18 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
18.11.2019 | Денис Шмигаль: Область просуватиметься у напрямку реалізації грантових проектів

news-image «В обласній державній адміністрації відбувся вже цілий ряд міжнародних зустрічей, у цьому контексті велися й перемовини з міжнародними фінансовими організаціями. Цей напрямок був серйозно активізований оскільки залучення міжнародної допомоги є важливим інструментом для соціально-економічного розвитку області», - зазначив Денис Шмигаль під час онлайн-наради ОДА.

Начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА Олександр Зрайко розповів: «В області реалізовується 29 проектів міжнародної допомоги у сферах децентралізації та регіонального розвитку, туристичної галузі, екології, модернізації теплопостачання, енергоефективності, економічного розвитку й торгівлі, промоції місцевої культури й охорони історичної спадщини, тощо. Загальна сума залучених грантових коштів складає біля 19 млн євро».  «детальніше»

18.11.2019 | Відбулася нарада під головуванням голови ОДА Дениса Шмигаля, де заслухались проблемні питання Верховинського району.

news-imageСьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів традиційну нараду, на якій проаналізували ситуацію у Верховинському районі щодо виконання бюджету, стану виплат заробітної плати працівникам бюджетних установ та проходження опалювального сезону.

Розпочалася нарада з представлення новопризначеного начальника управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області Заяця Сергія Сергійовича. Денис Шмигаль побажав йому успіхів у командній роботі на благо області.

Також очільник Прикарпаття зазначив, що на минулому тижні прийнято у другому читанні Державний бюджет. «Ключова дата для нас 25 грудня. До цієї дати повинні бути сформовані обласний і районні бюджети. Крім затвердження основного бюджету ми у грудні спробуємо затвердити також основні програми і основні фонди, а спільно з обласною радою до кінця року затвердимо всі розподіли коштів по обласному бюджету. Тому райони прошу підійти відповідально до цього питання і забезпечити у грудні крім прийняття бюджетів, а також затвердити основні програми і видатки з усіх фондів, щоби з початку 2020 року ми мали змогу оформити всю документацію і розпочати роботи», - зазначив Денис Шмигаль.«детальніше»

18.11.2019 | Історії тих, чий голос комуністичний режим не змусив замовкнути…

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/98044/76682368_1432599506894679_1321770563231809536_o.jpg"Голодомор супроводжувався руйнуванням українського культурного й релігійного життя та масовим винищенням української інтелігенції. Здоровий глузд не дозволяє бачити у цьому подвійному ударі щось випадкове… Суд історії не може оголосити іншого вироку радянському режимові, крім кримінальної відповідальності".

Ці слова належать Роберту Конквесту (1917–2015) – американському історику-радянологу, політологу, дипломату, письменнику, лінгвісту, журналісту, автору книги "Жнива скорботи" – одного з найбільш ґрунтовних досліджень про Голодомор.

"Жнива скорботи" з’явилася у 1986 році у "Oxford University Press»" й до сьогодні залишаються найвідомішою у світі книгою про Україну.

Висновок Конквеста полягає в тому, що селянство підрадянської України стало жертвою страхітливого експерименту – "терору голодом". Виморювання українських селян у 1930-і роки Конквест порівнює зі "спустошеннями ворожих територій, що їх здійснювали Чингізхан та інші завойовники минулого".«детальніше»

http://ww2.if.gov.ua/data/img/1x1.gif

18.11.2019 | Платники Прикарпаття сплатили до бюджету понад 525 млн грн плати за землю

news-imageЗпочатку 2019 року до місцевих бюджетів Прикарпаття платники податків сплатили 525,4 млн грн плати за землю та орендної плати. Надходження плати за землю від юридичних осіб склали 196,5 млн грн, від фізичних осіб – 24,9 млн гривень. Орендної плати надійшло до бюджету 259,7 млн грн від юридичних осіб та 44,3 млн грн сплачено фізичними особами. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.«детальніше»

18.11.2019 | Відбувся конкурс юних фотографів

  У м. Івано-Франківськ відбувся конкурс  юних фотографів в якому взяли участь переможці районного конкурсу учні Верховинської ЗОШ І-ІІІст. Мойсак Арсен Ігорович та Рибчук Микола Володимирович ,  учениця Центру дитячої та юнацької творчості Бельмега  Андріана Петрівна. Учнів супроводжував керівник гуртка « Юних фотографів» Центру дитячої та юнацької творчості Цвілинюк Любов Ілівна. Перед учасниками було поставлено завдання сфотографувати архітектуру міста, птахів у динаміці та зробити  селфі . Учні професійними фотопаратами фотографували надзвичайно цікаві моменти. Свої фотографії залишили для перегляду обласного журі.

