23 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
22.10.2019 | Цьогоріч на Прикарпатті протягом літа забезпечено оздоровлення та відпочинок 26046 дітей


news-imageСьогодні відбулася Всеукраїнська селекторна нарада з питань підбиття підсумків організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році. Участь у заході взяла заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук, а також представники структурних підрозділів ОДА.

Члени Центрального міжвідомчого штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей, представники міністерств охорони здоров’я, освіти і науки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної служби з питань праці, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Державної прикордонної служби, представники органів виконавчої влади доповідали та інформували про вжиті протягом сезону заходи для організації безпечного перебування дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, надали оцінку рівню оздоровчої кампанії.«детальніше»

22.10.2019 | Відбулася нарада - семінар по обміну досвіду роботи шкільних бібліотекарів

    10 жовтня 2019 року в селі Зелене відбулася нарада - семінар по обміну досвіду роботи шкільних бібліотекарів в якому взяли участь бібліотекарі району. Учасники семінару побували в музеї закладу, в бібліотеці, читальному залі бібліотеки, переглянули виховний захід про село Зелене , презентацію роботи бібліотекаря закладу Волинюк Ольги Василівни, учнівських матур, переглянули створені стенди « Музеї книги», «Книжкова лікарня», книжкові виставки « Нові книги», «Творчість Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Григоровича Шевченка» та інші. Методист Рибчук О.В ознайомила учасників семінару з забезпечення підручників для учнів 11 класів, з виданням нової художньої літератури, з планом проведення місячника шкільних бібліотек під назвою « Бібліотека НУШ - простір для освітніх можливостей кожного учня».

  Такі наради-семінари збагачують знання бібліотекарів про нові виставки книг, про роботу з книгами, з бібліотечним фондом, з учнями, з педагогами та батьками щодо роботи шкільного бібліотекаря.

22.10.2019 | Відділ освіт РДА інформує

З метою розвитку патріотичного виховання та освячення пам’ятника загиблим воїнам  11 жовтня 2019 р. в с. Дземброня відбувся патріотичний захід  до Дня захисника України та сторіччя ОУН «Захистимо піснями Україну. Під фонограми  патріотичних пісень Марина Квітка прочитала вірші « Ти солдат» та вірш про УПА  Ігора  Калиниченко . Учні Красноїльського, Верховинського, Довгопільського, Замагорівського,  Перехреснянського  навчальних закладів  та Верховинського ліцею №1 виконали пісні про любов до рідного краю  та патріотичну тематику.

В програмі заходу молебень, освячення пам’ятника, покладання квітів, вінків, лампадок за участю витиранів АТО громадськості району.

Такі, заходи виховують любов до рідного краю , до Батьківщини, до захисників України.

22.10.2019 | Працівники культури району взяли участь у проведенні фестивалю

18, 19 та 20 жовтня 2019 року у Верховинському районі, зокрема, в селищі Верховина та с. Бережниця відбувся фестиваль кіно та  дерев «Сад пам’яті». Організаторами заходу виступили -  Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Творча Криївка» (організатор  та волонтер – Віталіна Маслова) і «Вільний простір «Думка» (директор - Ольга Соломійчук), за підтримки Верховинської райдержадміністрацїі та відділу культури і мистецтв райдержадміністрації. Програма заходу була присвячена вшануванню величі  подвигу  боротьби захисників України проти Російської агресії та  включала наступне:  перегляд документальних  фільмів, саджання іменних дерев пам’яті (для вшанування загиблих захисників України) та концерт талановитої групи «Peredmova».   «детальніше»

22.10.2019 | Пам’ятка для населення про ботулізм!

Ботулізм – це дуже небезпечне, а інколи смертельне, токсичне харчове отруєння, яке виникає при вживанні продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини.

Етіологія ботулізму – мікроби групи клостридій. Клостридії у великій кількості присутні в грунті, в річковому мулі, де можуть існувати довгі роки, а також у кишечнику багатьох тварин, звідки з фекаліями потрапляють у ґрунт. Харчові продукти, забруднені клостридіями і недостатньо оброблені, стають причиною захворювання на ботулізм.

Токсин клостридій – ботулотоксин – починає вироблятися тільки без доступу кисню.

