22 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
22.11.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Прикарпатські громади долучилися до обговорення земельної реформи

 

Уряд анонсував запровадження із 2020 року ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Зараз триває активне обговорення, якою має бути модель обігу земель сільськогосподарського призначення, подають поправки та доповнення для розгляду на парламентських слуханнях. Свої напрацювання запропонували й прикарпатські об’єднані територіальні громади.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-prikarpatski-gromadi-doluchilisya-do-obgovorennya-zemelnoyi-reformi

22.11.2019 | Актуально

День відмови від паління, або чим шкідливий нікотин

 

Міжнародний день відмови від паління у світі відзначають щороку у третій четвер листопада.

Вперше про тютюн в Європі стало відомо ще 457 років тому. Саме тоді король Іспанії Філіп ІІ відправив медика Франсиско Фернандеса до Мексики для вивчення тамтешніх рослин та харчів. Тоді й було вперше привезено та описано тютюн. Спершу його жували та нюхали, а згодом почали курити.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/den-vidmovi-vid-palinnya-abo-chim-shkidlivij-nikotin

22.11.2019 | Оголошення

Оголошення

 

Відповідно до розпорядження Тлумацької районної державної адміністрації Івано-Франківської області від 18.11.2019 року №317, РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ містобудівна документація: детальний план території на зміну цільового призначення окремої земельної ділянки із ведення особистого селянського господарства під будівництво сонячної електростанції, яка розташована за межами населеного пункту с.Нижнів Тлумацького району Івано-Франківської області.

Детальний план території розробляється з метою визначення планувальних обмежень використання вибраної території та параметрів забудови земельної ділянки з врахуванням державних будівельних, санітарно-гігієнічних, протипожежних та інших чинних норм.

Замовник містобудівної документації - Тлумацька районна державна адміністрація.

Площа земельної ділянки - 23,2 га.

Розробник містобудівної документації - ТОВ "СП-Альянс"

Сільський голова с.Нижнів Тлумацького району Івано-Франківської області - Л.С.Ковалюк.

 

 

21.11.2019 | Звернення

Шановні жителі Тлумацької землі!

 

Сьогодні, 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи!

У цей День ми вшановуємо усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогоднішній День – це незаперечний доказ відродження Української нації. Це підтвердження того, що шість років тому на Євромайдані ми стали сильнішими, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

Щиро вдячні кожному з вас за те, що ви переймаєтесь долею нашої держави, за все те, що ви робите для того, щоб світ побачив нову Україну - горду та величну.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю!

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

З повагою,

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк

Голова районної ради Василь Двояк

21.11.2019 | Актуально

Звернення голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля з нагоди Дня Гідності та Свободи

 

Дорогі прикарпатці!

Революція Гідності змінила свідомість українців, продемонструвала силу та незламність духу, одвічні прагнення до свободи та волі. У ті дні Україна відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих і вільних людей. У ці листопадові дні ми відзначаємо шосту річницю від початку доленосних для нашої держави подій Революції Гідності. Ми згадуємо тих, хто знайшов у собі сміливість відстоювати європейські цінності життя, власну свободу і гідність. Вшановуємо пам’ять про Небесну Сотню – звичайних українців, які поклали на вівтар майбутнього України найдорожче – власне життя. Серед полеглих Героїв є і наші земляки: Роман Гурик, Богдан Калиняк, Василь Шеремет, Михайло Костишин, Ігор Ткачук, Сергій Дідич та Ігор Дмитрів. Світла пам’ять про них завжди житиме у наших серцях!

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/zvernennya-golovi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administraciyi-denisa-shmigalya-z-nagodi-dnya-gidnosti-ta-svobodi

21.11.2019 | Актуально

Володимир Зеленський: Українці не на словах знають, як захищати свою гідність і виборювати свободу

Президент Володимир Зеленський у День Гідності та Свободи закликав громадян до єдності, щоб разом побудувати нову Україну.

Детальніше: https://www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-ukrayinci-ne-na-slovah-znayut-yak-zahish-58473

21.11.2019 | Актуально

Запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки»

 

Відтепер запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки». У зручному форматі можна знайти всі аптеки, що працюють за програмою «Доступні ліки», у радіусі 7 км від медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Аптеки – за посиланням: http://texty.org.ua/d/2019/medical_reform/#/apteky

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/zapracyuvav-novij-onlajn-instrument-u-ramkah-uryadovoyi-programi-dostupni-liki

21.11.2019 | Соціальний захист

Відбулося засідання комісії з розгляду звернень громадян району про надання одноразової грошової допомоги 

 

20 листопада в районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з розгляду звернень громадян району про надання одноразової грошової допомоги.

Комісія, розглянула 17 заяв громадян району. У результаті розгляду, вирішено надати одноразову грошову допомогу 15 громадянам району на загальну суму 8,1 тис. грн. за рахунок кошторисних призначень місцевого бюджету. Звернення 1 громадянки, яка проживає на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади передати на розгляд та вирішення голові Тлумацької ОТГ.

20.11.2019 | Актуально

Проведено професіографічну екскурсію

 

19  листопада 2019 року для  старшокласників  Гостівської  ЗОШ  І-ІІІ ст. проведена професіографічна екскурсія   до ТОВ «Станіславський»  в селище Обертин.

Перед початком екскурсії   технологи Марія   Погоріла та Людмила  Біланюк  ознайомили учнів з історією  створення  пекарні,  основними затребуваними професіями, які  використовуються  на  підприємстві,  та  з вимогами  до  працівників.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98149.htm

20.11.2019 | Актуально

Відбувся обласний форум лідерів учнівського самоврядування

 

У понеділок,18 листопада, в Тлумацькому районі на базі Обертинського ліцею було проведено обласний форум лідерів учнівського самоврядування.

Детаьнішеhttp://www.if.gov.ua/news/vidbuvsya-oblasnij-forum-lideriv-uchnivskogo-samovryaduvannya-1


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області