13 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
13.11.2019 | Триває наповнення шару «Ліси» на публічній кадастровій карті України


http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/97926/image002.jpgНаприкінці вересня 2019 року Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук поставив перед державними органами завдання об’єднаного функціонування державних кадастрів. За дорученням Державного агентства лісових ресурсів Українське державне проектне лісовпорядне виробниче об'єднання ВО «Укрдержліспроект» надало Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру наявну інформацію про державні лісогосподарські підприємства та установи природно-заповідного фонду, що належать до сфери управління Держлісагентства.

 Державний земельний кадастр містить інформацію про зареєстровані земельні ділянки лісогосподарського та іншого призначення, на яких зростають ліси.«детальніше»

13.11.2019 | Про стратегію розвитку галузі культури на 2021-2027 роки йшлося на нараді облдержадміністрації

news-imageСьогодні під керівництвом заступників голови обласної державної адміністрації Дмитра Романюка та Віталія Федоріва, за участі начальника управління культури, національностей та релігії ОДА Володимира Федорака відбулася нарада щодо формування напрямку розвитку галузі культури та мистецтва як складової Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.

«Розробка Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2017 роки є одним із ключових пріоритетів для керівництва обласної державної адміністрації. Ми прагнемо, щоб цей документ був дієвим інструментом, який враховує інтереси всіх культурних діячів та жителів регіону для розвитку цієї галузі. «детальніше»

13.11.2019 | Дотримуйтеся правил безпечної поведінки у побуті

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/97904/image002.jpgХарактерною особливістю сучасного житла є наявність горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу.

 Усе це створює підвищену пожежну небезпеку особливо при порушенні людьми вимог правил пожежної безпеки. Про це свідчить аналіз причин пожеж, що відбуваються. Зокрема, найбільш поширеними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем (у тому числі при палінні), порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання, електронагрівальних і газових приладів, пічного опалювання, дитячі пустощі з вогнем.«детальніше»

 

http://ww2.if.gov.ua/data/img/1x1.gif

13.11.2019 | Реєстрація в службі зайнятості!

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/97868/image002.jpgДо державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатись усі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також зайняті громадяни, які бажають змінити місце роботи, працевлаштуватися за сумісництвом чи у вільний від навчання час. Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться центром зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

 Відповідно до частини першої статті 43 Закону України «Про зайнятість населення» (посилання на нормативний документ, розміщений на  офіційному сайті ВРУ) статусу безробітного може набути:«детальніше»

 

 

13.11.2019 | МОН продовжує інтеграцію в європейську науку

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/97864/image002.jpgУряд планує зміну системи фінансування вищої освіти. Про це міністр освіти і науки Ганна Новосад повідомила, представляючи «To do list» змін, які плануються впровадити у сферах освіти та науки.

 «Ми вважаємо, що зміна економічної логіки системи фінансування вищої освіти - це шлях до забезпечення якості», - зазначила урядовець і додала, що на заміну системі державного замовлення планується система фінансування вищої освіти, в основі якої результати діяльності.

 «Фінансування базуватиметься на певних індикаторах якості роботи. Це, наприклад,  потрапляння в міжнародні рейтинги, кількість залучених коштів з бізнесу, активність в науковій міжнародній діяльності тощо. «Це дозволить університетам почати думати, як зробити, щоб випускник був конкурентоспроможним», - підкреслила міністр.«детальніше» 

13.11.2019 | Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/97872/image002.jpgПрезидент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України» № 202-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.

Закон має на меті наближення митного законодавства України у сфері захисту інтелектуальної власності до стандартів та практики Європейського Союзу, що є зобов’язанням нашої держави в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Реалізація закону посилить боротьбу з контрафактними товарами, прискорить переміщення через митний кордон України та митне оформлення оригінальних товарів, сприятиме розвитку міжнародної торгівлі та підвищенню інвестиційної привабливості України.«детальніше»

13.11.2019 | На Івано-Франківщині залучають молодь до створення соціально важливих проєктів


news-image9-10 листопада за підтримки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації в Івано-Франківську пройшов «Hedonist.Ideathone» – марафон ідей від ГО «Інститут неформальної освіти», який залучив молодь краю до створення соціально важливих проєктів.

«Ми вважаємо, що процес формування громадянського суспільства залежить, як не дивно, від самого суспільства і від конкретних його членів. Від вас, наприклад. Варто лише створити відповідну творчу атмосферу, сконцентруватися на проблемах - і ви відчуєте, що маєте у своїй голові приблизний вектор вирішення цих проблем. Це буде ваша ідея. Ми ж в рамках Ideathone просто допомагали кристалізувати її в дещо зрозуміле та виконуване», - говорить ідейний натхненник і координатор марафону Кальянов Антон.«детальніше»

13.11.2019 | Про стратегію розвитку фізичної культури та спорту йшлося під час наради в облдержадміністрації


news-image Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Романюка, за участі начальника управління спорту ОДА Ореста Оклієвича відбулася нарада щодо формування стратегії розвитку в розрізі фізичної культури та спорту як складової Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.

«Для обласної державної адміністрації ключовим пріоритетом є зараз робота над розробкою стратегії розвитку Івано-Франківської області  2021-2027 роки, - наголосив Дмитро Романюк. - Ми проводимо зустріч із керівниками федерацій, представниками спортивних шкіл області для того, щоб почути, які є запити на предмет розвитку спорту, щоб синхронізувати і врахувати пропозиції до стратегії розвитку області, оскільки вона має бути людиноцентричною та орієнтуватися на громадян України. Наше завдання збалансувати усі пропозиції щодо розвитку спортивної галузі в області».«детальніше»

13.11.2019 | Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП

news-imageПочинаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.

Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, що відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).«детальніше»

13.11.2019 | Понад 4 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили до бюджету платники Прикарпаття

news-imageПонад 4 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили до бюджету платники Прикарпаття. Цьогоріч податку надійшло на 710,6 млн грн більше, як за відповідний період минулого року. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Основну питому вагу в надходженнях податку на доходи фізичних осіб займає податок сплачений податковими агентами із доходів у вигляді заробітної плати – 90,3 відсотка та складає 3676,2 млн гривень.  «детальніше»


Анонси подій

 

 

29 жовтня 2019 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області