7 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський

 

 Новини
6.04.2020 | Актуально
6.04.2020 | Актуально

До уваги аграріїв: ЄС заборонив використання засобів захисту рослин на основі хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу

 

З метою запобігання зменшення обсягів поставок української продукції до країн-членів ЄС, вітчизняним сільгоспвиробникам необхідно врахувати нові вимоги європейського законодавства при плануванні обробки посівів, місць зберігання та транспортування первинної продукції.

http://www.if.gov.ua/news/do-uvagi-agrariyiv-yes-zaboroniv-vikoristannya-zasobiv-zahistu-roslin-na-osnovi-hlorpirifosu-ta-hlorpirifos-metilu

6.04.2020 | Актуально

Якість питної води  на контролі Держпродспоживслужби Прикарпаття

 

На виконання Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 р. «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавiрусом SARS-CoV-2» введеного в дію Указом Президента України від  13.03.2020 р. № 87/2020 р., статті 39 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та доручення Держпродспоживслужби від 16.03.2020 р. № 601-10.1/15, з метою запобігання негативному розвитку епідситуації та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  в межах повноважень посилило державний санітарно-епідеміологічний  нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства на об’єктах систем водопостачання та водовідведення населених пунктів.

Спільно з органами  виконавчої влади та місцевого самоврядування систематично проводяться перевірки дотримання режиму охорони, господарської  та іншої діяльності в зонах санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого  питного водопостачання та правил їх експлуатації, встановлення режимів їх роботи, правил користування водозабірними спорудами, призначеними для задоволення  потреби споживачів у питній воді.

В результаті проведеної роботи перевірено 52 об’єкти водопостачання, в т. ч.  централізованого - 24, децентралізованого - 28. Виявлено порушення  на 19 об’єктах, в т. ч.  централізованого - 9 , децентралізованого - 10.

Спеціалісти Івано-Франківської регіональної та міжрайонних лабораторій  Держпродспоживслужби провели відбір та лабораторні дослідження 73 проб води з центральних водопроводів (виявлено відхилень – 6), 103 проби вроди із джерел децентралізованого водопостачання (відхилень- 20), 18 проб води з поверхневих водойм 1-ї категорії (відхилень- 2).

Дослідження води проводяться за мікробіологічними, фізико-хімічними  та вірусологічними показниками.

За наслідками проведених перевірок та лабораторних досліджень складено 20 приписів та направлено 28 рекомендаційних листів з пропозиціями щодо усунення встановлених порушень та невідповідностей.

Робота в даному напрямку продовжується.

6.04.2020 | Актуально

На Івано-Франківщині виявлено 116 хворих на COVID-19

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 6 квітня в Україні 1319 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 38 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 68 нових випадків.

http://www.if.gov.ua/news/na-ivano-frankivshini-viyavleno-116-hvorih-na-covid-19

6.04.2020 | Статистика

СОЦІАЛЬНО–ЕКОНОМІЧНЕ   СТАНОВИЩЕ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ЗА  СІЧЕНЬ–ЛЮТИЙ  2020  РОКУ

 

(за  даними  Головного  управління  статистики  в  Івано-Франківській  області)

 

Короткий  огляд

 

Населення

 

Чисельність  наявного  населення  в  області, за  оцінкою, на 1 лютого 2020р.  становила  1367,6 тис. осіб,  з  них  606,7 тис.  проживали у міських поселеннях, 760,9 тис. – у сільській місцевості. Упродовж січня 2020р. кількість жителів зменшилась на 564 особи  в результаті  природного  скорочення  на  587 осіб  та  міграційного  приросту населення  на  23 особи.

Кількість живонароджених у січні 2020р. становила 1009 осіб, померлих – 1596 осіб проти 1075 осіб та 1923 особи відповідно у січні 2019р.

 

Доходи  населення

 

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у лютому 2020р. становила 187,9 тис. осіб.

У січні–лютому 2020р. розмір середньомісячної номінальної заробітної  плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю найманих працівників 10 і більше  осіб) становив 9069 грн, що на 14,7% більше, ніж у відповідному періоді 2019р.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/102326.htm

6.04.2020 | Актуально

6 квітня стартують онлайн-уроки для учнів 5-11 класів на карантині: час та програма занять, де та як приєднатися до навчання

 

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

 

http://www.if.gov.ua/news/6-kvitnya-startuyut-onlajn-uroki-dlya-uchniv-5-11-klasiv-na-karantini-chas-ta-programa-zanyat-de-ta-yak-priyednatisya-do-navchannya

6.04.2020 | Актуально

На Прикарпатті пенсійні виплати профінансують вчасно

 

Головне управління Пенсійного фонду України в області повідомляє, що станом на 30 березня фінансування пенсій за березень 2020 року завершено в повному обсязі. Під час заходів з протидії поширення коронавірусної інфекції одержувачі пенсій не відчуватимуть проблем із отриманням своїх виплат.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-pensijni-viplati-profinansuyut-vchasno

3.04.2020 | Актуально

Мінцифри запустило портал державних послуг "Дія"

 

Відкрити власну справу за 10 хвилин, оформити допомогу при народженні дитини, отримати необхідну довідку, перевірити дані про себе в державних реєстрах. Відтепер усе це можна швидко та зручно зробити онлайн на порталі державних послуг "Дія".

 

http://www.if.gov.ua/news/mincifri-zapustilo-portal-derzhavnih-poslug-diya

3.04.2020 | Актуально

Що варто знати про ринок землі в Україні

 

31 березня 2020 року Верховна Рада України ухвалила у другому читанні Закон України № 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».Мораторій, який з’явився з 1992 року, тепер знято, але сам ринок почне працювали лише з липня 2021 року. Більш детально, що передбачає цей закон, читайте в огляді.

 

http://www.if.gov.ua/news/sho-varto-znati-pro-rinok-zemli-v-ukrayini

3.04.2020 | Актуально

Виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг у квітні 2020 року

 

Департамент соціальної політики облдержадміністрації та управління соціального захисту населення провели роботу щодо своєчасного нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг 60,3 тис. особам.

http://www.if.gov.ua/news/viplata-pilg-na-oplatu-zhitlovo-komunalnih-poslug-u-kvitni-2020-roku


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Охорона праці очима дітей

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області