23 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

   

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному вебсайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
22.09.2021 | До уваги юридичних осіб !

 Повідомляємо, що 10 жовтня 2021 року завершується термін подачі відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб (крім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій). Наказом Міністерства фінансів України від 19 березня 2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» (далі – Наказ про структуру власності), який опубліковано у газеті «Урядовий кур’єр» 11 червня 2021 року, затвердженого Положення про форму та зміст структури власності. Даний наказ доступний за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0768-21#Text «детальніше»

22.09.2021 | В Івано-Франківську відбулося навчальне заняття з організації захисту населення і території

Сьогодні в облдержадміністрації за ініціативи Державної служби з надзвичайних ситуацій України організовано виїзне навчальне заняття на тему «Організація заходів цивільного захисту населення і територій у мирний час та в особливий період».

Керівник апарату обласної державної адміністрації Ірина Тимчук привітала учасників семінару та наголосила, що керівництво держави та Уряд особливе значення приділяють дотриманню чинного законодавства у сфері цивільного захисту. "детальніше"

22.09.2021 | Робоча поїздка голови РДА

 Днями голова райдержадміністрації Василь Бровчук відвідав Зеленську територіальну громаду .

У рамках візиту   Василь Петрович зустрівся з головою ТГ Володимиром Феркаляком та обговорили питання і стан  вакцинування жителів громади проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.  Учасники наради також  обговорили шляхи покращення організації вакцинації населення, ситуацію з постачанням вакцини, стан вакцинації педагогічних працівників та роботу сільської медицини в процесі організації вакцинації.

Голова райдержадміністрації Василь Бровчук закликав  жителів Зеленської громади  та жителів району, які ще не щепились, не зволікати та відвідати найближчий центр вакцинації, щоб захистити своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.   «детальніше»

22.09.2021 | Володимир Зеленський взяв участь у відкритті 76-ї сесії Генасамблеї ООН

Президент України Володимир Зеленський у Нью-Йорку взяв участь у відкритті 76-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

На відкритті сесії виступили Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, президент 76-ї сесії Генасамблеї Організації Об'єднаних Націй Абдулла Шахід, Президент Бразилії Жаїр Болсонару та Президент США Джозеф Байден.

Виступ Глави Української держави на загальних дебатах Генасамблеї ООН відбудеться 22 вересня.

76-та сесія Генеральної Асамблеї ООН присвячена питанням протидії пандемії коронавірусу, а також збереження довкілля – паралельно відбуватиметься декілька великих міжнародних форумів щодо зміни клімату та захисту навколишнього середовища.«детальніше»

22.09.2021 | Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Новимиправилами визначається можливість одночасного встановлення по всій території країни “зеленого” або “жовтого” рівня карантинних обмежень, “помаранчевий” та “червоний” буде визначатись в межах регіону.

На сьогодні "зелений" рівень встановлено як базовий.

Уся територія країни одночасно повернеться до “жовтої” зони, у разі наявності протягом трьох днів підряд однієї з таких ознак на всій території України:

кількість виявлених нових випадків інфікування COVID-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів — більше ніж 75;

22.09.2021 | Заходи до Дня працівника лісу

Щорічно у третю неділю вересня відзначається День працівникалісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості України. Це свято всіх, хто береже гармонію та порядок в лісовому господарстві.

З цієї нагоди у лісгоспах району відбулися урочистості . Голова районної державної адміністрації Василь Бровчук спільно з головою районної ради Юрієм Філипчуком, головою Верховинської селищної ради Василем Мицканюком та головою Білоберізької сільської ради Дмитром Іванюком привітали працівників лісової галузі з професійним святом, а саме - працівників ДП «Верховинське лісове господарство», ДП "Гринявське лісове господарство", та працівників Верховинського районного лісгоспу.«детальніше»

21.09.2021 | Світлана Онищук: Із четверга освітні заклади, де провакциновано менше 80% працівників, працювати не будуть

Сьогодні під головування Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До засідання також долучилася голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.  «детальніше»

21.09.2021 | На Івано-Франківщині відбулась конференція для представників сфери професійної освіти – у ній взяли участь понад 200 осіб


http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/114305/image002.jpg16-18 вересня відбулась навчально-практична конференція професійної освіти на Івано-Франківщині. У ній взяли участь понад 200 представників сфери. У межах конференції відбулось відкриття навчально-практичного центру будівельних технологій КНАУФ на базі Івано-Франківського професійного будівельного ліцею та проведено курси підвищення кваліфікації для педагогів профтехів.

 «Активна участь бізнесу в підготовці робітничих кадрів – це можливість забезпечити якісну освіту учням та гарантоване працевлаштування у майбутньому. Саме завдяки співпраці бізнесу та профтехів ми можемо створювати найактуальніші навчальні програми, які відповідають запиту ринку праці. Прикладом такої синергії є створення стандартів за компетентнісним підходом. Нині вже створено понад 200 таких стандартів. Нам дуже важливо, щоб бізнес розумів: ресурси, вкладені сьогодні в розвиток профтеху, завтра дозволять отримати кваліфікованих робітників, які будуть розвивати економіку країни», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.«детальніше»

21.09.2021 | В ОДА обговорено питання погашення заробітних плат

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/114306/image002.jpg20 вересня у режимі онлайн під головуванням радника голови обласної державної адміністрації з питань охорони здоров'я та соціальної політики Людмили Сірко відбулося заслуховування звітів представників райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств-боржників про вжиті заходи на виконання доручень Кабінету міністрів України з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

 Під час засідання заслуховувалися представники Бурштинської міської територіально громади (В. Чуйко), Галицької міської територіальної громади (В. Дебенко), Рогатинської міської територіальної громади (Б. Денега), керівники КНП «Бурштинська центральна районна лікарня» (В. Василик), КНП «Галицька лікарня» (В. Крупа) та КНП «Рогатинська центральна районна лікарня» (Р. Паньків) щодо стану заборгованості з виплати заробітної плати, а також заходи врегулювання даної проблеми.

 

За результатами онлайн-наради та з метою упередження зростання заборгованості із заробітної плати вирішено вживати більш активних заходів до суб’єктів господарювання, у яких спостерігається динаміка зростання заборгованості, та направляти інформацію щодо таких суб’єктів до відповідних органів управління для розгляду на засіданнях тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та вжиття необхідних заходів.

20.09.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

расф крила індичіПовідомлення RASFF щодо виявлення невідповідної продукції

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF
від 10 вересня 2021 року № 2021.3978 та № 2021.3978-fup 13 щодо виявлення Salmonella typhimurium у крилах індички виробництва Польщі, разом з тим із даного м’яса було виготовлено м'ясо механічного обвалювання і експортувалося до України (отримувач ТОВ "Селміт", вул. Феросплавна ,38 м.Запоріжжя та холодильний склад "ФРОСТ-4" вул. Автопаркова, 7 м Дніпро).  «детальніше»


Анонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області