13 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
13.12.2019 | Денис Шмигаль: Зміни в податковому законодавстві покликані боротися з контрабандою та великим корпораціями, які використовують спрощену систему оподаткування для податкової оптимізації та продажу контрабандних товарів

news-imageСьогодні розпочала свою роботу 33-а сесія обласної ради. Участь у засіданні сесії взяв голова облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Під час розгляду питання про звернення облради щодо змін у податковому законодавстві, Денис Шмигаль відзначив їх позитивні аспекти. 

Зокрема, усі електронні реєстратори розрахункових операцій будуть надаватися безкоштовно. Зменшується бюрократія – відміняється ведення книги реєстрації розрахункових операцій, щоденний Z-звіт. Функцію реєстраторів розрахункових операцій зможе виконувати будь-який пристрій (комп’ютер, планшет, смартфон), на який встановлено відповідне програмне забезпечення. Буде запроваджено електронні чеки, які матимуть таку ж юридичну силу, як і паперові. Водиться нова операція, так званий кешбек, яка захищає як споживача, так і підприємця від несумлінних споживачів.«детальніше»

13.12.2019 | Олексій Гончарук: Е-кабінет забудовника — крок до знищення корупції в будівельній сфері

news-image
Розпочав роботу електронний кабінет забудовника. Реєстрація та отримання документів, дозволи, ліцензії та сертифікати щодо об’єктів будівництва - автоматизовано.

«Сьогодні Уряд зробив перший крок до знищення корупції в будівельній сфері. Впроваджуємо електронний кабінет забудовника. Це – повністю автоматизовані послуги, які надаються миттєво і без участі чиновника. Наша команда робить усе, щоб в країні зникла корупція. І чим швидше переведемо державу в смартфон, тим менше буде корупції на побутовому рівні, а сервіси стануть якісніші», - зазначає Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.«детальніше»

13.12.2019 | Запрошуємо до участі в премії «Диво-Дитина-2020»


news-image У травні 2020 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 12-ий рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни, вручення премії відбудеться з участю Міністерства освіти і науки України.

Премія «Диво-Дитина» заснована ще у 2009 році. Її створено з метою пошуку та відбору найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, що мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності тощо. Кожен рік участь у премії беруть майже 3000 талановитих та обдарованих дітей з усіх областей України.

Премія має кілька номінацій:«детальніше»

99009.htm
13.12.2019 | Карпатська дорога смаку – як вектор розвитку туризму на Верховинщині

Одним із видів туризму, який набуває популярності в Україні є гастрономічний туризм.  На даний час створена дорога вина та смаку Бесарабії яка дозволяє відпочиваючим ознайомитись із найкращими традиційними продуктами що виготовляються в Одеській області. Розпочата робота щодо створення такої дороги на Закарпатті.

12 грудня 2019 року проектом Європейського Союзу започаткована робота щодо створення Карпатської дороги смаку на Івано-Франківщині.

Перший семінар відбувся в конферен-залі готелю «Станіславів» в Івано-Франківську. В роботі семінару взяли участь експерти проекту Тарас та Ганна Антонюк, Валерія Бондаренко, представники науки, керівники профільних структур обласної та районних державних адміністрацій, виробники традиційних продуктів з Коломийського,Надвірнянського, Косівського, Верховинського районів, керівники громадських об»єднань « чиста флора» та «Смак українських Карпат». Одним із основних компоненнтів цієї дороги повинні стати виробники традиційних сирів з Верховинського району.

 

 Начальник відділу                                                                        Олег Величко

агропромислового розвитку

 

 

 

 

 

13.12.2019 | Денис Шмигаль: Проект «Мале Карпатське коло» - це шанс зробити потужний ривок в економічному розвитку цілого регіону


news-imageГолова облдержадміністрації Денис Шмигаль спільно з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним та представниками проектних організацій відвідали село Сенечів Долинського району, де вивчали перспективи будівництва нової дороги між областями.

Йдеться про початок роботи на виконання Меморандуму про співпрацю для реалізації ініціатив «Мале Карпатське коло». Наразі розпочинається підготовка проектно-кошторисної документації для проведення берегоукріплювальних робіт, будівництва нової та ремонту діючих доріг.

