16 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
16.01.2021 | Про пункти обігріву на території області

news-imageЗа інформацією управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області, станом на 16 січня на Прикарпатті налічується 58 стаціонарних пунктів обігріву.

 

Перелік 
стаціонарних пунктів обігріву для надання допомоги населенню в осінньо-зимовий період  2020/2021 років
«детальніше»

16.01.2021 | До уваги роботодавців-підприємств, установ, організацій з чисельністю штатних працівників від восьми осіб

news-imageІвано-Франківський обласний центр зайнятості повідомляє про необхідність подання до 1 лютого 2021 року до служби зайнятості річного звіту за квотою за 2020 рік (інформація про зайнятість та працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню).

Бланк звіту за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0841-13#Text.

До відома: з 08.01.2019 року набув чинності наказ Міністерства соціальної політики від 23.11.2018 № 1763, яким внесено зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики від 16.05.2013 № 271. Квота – норматив працевлаштування громадян, зазначених у ч.1 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» (крім осіб з інвалідністю).

16.01.2021 | Три нові туристичні проєкти Івано-Франківщини можуть отримати ґранти


news-imageМіністерство закордонних справ та торгівлі Угорщини, виконуючи обов’язки керівного органу Програми ЄІС «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020», затвердило перелік проєктів, які рекомендовані як переможці у рамках третього конкурсу заявок. Про це повідомили в управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА.

Список включає 30 проєктів, рекомендованих до контрактування з умовами. Очікується, що найближчим часом заявники отримають офіційні листи з переліком вимог, які необхідно виконати.

У переліку є три туристичні проєкти, які будуть реалізовуватися (за умови успішного підписання контрактів) на території Івано-Франківської області:«детальніше»

15.01.2021 | Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА.

Звертаємо увагу мешканців Тернопільського району! :: Державна міграційна служба України

16 - 19 січня на рiчках області очiкується посилення льодоутворювальних процесів, інтенсивне утворення шуги, мiсцями встановлення льодоставу, при цьому можливе формування зажорів льоду з підйомом рiвнiв води на 0,2 - 1 м над рiвнями 15 січня станом на 08.00 год., без негативних наслiдкiв.

У зв’язку з хуртовинами 16 січня у високогір’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей зберігається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

На дорогах ожеледиця.

15.01.2021 | Відбулося обговорення інвестиційних програм та проєктів, які можуть бути реалізовані цьогоріч за кошти ДФРР

news-imageВ області завершується прийом конкурсних пропозицій від територіальних громад для участі у відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Про це йшлося сьогодні на засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР.«детальніше»

15.01.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби

kartantyn1-696x398Держпродспоживслужба Прикарпаття забезпечує контроль за  дотриманням  вимог січневого посиленого карантину

 

З метою виконання чинного законодавства, постанов КМУ, доручень та вказівок Держпродспоживслужби, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській здійснює контроль за виконанням протиепідемічних вимог та обмежень під час дії посиленого карантину,  що встановлений  в державі з 00:00 год. 08 січня 2021 р. до 00:00 год. 25 січня 2021 р. «детальніше»

15.01.2021 | Громадські організації Івано-Франківщини можуть взяти участь у конкурсі «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19»


news-imageІнститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансування Європейського союзу у рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» оголошує конкурс грантів «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19».

Мета конкурсу – надати підтримку організаціям громадянського суспільства для посилення процесу демократизації в Україні.

Переможці конкурсу отримають грант обсягом до 415 000 гривень (оптимальний бюджет проєкту 345 000 гривень) та матимуть можливість отримати додаткові знання щодо розбудови інституційної та професійної спроможності, відвідати конференції для грантерів проєкту та інших регіональних ОГС і ЗМІ.«детальніше»

15.01.2021 | Андрій Бойчук: З ініціативи Президента ціни в платіжках людей буде зменшено на понад 30%

news-imageСьогодні за ініціативи обласної державної адміністрації в приміщення наукового містечка «Нова енергія», яке функціонує в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, відбулося засідання «круглого столу» на тему «Формування енергетичної свідомості українців: виклики сьогодення».

Участь у заході взяли голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук, ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський, проректор із наукової роботи університету,  професор Максим Карпаш, науковці та фахівці навчального закладу.«детальніше»

15.01.2021 | В області зростає кількість виявлених випадків поширення коронавірусної інфекції


news-imageВпродовж попередньої доби в області було зареєстровано 173 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. При цьому встановлено одужання 292 осіб та 5 летальних випадків.

За весь час пандемії на Прикарпатті захворіли 44929 осіб, у тому числі 1530 дітей та 2093 медичних працівники, одужали – 38700, зафіксовано 851 летальний випадок.

Зазначимо, що за минулу добу було здійснено 674 тестування методом ПЛР та 231 дослідження методом ІФА.

Розподіл позитивних випадків та осіб, що одужали за добу по адміністративних територіях області:   «детальніше»

14.01.2021 | В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують

Граничний термін сплати єдиного внеску підприємцями за 4 квартал 2020 року – 19 січня 2021 року 

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що фізичні особи-підприємці зобов’язані сплачувати єдиний внесок не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Відповідно до Закону України № 2464-VI "Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування,  «детальніше»


Анонси подій

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області