19 березень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
18.03.2019 | Актуально

Проведено щотижневу нараду з працівниками апарату райдержадміністрації 

 

У понеділок, 18 березня, у малій залі адміністративної будівлі органів влади району відбулась нарада з працівниками районної державної адміністрації, яку провів керівник апарату РДА Андрій Мозиль.

Присутні керівники відділів та секторів апарату проінформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на поточний робочий тиждень. Також присутніми були розглянуті питання дотримання графіку відпусток, передачі документів на зберігання до архіву райдержадміністрації, контролю, направлення держслужбовців на навчання, звернень громадян, заповнення декларацій, подання планів заходів структурних підрозділів РДА та інші.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/90411.htm

18.03.2019 | Актуально

Голова Держенергоефективності закликав українські сім’ї вже звертатися за «теплими кредитами», а місцеву владу – надавати додаткове співфінансування на утеплення осель

 

У прес-центрі Будинку Уряду на прес-конференції голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом Ощадбанку, Укргазбанку та ПриватБанку оголосили про старт популярної та вигідної Урядової програми «теплих кредитів» у цьому році.

Як показує практика, за 2014-2018 роки понад півмільйона учасників програми:

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/golova-derzhenergoefektivnosti-zaklikav-ukrayinski-sim-yi-vzhe-zvertatisya-za-teplimi-kreditami-a-miscevu-vladu-nadavati-dodatkove-spivfinansuvannya-na-uteplennya-osel

18.03.2019 | Влада вислухає всіх

Голова райдержадміністрації провів прийом громадян

 

У понеділок, 18 березня, з метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова районної державної адміністрації Іван Дрогомирецький провів прийом громадян з особистих питань.

На прийом звернулися жителі міста Тлумача та села Гостів. Громадянами були порушені питання надання  матеріальної допомоги для вирішення питань ремонту аварійного житлового будинку, питання соціального захисту населення та інші.

Для оперативного вирішення звернень громадян та надання більш точної відповіді Іван Дрогомирецький дав відповідні доручення керівникам відділів і управлінь райдержадміністрації згідно Закону України «Про звернення громадян».

18.03.2019 | Актуально

Аграрії Прикарпаття прискорюють темпи проведення весняно-польових робіт

 

«Завдяки сприятливим погодним умовам посів ранніх ярих зернових культур розпочався на місяць раніше», – зазначив директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Іван Андріїшин.

Так, станом на 18 березня аграрії області засіяли понад 11 тис. га сільгоспугідь, або 38 відсотків до прогнозу, з них: ярої пшениці – 2,8 тис. га, ярого ячменю – 7,2 тис. га, вівса – 1 тис. га та гороху – 0,1 тис. га. Також ярого ріпаку посіяно на площі – 0,4 тис. га.

Крім того, завершено один із комплексів весняно-польових робіт - підживлення озимих зернових культур та озимого ріпаку.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/agrariyi-prikarpattya-priskoryuyut-tempi-provedennya-vesnyano-polovih-robit

18.03.2019 | Актуально

Ювенальні поліцейські застерігають дітей від небезпечних селфі

 

Щоб похизуватися у соціальних мережах «вдалим» фото підлітки готові йти навіть на невиправданий ризик.

Ювенальні поліцейські наголошують батькам на тому, що дітям, а особливо підліткам, притаманний потяг до всього нового, і, на жаль, не завжди безпечного. Як же  вберегти дитину від смертельно небезпечного захоплення? Передусім важливо вчасно пояснити підліткові, що самі фотографії не несуть шкоди, але існує реальна небезпека залежності від схвальних відгуків у користувачів соцмереж, а для цього потрібне постійне посилення шокуючого ефекту. І тоді дитина шукатиме те, що забезпечить їй бажану увагу та необхідну свободу від дорослих.

Крім того, виявляється, що діти нерідко просто не поінформовані, що такі речі є вкрай небезпечними. Вони не завжди адекватно оцінюють рівень небезпеки, який чатує на них у пошуках адреналіну. А тому дорослим просто необхідно вести з дітьми діалог – пояснювати, ділитися особистим досвідом або запрошувати ділитися досвідом тих, хто сам потрапляв у схожі небезпечні ситуації. Треба обов’язково навчити дитину казати «ні» тим, хто вмовляє піти на ризик і бути в цьому категоричними і послідовними.

