25 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
24.01.2020 | До відома громадян

Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін та доповнень.

 

Просимо взяти до відома нові особливості оновленого Порядку та на локальному рівні укладати колективні договори у відповідності до норм та положень цього Порядку. "детальніше"

24.01.2020 | Нарада

   Сьогодні відбулась нарада з сільськими головами за участі голови райдержадміністрації Василя Бровчука,  військового комісара  районного комісаріату Анатолія Россіпа  та працівниками військового комісаріату.

  На порядку денному було розглянуто  питання  не виконання планового завдання з призову громадян на строкову військову службу, проаналізовано наявний призовний ресурс та кількість оповіщених призовників на території кожної з сільських рад рад.  В ході наради було надано роз’яснення стосовно призовної кампанії-2020. "детальніше"

24.01.2020 | Громадським організаціям осіб з інвалідністю, які займаються підприємницькою діяльністю, надано пільги з оподаткування


news-imageСьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулося засідання комісії з питань діяльності підприємств та організацій області, які засновані громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

Метою цього заходу є обговорення питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування громадським організаціям осіб з інвалідністю, які займаються підприємницькою діяльністю.

«Робота цієї комісії є надзвичайно важливою для нашого регіону. Зараз в області проводиться серйозні заходи із захисту прав осіб з інвалідністю. Активізовано робото комітетів доступності інвалідів та готується  низка пропозицій для захисту їх прав. Ми зобов’язані зробити усе можливе для того, щоб особи з інвалідністю почували себе завищили. Обласна державна адміністрація здійснює чимало заходів для цього», - розповіла Світлана Онищук.«детальніше»

24.01.2020 | Лікарям розповіли принципи співпраці медичних закладів з НСЗУ

news-image23 січня у Івано-Франківську обговорили питання готовності закладів охорони здоров’я до співпраці з Національною службою здоров’я України в межах програми медичних гарантій у 2020 році. Участь у заході взяли не лише лікарі Прикарпаття, а й медики з Чернівецької, Хмельницької та Закарпатської областей.

Заступник директора Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Володимир Мельничук розповів присутнім, що необхідно зробити для того аби співпраця НСЗУ із закладами охорони здоров’я була результативною. Посадовець пояснив, що впродовж наступних кількох місяців будуть інтенсивно відбуватися зміни. Особливо до них мають бути готові керівники медичних закладів. Після того, як заклади укладуть контракти і подадуть заявку на певну медичну послугу, кошти, які йдуть через НСЗУ, рівномірно розподілятимуться по цих закладах. Коли новий етап реформи буде впроваджено, то пацієнти та лікарі побачать зміни і зрозуміють, що це правильні кроки.«детальніше»

24.01.2020 | Надходження туристичного збору на Прикарпатті зросли майже на 2,4 млн гривень


news-imageЗа січень-грудень 2019 року платники податків, які здійснюють діяльність у туристичній сфері сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття 6,1 млн грн туристичного збору, що на 2,4 млн грн, більше ніж в 2018 році. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області. Найбільші суми туристичного збору перерахували суб’єкти господарювання міста Яремче (майже 3922,3 тис. грн) та Івано-Франківська (1339 тис. грн).

Також впродовж 2019 року чималим попитом у туристів користувалися такі регіони області як Косівщина – надходження туристичного збору склали 187,1 тис. грн, Богородчанщина – 112,4 тис. грн, місто Коломия – 111,1 тис. грн, Долинщина – 85,2 тис. грн та Надвірнянщина – 79,2 тис. гривень.«детальніше»

24.01.2020 | Оголошується обласний конкурс на присвоєння звання “Кращий роботодавець року

 

Описание: Результат пошуку зображень за запитом "картинки увага конкурс"Рішенням виконкому Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради від 24 травня 2019 року № 3-2 схвалено ініціативу обласного об’єднання організацій роботодавців щодо відновлення обласного конкурсу “Кращий роботодавець року” (далі – Конкурс), а рішенням розширеного засідання виконкому обласної тристоронньої соціально-економічної ради та Ради обласного об’єднання організацій роботодавців від   05 липня 2019 року № 4-3 затверджено Положення про порядок проведення обласного конкурсу на присвоєння звання “Кращий роботодавець року”, форму заяви та анкети його учасника (додається).

 Прохання до всіх керівників підприємств, установ та організацій області, а також фізичних осіб-підприємців взяти участь у конкурсі на присвоєння звання “Кращий роботодавець року” за підсумками роботи у 2019 році.

 Метою Конкурсу є заохочення роботодавців до підвищення продуктивності праці, ефективності використання робочої сили та забезпечення гідної оплати праці, виробництва конкурентоспроможної продукції, робіт (послуг) на внутрішньому та зовнішньому ринках, збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, впровадження комплексного та системного підходу до створення належних умов праці. «детальніше»

24.01.2020 | Верховинський районний Інклюзивний ресурсний центр отримав автомобіль

22 січня У м. Івано Франківськ директору Верховинського районного Інклюзивно ресурсного центру Савчук Людмилі було вручено спецавтомобіль .Щиро дякуємо обласній раді , обласній  державній адміністрації , департаменту освіти, науки та молодіжної політики - за отримання спецавтомобіля для Верховинського Інклюзивно Ресурсного Центру , який призначений для надання корекційно - розвиткових послуг працівниками ІРЦ. "детальніше"

24.01.2020 | На Прикарпатті шестеро киян потрапили до інфекційної лікарні

njjnjh22 січня 2020 року  6 студентів,  які навчаються в Київському національному торгівельно-економічному університеті, були госпіталізовані до інфекційного відділення Яремчанської міської лікарні з попереднім діагнозом «харчова токсикоінфекція».  Хворі скаржились на загальну слабкість, блювоту, болі в животі, діарею, підвищення температури тіла до 38-39º С.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  22 січня 2020 року розпочали санітарно-епідеміологічне розслідування  даного групового спалаху гострої кишкової інфекції,  що мав місце  в смт. Ворохта,  Івано-Франківської області. «детальніше»

24.01.2020 | Оприлюднено результати оцінки чисельності наявного населення України


news-image23 січня міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет разом з командою презентував оцінку чисельності наявного населення України станом на 1 грудня 2019 року.

За оприлюдненими даними, чисельність наявного населення України складає 37 млн 289 тис. осіб.

«Ці дані, на жаль, не враховують населення, що наразі перебуває на окупованих територіях. Це, звичайно ж, не означає, що ми забули про наших громадян, що залишаються там», - зазначили спікери.

Основними перевагами оцінки чисельності наявного населення є те, що вона не потребує витрачання великих коштів і може проводитись з більшою періодичністю, ніж традиційний перепис. Потенційно вона має більш рівномірне охоплення всіх верств населення незалежно від соціального статусу.»детальніше»

23.01.2020 | В ОДА обговорили ситуацію із зимового утримання доріг місцевого значення

news-imageСьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка та заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик провели онлайн-нараду із представниками дорожніх служб, відповідальних за зимове обслуговування автошляхів Івано-Франківщини, Служби автомобільних доріг в області, ДП «Дороги Прикарпаття», департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА, голів райдержадміністрацій, міст Болехів та Яремче.«детальніше»


Анонси подій

 

 

 

 

 http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області