17 лютий 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 Новини
15.02.2019 | Актуально

В Івано-Франківському обласному центрі зайнятості відбулася прес-конференція про підсумки роботи служби

 

«Ми працюємо над тим, щоб державна служба зайнятості стала сучасною сервісною установою з високим рівнем довіри клієнтів і соціальних партнерів. Минулоріч в службі зайнятості області впроваджено профілювання безробітних та соціальний супровід за підходом кейс-менеджменту, елементи дистанційного та дуального навчання безробітних, інтернет-ресурси з електронними кабінетами для роботодавців та шукачів роботи, електронну чергу», - зауважив директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/v-ivano-frankivskomu-oblasnomu-centri-zajnyatosti-vidbulasya-pres-konferenciya-pro-pidsumki-roboti-sluzhbi

15.02.2019 | Актуально

Росія не має важелів тиску на Україну. Не має і ніколи не буде мати - Президент

Під час перебування на Харківщині Президент Петро Порошенко зазначив, що Європейський Союз є головним торговельним партнером України, натомість Росія втратила свій ринок для України і позбулася домінуючого впливу на українську економіку. «Реалізація нашої спільної стратегії, стратегії моєї команди призвела до того, що частка ЄС в структурі нашого експорту складає вже 42,6%. Частка експорту Росії була 33%, зараз 7,7%. І більше вона не має важелів тиснути на Україну, ставити українців на коліна. Не має і ніколи не буде мати. Бо Україна є горда і волелюбна нація. І ми здатні, і продемонстрували це, розвиватися ефективно, спираючись на власні сили», - наголосив Петро Порошенко. Він висловив переконання, що відновлення економічного зростання нашої держави дозволяє перетворити Україну в регіонального лідера. Глава держави наголосив, що на сьогоднішній день чітко визначені пріоритети і робляться акценти на тих секторах економіки, в яких Україна може вийти на лідерські позиції. В першу чергу це - агропромисловий сектор. У цьому контексті Порошенко нагадав, що в минулому році в Україні було зібрано рекордний урожай зерна - 70 млн тон. Крім цього, секторами, де Україна може зайняти лідируючі позиції, є розвиток IT-технологій, індустріалізація і розвиток сучасної промисловості, інфраструктурні проекти і логістика та розвиток туризму.

«Україна здійснила прорив на ринки іноземних країн для українських товарів. Росія закрила доступ нашим товарам на російські ринки для того, щоб це найболючіше вдарило по виробничникам. Не лише по директорам і власникам заводів, а в першу чергу по робочому класу. Хотіла поставити Харків на коліна, хотіла, щоб викинули людей праці за ворота виробництв, хотіла дестабілізації, руйнації, розшматування України. Ми цього не дозволили»,  - сказав Петро Порошенко на зібранні з нагоди 85-ї річниці заснування «Турбоатому». «І той настрій, з яким сьогодні прибули лідери індустрії України є яскравим тому підтвердженням. Україна є потужна індустріальна держава. Так було, так є і так буде», - додав він.

15.02.2019 | Актуально

У січні 2019 року податківці Івано-Франківщини надали більше 11 тисяч адміністративних послуг

 

Протягом січняп оточного року фахівцями головного управління ДФС в області та відокремленими територіальними управліннями надано 11345 адміністративних послуг. Про це повідомили в управлінні обслуговування платників ГУ ДФС в області.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/u-sichni-2019-roku-podatkivci-ivano-frankivshini-nadali-bilshe-11-tisyach-administrativnih-poslug

15.02.2019 | Звернення

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів - «афганців»! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

 

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Крутими стежками Афганістану молоді та юні хлопці дивилися смерті у вічі, викликаючи її на двобій… Минуло 30 років, а відлуння тієї війни, яка вже стала iсторiєю, не стихло й сьогодні, його чути в батьківських серцях, в душах воїнів. Тисячi матерів не дочекалися своїх синів, а з ними - й онуків.

Воїни-афганці завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «ОБОВ'ЯЗОК» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя. В більшості - це люди, життя яких є невичерпним джерелом мудрості, любові до рідної землі, сили духу, яскравим взірцем служіння українському народові. На жаль, місія наших захисників досі не завершена. Зараз на сході України чути вибухи, гримлять постріли… Чимало воїнів-афганців сьогодні, зі зброєю в руках, захищають незалежність та цілісність нашої держави.

