18 Серпень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
10.08.2019 | Вітання

Шановні працівники ветеринарної медицини!

 

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!

У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини, – віддані своїй професії, для вас робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця.

Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження.  Сподіваємось, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.

Бажаємо щастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя, добробуту та достатку вашим сім’ям.

 

З повагою

 

Голова районної

державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

Заступник голови

районної ради

Василь Гнатюк

10.08.2019 | Вітання

Шановні працівники будівельної галузі Тлумаччини! 

 

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем будівельника!

Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, дарують нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту.

Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним з головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.

Ваша практична діяльність – реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої країни, коли будуються нові об’єкти освіти, охорони здоров’я, унікальні спортивні споруди, відновлюються храми, пам’ятки історії й культури. Навіть за складних економічних умов ви шукаєте шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентоздатності будівельної продукції, зростання авторитету професії будівельника.

Бажаємо вам здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім’ям. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання.

 

З повагою

 

Голова районної

державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

Заступник голови

районної ради

Василь Гнатюк

 

9.08.2019 | Оголошення

Шановні краяни! 

 

День незалежності – духовний Великдень нашої України, свято яке нас об’єднює, гуртує, додає сил у розбудові нашої молодої держави,  тож запрошуємо всіх у цей урочистий, знаменний день відвідати  фольклорне подвір’я «Квітуча моя Україна» за участю  аматорських колективів району.

На нашому святі Ви зможете скуштувати смачні пироги від господинь Тлумаччини, відвідати мальовничі і гостинні садиби кожного села, взяти участь у конкурсно-розважальній програмі та розіграші святкових подарунків, стати учасником акції «Рушник єднання», оцінити роботи народних майстрів, разом поспівати мелодійних українських пісень і просто відпочити душею.

Свято відбудеться 24 серпня 2019 року о 14.00 год.

в міському парку. Давайте разом відзначимо Незалежність нашої Держави і нехай мир, злагода панують у нашому спільному домі -Україна!

Будемо раді зустрічі з Вами.

9.08.2019 | Актуально

Служба за контрактом у Збройних Силах України!

 

Тлумацький районний військовий комісаріат проводить інформування населення про переваги військової служби за контрактом у Збройних Силах України та запрошує усіх бажаючих приєднатись до лав ЗСУ та стати на захист своєї Батьківщини.

Пропонуються варіанти проходження служби: - 10-а окрема гірсько-штурмова бригада (м. Коломия);- 80-а окрема десантно-штурмова бригада (м. Львів);- 128-а окрема гірсько-штурмова бригада (м. Ужгород);- 14-а окрема механізована бригада (м. Володимир-Волинський).Зарплата - від 12 000 до 18 000 грн. залежно від звання та посади. За детальною інформацією звертайтесь до Тлумацького районного військового комісаріату або за тел.: (094) 814-14-10

9.08.2019 | Актуально

Стан зайнятості населення в сільській місцевості

 

Управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації провело аналіз показників зайнятості та безробіття населення у сільській місцевості в області.

За аналітичними даними обласного центру зайнятості впродовж січня-червня 2019 року послуги служби зайнятості області отримали 17,6 тис. зареєстрованих безробітних, у тому числі 57,3 відс. (10,1 тис. осіб) – мешканці сільської місцевості та 42,7 відс. (7,5 тис. осіб) – жителі міських поселень.

Чисельність працевлаштованих за сприяння служби зайнятості області становила 24,3 тис. осіб, зокрема 49,9 відс. (12,1 тис. осіб) мешкали у сільській місцевості та 50,1 відс. (12,2 тис. осіб) проживали у міських поселеннях. Упродовж звітного періоду 15 жителів села отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та відкрили власну справу.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/stan-zajnyatosti-naselennya-v-silskij-miscevosti

9.08.2019 | Увага

Поліція Івано-Франківщини вкотре нагадує: не порушуйте Правил дорожнього руху!

 

Поліція Івано-Франківшини вкотре нагадує: не порушуйте Правил дорожнього руху! Будьте свідомими, бережіть своє життя і здоров’я, а також інших учасників дорожнього руху!  Наш пріоритет - захист громадян, забезпечення безпеки дорожнього руху, зниження рівня аварійності. Нам також потрібне ваше розуміння, допомога і законослухняність.Ми хочемо, щоб ви були в безпеці, кожної хвилини раділи життю: керуйте відповідально! Щасливої дороги усім!

9.08.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Щоденне спілкування з представниками різних галузей допомагає формувати план діяльності облдержадміністрації

 

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів ряд зустрічей із активістами громадських об’єднань Прикарпаття.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-shodenne-spilkuvannya-z-predstavnikami-riznih-galuzej-dopomagaye-formuvati-plan-diyalnosti-oblderzhadministraciyi

9.08.2019 | Актуально

Від платників податків Івано-Франківщини до зведеного бюджету надійшло 6,8 мільярдів гривень

 

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області  з початку року суб’єкти господарювання Прикарпаття сплатили до зведеного бюджету 6,8 млрд грн податкових платежів.

Це на 904,3 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Зокрема, у розрізі основних платежів до зведеного бюджету найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб - 2846,6 млн грн, рентної плати – 1344,6 млн грн, податку на додану вартість - 776,3 млн грн, єд

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/vid-platnikiv-podatkiv-ivano-frankivshini-do-zvedenogo-byudzhetu-nadijshlo-6-8-milyardiv-griven

9.08.2019 | Актуально

Загальний перспективний план об’єднання громад вже сформований на 85%

 

Реформа децентралізації, здійснювана українським урядом, сьогодні багатьма експертами  оцінюється як найважливіша і найуспішніша серед усіх реформ, започаткованих після Євромайдану.

Її ключова мета — кожна людина повинна жити в самодостатній і спроможній громаді. І ми це зробили – передали повноваження, ресурси, відповідальність. Про це заявив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

«З початком децентралізації у 2014-му році країна мала 10 998 сільських, селищних, дрібних міських громад. Сьогодні з них — 4 277 об’єдналися у 924 спроможні громади. Тобто, вже приблизно 40 відсотків об’єднано», — заявив Геннадій  Зубко.

8.08.2019 | Актуально

Ми обов’язково скористаємося своїм шансом змінити країну – Володимир Зеленський на бізнес-форумі у Стамбулі

8 серпня у рамках офіційного візиту до Турецької Республіки Президент України Володимир Зеленський взяв участь в українсько-турецькому бізнес-форумі. Під час виступу Глава держави підкреслив, що останні 28 років були для України не дуже успішними. А український народ, який відповідно оцінив такий стан речей, надав чинному Президенту та його команді мандат на зміни.

«Ми вже маємо більшість у парламенті, скоро сформуємо професійний уряд та оберемо порядного Генерального прокурора. Своїм шансом змінити країну ми обов’язково скористаємося», – заявив Володимир Зеленський.

Детальніше:  https://www.president.gov.ua/news/mi-obovyazkovo-skoristayemosya-svoyim-shansom-zminiti-krayin-56777


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області