25 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

   

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Програма розвитку малого та середнього підприємництва у Верховинському районі
 На головну / Структурні підрозділи райдержадміністрації / Фінансове управління

Розвиток малого та середнього підприємництва 

 

2021

 

Головні цілі на 2021 рік:

 

Сприяння розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для започаткування, ведення та зростання підприємницької діяльності, у тому числі забезпечення підтримки соціального підприємництва шляхом консолідації зусиль усіх зацікавлених сторін.

 

Основні завдання та заходи на 2021 рік:

 

Забезпечення ефективної комунікації органів влади із суб’єктами підприємництва та об’єднаннями підприємців шляхом проведення зустрічей та відкритих дискусій також системної роз'яснювальної роботи.

 

Надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємницької діяльності в частині надання цільових безвідсоткових кредитів представникам малого та середнього бізнесу на підставі конкурсу бізнес-планів; сприяння у пошуку інвестиційних та кредитних ресурсів для реалізації бізнес-проектів.

 

Забезпечення публічності та безпосереднього впливу громадськості при прийнятті регуляторних актів.

 

Сприяння залученню до підприємницької діяльності жителів сільської місцевості, молоді, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО/ООС та забезпечення розвитку соціально орієнтованого підприємництва.

 

Створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу шляхом використання можливостей участі у програмах Європейського союзу та інших програмах міжнародної технічної допомоги.

 

Очікувані результати у 2021 році:

 

- збільшення кількості малих підприємств;

- збільшення кількості зайнятих працівників на малих підприємствах;

- збільшення частки надходжень від діяльності суб’єктів малого та середнього підприємництва.

 

 

Програма малого та середнього підприємництва у Верховинському районі на 2021 рік

 

2020

 

Програма розвитку малого та середнього підприємництва у Верховинському районі на 2019-2020 роки на 2020 рік

 

2019

 

ПРОГРАМА розвитку малого та середнього підприємництва у Верховинському районі на 2019-2020 роки

 

Підприємництво є обов’язковим елементом розвитку та ефективного функціонування економіки та засобом досягнення якісно нового рівня життя населення.

          Станом на 01.01.2019 року за даними Верховинського відділення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС районі працює загальна кількість суб’єктів підприємницької діяльності в районі налічує 1293 осіб, а саме: 379 -  юридичних осіб та 914 -  фізичних – осіб підприємців.

Впродовж 2018 року державним реєстратором зареєстровано 200 суб’єктів господарювання, з них 178 фізичних осіб підприємців та 22 юридичних осіб. Припинили свою діяльність 160 суб’єктів господарювання, з них 150 фізичних осіб підприємців та 10 юридичних осіб.

          Важливим фактором, що впливає на розвиток підприємництва є фінансове забезпечення заходів програми розвитку малого підприємництва з місцевого бюджету. Рішенням районної ради від 22грудня 2016 року  прийнято «Програму розвитку  малого та середнього підприємництва в Верховинському районі на 2017-2018 роки», планом заходів якої на 2018 рік було передбачено кошти в сумі 300 тисяч гривень для надання безвідсоткових кредитів.

Впродовж 2018 року на засіданнях координаційної ради з питань розвитку підприємництва розглядалися бізнес-проекти, які були подані підприємцями району для одержання кредитної допомоги на розвиток власного бізнесу. Визначено трьох переможців на кращий бізнес-проект, яким надані короткотермінові безвідсоткові кредити за рахунок коштів даної програми в сумі 140 тис. грн.

 

Інформація про підприємницьку діяльність у Верховинському районі за перше півріччя 2019 року

 

Інформація про підприємницьку діяльність у Верховинському районі за перший квартал 2019 року

 

 

2018

 

ПРОГРАМА розвитку малого та середнього підприємництва у Верховинському районі на 2017-2018 роки на 2018 рік

 

Розвиток малого і середнього підприємництва в районі є важливою складовою щодо сприяння насиченості ринку товарами та послугами, розвитку конкуренції, створення нових робочих місць і зменшення безробіття. На показники економічного розвитку суттєво впливає діяльність суб'єктів малого та середнього бізнесу.

В районі здійснюють свою діяльність юридичні та фізичні особи, які за критеріями відносяться до категорії малого підприємництва.