18.03.2019 | Актуально

Цьогоріч у Держбюджеті передбачено кошти на заходи щодо соціального захисту чорнобильців

 

На обліку у структурних підрозділах з питань соціального захисту населення області перебувають 5465 громадян, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/cogorich-u-derzhbyudzheti-peredbacheno-koshti-na-zahodi-shodo-socialnogo-zahistu-chornobilciv

18.03.2019 | Актуально

Крим буде повернуто Україні. На жодні торги і підкилимні домовленості ми ніколи не підемо – Президент

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу «Україна» наголосив, що не існує більш важливого завдання для України, української влади і Президента, ніж забезпечити відновлення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності держави. «Перша позиція, що ми маємо розуміти, хто нам протистоїть. Одна з найбільших військових машин світу – тоталітарна, яка поставила завдання на сьогоднішній день зробити незаконну анексію Криму. І перше, що ми зробили – сколотили світову солідарність з Україною, яка сприяє визволенню Криму», - підкреслив Глава держави.

«Друга позиція – ні на які торги, ні на які підкилимні домовленості Україна ніколи не піде. І Крим буде повернуто Україні. Ми зробимо все можливе, щоб це було зроблено якнайшвидше, одразу же після президентських виборів. Бо ви чули неодноразові заяви Путіна, що до президентських виборів цього робитися не буде, бо він дуже сподівається,  що буде обраний будь-хто, крім Порошенка для того, щоб нова українська влада приповзла на колінах і подарувала йому Крим. Моя позиція – не дочекаються. Ми звільнило Крим», - додав він.

Детальніше:  https://www.president.gov.ua/news/krim-bude-povernuto-ukrayini-na-zhodni-torgi-i-pidkilimni-do-53954

18.03.2019 | Актуально

На Прикарпатті суб’єкти малого підприємництва сплатили до місцевих бюджетів майже 166 млн грн єдиного податку

 

З початку року суб’єкти малого підприємництва сплатили до місцевих бюджетів Івано-Франківщини 165,9 млн грн єдиного податку, що на 28,9 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2018 року. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Значну частину цього податку – 127,6 млн грн сплатили фізичні особи-підприємці. Юридичні особи – платники єдиного податку 3 групи спрямували до місцевих бюджетів 28,4 млн грн, від сільськогосподарських товаровиробників, які обрали спрощену систему оподаткування надійшло – 9,9 млн гривень.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-sub-yekti-malogo-pidpriyemnictva-splatili-do-miscevih-byudzhetiv-majzhe-166-mln-grn-yedinogo-podatku

15.03.2019 | Увага

Будьте обережні з вогнем!

 

Останнім часом почастішали випадки загоряння минулорічної рослинності поблизу населених пунктів і лісів. Переважна більшість випадків – навмисні підпали невстановлених осіб та необережне поводження з вогнем. Це приносить непоправну шкоду рослинному і тваринному світу та призводить до загрози життю і здоров’ю населення.

Шановні жителі області!

Зважаючи на пожежонебезпечний період, не провокуйте пожежі в природних екосистемах. Не допускайте спалювання минулорічної рослинності, що може призвести до пожеж в населених пунктах та в лісах. Під час відпочинку у лісових масивах обкопуйте місце облаштування багаття. Залишаючи місце відпочинку, вогнище залийте водою. Не дозволяйте дітям влаштовувати ігри з вогнем.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/budte-oberezhni-z-vognem

15.03.2019 | Вітання

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Завдяки вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до своїх обов’язків, відданості своїй роботі до осель жителів Тлумаччини потрапляє тепло і вода, газ і світло.

Великавдячність і низький доземний уклін за це усім вам!

Хочемо побажати вам неупинного пошуку нового для покращення комунального та побутового обслуговування населення, професійної майстерності, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання своїх обов’язків, доброго здоров’я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди, професійних успіхів і нових трудових здобутків на благо розквіту нашого району.

 

 

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації Іван Дрогомирецький

Голова районної ради Василь Двояк


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації

 

Центр допомоги учасникам АТО

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області