28 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
28.01.2020 | Дозвіл на керування авто іншій людині можна надати онлайн

news-imageВ електронному кабінеті водія з’явилася нова безкоштовна послуга «Керування належним користувачем». Ця послуга дозволяє надавати право користуватись авто людині, яка не є його власником. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Тепер нести відповідальність за свою поведінку на дорозі буде безпосередньо водій авто, а не його власник. Саме він буде отримувати сповіщення про нові штрафи, сплачувати їх тощо.

Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Ним можуть скористатися фізичні та юридичні особи. «детальніше»

27.01.2020 | Верховинська центральна районна бібліотека

24 січня у Верховинський районній бібліотеці для дітей проведена бесіда по книзі : «Ця дівчина не просто так,Маруся. Це - голос наш. Це -пісня. Це -душа», присвячена 395 років від дня народження Марусі Чурай, української народної поетеси, авторки широко відомих пісень.

За переказами, Маруся Чурай народилася у 1625 (за іншими версіями — у 1628 або 1629) році у сім’ї козацького сотника Гордія.

Після смерті батька, який у 1648 році був спалений як бунтівник у Варшаві на багатті, залишилася жити з матір’ю у Полтаві.«детальніше»

27.01.2020 | Стартував проєкт, який навчатиме школярів змінювати своє місто

news-imageПо всій Україні розпочалась четверта хвиля наймасштабнішого всеукраїнського проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну: Ідентифікація» 2020, який навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну.

Уже п’ятий рік Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» проводить гейміфіковану освітню пригоду, яка навчає школярів навичок ХХІ століття, таких як робота в команді, комунікації, робота з ідеями, лідерство, проєктний менеджмент тощо.

Говорячи простою мовою, сьогодні це єдиний проєкт в Україні, який в масштабі всієї країни допомагає підліткам адаптуватися до дорослого життя, випробувати на собі реальні рольові моделі командної взаємодії, опинитися в умовах викликів справжнього життя і створити щось спільне вперше із великою командою однодумців.«детальніше»

27.01.2020 | Головне управління статистики інформує.

Кількість та структура суб'єктів економіки області 

за містами та районами на 1 січня 2020 року

 

Головне управління статистики інформує.Станом на 1січня 2020 року в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)в Івано-Франківській області налічувалось28571 юридична особа та1551 суб’єкт економіки без статусу юридичної особи.

За територіальною ознакою найбільша кількість юридичних осіб розташовувалась в обласному центрі – 12308 (43,1% від загальної їх кількості), містах Коломиї – 1925 (6,7%) та Калуші – 1438 (5%). Серед районів значна частина суб’єктів знаходилась у Тисменицькому – 1307 (4,6%), Надвірнянському – 1076 (3,8%) та Рогатинському – 1062 (3,7%) районах; найменша кількість підприємств та організацій зареєстрована у Верховинському районі – 465 (1,6%), містах Бурштині – 282 (1%) та Болехові – 255 (0,9%).

27.01.2020 | 31 січня відбудеться засідання громадської ради при облдержадміністрації

news-imageДнями відбулось засідання керівного складу громадської ради при Івано-Франківській облдержадміністрації. Участь у роботі президії взяв начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Джигіта.

«Сподіваюся, що результатом нашої сьогоднішньої зустрічі стане налагодження тісних зв’язків із представниками громадських організацій та максимально врахує конструктивні пропозиції членів громадської ради при ОДА», - зазначив Володимир Джигіта.

Також було розглянуте питання про створення нових комітетів громадської ради та  обговорено питання включення членів громадської ради до керівних органів комітетів та їх назви.

Чергове засідання громадської ради відбудеться 31 січня. Початок реєстрації – о 10:00, а саме засідання розпочнеться об 11:00.

27.01.2020 | Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

news-imageМіністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності.

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання.

У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей.«детальніше»

24.01.2020 | До відома громадян

Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін та доповнень.

 

Просимо взяти до відома нові особливості оновленого Порядку та на локальному рівні укладати колективні договори у відповідності до норм та положень цього Порядку. "детальніше"

24.01.2020 | Нарада

   Сьогодні відбулась нарада з сільськими головами за участі голови райдержадміністрації Василя Бровчука,  військового комісара  районного комісаріату Анатолія Россіпа  та працівниками військового комісаріату.

  На порядку денному було розглянуто  питання  не виконання планового завдання з призову громадян на строкову військову службу, проаналізовано наявний призовний ресурс та кількість оповіщених призовників на території кожної з сільських рад рад.  В ході наради було надано роз’яснення стосовно призовної кампанії-2020. "детальніше"

24.01.2020 | Громадським організаціям осіб з інвалідністю, які займаються підприємницькою діяльністю, надано пільги з оподаткування


news-imageСьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулося засідання комісії з питань діяльності підприємств та організацій області, які засновані громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

Метою цього заходу є обговорення питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування громадським організаціям осіб з інвалідністю, які займаються підприємницькою діяльністю.

«Робота цієї комісії є надзвичайно важливою для нашого регіону. Зараз в області проводиться серйозні заходи із захисту прав осіб з інвалідністю. Активізовано робото комітетів доступності інвалідів та готується  низка пропозицій для захисту їх прав. Ми зобов’язані зробити усе можливе для того, щоб особи з інвалідністю почували себе завищили. Обласна державна адміністрація здійснює чимало заходів для цього», - розповіла Світлана Онищук.«детальніше»

24.01.2020 | Лікарям розповіли принципи співпраці медичних закладів з НСЗУ

news-image23 січня у Івано-Франківську обговорили питання готовності закладів охорони здоров’я до співпраці з Національною службою здоров’я України в межах програми медичних гарантій у 2020 році. Участь у заході взяли не лише лікарі Прикарпаття, а й медики з Чернівецької, Хмельницької та Закарпатської областей.

Заступник директора Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Володимир Мельничук розповів присутнім, що необхідно зробити для того аби співпраця НСЗУ із закладами охорони здоров’я була результативною. Посадовець пояснив, що впродовж наступних кількох місяців будуть інтенсивно відбуватися зміни. Особливо до них мають бути готові керівники медичних закладів. Після того, як заклади укладуть контракти і подадуть заявку на певну медичну послугу, кошти, які йдуть через НСЗУ, рівномірно розподілятимуться по цих закладах. Коли новий етап реформи буде впроваджено, то пацієнти та лікарі побачать зміни і зрозуміють, що це правильні кроки.«детальніше»


Анонси подій

 

 

 

 

 http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області