27 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
27.01.2021 | Андрій Бойчук зустрівся з румунськими дипломатами

news-imageСьогодні голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук провів зустріч із Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Іриною – Лореданою Стенкулеску та консулом Даном Константіном

В ході діалогу обговорили стан і перспективи подальшої співпраці. Відзначалося, що Прикарпаття має тісні стосунки із сусідньою державою, особливо в науково-технічній, торговельно-економічній та культурній сферах. У рамках програм «Румунія-Україна» та «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» область безпосередньо з румунськими партнерами втілює 24 проєкти у сфері охорони здоров’я, туризму, освіти, охорони навколишнього середовища та безпеки.«детальніше»

27.01.2021 | Світлана Онищук: Найбільш вразливі верстви населення повинні бути під постійною увагою представників соціальної сфери


news-imageНа виконання доручення Міністерства соціальної політики України сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук за участю керівників обласних правоохоронних та контролюючих органів провела нараду щодо виявлення і встановлення фактів надавачів соціальних послуг недержавного сектору з проживання та утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших вразливих верств населення.

Питання порушено у зв’язку з подією, яка мала місце 21 січня у приватному закладі для громадян похилого віку у  місті Харкові, де загуло 16 осіб.«детальніше»

27.01.2021 | З ініціативи Глави держави уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних

news-image
На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів.

Глава держави неодноразово наголошував на важливості зменшення відсотка за кредитами на придбання житла. З минулої осені низка банків почала надавати іпотеку під 10%, але Президент поставив завдання знизити відсоткову ставку до 7%.

«Доступна іпотека була серед важливих пунктів моєї передвиборчої програми. Крім того, це черговий крок України в напрямку цивілізованого світу та забезпечення достойного життя наших громадян», – зауважив Володимир Зеленський.«детальніше»

27.01.2021 | Уряд запровадив компенсації для громадян, у яких встановлене електроопалення, - Прем’єр-міністр


news-imageКабінет Міністрів України під час чергового засідання 27 січня підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Як зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, загальна сума компенсацій становитиме 1,4 мільярда гривень.

«Важливо, що це буде стосуватися не лише українців, які мають електроопалення, а й багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Наголошую, що людям не треба буде кудись ходити і носити довідки. Такі компенсації будуть автоматичні», — підкреслив Денис Шмигаль.«детальніше»

27.01.2021 | За минулу добу на Прикарпатті від COVID-19 одужали майже 200 осіб


news-imageСтаном на 27січня 2021р. в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 167 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

 За весь час пандемії в області:

-захворіло – 47239 осіб;

-одужало – 42412 осіб;

-летальних випадків – 916.

Зокрема, захворіли – 1583 дитини та – 2161  медичний працівник.

Також за минулу добу:

летальних випадків – 6 ; мешканці Галицького (3), Коломийського (2) районів та м. Івано-Франківська (1).

-одужало – 196 осіб;«детальніше»

27.01.2021 | В Україні стартувала урядова інформаційна кампанія «EUkraina».

news-imageПроєкт ініційовано віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки представництва Європейського Союзу в Україні та проєкту ЄС «Association4U». Мета інформаційної кампанії – підвищити обізнаність щодо переваг євроінтеграції та продемонструвати європейські цінності на прикладах щоденного життя українців.

Урядова кампанія EUkraina розповідає про шість базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції, ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС. Повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини – це шість світоглядних принципів Європейського Союзу, які є близькими та зрозумілими кожному українцю. Саме вони об'єднують нас з європейцями більше, ніж закони чи міждержавні угоди.«детальніше»

26.01.2021 | Андрій Бойчук відкрив оновлений навчально-практичний центр ВПУ №21

news-imageСьогодні на базі ВПУ №21 м. Івано-Франківська голова облдержадміністрації Андрій Бойчук відкрив оновлений навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за трьома професіями електротехнічного виробництва “Зварник. Електрогазозварник. Електрозварник ручного зварювання”.

Слід відзначити, що завдяки державній субвенції (майже 2.5 млн. грн), співфінансуванню міста (774 тис. грн) та самого навчально закладу (239 тис. грн) вдалося зробити ремонт та переоснащення навчальної лабораторії та виробничої майстерні центру. Тепер він відповідає всім сучасним вимогам та стандартам, що забезпечить ринок праці конкурентними та висококваліфікованими кадрами. «детальніше»

26.01.2021 | Де можна ознайомитися із актуальними вакансіями? Поради працівників служби зайнятості

news-imageКарантин кардинально змінив плани у всіх сферах нашого життя. Але чи варто боятися змін та не шукати нову роботу в цей період? Служба зайнятості пропонує скористатися рекомендаціями та порадами щодо ефективного використання джерел інформації про вакансії служби зайнятості.

1. На сайті державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) та на вебсторінці Івано-Франківського обласного центру зайнятості (www.ifr.dcz.gov.ua) в розділі «Шукаю роботу», зазначивши професію, посаду, характер та місце роботи, є можливість пошуку для вас підходящої роботи та ознайомлення з переліком актуальних вакансій регіону. Тут також ви можете шукати роботу як в своєму регіоні, так і по всій Україні.«детальніше»

26.01.2021 | Програма вакцинації в Україні має містити детальний план по кожній області – Глава держави

news-imageПрезидент Володимир Зеленський дав завдання якнайшвидше представити детальну програму вакцинації проти COVID-19 в Україні. Про це Глава держави сказав на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Під час наради Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доповів, що на сьогодні в Україні 235,7 тис. активних хворих на коронавірус і 18,6 тис. зайнятих ліжок у медзакладах. Загалом у лікарнях відведено під хворих на COVID-19 понад 66,3 тис. ліжок, з яких 55 тис. забезпечені подачею кисню.«детальніше»

26.01.2021 | Під час реорганізації РДА Центри надання адміністративних послуг продовжують функціонувати

news-imageЗ 2020 року розпочався процес реорганізації районних державних адміністрацій (РДА). Водночас ЦНАП при РДА продовжують функціонувати та надавати українцям якісні державні послуги.

Які зміни відбудуться під час реорганізації?

320 РДА реорганізуються через приєднання до 100 РДА в адміністративних центрах нових районів;

із 40 РДА утвориться 13 РДА в нових районах, де раніше була відсутня районна державна адміністрація.

Як це вплине на працівників ЦНАП?«детальніше»


Анонси подій

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області