18.11.2019 | 40 млн грн зекономлено на оплаті енергоносіїв у бюджетних установах в рамках 130 верифікованих ЕСКО-контрактів за останні 2,5 роки

        

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, презентуючи 14 листопада на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі успішний розвиток енергосервісу в країні і найголовніше - результати верифікації перших ЕСКО-договорів у бюджетній сфері.

 «Як тільки у 2015 р. ми запровадили всю необхідну законодавчу базу, Держенергоефективності почало активно популяризувати ринок ЕСКО-послуг. Сьогодні цей напрям термомодернізації шкіл, лікарень та інших об’єктів соціальної сфери запрацював і почав стрімко набирати оберти», - повідомив С. Савчук.

 Так, за останні 2 роки кількість ЕСКО-договорів збільшилась у 18 разів: із 20 контрактів на суму 18 млн грн у 2016 р. до понад 370 на суму 520 млн грн у 2019 році. «детальніше»

18.11.2019 | «Бібліотека нової української школи – простір для освітніх можливостей»

Сучасна система освіти переживає етап реформування та повного перезавантаження. Нова українська школа-це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета-створити школу, в якій буде приємно навчатися і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у житті.

Протягом жовтня бібліотекарями закладів загальної середньої освіти було проведено місячник шкільних бібліотек під назвою «Бібліотека Нової української школи-простір для освітніх можливостей кожного учня» в якому взяли участь учні, вчителі, батьки та запрошені письменники рідного краю.  «детальніше»

18.11.2019 | Денис Шмигаль: Спортивна галузь Прикарпаття потребує особливої підтримки


news-image «Сьогодні необхідно підтримувати спортивну галузь, - зазначив Денис Шмигаль під час виїзного засідання 32-ої сесії обласної ради, що відбулося на Яремчанщині. - Спортивна база у Ворохті унікальна, але потребує уваги влади.

Юридичні служби над цим працюють. І мені дуже важливо, щоб угода, яка буде укладена з теперішнім приватним власником цієї спортивної інфраструктури, була твердою, передбачала довгострокову або безстрокову оренду без можливості її розірвати, для того, щоб ми ефективно інвестували державні кошти і розуміли, що це є державницька позиція і розвиток нашого спорту, і унікального об’єкта».

Перед розглядом питань порядку денного голова обласної державної адміністрації, депутати обласної ради оглянули спортивну базу Микуличинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та ознайомилися із проблемами та здобутками Івано-Франківської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту, а також обговорили проблематику гірськолижних трамплінів.

15.11.2019 | Шановні студенти Верховинщини!

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє нашої держави.

Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Саме студентська молодь – надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.

В цей день бажаємо вам здоров'я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх починаннях! Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості, здійснення усіх мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця завжди будуть сповнені святковим настроєм і радістю!

 

Перший заступник голови райдержадміністрації            Ярослав Скуматчук

 Голова районної ради                                                             Іван Шкіндюк

 

 

 

 

15.11.2019 | Шановні працівники радіо та зв’язку!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників радіо та зв’язку! Від вашої щоденної клопіткої праці залежить наскільки проінформованим та свідомим буде наше суспільство. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі та регіоні, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування.

Сьогодні головними показниками вашої роботи є відповідальне ставлення до своєї справи, задоволення зростаючих потреб суспільства у надійному та якісному зв’язку. Ці потреби не зникнуть ніколи, тому їх задоволення є важливою передумовою подальшого поступального розвитку нашої держави, її інтеграції у світовий інформаційний простір.

З нагоди свята бажаємо вам і надалі бути небайдужими і переконливими, змістовними та об’єктивними. Бажаємо вам професійного росту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення, здоров’я, наснаги і благополуччя! Нехай Ваша праця приносить вам радість та процвітання, сприяє розвитку галузі зв’язку нашого району.

 

Перший заступник голови райдержадміністрації            Ярослав Скуматчук

 Голова районної ради                                                             Іван Шкіндюк

 

 

 

 

 

 


Анонси подій

 

 

29 жовтня 2019 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області