16 Червень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
14.06.2019 | Вітання

Шановні медичні працівники району!

 

Прийміть вітання та найтепліші слова з нагоди вашого професійного свята, яке щорічно відзначається у третю неділю червня.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших.

З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя вам, вашим рідним і близьким. Нехай збудуться усі задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

 

 

 

 

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

Заступник голови

районної ради    Василь Гнатюк

 

14.06.2019 | Актуально

У Тлумачі вітали працівників медичної галузі   

У четвер, 13 червня, та п’ятницю 14 червня, з нагоди професійного свята медичного працівника, голова районної державної адміністрації Іван Дрогомирецький, перший заступник голови РДА Микола Присяжнюк,  заступник голови районної ради Василь Гнаюк вітали медичний персонал Тлумацької центральної районної лікарні та медпрацівників Комунального некомерційного підприємства «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тлумацької районної ради. Також на зустрічі були присутні народний депутат України Михайло Довбенко, депутат обласної ради Богдан Станіславський та Роман Вірастюк – директор Департаменту олімпійського спорту Міністерства Молоді та спорту України.

Вітаючи медиків району, усі вони високо оцінили їх професійні якості та моральні принципи,побажали їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійних здобутків, мирного неба і стабільності.

 Детальніше:   http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/93419.htm

14.06.2019 | Актуально

Уже близько 600 млн грн «теплих кредитів» отримали українці у цьому році

 

Програма «теплих кредитів» - у самому розпалі. Минулого тижня українські родини залучили ще близько 50 млн грн «теплих кредитів» для термомодернізації будинків, зокрема: - 33 млн грн – на утеплення приватних будинків; - більше 15 млн грн – для ОСББ; - майже 2 млн грн – на твердопаливні котли.

Загалом уцьому році понад 47 тис. родин вже отримали в банках близько 600 млн грн «теплих кредитів». «Звертаю увагу, що це вже більша частина від усього прогнозованого обсягу кредитування у цього року – 1,1 млрд грн «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн гривень)», - прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук. Водночас він нагадав, що додаткову компенсацію надає місцева влада (http://saee.gov.ua/uk/programs/map). На сьогодні виділено 140 млн грн із місцевих бюджетів на співфінансування «теплих кредитів».

14.06.2019 | Увага

Про дотримання правил охорони електричних мереж

 

Івано-Франківський ремонтно-експлуатаційний центр (Івано-Франківський РЕЦ) є структурною одиницею Відокремленого підрозділу «Західна електроенергетична система» Державного підприємства «Національна енергетична компанія«Укренерго», що покликаний забезпечити функціонування магістральних та міждержавних електричних мереж на території Івано-Франківської області як складової частини об’єднаної енергетичної системи (ОЕС)України.

В умовах зовнішньої агресії, що її переживає Україна, питання енергетичної безпеки  стає одним із ключових. За таких обставин несвідомим чи навіть злочинним є ставлення частини громадян до даного питання.Останнім часом на території області трапляються випадки аварійних вимкнень повітряних ліній електропередачі внаслідок пожеж в їх охоронних зонах та перекриття на великогабаритну сільгосптехніку. Такі випадки стаються як з вини сільгоспвиробників, так і з вини місцевого населення, які ігнорують або ж навмисно порушують «Правила охорони електричних мереж».

На жаль, непоодинокими є спроби умисного заподіяння шкоди об’єктами енергетики шляхом демонтажу елементів опор ліній електропередач сторонніми особами. В умовах складної суспільно-політичної ситуації в країні порушення в роботі ОЕС України, викликані такими діями, можуть бути використані як додатковий дестабілізуючий фактор та слугують причинами нещасних випадків і економічних збитків.

Усвідомлення необхідності тісної взаємодії населення та енергетиків – запорука недопущення виникнення аварій та нещасних випадків з людьми. Тільки спільними зусиллями ми збережемо світло в оселях та підтримаємо енергетичну безпеку країни.

14.06.2019 | Увага

Будьте обережні на водоймах!

 

З початку року на водних об’єктах Прикарпаття загинули 27 людей, з яких одна дитина. Так, серед основних причин загибелі на воді є невміння плавати, купання дітей без нагляду дорослих та невідання глибини. Для того, щоб відпочинок на воді приніс тільки задоволення Служба порятунку вкотре нагадує правила поведінки на воді. Купатися можна тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися краще в спокійну безвітряну погоду при температурі води не нижче +20 С, повітря - не нижче +24 С.

Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години.

У водузаходити слід повільно: постояти і почекати, дозволяючи тілу пристосуватися до температури води. Перед зануренням у воду необхідно змочити обличчя і плечі.

У воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою. Якщо не вмієте плавати, не заходьте у воду глибше пояса, щоб не оступитися і не потрапити на глибоке місце, в яму, чи не опинитися на сильній течії.

