3 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
2.06.2020 | .

На Прикарпатті розпочинається призов на строкову військову службу

 

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика відбулося перше засідання обласної призовної комісії.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-rozpochinayetsya-prizov-na-strokovu-vijskovu-sluzhbu

2.06.2020 | Актуально

Система БПД розпочинає Instagram-челендж «Права дитини»

 

До Дня захисту дітей система безоплатної правової допомоги з 1 по 5 червня 2020 року проводить у соціальній мережі Instagram челендж «Права дитини». Мета акції – привернути увагу суспільства до стану захисту прав дітей в Україні.

«Минулого року до системи безоплатної правової допомоги звернулося понад 2,3 тис. дітей. Протягом січня-квітня цього року – понад 800 неповнолітніх. Діти мають право на особливий захист, і фахівці системи БПД готові у будь-яку мить прийти на допомогу кожній дитині», – зазначив заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.

2.06.2020 | Соціальний захист

Відбулось чергове засідання районної комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

01 червня під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Гаєвського відбулось чергове засідання районної комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За результатами засідання було відновлено виплату адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово – комунальних послуг 3 внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території Тлумацького району.

2.06.2020 | Нарада

 

Відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

Увівторок, 2 червня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання присутні розглянули питання щодо заходів забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з сильними дощами, які можуть призвести до підтоплення населених пунктів Тлумацького району, а також питання - про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам лісів, торфовищ, сільгоспугідь у літній період 2020 року.

За результатами засідання були прийняті протокольні рішення.

2.06.2020 | ЦБС інформує

Дерев’яні храмиТлумаччини 

Дерев'яні храми України – пам’ятки дерев’яної сакральної архітектури в Україні.В Україні та на її етнічних землях розташовано близько 3000 дерев'яних культових споруд. Більшість збережених на сьогодні дерев'яних церков на території України розташовані в її західній частині, але й на лівому березі Дніпра туристам є на що поглянути.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104503.htm

2.06.2020 | .

Відбулися зміни у законодавстві щодо надання роботодавцям допомоги по частковому безробіттю

 

Внесено зміни в порядок надання допомоги по частковому безробіттю (29.05.2020 вступив в дію Закон №591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби COVID-19»):

 

http://www.if.gov.ua/news/vidbulisya-zmini-u-zakonodavstvi-shodo-nadannya-robotodavcyam-dopomogi-po-chastkovomu-bezrobittyu

2.06.2020 | Нарада

 

Голова райдержадміністрації провів щотижневу нараду

 

У вівторок, 2 червня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. На нараді також були присутні голова районної ради Василь Двояк та радник голови РДА Роман Мигаль, якого присутнім представив Сергій Гаєвський.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104490.htm

2.06.2020 | .

Глава держави підписав закон про посилення захисту телекомунікаційних мереж

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж» № 600-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 травня 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/glava-derzhavi-pidpisav-zakon-pro-posilennya-zahistu-telekomunikacijnih-merezh

1.06.2020 | .

В Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14

 

28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків. У запуску послуги взяли участь Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, голова Державної міграційної служби Максим Соколюк та заступник голови Державної податкової служби Михайло Тітарчук.

http://www.if.gov.ua/news/v-ukrayini-zapracyuvala-kompleksna-posluga-dlya-pidlitkiv-id-14

1.06.2020 | Статистика

Інвестиційне забезпечення економіки області

 у січні–березні 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2020р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 984 млн.грн капітальних інвестицій, що на 49,5% менше від обсягу відповідного періоду 2019р. У розрахунку на одну особу населення обсяг капітальних інвестицій склав 719,3 грн.

Cеред регіонів держави за обсягом освоєних капітальних інвестицій Івано-Франківщина посіла 18 місце.

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій виступають власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 50,3% загального обсягу, та  кошти населення на будівництво житла  – 27,5%. Частка інвестицій, профінансованих з державного та місцевих бюджетів, становила  10,3%.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області