За словами посадовців, впровадження цієї ініціативи не лише матиме позитивний вплив на розвиток туристичної галузі, але і загалом посилить економіку краю.«детальніше»

13.12.2019 | Дмитро Романюк: Облдержадміністрація створює максимально сприятливі умови для роботи бізнесу


news-imageУчора заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк провів робочу зустріч з представниками товариства з обмеженою відповідальністю «Падана Кемікал Компаундс» з іноземним капіталом, яке спеціалізується на виробництві широкого спектру пластифікованих і жорстких ПВХ композицій, що знайшли застосування в різних сферах, зокрема, у виготовленні кабелю і проводу, гнучких профільних та медичних виробів.

Підприємство працює на теренах Прикарпаття уже 20 років. Минулого року тут відкрито нову сучасну технологічну лінію для виробництва сировини з виготовлення ПВХ. Підприємством сплачено до бюджету 6,2 млн грн. Середньооблікова чисельність штатних працівників на підприємстві – 64 особи. Середньомісячна заробітна плата 15276 грн. За словами керівника підприємства Вадима Бабія, нині на підприємстві спостерігаються тенденції до зростання виробництва.«детальніше»

13.12.2019 | З серпня 2014 року на обороноздатність країни прикарпатці перерахували понад 1,3 млрд грн військового збору

news-imageНа підтримку українського війська, з серпня 2014 року по листопад 2019 року, прикарпатці сплатили понад 1,3 млрд грн військового збору. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Впродовж 2019 року платники податків перерахували до держбюджету 324,9 млн гривень військового збору. Цьогорічні надходження на обороноздатність армії перевищили минулорічні на 12,2 відсотка, або на 32,3 млн гривень.

Нагадаємо, військовий збір запроваджено з серпня 2014 року. Платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. «детальніше»

12.12.2019 | Громадам семи районів Прикарпаття представили голів райдержадміністрацій

news-imageСьогодні у семи районах області відбулися офіційні представлення голів районних державних адміністрацій, кандидатури яких напередодні погодив своїми розпорядженнями Президент України Володимир Зеленський.

Так, керівника Галицького району Сергія Канюку громаді відрекомендував голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль. Перший заступник голови ОДА Марія Савка представила коломиянам Любомира Глушкова, який раніше обіймав дану посаду.

Жителям Калущини заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк представив Жанну Табанець, котра до цього часу працювала на посаді директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА.

Верховинщиною від тепер керуватиме Василь Бровчук. «детальніше»

12.12.2019 | Уряд схвалив законопроект, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум

news-imageУряд схвалив проект Закону України, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум, за попередніми розрахунками до 4200 грн на місяць. Це дозволить підвищити доходи найменш забезпечених громадян без автоматичного збільшення ставок державного мита, платежів, штрафів та інших фінансових показників. Це - важливий крок боротьби з бідністю в Україні.

«Раніше кожне підвищення прожиткового мінімуму додавало кошти не лише тим, хто їх потребував. Підвищення автоматично збільшувало державні платежі, штрафи, плату за певні види державних послуг тощо. Скасуванням цієї архаїчної радянської норми дозволить нарешті розпочати справжню боротьбу з бідністю в Україні», - коментує рішення Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

12.12.2019 | Відбулося представлення голови районної державної адміністрації

Відповідно розпорядження Президента України від 11 грудня 2019 року №487/2019-рп «Про призначення голови районної державної адміністрації Верховинського району» заступник голови обласної державної адміністрації Федорів Віталій Васильович 12 грудня 2019 року представив громаді району новопризначеного голову Верховинської районної державної адміністрації Бровчука Василя Петровича.
Від імені обласної державної адміністрації очільнику району Віталій Федорів побажав успіхів у роботі, окреслив першочергові та невідкладні завдання, серед яких завершення реформи децентралізації.
Слова подяки і підтримки також висловив Басараб Сергій Михайлович- заступник голови обласної ради, депутат обласної ради Верховинського виборчого округу. 
«детальніше»


Анонси подій

 

 

 http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області