6 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

Голова Тлумацької районної державної адміністрації

Іван Дрогомирецький

 

 

 


Новини
6.12.2019 | Вітання

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України

 

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії для вас не просто професія, це - найвища честь, покликання.

Українська історія зберігає в своїх глибинах яскраві свідчення героїзму та красномовні приклади вірності військовій присязі.

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах. І сьогодні солдати й офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, боронячи честь і свободу рідної землі, стоячи зі зброєю в руках на сторожі України, проливаючи кров за нашу незалежність та ціною свого життя зупиняють агресора.

Щиро вдячні всім, хто сьогодні несе службу в Збройних Силах України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійними гарантами суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужна армія - це запорука сильної і процвітаючої країни.

Тож бажаємо вам сили, наснаги, міцного здоров’я, мирного неба та щасливого життя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

 

З повагою

 

Перший заступник голови районної державної адміністрацїї

Микола Присяжнюк

 

Голова

районної ради Василь Двояк

6.12.2019 | Актуально

За 11 місяців 2019 року туристичний збір на Прикарпатті становить близько 6 мільйонів гривень

 

Як повідомили в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, туристичний збір Івано-Франківської області за 11 місяців цього року становить 5,9 млн гривень, або 162% минулорічного показника.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/za-11-misyaciv-2019-roku-turistichnij-zbir-na-prikarpatti-stanovit-blizko-6-miljoniv-griven

6.12.2019 | Навчання

 

Держслужбовцям Тлумацької райдержадміністрації проведено короткостроковий семінар з питань запобігання і протидії корупції

У четвер, 6 грудня, року викладачі  Інституту  гуманітарної  підготовки державного управління Національного технічного університету нафти і газу  провели короткостроковий семінар з питань запобігання і протидії корупції  держслужбовцям  Тлумацької райдержадміністрації. У семінарі взяли участь: Дзвінчук Дмитро Іванович – професор, декан факультету технічного перекладу та документознавства, керівник тематичного семінару, Баран Марія Петрівна – доцент кафедри публічного управління та адміністрування, та інші викладачі даного закладу.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98726.htm

6.12.2019 | Актуально

ОлексійГончарук: Замість інтернатів як пережитку радянської системи ми створимо якісні умови для розвитку дітей-сиріт

 

Діти мають виховуватися у сім’ях. А інтернати, що залишилися у спадок ще з радянських часів, – будуть реформовані за європейськими стандартами. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на першому розширеному засіданні Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/oleksij-goncharuk-zamist-internativ-yak-perezhitku-radyanskoyi-sistemi-mi-stvorimo-yakisni-umovi-dlya-rozvitku-ditej-sirit

5.12.2019 | Актуально

Відбулися урочисті заходи до Дня Збройних сил України

 

Сьогодні в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. Розпочалися заходи зі вшанування героїв святковим концертом для військовослужбовців, ветеранів, молодих ліцеїстів та курсантів.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/vidbulisya-urochisti-zahodi-do-dnya-zbrojnih-sil-ukrayini

5.12.2019 | Актуально

Скільки коштів інвестували в Прикарпаття з початку року

 

У січні-вересні 2019 року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерелmфінансування освоєно 5831,4 млн грн капітальних інвестицій, що на 3,3% менше від обсягу січня-вересня 2018 року. У розрахунку на одну особу населення обсяг капітальних інвестицій склав 4248,3 грн. Такі відомості надало головне управління статистики в області.

Cеред регіонів держави за обсягом освоєних капітальних інвестицій Івано-Франківщина посіла 17 місце, у розрахунку на одну особу населення – 20 місце.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/skilki-koshtiv-investuvali-v-prikarpattya-z-pochatku-roku

5.12.2019 | Актуально

Укрпошта забезпечить доставку пенсій та субсидій у 2020 році

 

Уряд встановив новий тариф на послугу з виплати і доставки пенсій та грошових допомог. Рішення було ухвалено на засіданні Кабінету міністрів України 4 грудня. З 1 січня 2020 року вартість послуги у місті становитиме 1,15% від суми відповідної виплати, у селі та селищі міського типу – 2,3%.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/ukrposhta-zabezpechit-dostavku-pensij-ta-subsidij-u-2020-roci

5.12.2019 | Актуально

Після досягнення миру армія не перестане бути пріоритетом держави – Президент

 

Україна прагне досягнути миру дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію держави впевненішою та міцнішою, заявив Президент Володимир Зеленський.

«Увесь світ бачить, що ми справді прагнемо миру. Ми не хочемо щодня втрачати найкращих українців. Ми обов’язково повернемо наших людей та наші території. І зараз ми досягаємо цього дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію будь-якої держави впевненішою та міцнішою», – підкреслив Володимир Зеленський під час виступу з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/pislya-dosyagnennya-miru-armiya-ne-perestane-buti-prioritetom-derzhavi-prezident

5.12.2019 | Актуально

Відбувся обласний патріотичний брейн-ринг 

 

«Вас не забудемо. Усіх пам’ятаємо!» 3 грудня 2019 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбувся обласний патріотичний брейн-ринг, головна мета якого – вшанувати пам'ять загиблих воїнів АТО Тисменицького та Тлумацького районів. Пам’ятна година «Вас не забудемо. Усіх пам’ятаємо!» проводиласяся з ініціативи представника Міністерства у справах ветеранів Володимира Веркальця та голови громадської організації обласної Спілки родини загиблих та зниклих безвісті в зоні АТО Степана Чомка. Почесними гостями заходу стали батьки та родичі загиблих героїв Марія Остап’як, Галина Данилюк, Мар’ян та Надія Харенки, Михайло Козак, Яніна Дідушенко, Мирослава Погорєлова.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/98657.htm

5.12.2019 | Актуально

5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтерів

 

Міжнародний день волонтерів був проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства.

Волонтер – у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках престарілих. Вони доглядають хворих і допомагають старшим людям поратися по господарству.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства
 
21 листопада День Гідності та Свободи
«Реформа системи інтернатів. «Чому я тут?» Чому 100 тисяч дітей знаходить в інтернатах. 92% з них мають батьків»
Я маю право
Нова банкнота 1000 гривень (корисна інформація)
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області