Ми шануємо їхній героїзм і звитягу. Ми захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, хто зараз перебуває на Сході України,  не посоромивши своєї честі та гідності.

У День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, ми схиляємо голову перед всіма живими та полеглими, тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок, захищав і захищає найвищі ідеали добра на своїй рідній землі та у різних країнах світу, низько вклоняємось батькам і родинам загиблих синів, братів, батьків, які не повернулися додому з війни.

Нехай біль утрат і невизначеності залишаться в минулому, а наше мирне майбутнє буде сповнене добробутом та успіхами.

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

Голова районної ради

Василь Двояк

 

 

15.02.2019 | ЦБС інформує

У бібліотечних закладах району вшанували учасників бойових дій на території інших держав

 

30 літ минуло відтоді, як вивели з Афгану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам’ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками і учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.

 Бібліотеки-філії Тлумацької централізованої бібліотечної системи взяли участь у районних заходах з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В Хотимирській бібліотеці-філії проведено годину-спомин «Афган живе в моїй душі…», де відбулася зустріч з учасником бойових дій в Афганістані Буртником Миколою Степановичем. Під час заходу присутні ознайомились з подіями чужої війни та про наших земляків, які загинули на тій війні.

 Учасник бойових дій Микола Буртник розповів про свій бойовий шлях на афганській землі та про мужність і героїзм своїх побратимів. Присутні переглянули фотографії з армійського альбому та нагороди учасника тих подій.

 

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/89149.htm

14.02.2019 | Актуально

У держбюджеті-2019 року закладено 55 млрд грн на субсидії

 

Уряд вже два роки поспіль виконує дорожню карту з монетизації субсидій. У 2018 році було запроваджено перший етап – монетизацію на рівні комунальних підприємств-постачальників комунальних послуг. Ми запускаємо другий етап — надання житлових субсидій населенню в грошовій формі, з березня субсидії будуть виплачені живими коштами.

Про це під час наради з заступниками керівників ОДА, представниками Мінсоцполітики, Міненерговугілля, НКРЕКП, НАК «Нафтогаз» щодо запровадження механізму монетизації субсидій наголосив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«4,2 млн домогосподарств України сьогодні мають можливість отримати субсидію, з яких 70% — це пенсіонери. 1,2 млн субсидіантів – це працездатні люди, але вони наразі  потребують допомоги від держави. Основна мета запровадження монетизації субсидій – це захистити людей і навчити їх управляти своїм енергоспоживанням. Раніше під час клірингових розрахунків субсидіант не цікавився нарахуваннями в платіжках за комунальні послуги: скільки було спожито, обов’язковий чи рекомендований платіж, якість наданих послуг тощо. Зараз ми прибираємо монополіста з ланцюга розрахунків за ЖКП, даємо можливість людям управляти своїм споживанням, а також за рахунок економії субсидій направляти кошти на впровадження енергоефективних заходів у своєму будинку», — наголосив Геннадій Зубко.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/89124.htm

14.02.2019 | Прес-служба ОДА інформує

Від розмитнення авто на Івано-Франківській митниці до бюджету надійшло більше півмільярда гривень митних платежів

 

За результатами митного оформлення легкових транспортних засобів, які ввозяться громадянами на митну територію України, до державного бюджету вже надійшло більше 524,6 млн грн митних платежів.

З них 221,7 млн грн сплачено за автомобілі, що були ввезені на митну територію України у період з 1 січня 2015 року та поміщені в митні режими «транзит» або «тимчасове ввезення».  Про це повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС.

З початку вступу в дію змін у податкове та митне законодавство щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації у митному режимі «імпорт» в Івано-Франківській митниці ДФС оформлено 8 492 транспортних засоби, з них – 3 528 так званих «євроблях». За словами митників, 12.02.2019 року став рекордним днем в оформленні автомобілів на іноземній реєстрації.  Кількість розмитнених авто цього дня склала 413 автомобілів, з яких 206 – «євроблях».

