23 Серпень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
23.08.2019 | Шановні жителі Верховинщини!

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/95271/image002.jpgЩиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України.

У ці серпневі дні минає 28 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою.

Нелегким був шлях до такої жаданої Незалежності. Та попри всі труднощі українцям вдалося збудувати власну державу, а відтак втілити в життя мрію багатьох поколінь. Натхненні словами Великого Тараса та вчинками сподвижників національної ідеї, ми пройшли шлях українського державотворення.

Проте боротьба за Незалежність України триває. Тому особлива  подяка -нашим Героям-захисникам. Низький уклін – матерям та батькам, що виховали воїнів-патріотів. Шана і вічний спокій – тим, хто віддав своє життя, захищаючи Українську землю від агресора. З нагоди Дня незалежності України бажаю всім міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість і достаток будуть у кожній  оселі. А мирне небо - над усією Україною!

Слава Україні!

 

Голова райдержадміністрації                                              Олег Лютий

Голова районної ради                                                        Іван Шкіндюк

23.08.2019 | Відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

23 серпня за традицією багатьох років на співочому полі відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України, якими жителі Верховинщини засвідчили любов та повагу до Батьківщини та одного з державних символів. У районному зібранні взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, голова районної ради Іван Шкіндюк, голова Верховинської  селищної ради Василь Мицканюк, священники Юрій Мануляк та Роман Болехівській, голова районної станиці братства УПА Дмитро Сливчук, представники організацій та установ району, та  громадськість.

Священнослужителі розпочавши урочистості, виголосили молебень за добру долю нашої неньки України.

       Світлана Ярославівна  вітаючи присутніх із державним святом, побажала  міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. «детальніше»

21.08.2019 | Батьки отримають більше можливостей для навчання дітей вдома - набуло чинності відповідне положення

news-imageУже з вересня батьки школярів зможуть скористатися всіма видами індивідуальної форми навчання - сімейною (домашньою) освітою, екстернатом або педагогічним патронажем. Вони передбачають гнучкіший спосіб навчання та дозволяють створити індивідуальну освітню траєкторію під потреби кожної окремої дитини. Зміни до Положення, яке регулюватиме кожну з цих форм, були затверджені наказом МОН та набрали чинності 20 серпня.

«Одним із важливих принципів Нової української школи є дитиноцентризм і орієнтація на потреби кожного окремого учня. Для того, щоб сучасна освіта могла відповідати на будь-які суспільні запити, ми пропонуємо майже десять способів її отримання. Наприклад, у червні набуло чинності Положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти

, яким закладаються нові підходи до роботи вечірніх шкіл, запускається механізм мережевого навчання, чого не було раніше. Зараз набуває чинності нова редакція  «детальніше»

21.08.2019 | Володимир Гройсман: Важливо бути послідовними і системними у змінах, що проводимо

Картинки по запросу гройсманПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає послідовність та системність ключовими факторами успіху України на шляху фундаментальних перетворень і змін. Про це він сказав під час засідання Кабінету Міністрів України сьогодні, 21 серпня. Глава Уряду представив поточний стан справ в економіці, соціальній сфері, сегменті освіти, медицини, оборони, а також визначив 12 пріоритетів, які потребують посиленої уваги і в роботі нового Уряду.

На думку Володимира Гройсмана, сьогодні Україні є чим пишатися і є чого прагнути, аби бути справді успішною державою.

«Для нас важливо, аби все те, що було зроблено мало своє продовження. Досвід багатьох країн, у тому числі європейських, показує: якщо ухвалені рішення системно реалізовуються, тоді буде результат», - сказав Володимир Гройсман.«детальніше»

21.08.2019 | Вивчається громадська думка, потреби і запити населення

Вивчається громадська думка, потреби і запити населенняУкраїнське суспільство відчуває гостру необхідність ідеології формування культури сімейних відносин, підвищення відповідальності батьків за сім’ю та виховання дітей. Крім того, в державі створена недостатня кількість механізмів підтримки сімей, збільшується кількість сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми, злочинів проти дітей, ліквідовано 80% штату соціальних працівників, які супроводжували сім’ї у складних життєвих обставинах тощо.

Ч. 2 ст.51 Конституції України визначає, що сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняється державою.

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України формується громадська думка та відображення запиту населення  на посилання захисту сім’ї, дитинства, материнство і батьківства шляхом створення в Україні Міністерства сім'ї та дитинства. Відповідну петицію від 08.08.2019 № 22/069110-еп оприлюднено за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/69110.

 

21.08.2019 | Як не отруїтися грибами.

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/95230/image002.jpgГриби – це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті.
Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.
Основні причини отруєнь:
• вживання отруйних грибів;
• неправильне приготування умовно їстівних грибів;
• вживання старих або зіпсованих їстівних грибів;
• вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби і підберезники мають своїх небезпечних двійників).«детальніше»

21.08.2019 | Мінрегіон розгляне доцільність проектування у поліклініках дитячих куточків

Похожее изображение25 Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо медичних закладів. Зокрема, планує розглянути таку пропозицію змін – влаштовувати дитячі ігрові куточки у публічному просторі поліклінік.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Нещодавно я проводив опитування на своїй сторінці у соцмережі Facebook щодо необхідності влаштування дитячих куточків у поліклініках. Реакція людей неоднозначна – майже 4,5 із 4,7 тисячі користувачів Facebook, які взяли участь у опитуванні – за дитячі ігрові куточки в цих медзакладах. Але було чимало коментарів проти. Тому ми вирішили більш детально вивчити це питання, проаналізувати досвід інших країн, щоб визначити, чи дійсно необхідні такі куточки. Бо найголовніше – це безпека, комфорт і здоров’я наших дітей», – зазначив він.«детальніше»

21.08.2019 | Які послуги, обстеження та аналізи для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань можна отримати безоплатно?

news-imageКожен пацієнт, що подав декларацію про обслуговування у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, має право на безоплатний гарантований державою пакет медичних послуг на первинній ланці. Перелік послуг, які входять до цього пакета, чітко визначений і затверджений наказом МОЗ №504. Отримати ці послуги пацієнт може безоплатно. За нього заплатила Національна служба здоров’я України за договором з медичними закладами.

Карту медичних закладів, які надають первинну медичну допомогу та мають договір з НСЗУ, можна побачити на сайті НСЗУ.

Повний перелік послуг, аналізів та обстежень, які входять у безоплатний пакет послуг на первинній допомозі можна побачити тут.

У цьому пакеті ціла низка послуг, обстежень та аналізів передбачених для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань, а також для попередження гострих станів.«детальніше»

21.08.2019 | Оголошення!

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/95192/image002.jpgУ п’ятницю, 23 серпня, о 10:00 год. на співочому полі відбудуться урочисті заходи щодо відзначення  Дня Незалежності України та Дня Державного прапору України 

Запрошуємо всіх бажаючих  взяти участь!

21.08.2019 | Страхувальники Івано-Франківщини сплатили майже 3 мільярди гривень єдиного внеску

news-imageЗа січень-липень 2019 року страхувальники Івано-Франківщини перерахували до соціальних фондів 2993,7 млн грн єдиного внеску. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 429,3 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Найбільші суми єдиного внеску сплатили страхувальники міста Івано-Франківська - 1164,1 млн грн, Коломийського району – 308,4 млн грн, Долинського – 221,8 млн грн, Калуського – 215,6 млн грн та Надвірнянського району - 176,7 млн гривень.  «детальніше»


Анонси подій

 

 

27 серпня 2019 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області