Станом на 01.10.2018 року за даними Верховинського відділення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС загальна кількість суб’єктів підприємницької діяльності в районі налічує 1294 особи, а саме: 397  юридичних осіб та 897 – фізичних осіб - підприємців. На даний час спостерігається позитивна динаміка збільшення кількості новозареєстрованих фізичних осіб – підприємців. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість суб’єктів господарювання збільшилось на 1,81%.

Впродовж  9 місяців 2018 року державним реєстратором зареєстровано 16 юридичних осіб та 111 фізичних осіб-підприємців, припили діяльність 3 юридичні особи та 103 фізичні особи  - підприємці.

Сприяння розвитку підприємництва в районі здійснюється через реалізацію програми розвитку малого і середнього підприємництва.

Рішенням районної ради від 22 грудня 2016 року  прийнято ,,Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Верховинському районі на 2017-2018 роки”. Планом заходів даної програми на 2018 рік передбачено кошти в сумі 300 тисяч гривень для надання безвідсоткових кредитів та реалізації плану заходів по даній програмі.

13 червня 2018 року на черговому засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва трьом підприємцям району було надано короткотермінові безвідсоткові кредити для організації підприємницької діяльності та реалізації представлених бізнес-проектів на загальну суму 140 тис. грн.

Кількість послуг, які суб’єкти звернення можуть отримати у центрі надання адміністративних послуг, зростає і включає найбільш затребувані суспільством. На даний час Центр надає 157 адміністративних  послуг.  За звітний період надано 4241 адміністративну послугу, що на 1955 послуг більше ніж за аналогічний період минулого року  (185,5%). Терміни опрацювання заяв та видачі документів дозвільного характеру суб'єктам господарювання здійснюються згідно регламентних норм. За консультаціями до всіх учасників центру надання адміністративних послуг звернулось більш як дев’ятсот громадян.

          З метою орієнтації безробітних на заняття підприємницькою діяльністю Верховинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості постійно проводяться семінари-навчання за участю роботодавців, безробітних та учнівської молоді за темами «Від бізнес-ідеї до власної справи», «Як розпочати свій бізнес» та з питань організації сільського зеленого туризму.

 

2017

 

ПРОГРАМА розвитку малого та середнього підприємництва у Верховинському районі на 2017-2018 роки на 2017 рік     

 

Малий та середній бізнес - провідний сектор ринкової економіки, який забезпечує насиченість ринку товарами  та послугами, створює додаткові робочі місця, має високу мобільність і є основною дієвою силою, що впливає  та визначає темпи економічного зростання. Саме цей сектор економіки оперативно реагує на зміни кон’юнктури ринку і являє собою найбільш ефективну систему відбору талановитих і підприємливих людей, дозволяє створити необхідну атмосферу конкуренції, сприяє швидкому вирішенню цілого ряду проблем.

          Станом на  01.01.2018  року за даними Верховинського відділення Коломийської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління державної фіскальної служби загальна кількість суб’єктів підприємницької діяльності в районі налічує 1253 осіб, а саме: 367 -  юридичних осіб та 886 -  фізичних – осіб підприємців.

          Впродовж 2017 року державним реєстратором  зареєстровано 140 суб’єктів господарювання, з них 132 фізичні особи-підприємці та 8 юридичних осіб. Припинили свою діяльність 303 суб’єкта господарювання, з них 287 фізичних осіб - підприємців та 16 юридичних осіб.

          Важливим фактором, що впливає на розвиток підприємництва є фінансове забезпечення заходів програми розвитку малого підприємництва з місцевого бюджету. Рішенням районної ради від 22 грудня 2016 року  прийнято «Програму розвитку  малого та середнього підприємництва в Верховинському районі на 2017-2018 роки», одним із основних заходів даної програми є надання короткотермінових безвідсоткових кредитів для здійснення підприємницької діяльності.

         Впродовж 2017 року на засіданнях координаційної ради з питань розвитку підприємництва розглядалися бізнес-проекти, які були подані підприємцями району для одержання кредитної допомоги на розвиток власного бізнесу. Визначено п’ятьох переможців на кращий бізнес-проект, яким надані короткотермінові безвідсоткові кредити за рахунок коштів даної програми в сумі 160 тис. грн.

                                                                                         
Анонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області