13 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
12.11.2019 | Прикарпатці на підтримку українських військових направили майже 292 мільйони гривень


http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/97857/image002.jpgВпродовж цього року на підтримку українських військових роботодавці та фізичні особи Прикарпаття сплатили до бюджету 291,5 млн грн військового збору, це на 30,3 млн грн більше, ніж минулоріч. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 Нагадаємо, військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки української армії. Ставка складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати та інших доходів на користь платника податків.

 Громадяни, які бажають підтримувати національне військо, повинні дбати про належне оформлення трудових відносин та отримання легальної заробітної плати.

12.11.2019 | #100_днів_Шмигаля

news-image2-го серпня 2019 року головою Івано-Франківської облдержадміністрації призначено Дениса Шмигаля. У день представлення нового очільника виконавчої влади, перебуваючи на Прикарпатті, Президент України Володимир Зеленський ініціював ряд інфраструктурних проектів, зокрема, реконструкцію Івано-Франківського аеропорту, будівництво дороги Яблунів - Космач в рамках державно-приватного партнерства, відбудову мосту через річку Чечва між селами Пійло та Довга Калуська.

Денис Шмигаль тоді наголосив – стиль управління буде прозорим та відкритим, а серед основних пріоритетів назвав відновлення доріг та мостів, вирішення екологічних проблем, підтримку бізнесу та вирішення соціальних питань. Так розпочиналася робота нового голови облдержадміністрації.

Нові стандарти управління

Уже в перший робочий день Денис Шмигаль зібрав велику апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.  «детальніше»

12.11.2019 | Прикарпатські пенсійники розпочали процес оцифрування пенсійних справ

1111192В Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, головний вектор якої – покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи. А для спрощення контакту «Пенсійний фонд-громадянин» розроблений мобільний додаток «Е-пенсія», який дозволить отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з мобільних пристроїв.   «детальніше»

12.11.2019 | Про права споживача під час надання послуг з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів

Кожна людина  хоч раз в житті  ставала споживачем  послуг з ремонту і пошиття швейних виробів і в кожного цей досвід різний. Однак основною причиною непорозумінь є недостатня обізнаність із нормативно-правовими документами, які регламентують цей вид побутової послуги.

Тож, як має здійснюватися прийом та видача замовлення, а також яким чином повинні надаватися і яким нормативним документам мають відповідати ці послуги?

Приймання, оформлення, виконання та видавання замовлень з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів (далі - вироби) здійснюються відповідно до вимог Правил побутового обслуговування населення, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.1999 № 974 «Про внесення змін до Правил побутового обслуговування населення» та Інструкцією щодо надання послуг з ремонту і пошиття швейних і хутряних виробів, виробів із шкіри, головних уборів, яка затверджена наказом Українського союзу об'єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення від 27.08.2000 № 20.  !  «детальніше»

12.11.2019 | Служба управління персоналом інформує!

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/97844/image002.jpgНагадаємо, що недавно Кабмін затвердив перенесення робочих днів у 2020 році!

Деякі державнівихідні перенесуть на суміжні дати. 

Зокрема, для забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування у 2020 році 7 січня - Різдва Христового уряд рекомендував керівникам підприємств, установ і організацій, де встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести в 2020 році робочий день із понеділка 6 січня на суботу 11 січня.  «детальніше»

12.11.2019 | Обговорено питання реформування медичної галузі Прикарпаття

news-image8 листопада під керівництвом в.о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ірини Кобельської відбувся «круглий стіл» із спеціалістами департаменту та керівниками медичних закладів області. Учасники обговорювали стратегію розвитку області за кілька останніх років в галузі медицини, аналізували рівень реалізації цієї стратегії та визначали перспективи медичної галузі на наступні сім років.

«Стратегія передбачає собою цілі, завдання і способи їх виконання, – зазначила Ірина Кобельська. – Одним із завдань було розвиток сільських територій та людського потенціалу. Що стосується медичного простору, то наше завдання полягало в тому, щоб більше розвивати систему медицини первинної ланки, зокрема, створення сільських лікарських амбулаторій в населених пунктах області. Адже ми безупинно маємо дбати про забезпечення нагальних потреб охорони здоров’я та формування здорового способу життя».«детальніше»

11.11.2019 | Денис Шмигаль: Заборгованість з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ - це проблема номер один в області

news-image
Сьогодні першим питанням порядку денного онлайн - наради у голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля розглядали стан справ у Калуському районі.

