20 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Новини
20.01.2020 | Актуально

Володимир Зеленський вшанував пам'ять загиблих «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту

 

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у заходах з ушанування пам’яті військовослужбовців, які в цей день 2015 року загинули при обороні Донецького аеропорту під час війни на сході України.

Глава держави разом із членами родин полеглих військових поклав квіти до підніжжя Пам’ятного дзвона, що на території Міністерства оборони України.

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-vshanuvav-pam-yat-zagiblih-kiborgiv-zahisnikiv-doneckogo-aeroportu

20.01.2020 | Актуально

Пенсія – в «один дотик»

 

Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області наголошує громадянам про можливість звернення за призначенням пенсії – в «один дотик» через веб-портал електронних послуг Фонду.

http://www.if.gov.ua/news/pensiya-v-odin-dotik

17.01.2020 | Подія

У Тлумачі вшанували пам’ять Володимира Кріля 

 та Степана Мандзюка

 

Традиційно у переддень Водохреща та Другого Святого вечора громадськість Тлумаччини збирається біля пам’ятного знаку безневинно страченим Борцям за волю України щоб вшанувати пам’ять невинно убієнних вояків УПА Степана Мандзюка та Володимира Кріля.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/99931.htm

17.01.2020 | Актуально

Сергій Гаєвський взяв участь у звітно-виборній конференції районної організації Профспілки працівників освіти

 

16 січня у великій залі засідань органів влади району відбулася звітно-виборна конференція Тлумацької районної організації Профспілки працівників освіти за участі голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського, заступника голови районної ради Василя Гнатюка, голови обкому Профспілки працівників освіти Мирослава Габорака.

Із звітною доповіддю перед учасниками конференції виступила голова районної організації Профспілки Оксана Смижук. Зазначалося, що основними завданнями роботи ради є забезпечення захисту трудових, соціально-економічних, професійних, моральних прав та інтересів членів районної профспілкової організації.

 

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/99930.htm

17.01.2020 | Актуально

Більше 2 мільйонів гривень збитків відшкодовано державі завдяки податківцям Івано-Франківщини

 

Як повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, протягом 2019 року працівниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС за результатами проведення дослідження фінансово-господарської діяльності платників податків складено 33 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень. Матеріали досліджень передані в правоохоронні органі для розгляду та прийняття рішення.

http://www.if.gov.ua/news/bilshe-2-miljoniv-griven-zbitkiv-vidshkodovano-derzhavi-zavdyaki-podatkivcyam-ivano-frankivshini

17.01.2020 | Увага

Обережно – СКАЗ!

 

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ собак  (2 гол.),  які належали громадянам с. Марківці Тисменицького району Івано-Франківської області.

Захворювання виявлено за результатами лабораторного дослідження методом люмінесцентної мікроскопії (звіти про результати дослідження патологічного матеріалу від 06.01.2020р. № 000007 п.м./20 та від 09.01.2020р. № 000008 п.м./20).

Спеціалістами Тисменицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та служби ветеринарної медицини району в ході епізоотичного розслідування даних випадків встановлено, що дані тварини перебували в контакті з лисицею.

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при Тисменицький районній держадміністрації, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено с. Марківці неблагополучною територією та накладено карантинні обмеження.

В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Для запобігання виникнення сказу потрібно регулярно (щороку) проводити щеплення домашніх улюбленців проти сказу, а якщо з’явилися клінічні ознаки захворювання, інформувати службу ветеринарної медицини, або доправити тварину для огляду у ветеринарну установу. 

У випадку виявлення контакту домашніх тварин з тваринами дикої фауни повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини для проведення відповідних заходів, з метою попередження зараження та загибелі домашньої тварини.

17.01.2020 | Актуально

Польський досвід у проведенні реформ для нас є дуже важливим, - Денис Шмигаль

 

Голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль провів зустріч з віцемаршалеком Опольського воєводства Збіґнєвом Кубаляньцем. Сторониобговорили стан та перспективи співпраці між Прикарпаттям та Опольським воєводством, зокрема в частині обміну досвідом у проведенні реформи децентралізації.

http://www.if.gov.ua/news/polskij-dosvid-u-provedenni-reform-dlya-nas-ye-duzhe-vazhlivim-denis-shmigal

16.01.2020 | Актуально

Володимир Зеленськийпоставив уряду завдання продовжити посилений контроль над пожежною безпекою в Україні

 

Президент України Володимир Зеленський поставив Кабінету Міністрів завдання продовжити роботу щодо посилення контролю пожежної безпеки, покращення матеріально-технічного стану рятувальних підрозділів і служб.

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-postaviv-uryadu-zavdannya-prodovzhiti-posilenij-kontrol-nad-pozhezhnoyu-bezpekoyu-v-ukrayini

16.01.2020 | Актуально

За неоформленого працівника штраф у 2020 році збільшився!

 

Фахівці ДПС  нагадують, що з 01.01.2020 мінімальна заробітна плата становить 4 723 грн та у погодинному розмірі – 28,31 гривень. Трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

 За порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (30 х 4 723 грн = 141 690 гривень) у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час та виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску. Норми встановлені ст. 265 Кодексу законів про працю України від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями.

16.01.2020 | Актуально

Денис Шмигаль: На Франківщині бізнес робити можна і треба!

 

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля із президентом Американської торговельної палати Андрієм Гундером. Теми інвестиційного потенціалу Прикарпаття, зацікавлення та залучення інвестицій в економіку краю – стали основними для обговорення.

http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-na-frankivshini-biznes-robiti-mozhna-i-treba


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області