19 Липень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
19.07.2019 | Актуально

Протидія торгівлі людьми

 

Торгівлялюдьми – це злочин проти людини на відміну від нелегальної міграції та контрабанди мігрантів, які є злочинами проти держави.
Характерними ознаками торгівлі людьми є:

·        Обмеження свободи пересування

·        Відсутність вибору та можливості припинити роботу

·        Вилученняпаспорту та інших документів

·        Погрозасилою або її застосуванням

·        Борговакабала, невиплата обіцяної винагороди за роботу повністю або частково

·        Залякування депортацією, погрози повідомити правоохоронним органам про нелегальний статус перебування в країні

19.07.2019 | Актуально

Твоє життя безцінне!  Подбай про власну безпеку!

Проблема  нелегальної  трудової  міграції  та торгівлі людьми в України постала  давно.  Вже  не  перший  рік  громадяни  нашої  країни  в  пошуках кращих можливостей працевлаштування та більшої заробітної платні приймають  нелегке рішення  їхати  за  кордон. Часто  навіть  не  усвідомлюючи на який ризик себе наражають, трудові  мігранти  можуть  потрапити  в  складні життєві ситуації і, зрештою, стати жертвою торгівлі людьми.

З метою  попередження  та  всебічного  інформування  безробітних  громадян про небезпеку неврегульованої зовнішньої трудової міграції  фахівцем з профорієнтації  Тлумацької  районної  філії  Івано-Франківського обласного центру зайнятості   Світланою   Атаманюк  18 липня 2019 року   був проведений  семінар  присвячений  Всесвітньому  дню  боротьби  з  торгівлею людьми на тему: «Запобігання  нелегальній  трудовій  міграції, торгівлі людьми, експлуатації  дитячої  праці». 

19.07.2019 | Актуально

Консультація Міністра юстиції Павла Петренка ЧужихДітейНеБуває

 

Павле Дмитровичу,  мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!

 З повагою, Зоряна Гордієнко

 За ініціативи Уряду Володимира Гройсмана  рівно рік тому прийнято 2-й пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває, покликаних захистити найменших українців. Станом на сьогодні  українським дітям вже виплачено 7,9 млрд грн боргів з аліментів, які раніше малеча не бачила роками. Крім того, закони значно посилили відповідальність неплатників аліментів. 

18.07.2019 | Актуально

Про перерахунок пенсій з 1 липня 2019 року

 

           Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн.

17.07.2019 | Актуально

Як виглядало би місто, мер якого – дитина

 

       У рамках ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді» команда Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) провела конкурс, під час якого діти з усієї України у формі відео, малюнків або текстів розказували про те, яким би хотіли бачити своє місто і що змінили б у ньому, якби раптом очолили його. Найоригінальніші та найцікавіші пропозиції, лягли в основу карти «Міста Дитячих Мрій». Її використають, щоб створити у громадах дружнє середовище до дитини.

   Детальніше на https://www.facebook.com/tlumssd/

16.07.2019 | Актуально

Відбулись засідання виконавчих комітетів місцевих рад району

 

У вівторок, 16 липня, в селищній та сільських радах району відбулися засідання виконавчих комітетів місцевих рад. За інформацією відділу з питань організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА, найчастіше заслуховувались питання про виконання бюджету за І півріччя 2019 року. В окремих виконавчих комітетах сільських рад вирішили розглянути питання про роботу торгових точок на території сільської ради, про першочерговізаходи щодо реалізації конституційного права на звернення громадян до органів влади та органів місцевого самоврядування, про стан військового обліку, про організацію довкілля шкільної молоді під час літніх канікул, проорганізацію соціальної допомоги громадянам похилого віку.

 За результатами засідань будуть прийняті відповідні рішення.

16.07.2019 | Актуально

Перший заступник голови райдержадміністрації провів щотижневу нараду

 

У вівторок, 16 липня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада з в.о. керівника апарату райдержадміністрації Мар’яною Поліщук, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. Участь у нараді взяв заступник голови районної ради Василь Гнатюк.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району: освіти, медицини, фінансів, а також питання підготовки до нового 2019-2020 р. навчального року, проблемних сімей на території району та фінансування програми для відпочинку дітей-сиріт на території Івано-Франківської області, проведені заходи з святкування 600-річчя з дня першої літописної згадки про с.Кутище та проведений районний фестиваль «Покутська Вільха», питання підготовки заходів до святкування Дня незалежності України, про завершення проведення перерахунків пенсій для пенсіонерів Тлумацького району, про звернення людей з призначення субсидій на новий опалювальний період 2019-2020 рр. та інші.

За результатами наради Микола Присяжнюк дав ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідночинного законодавства.

15.07.2019 | Актуально

В селі Кутище відбувся районний фестиваль «Покутська Вільха»

 

        12 липня  у  с.Кутище відбувся районний фестиваль народної творчості  «Покутська Вільха» в рамках святкування 600-літнього ювілею від першої літописної згадки  про село.

15.07.2019 | Актуально

День селища

 

     На днях жителі селища Обертин святкували 603-річницю від першої літописної згадки про селище. Ось уже 18 років поспіль громада селища організовує святкування. З самого ранку линули мелодії .  У  церкві  св. Кирила та Мефодія  провели святкове богослужіння. Після святкової літургії  гості та жителі селища поспішили на площу до Народного Дому де працювали атракціони для дорослих та дітей.

     З 18:00 год.  до 20:00 год. виступав концертний гурт Івано-Франківської філармонії  «Будьмо», свято продовжилось народними гуляннями під супровід музичного гурту «Акорд» з м.Ів-Франківськ.

     На святі були присутні селищний голова Віктор Хамут та депутат обласної ради Богдан Станіславський.

12.07.2019 | Актуально

До 5-річчя від початку збройної агресії Росії проти України Інститут національної пам’яті підготував інформкампанію «Вертаємо своє»

 

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році» цьогоріч в Україні відзначається 5 років з часу звільнення міст Східної України від російської окупації: Лимана (04.06.2014), Маріуполя (13.06.2014), Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки (05.07.2014), Бахмута (06.07.2014), Торецька (21.07.2014), Авдіївки (30.07.2014), Красногорівки (01.08.2014), Мар’їнки (05.08.2014).

http://www.if.gov.ua/news/do-5-richchya-vid-pochatku-zbrojnoyi-agresiyi-rosiyi-proti-ukrayini-institut-nacionalnoyi-pam-yati-pidgotuvav-informkampaniyu-vertayemo-svoye


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області