, нововведеннями у законодавстві та інше.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/97841.htm

11.11.2019 | Актуально

Регіони вже повинні почати моделювання оптимальних мереж об’єктів надання публічних сервісів та послуг

 

Регіони мали час для того, щоб провести інвентаризацію наявних об’єктів надання публічних сервісів та послуг, і вже повинні перейти до етапу моделювання оптимальних мереж.

 

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/regioni-vzhe-povinni-pochati-modelyuvannya-optimalnih-merezh-ob-yektiv-nadannya-publichnih-servisiv-ta-poslug

11.11.2019 | Статистика

До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло більше 4,8 мільярда гривень податкових платежів

 

За 10 місяців 2019 року платники податків Прикарпаття сплатили до місцевих бюджетів 4820,9 млн гривень. Доходи місцевих скарбниць порівняно з відповідним періодом минулого року зросли на 791,5 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Зокрема, у розрізі основних платежів найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб - 3036,5 млн грн, що на 532,9 млн грн перевищує надходження минулого року. Представники малого бізнесу сплатили 594,5 млн грн єдиного податку, що перевищує минулорічний результат на 105,4 млн гривень. Власники землі та землекористувачі поповнили місцеві скарбниці на 525,4 млн грн, що на 93,3 млн грн більше, ніж минулоріч.

Крім того, у січні-жовтні бюджети громад отримали 191,8 млн грн екологічного податку (+8,5 млн грн), 143,3 млн грн рентної плати за використання природних ресурсів(+7,8 млн грн), 141,6 млн грн акцизного податку від реалізації підакцизної продукції та пального (+5,2 млн грн) та 102,9 млн грн податку на нерухоме майно.

11.11.2019 | Актуально

Відбулась робоча нарада комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

У п’ятницю, 8 листопада, у Тлумацькій районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка відбулося позачергове засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Членами комісії були розглянуті питання щодо стану дорожнього господарства в зимовий період 2019 року, підготовки до осіннього періоду 2019-2020 років та затвердження переліку потенційно небезпечних об’єктів, які знаходяться на території Тлумацького району.

За підсумками заслуханих виступів доповідаючих та з урахуванням обговорень було прийнято ряд рішень, які доведені до виконавців.

11.11.2019 | Актуально

Лікарі б’ють на сполох: в області низькі показники імунізації населення

 

Ситуація зі щепленням на Прикарпатті є невтішною, стверджують фахівці. Про це мовилося на черговій робочій нараді в обласній дитячій клінічній лікарні за участю лікарів-інфекціоністів, педіатрів, епідеміологів та лікарів загальної практики сімейної медицини.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/likari-b-yut-na-spoloh-v-oblasti-nizki-pokazniki-imunizaciyi-naselennya

11.11.2019 | Актуально

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Указом Президента відзначені троє митців Прикарпаття

 

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №834/2019, яким державними нагородами за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність відзначені діячі культури України, у тому числі троє прикарпатців.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/z-nagodi-vseukrayinskogo-dnya-pracivnikiv-kulturi-ta-majstriv-narodnogo-mistectva-ukazom-prezidenta-vidznacheni-troye-mitciv-prikarpattya


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області