Заступник голови райдержадміністрації Любомир Білоус доповів про виконання районного бюджету, стан виплат заробітної плати працівникам бюджетних установ, стан проходження опалювального сезону 2019-2020 років та окреслив основні проблемні питання, які потребують вирішення у цьому році.

Загалом, за січень-жовтень до загального та спеціального фондів бюджету Калуського району (без врахування трансфертів) надійшло 47992 тис. гривень, що становить 112,8 відс. виконання до затверджених планових показників та 106,3 відс. виконання до уточнених планових призначень на період, що аналізується. Станом на 1.11.2019 року заборгованість із виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ району відсутня. Проте, розрахункова незабезпеченість з оплати праці працівників бюджетних установ до кінця 2019 року становить 1522,1 тис. грн, в тому числі по установах охорони здоров’я 1463,3 тис. грн та 58,8 тис. грн по Сівко-Войнилівській сільській раді.«детальніше»

11.11.2019 | До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло більше 4,8 мільярда гривень податкових платежів


news-imageЗа 10 місяців 2019 року платники податків Прикарпаття сплатили до місцевих бюджетів 4820,9 млн гривень. Доходи місцевих скарбниць порівняно з відповідним періодом минулого року зросли на 791,5 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Зокрема, у розрізі основних платежів найбільше надійшло податку на доходи фізичних осіб - 3036,5 млн грн, що на 532,9 млн грн перевищує надходження минулого року. Представники малого бізнесу сплатили 594,5 млн грн єдиного податку, що перевищує минулорічний результат на 105,4 млн гривень. Власники землі та землекористувачі поповнили місцеві скарбниці на 525,4 млн грн, що на 93,3 млн грн більше, ніж минулоріч.

Крім того, у січні-жовтні бюджети громад отримали 191,8 млн грн екологічного податку (+8,5 млн грн), 143,3 млн грн рентної плати за використання природних ресурсів(+7,8 млн грн), 141,6 млн грн акцизного податку від реалізації підакцизної продукції та пального (+5,2 млн грн) та 102,9 млн грн податку на нерухоме майно.

11.11.2019 | Регіони вже повинні почати моделювання оптимальних мереж об’єктів надання публічних сервісів та послуг

news-imageРегіони мали час для того, щоб провести інвентаризацію наявних об’єктів надання публічних сервісів та послуг, і вже повинні перейти до етапу моделювання оптимальних мереж.

Про це сказала міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час селекторної наради з представниками міністерств та облдержадміністрацій щодо моделювання мереж надання публічних сервісів та послуг. У нараді взяли заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук та керівники департаментів і служб ОДА.

Як відомо, Прем’єр-міністр доручив центральним органам виконавчої влади спільно з облдержадміністраціями до грудня змоделювати оптимальні мережі надання публічних сервісів та послуг в регіонах, що сприятиме забезпеченню мешканців громад доступними та якісними послугами та сервісами.

Заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода наголосив, що процес моделювання потрібно якомога швидше завершити.«детальніше»

11.11.2019 | | Міністр оборони: Стратегічна ціль України – членство в НАТО

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/97808/image002.jpgСтратегічна ціль України – членство в НАТО, – наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк 10 листопада під час інтерв’ю в прямому ефірі випуску програми «ТСН. Тиждень».

 На запитання стосовно допомоги Північноатлантичного Альянсу в нинішньому становищі України, керівник військового відомства зазначив: «Допомога, яку ми зараз отримуємо від НАТО, вона більш системна і направлена на розбудову нас як армії, що взаємосумісна з країнами Альянсу. Це для нас важливо політично, тому що наша стратегічна ціль – це членство в НАТО. Так само це важливо з точки зору боєготовності і запровадження тих стандартів, за якими ми зможемо краще воювати. Цей процес системний, він триває і триватиме ще деякий час».  «детальніше»


Анонси подій

 

 

29 жовтня 2019 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області