13 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
12.12.2019 | Громадам семи районів Прикарпаття представили голів райдержадміністрацій

news-imageСьогодні у семи районах області відбулися офіційні представлення голів районних державних адміністрацій, кандидатури яких напередодні погодив своїми розпорядженнями Президент України Володимир Зеленський.

Так, керівника Галицького району Сергія Канюку громаді відрекомендував голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль. Перший заступник голови ОДА Марія Савка представила коломиянам Любомира Глушкова, який раніше обіймав дану посаду.

Жителям Калущини заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк представив Жанну Табанець, котра до цього часу працювала на посаді директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА.

Верховинщиною від тепер керуватиме Василь Бровчук. «детальніше»

12.12.2019 | Уряд схвалив законопроект, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум

news-imageУряд схвалив проект Закону України, який дозволить у подальшому підвищити прожитковий мінімум, за попередніми розрахунками до 4200 грн на місяць. Це дозволить підвищити доходи найменш забезпечених громадян без автоматичного збільшення ставок державного мита, платежів, штрафів та інших фінансових показників. Це - важливий крок боротьби з бідністю в Україні.

«Раніше кожне підвищення прожиткового мінімуму додавало кошти не лише тим, хто їх потребував. Підвищення автоматично збільшувало державні платежі, штрафи, плату за певні види державних послуг тощо. Скасуванням цієї архаїчної радянської норми дозволить нарешті розпочати справжню боротьбу з бідністю в Україні», - коментує рішення Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

12.12.2019 | Відбулося представлення голови районної державної адміністрації

Відповідно розпорядження Президента України від 11 грудня 2019 року №487/2019-рп «Про призначення голови районної державної адміністрації Верховинського району» заступник голови обласної державної адміністрації Федорів Віталій Васильович 12 грудня 2019 року представив громаді району новопризначеного голову Верховинської районної державної адміністрації Бровчука Василя Петровича.
Від імені обласної державної адміністрації очільнику району Віталій Федорів побажав успіхів у роботі, окреслив першочергові та невідкладні завдання, серед яких завершення реформи децентралізації.
Слова подяки і підтримки також висловив Басараб Сергій Михайлович- заступник голови обласної ради, депутат обласної ради Верховинського виборчого округу. 
«детальніше»

12.12.2019 | Проведено круглий стіл на тему « Права людини в сучасній правовій системі України».

11 грудня 2019 року,  у рамках проведення  Всеукраїнського тижня права,   у Верховинському районі проведено  круглий стіл  на тему « Права людини в сучасній правовій системі України». У заході взяли участь представники Верховинської райдержадміністрації , її управлінь та відділів,  Верховинського РЦСССДМ, Верховинського бюро правової допомоги Коломийського місцевого центру з надання БВПД та Верховинського районного сектору  філії ДУ « Центр пробації»  в Івано-Франківській області.

Мета круглого столу - залучення представників районних служб до обговорення актуальних питань реалізації, охорони та захисту прав і свобод людини , відновлення порушених прав в умовах громадянського суспільства в Україні. «детальніше»

12.12.2019 | У рамках тижня права студентам розповіли про засади пенсійного законодавства


news-imageДо Всеукраїнського тижня права спеціалісти головного управління Пенсійного фонду в області провели зустріч з студентами юридичного коледжу Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія».

Заступник начальника головного управління ПФУ в області Тарас Шевчук інформував студентів про необхідність дотримання вимог чинного законодавства щодо пенсійного забезпечення та легального працевлаштування. А заступник начальника відділу організації правової роботи юридичного управління Марина Остафійчук розповіла про основні функції юридичної служби фонду в області.«детальніше»

12.12.2019 | Понад 90 відсотків ПДФО сплачено податковими агентами із доходів у вигляді заробітної плати

news-imageПонад 90 відсотків податку на доходи фізичних осіб сплачено податковими агентами із доходів у вигляді заробітної плати, а це – 4 млрд гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Загалом впродовж 11 місяців цього року до зведеного бюджету платники Прикарпаття спрямували майже 4,5 млрд грн податку на доходи фізичних, що на 737,7 млн грн більше, як за відповідний період минулого року. Із загальної суми надходжень до державного бюджету надійшло майже 1138,6 млн грн ПДФО, а це на 184,6 млн грн більше, ніж минулоріч. Місцеві бюджети отримали 3342,4 млн грн податку, що перевищує показник минулого року на 553,2 млн грн.

Податок на доходи фізичних осіб є найвагомішим джерелом надходжень до зведеного бюджету та становить більше 40 відсотків їх загальної суми.

12.12.2019 | Президент підписав закон про Державний бюджет України на 2020 рік


news-imageПрезидент Володимир Зеленський підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 294-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 14 листопада 2019 року.

Згідно з документом, доходи державного бюджету на наступний рік визначено в сумі 1095,6 млрд грн, видатки – 1182 млрд грн. Бюджет збалансовано з дефіцитом на рівні 2,1% ВВП (94,3 млрд грн).

У держбюджеті передбачено збільшення фінансового забезпечення заходів, спрямованих на реалізацію пріоритетних напрямів державної політики та впровадження реформ.«детальніше»

11.12.2019 | Відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування

Сьогодні , 11 грудня відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування.
Привітання, сердечні побажання, щира пісня звучали на урочистостях з нагоди професійного свята депутатів усіх рівнів, голів та секретарів місцевих рад, працівників місцевого самоврядування.
Присутніх вітали заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, голова районної ради Іван Шкіндюк, голова профспілки працівників державних установ Парасковія Рашковська.
Також керівники району та міста виконали відповідальну і почесну місію: вручили нагороди тим, хто наполегливо і добросовісно ставиться до виконання своїх посадових обов’язків, працюючи в ім’я розквіту рідного краю.
Усе святкове дійство було забарвлене піснями у виконанні місцевих виконавців.

11.12.2019 | Уряд виділив додаткові кошти на розвиток шкільних їдалень та харчоблоків

5bb5c09b6641127 листопада 2019 року Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження №1106-р «Деякі питання використання у 2019 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам». 

Документом, зокрема, передбачено спрямування 400 млн. гривень на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.

Для Івано-Франківської області йдеться про кошти в розмірі 15,5 млн. гривень.»детальніше»

11.12.2019 | Визначено переможців обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького

news-image10 грудня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віталія Федоріва відбулося підсумкове засідання комісії з присудження обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького.

Члени комісії обговорили творчі здобутки кандидатів та шляхом таємного голосування визначили переможців. Отож, у 2019 році переможцями стали

у номінації «Духовне друковане слово»:

митрофорний протоієрей доктор Олег Каськів, за навчальний посібник «Партикулярне право УГКЦ: джерела, історія, кодифікація», 2018 рік;

у номінації «Образотворче та народне сакральне мистецтво»:  «детальніше»


Анонси подій

 

 

 http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області