18 Серпень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
9.08.2019 | Про будівельну галузь Івано-Франківщині напередодні професійного свята будівельників

Картинки по запросу свято будівельникаЗа інформацією головного управління статистики області, у 2018 році будівельну діяльність на Прикарпатті здійснювали 1149 підприємств, з яких 24 – середні, 1125 – малі, з них 996 – мікропідприємства.

Минулоріч підприємствами будівельної галузі освоєно 2,1 млрд грн капітальних інвестицій, що становить 22,2% загальнообласного обсягу капітальних інвестицій, за січень–березень цього року – 487,6 млн грн (28%). Обсяг прямих інвестицій (акціонерного капіталу) в будівництво на 1 квітня 2019 року склав 11,1 млн дол США (1,3% загальнообласного обсягу залученого іноземного капіталу в область). Інвестиції надійшли від іноземних партнерів із 15 країн світу, з них найбільше – від нерезидентів Австрії та Нідерландів.«детальніше»

9.08.2019 | Про стан пляжів Івано-Франківщини

Сьогодні в Івано-Франківській області функціонує 3 рекреаційні зони масового відпочинку для населення (пляжі). Це пляж на міському озері в місті Івано-Франківську та 2 в Яремчанській зоні (пляж ТК «Буковель» та озеро «Парктур»). Адміністративно-господарські приміщення пляжів та прилегла до них територія утримуються в належному санітарному стані. 

Згідно «Плану лабораторних випробувань, вимірювань, досліджень та експертизи під час здійснення державного контролю (нагляду) у сфері санітарного законодавства на 2019 рік» Головним управлінням  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводяться моніторингові візити (дослідження поверхневих вод) зон для купання та відпочинку.  «детальніше»

9.08.2019 | Споживання продуктів харчування населенням області

Головне управління статистики інформує. У 2018р. одним жителем області в середньому було спожито 145 кг овочів та баштанних продовольчих культур, 193 кг картоплі, 252 шт яєць (на 1–1,2% більше, ніж роком раніше), 47 кг м’яса та м’ясних продуктів (на 6,4% більше), 53 кг плодів, ягід та винограду (на 7,1% більше),  8 кг риби та рибних продуктів (на 8,2% більше). Разом з цим, споживання олії зменшилося на 2,5%  і склало 12 кг на одну особу за рік, хлібних продуктів – на 3% (112 кг), молока та молочних продуктів – на 4,7% (260 кг),  цукру – на 5,2% (31 кг).

За кількістю спожитих в розрахунку на одну особу молока та молочних продуктів, картоплі у 2018р. область серед регіонів України посіла першість,  хлібних продуктів – шосте місце, цукру – десяте, олії – дванадцяте, плодів, ягід та винограду – чотирнадцяте, м’яса та м’ясних продуктів, овочевої продукції, яєць, риби та рибопродуктів – 21–23. «детальніше»

9.08.2019 | Нові книги у бібліотеці!!!

  До  фонду  Верховинської районної  бібліотеки надійшли  нові  книги. В  основному  -це  видання найпопулярніших  сучасних  українських  авторів,  світові  бестселери, фантастика,  історичні  романи,  а  також  книги   про  тривожні  події  в  Україні,  які основані  на  безпосередніх  споминах  учасників,  політиків,  військових,  громадських  діячів  і  волонтерів.

  Багато цікавих книг для молоді, яка  зможе  знайти  щось  для  себе,  як  для  розвитку  так  і для  душі, поринути  у  світ  пригод  та  науки.  Важливо  і  те,   що  багато  необхідних  у  шкільній програмі  книг  зарубіжних  авторів  перекладені  на  українську  мову.

    Запрошуємо  всіх поціновувачів книг  до  нашої  бібліотеки де  ви  обов’язково  знайдете  для  себе,  щось  корисне  і цікаве.

Наша адреса:

Вул. Стуса,7

Центральна  районна  бібліотека

9.08.2019 | Денис Шмигаль: Щоденне спілкування з представниками різних галузей допомагає формувати план діяльності облдержадміністрації


news-image Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів ряд зустрічей із активістами громадських об’єднань Прикарпаття.

Зокрема, очільник Івано-Франківщини поспілкувався із представниками громадських організацій «Воїн України»,  інвалідів-візочників, обласної профспілки автомобілістів і дорожників та Громадської ради при облдержадміністрації.