З метою забезпечення максимальної кількості митного оформлення транспортних засобів громадян прикарпатські митники працюють в посиленому режимі. Зокрема, встановлено позмінний робочий графік підрозділів митного оформлення з 8 до 17 год. та з 13 до 22 год., робочий тиждень продовжено з понеділка по суботу та додатково залучено 12 працівників митниці.

Консультації з питань розмитнення, а також здійснити митне оформлення транспортних засобів для вільного обігу в зоні діяльності Івано-Франківської митниці ДФС можна у шести підрозділах митного оформлення, зокрема:

-відділмитного оформлення № 1 митного поста "Прикарпаття", м. Івано-Франківськ, вул. Польова, 6;

-відділмитного оформлення № 2 митного поста "Прикарпаття", м. Івано-Франківськ, с. Микитинці, вул. Юності, 47;

-сектормитного оформлення № 1 митного поста "Прикарпаття", Івано-Франківська обл. Тисменицький р-н., с. Ямниця, вул. Н. Яремчука, 2;

-митнийпост "Коломия", Івано-Франківська область, м. Коломия, вул. Горбаша, 1;

-митнийпост "Калуш", Івано-Франківська область, м. Калуш, ст. Кропивник;

-митнийпост "Долина", Івано-Франківська обл., м. Долина, вул. Обліски, 139.

Також консультацію щодо особливостей митного оформлення, ввезених на митну територію України транспортних засобів, можна отримати зателефонувавши на «гарячу лінію» за номерами:  (0342) 72-52-77 та (0342) 72-52-76.

Нагадаємо, 22 лютого 2019 року завершується термін дії пільгового періоду застосування зниженої ставки акцизного податку при розмитнені автомобілів. Після цього часу власники таких автомобілів будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою.

14.02.2019 | Важливо

Держслужбовцям розповіли про заповнення е-декларацій 

 

Розпочато черговий етап подання щорічних електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій органів державної влади або органів місцевого самоврядування за 2018 рік.

14 лютого, у великій залі засідань органів влади відбувся семінар з питань е-декларування, який провів заступник директора з навчально-методичної роботи Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Любомир Бойчук.

У заході взяли участь начальники управлінь і відділів, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції, працівники апарату райдержадміністрації.

Відповідно до статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" державні службовці, інші суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Під час семінару-навчання обговорювалися такі питання, як нормативно-правове забезпечення декларування в Україні, організація роботи системи електронного декларування, правила заповнення декларацій та відповідальність за порушення вимог фінансового контролю. Любомир Бойчук розповів про особливості декларування і відповідальність декларантів за неподання, невчасне подання чи подання завідомо неправдивих даних у декларації. Також йшлося про виготовлення, особливості застосування електронного ключа, механізми та процедуру заповнення електронних декларацій, запропонувавши конкретні приклади електронного декларування.

Усім присутнім було продемонстровано відео-роз’яснення щодо заповнення е-декларацій та поінформовано про можливості їх перегляду на сайті НАЗК.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/89112.htm

14.02.2019 | Актуально

Розпочався онлайн-курс із заповнення декларацій – «Декларуй доброчесно!»

 

12 лютого Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало безкоштовний навчальний онлайн-курс «Декларуй доброчесно!». Курс створений за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та спільно з громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus».

Якщо ви суб’єкт декларування та у вас виникали складнощі під час заповнення і подання електронної декларації або ви заповнюєте декларацію вперше, долучайтеся до онлайн-курсу.

Зареєстровані слухачі отримають покрокову інструкцію із заповнення декларації та практичні поради, які зроблять процес декларування простішим, а також зможуть задати запитання на форумі та отримати відповіді від автора курсу.

Учасники отримають практичні навички для відображення об'єктів декларування у декларації. Слухачі, які повністю пройдуть курс, отримають сертифікат.

Програма курсу та реєстрація за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+FD101+2018_T3/about

13.02.2019 | Актуально

Підбито підсумки роботи у сфері цивільного захисту та визначено основні завдання на 2019 рік

 

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада керівного складу та органів управління Івано-Франківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту і засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/pidbito-pidsumki-roboti-u-sferi-civilnogo-zahistu-ta-viznacheno-osnovni-zavdannya-na-2019-rik


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Охорона праці очима дітей

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації

 

Центр допомоги учасникам АТО
Я маю право
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області