14.06.2019 | Актуально

ЗНО-2019: визначено порогові бали «склав/не склав» з математики, фізики, української мови та літератури

 

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали «склав/не склав» для трьох тестів ЗНО з математики, фізики, української мови та літератури. Відповідні рішення були прийняті 13 червня 2019 року під час засідання в МОН. За результатами обговорень комісія визначила такі порогові бали:

  • математика - 11;
  • українська мова та література - 23;
  • фізика - 13. 

Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з цих предметів, поріг «склав/не склав» подолали: з української мови і літератури - 84% вступників, з математики - 81,83%, з фізики - 85%.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/zno-2019-viznacheno-porogovi-bali-sklav-ne-sklav-z-matematiki-fiziki-ukrayinskoyi-movi-ta-literaturi

14.06.2019 | Актуально

Тлумацькою районною філією  Івано-Франківського обласного центру зайнятості   проведений виїзний семінар в селі Хотимир 

 

З метою забезпечення належного рівня інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо впровадження Закону України "Про зайнятість населення", спрямованого на розв'язання проблем безробіття, підвищення рівня зайнятості населення району, передусім громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та використання можливостей і стимулів для створення нових робочих місць, які надав Закон України "Про зайнятість населення" Тлумацькою  районною філією  Івано-Франківського обласного центру зайнятості   13 червня  2019 року був організований та проведений черговий виїзний семінар в селі Хотимир з роботодавцями, депутатами та членами виконкому  Хотимирської сільської ради на тему: “ Дієва співпраця служби зайнятості з органами місцевого самоврядування – це гарантія зайнятості  жителів села”.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана  Слободян  ознайомила присутніх із ситуацією на місцевому ринку праці.  Головну увагу присутніх  було  акцентовано на послугах, які  надає служба зайнятості  , а саме: порядку  компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. Також  вона зупинилася на питанні допомоги роботодавцям у підборі працівників, про можливості навчання, перенавчання, стажування безробітних  з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, розповіла  про вимоги  до подання форми звітності  №3-ПН.

     Враховуючи те,що роботодавці є клієнтами, і соціальними партнерами, посилення взаємовигідного співробітництва з ними залишається нашим найважливішим  стратегічним завданням. Тому зазначена взаємодія – один із головних пріоритетів у нашій роботі.

13.06.2019 | Актуально

Cпеціалісти Держпродспоживслужби радять, як пережити спеку

 

Початок червня, як і попереджали фахівці Укргідрометцентру, виявився аномально спекотними не лише на Івано-Франківщині, а й по всій території України.

У зв'язку з цим, спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в області закликають дотримуватися певних правил і рекомендують проводити профілактичні заходи з метою послаблення несприятливої дії високих температур. Зокрема, в житлових та громадських будинках, офісних приміщеннях варто застосовувати :

13.06.2019 | Актуально

 Держприкордонслужба: Якщо у вас виникли труднощі на кордоні – довірте їх службі «Довіра»

Нерідко під час планування подорожей і навіть під час самих подорожей виникають деякі труднощі перетину кордону. Державна прикордонна служба прийде вам на допомогу. Для цього у прикордонному відомстві працює служба «Довіра».

Детальніше:    http://www.if.gov.ua/news/derzhprikordonsluzhba-yaksho-u-vas-vinikli-trudnoshi-na-kordoni-dovirte-yih-sluzhbi-dovira

13.06.2019 | Актуально

Презентація польської літератури в Обертинській бібліотеці- філії

 

Обертинська бібліотека-філія центр громадської активності, яка проводить багато цікавих заходів з польською меншиною, яка проживє в селищі і об’єднані в Товариство польської культури. Цікавою і змістовною пройшла презентація польської літератури, зібраною польськими  активістами, вихідцями нашого району. На зустріч в бібліотеку прийшли члени польської меншини, студенти, молодь і просто поціновувачі польської культури. Розпочинаючи презентацію бібліотекар О.Бойцан коротко охарактеризувала представлені видання, які відображають історію різних міст в Польщі, визначні місця та пам’ятки. Багато зібрано пізнавальної та довідкової літератури, для тих, хто планує подорож до Польщі, роботу чи навчання в цій країні, хоче розширити власний кругозір. Польська мова досить співзвучна з українською, але володіння нею потребує певних знань та навичок. Для цього підходять отримані книжки: довідники, словники, путівники, які допоможуть підняти рівень польської мови. Книжки можна розпочинати читати з будь якого місця, адже багато розділів є самодостатніми і навчальними. Деякі тексти і книги можна вважати «відпочинковими».

Допомагали в презентації польської літератури вчителі ліцею О.Івонюк та Ю. Іванішин, які добре володіють польською мовою. Декламували і зачитували уривки з цікавих творів.

Емоційного забарвлення заходу додав виступ місцевої поетеси О.Стефанівської, яка прочитала три чудові вірші і пообіцяла до наступної зустрічі перевести їх на польську мову.

Присутні з цікавістю переглянули виставку польських книг на довго затримуючись, вивчаючи представлену  літературу.

 Завершився захід чаюванням, всі були задоволенні і щиро дякували працівникам бібліотеки за такий захід.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області