Під час розмови із провідником ГО «Воїн України» Всеволодом Андрусівим  обговорювалися питання надання підтримки для завершення ремонту, а відтак і належного функціонування реабілітаційного центру для учасників бойових дій та їх сімей, який створений на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Зазначалося, що наразі фізичну та психологічну реабілітацію в центрі, який є унікальним проектом на Івано-Франківщині, вже отримали більше п’ятдесяти учасників Операції об’єднаних сил області. Керівник організації переконаний, що даний центр допоможе бійцям та їх родинам відновити фізичне та психологічне здоров’я й повернутися до звичного життя. ! «детальніше»

9.08.2019 | Поліція Івано-Франківщини вкотре нагадує: не порушуйте Правил дорожнього руху!

news-imageПоліція Івано-Франківшини вкотре нагадує: не порушуйте Правил дорожнього руху!

Будьте свідомими, бережіть своє життя і здоров’я, а також інших учасників дорожнього руху!

Наш пріоритет - захист громадян, забезпечення безпеки дорожнього руху, зниження рівня аварійності.

Нам також потрібне ваше розуміння, допомога і законослухняність.

Ми хочемо, щоб ви були в безпеці, кожної хвилини раділи життю: керуйте відповідально!

Щасливої дороги усім!

9.08.2019 | Загальний перспективний план об’єднання громад вже сформований на 85%

news-imageРеформа децентралізації, здійснювана українським урядом, сьогодні багатьма експертами оцінюється як найважливіша і найуспішніша серед усіх реформ, започаткованих після Євромайдану.

Її ключова мета — кожна людина повинна жити в самодостатній і спроможній громаді. І ми це зробили – передали повноваження, ресурси, відповідальність. Про це заявив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

«З початком децентралізації у 2014-му році країна мала 10 998 сільських, селищних, дрібних міських громад. Сьогодні з них — 4 277 об’єдналися у 924 спроможні громади. Тобто, вже приблизно 40 відсотків об’єднано», — заявив Геннадій Зубко.«детальніше»

8.08.2019 | Бюро надання безоплатної правової допомоги інформує

Доброго дня, пан Павло! Мій неповнолітній племінник, вчинив крадіжку, він жалкує про скоєне, але злочин є злочин і кримінальна справа вже відкрита. Підкажіть, будь ласка, яка кримінальна відповідальність передбачена для неповнолітніх? 

Людмила Бевз

 

З якого віку особи підлягають кримінальній відповідальності? 

Кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося 16 років. Однак, за вчинення окремих видів злочинів до кримінальної відповідальності притягуються неповнолітні особи у віці від 14 до 16 років. «детальніше»

8.08.2019 | Медичний огляд школярів: які довідки потрібні на 1 вересня

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/95012/image002.jpg1 вересня стартує новий навчальний рік, а значить перед батьками знову виникнуть питання, що потребують вирішення. Одне з найважливіших – обов’язковий медичний огляд. Він проводиться щорічно для виявлення у дітей захворювань, подальшого їх спостереження, планового лікування чи реабілітації та запобігання масовим колективним інфекціям.

 

Огляди проводитимуться у присутності батьків лікарями первинної ланки, з якими раніше підписали декларцію. Обов’язковими є дослідження: «детальніше»

 

http://ww2.if.gov.ua/data/img/1x1.gif

8.08.2019 | Прибули бюджетні ліки для онкохворих

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/95016/image002.jpgПрепарати для пацієнтів з онкозахворюваннями, закуплені за кошти держбюджету, невдовзі будуть розподілені в регіони.

 Перші ліки, закуплені через міжнародну організацію Crown Agents, уже надійшли в Україну. Це рекордно оперативні поставки, яких Міністерству охорони здоров’я України вдалося досягти завдяки ефективним процедурам державних закупівель через міжнародні організації.

 Зокрема, вже є хлорамбуцил, кальцію фолінат, інтерферон альфа-2b. Препарат інтерферон, який має імуномодулюючу, антивірусну та протипухлинну біологічну активність, уже прибув майже в повному обсязі. Це дасть змогу найближчим часом забезпечити майже всю заявлену потребу в ньому. Крім того, невдовзі прибудуть ще сім найменувань ліків для дорослих із онкозахворюваннями. Всі вони відповідають міжнародним стандартам якості. У держбюджеті на 2019 рік на закупівлі ліків передбачено 6,6 млрд грн, з них на дорослу онкологію — понад 1,3 млрд грн, повідомляє прес-служба МОЗ.


Анонси подій

 

 

27 серпня 2019 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області