27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

   

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному вебсайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
26.10.2021 | Керівництвом райдержадміністрації періодично здійснюються перевірки роботи центру масової вакцинації населення та районних пунктів щеплень.

У зв´язку з різким збільшенням хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 і на виконання рекомендацій Міністерства охорони здоров´я України керівництвом райдержадміністрації періодично здійснюються перевірки роботи центру масової вакцинації населення та районних пунктів щеплень.

Зокрема, сьогодні, 26 жовтня перша заступниця голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук відвідала центр масової вакцинації населення, що працює на базі відділення консультативної поліклініки районної лікарні та пункт щеплення, який базується у приміщенні відділення Укрпошти у Верховині.

В ході перевірки Світлана Уршеджук, спілкуючись з керівниками медичних закладів та медичним персоналом, які безпосередньо задіяні у реалізації вакцинальної кампанії в районі, наголошувала на дотриманні та виконанні рекомендацій МОЗ України, щодо забезпечення відповідної якості і продуктивності роботи центру вакцинації та пунктів щеплень.

Також, обговорили шляхи покращення організації вакцинації населення, ситуацію з постачанням вакцини, стан вакцинації педагогічних працівників та роботу лікарів сімейної медицини в процесі організації вакцинації.«детальніше»

26.10.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Основні правила зберігання насіння сільськогосподарських культур

 

 Дотримання умов зберігання посівного матеріалу є одним із важливих чинників, що сприяють досягненню добрих врожаїв.   Насіння до сівби потрібно зберігати в умовах, які б забезпечили його високу схожість, енергію проростання, здатність дати здорову високопродуктивну рослину.

На якість насіння у процесі зберігання значно впливають вологість, засміченість, температура, стан зерносховищ.

Тож спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надають наступні рекомендації та поради.  "детальніше"

26.10.2021 | Світлана Онищук: Трансплантація дає людині ще один шанс на повноцінне життя

На цьому сьогодні під час виїзного засідання підкомітету з питань сучасних медичних технологій та розвитку трансплантології Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування наголосила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

«Сьогодні в області ми маємо перші успішні приклади проведення трансплантації органів від нерідних родичів, – повідомила очільниця Прикарпаття. – Ми пишаємося цим, адже люди отримали ще один шанс на повноцінне життя».

Зі здобутками щодо проведення трансплантацій на Івано-Франківщині медичну спільноту привітала голова підкомітету Оксана Дмирієва. Народна обраниця зазначила, що на сьогодні чітко прописані порядок до проведення трансплантацій та умови відповідальності. Також наголосила, що для здійснення пересадок органів лікарням необхідно отримати ліцензію та оснастити медичний заклад обладнанням. Разом з тим, повинні бути створені консиліуми лікарів для встановлення діагнозу «клінічна смерть мозку». «детальніше»

26.10.2021 | Інформуємо

 

25.10.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

307-ілюстрація-коронавірусІнформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

 

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 18 до 24 жовтня 2021 року (із врахуванням вихідних днів) здійснили 1289 моніторингових відвідувань, виявили 151 порушення (12%), склали 100 протоколів, надали 73 пропозиції.

Працювало 19 робочих груп спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Перевірки проводилися за участю представників 11 територіальних громад.

Зокрема перевірено: «детальніше»

25.10.2021 | Інформуємо

Одна з вакцин проти COVID-19, які використовує Україна, – Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

Ефективність вакцини Comirnaty проти так званого «дикого» варіанту вірусу SARS-CoV-2, який вперше виявили в Вухані, становить 95%.

Вакцина ефективно захищає і від інших мутованих штамів коронавірусу. Так, за результатами британського дослідження, опублікованими в авторитетному науковому виданні «The New England Journal of Medicine» у серпні 2021 року, вакцина Comirnaty має ефективність 93,7% проти симптоматичного захворювання, викликаного штамом «Альфа», та 88% для штаму «Дельта».

На середину жовтня Україна отримала 7,4 млн доз вакцини Comirnaty і вже понад 3,2 млн українців вакцинувались нею. Вакцина доступна у центрах масової вакцинації та пунктах щеплень.

Не зволікайте, запишіться на щеплення та захистіть себе та близьких від COVID-19. Оберіть найближчий пункт щеплень чи центр масової вакцинації на list.covid19.gov.ua або за телефоном 0 800 60 20 19.

25.10.2021 | До відома

 

25.10.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

SEMINAR-4-1024x512На Калущині за участю фахівців Держпродспоживслужби проведено семінар для операторів ринку харчових продуктів

 

 21 жовтня 2021 року спеціалісти Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області спільно з працівниками управлінням економічного розвитку Калуської міської ради провели семінар-нараду із суб’єктами господарювання та операторами ринку харчових продуктів.

 Під час роботи було обговорено питання дотримання протиепідемічних  вимог у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції (згідно постанови Кабінету Міністрів України  від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), а також дотримання операторами ринку харчових продуктів норм та вимог Закону України від 23.12.1997 р.  № 771  «Основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (зі змінами).

 

23.10.2021 | Стан вакцинації населення району розглянули на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

З метою недопущення розповсюдження хвороби COVID-19, сьогодні , 22 жовтня 2021 року під керівництвом голови райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Василя Бровчука відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 В роботі комісії взяли участь в.о. керівника апарату РДА Галина Максим´юк, голова районної ради Юрій Філипчук, та члени комісії. Під час засідання особливу увагу було приділено питанню щодо епідемічної ситуації на території району, пов’язаної з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та стан вакцинації населення району від коронавірусної хвороби COVID-19. Заслухавши інформацію проходження вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 серед населення району, комісія вирішила рекомендувати головам територіальних громад району та керівникам медичних установ району: "детальніше"

23.10.2021 | Проведено семінар з роботодавцями району на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати»

 22 жовтня 2021 року за ініціативи Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар з роботодавцями району на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати», в якому взяли участь заступниця голови Верховинської райдержадміністрації Світлана Уршеджук, заступник селищного голови Ярослав Кікінчук, головний державний інспектор відділу з питань трудових відносин та зайнятості Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Заєць, начальник відділу соціальної підтримки сім’ї, координації надання соціальних послуг та контролю за наданням соціальної підтримки і нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій Управління соціального захисту населення Верховинської РДА Людмила Кошелюк, голова Ради роботодавців при районній філії Василь Шипчук. "детальніше"


Анонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області