Причиною ботулізму найчастіше стають продукти домашнього консервування – м’яса, риби, рідше – овочів. Потенційно небезпечними є усі консервовані та щільно закупорені продукти, які були погано вимиті, неправильно/недостатньо термічно оброблені, транспортувались або зберігались неналежним чином.  «детальніше»

22.10.2019 | Прикарпатські підприємства сплатили до зведеного бюджету понад 412 мільйонів гривень податку на прибуток

news-imageЗ початку року підприємства Івано-Франківщини перерахували до зведеного бюджету 412,1 мільйони гривень податку на прибуток, що на 67,4 мільйона гривень більше, ніж за відповідний період 2018 року. До державного бюджету надійшло 369,75 млн грн податку на прибуток, а місцеві бюджети отримали 42,4 млн грн цього податку. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

З початку року лідерами із сплати податку на прибуток є компанії Івано-Франківська, які спрямували до бюджету 131 мільйон гривень. Калуські суб’єкти господарювання перерахували близько 29 мільйонів гривень, тисменицькі понад 20 мільйонів гривень, долинські та рогатинські – по 15 мільйонів гривень.

Всього в Івано-Франківській області зареєстровано понад 13 тисяч платників податку на прибуток.

Нагадаємо, податок нараховується платником самостійно на базу оподаткування – прибуток із джерелом походження як з України, так і за її межами. Базова ставка становить 18 відсотків.

22.10.2019 | Денис Шмигаль: На впровадження заходів із енергоефективності та енергозбереження маємо можливість отримати фінансову підтримку у сумі 100 мільйонів євро


news-imageПро стан енергозбереження та енергоефективності в області мовилося сьогодні під час чергової онлайн-наради голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, представниками центральних органів виконавчої влади.

Очільник області зазначив, що питання енергозбереження, енергоефективності, розвитку відновлювальної енергетики є пріоритетним як у роботі обласної державної адміністрації, так і влади на місцях. Саме це сприятиме комплексному вирішенню не тільки економічних, але й соціальних та екологічних проблем. Системний підхід та робота на рівні уряду, регіону, а також підтримка місцевих ініціатив дали значний поштовх для розвитку в галузі енергетики. Сьогодні майже кожна новостворена ОТГ, маючи в наявності вільні земельні ділянки та певний природній потенціал, активно залучає інвесторів для будівництва об’єктів відновлюваної енергетики, особливо сонячних електростанцій.«детальніше»

22.10.2019 | Зміни у законодавстві щодо перезавантаження влади обговорили під час наради в ОДА

news-imageНововведення щодо здійснення державної служби у зв’язку із прийняттям Закону України від 19. 09. 2019 року № 117 - ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади». Таким було одне із питань порядку денного онлайн-наради, яка відбулася 21 жовтня під головуванням голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля.

Директор юридичного департаменту ОДА Тарас Боринський проінформував, що запроваджені зміни стосуються спрощення порядку прийняття на державну службу та звільнення з неї, підвищення відповідальності державних службовців за досягнення результатів своєї діяльності, виключення проміжних органів оскарження при порушенні прав держслужбовців та збереження безумовного права на судове оскарження, запровадження можливості контрактної державної служби та усунення надмірного (на рівні закону) регулювання зазначених суспільних відносин.«детальніше»

21.10.2019 | Президент підписав закон про збільшення штрафів за відмову у пільговому перевезенні громадян

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/97071/image002.jpgПрезидент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ, який був ухвалений парламентом 3 жовтня 2019 року.

 Закон збільшує санкції за безпідставну відмову водіїв автотранспортних засобів від пільгового перевезення громадян. Так, документ передбачає, що безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян тягне накладення штрафу на водіїв транспортних засобів, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до цього штраф становив 8 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

 Документ спрямований на зменшення випадків безпідставної відмови у пільговому перевезенні громадян, відновлення соціальної справедливості та зниження напруги у суспільстві. 

http://ww2.if.gov.ua/data/img/1x1.gif

21.10.2019 | Створення нових моделей мережі надання публічних сервісів та послуг у громадах обговорили на урядовому селекторі

Під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася селекторна нарада щодо моделювання мережі публічних сервісів та послуг, перегляду перспективних планів формування територій громад областей та оптимізації структурних підрозділів райдержадміністрації і граничної чисельності працівників таких підрозділів.

Участь у її роботі взяли заступники голови облдержадміністрації та керівники структурних підрозділів ОДА.

Зазначалося, що в рамках оптимізації будуть ліквідовані кілька структурних підрозділів райдержадміністрації, зокрема, агропромислового розвитку, зв’язків з громадськістю, охорони здоров’я, туризму, економіки. Також ряд підрозділів будуть об’єднані. Так, структурний підрозділ молоді і спорту об’єднають із культурою, житлово-комунального господарства із містобудуванням та інфраструктурою.

Йшлося під час онлайн-наради і про створення нових моделей мережі надання публічних сервісних та послуг у громадах. Зокрема, на прикладі громад двох районів Івано-Франківської області було презентовано нову модель функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, центрів безпеки, установ соціальної сфери. 


Анонси подій

 

 

29 жовтня 2019 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області