27 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
25.09.2020 | Шановні працівники туристичної галузі!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. День туризму – це свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, і безперечно тих, хто професійно забезпечує повноцінний відпочинок для туристів –керівників і персоналу готельних комплексів, зелених садиб, музейних працівників Верховинщини.

Надзвичайно важливо докласти усіх зусиль, щоб активізувати туристичну індустрію в районі, адже наш неповторний край вартий того, щоб відкрити перед світом унікальні  скарби, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Щиро бажаємо працівникам галузі туризму міцного здоров’я, добра, 
щастя, вагомих здобутків, а туристам – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів
 у пізнанні навколишнього світу та успішного втілення в життя всіх планів і задумів!

 

Голова райдержадміністрації                                 Василь Бровчук

Голова районної ради                                                Іван Шкіндюк

25.09.2020 | Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Саме ви щоденно віддає тепло своїх сердець дітям. Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця. У ваших руках зараз доля цілого покоління дітей, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами громади. В цьому віці формується особистість, творчий потенціал та спосіб мислення у дітей, вони вчаться любити свій край, свою Батьківщину.

   Тож бажаємо, щоб ваше життя було наповнене щастям, добробутом та натхненням. В оселі вашій хай панують світло і злагода, в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю!

 

 Голова райдержадміністрації                                 Василь Бровчук

Голова районної ради                                                Іван Шкіндюк

25.09.2020 | За минулу добу на Прикарпатті зареєстровано 128 випадків захворювань на коронавірусну інфекції


news-imageДепартамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 25 вересня в області зареєстровано 13080 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 128 за минулу добу.

Всього за час пандемії одужало 6007 пацієнтів, померло 295.

У закладах першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 розгорнуто 1851 ліжко.

На стаціонарному лікуванні перебувають  441 пацієнт з підтвердженим випадком COVID-19 та 278 з підозрою на коронавірусну хворобу. Відсоток зайнятості  ліжок  складає 38,8.

25.09.2020 | Запроваджено нові види державної соціальної допомоги

news-imageПостановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 663 внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю. Також йдеться і про встановлення державної соціальної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку.

Державна соціальна допомога на догляд призначається одиноким особам, які досягли 80-річного віку та за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду та одержують пенсію відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» або Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».«детальніше»

25.09.2020 | Запрошуємо до участі у конкурсі цифровізації «Дієва громада»

Міністерством цифрової трансформації України у партнерстві із швейцарсько-українською Програмою EGAP проводить цифровий конкурс «Дієва громада»

Конкурс «Дієва Громада» є першим етапом оцінки цифрової трансформації міст та ОТГ задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів. Сприяючи створенню інструментів цифровізації, ми надаємо громадянам рівний доступ до е-послуг, е-демократії та розвитку смарт сіті, а також підвищуємо ефективність роботи муніципалітетів, зберігаючи гроші платників податків та удосконалюючи цифрові навички громадян та посадових осіб органів місцевого самоврядування. 
«детальніше»

25.09.2020 | Головне управління Держпродспоживслужби

152-ілюстрація-азартні ігриВ Україні заборонено рекламу азартних ігор

 

13 серпня 2020 року набув чинності  Закон України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» від 14.07.2020 р. № 768-IX.

Даний Закон вносить зміни й до Закону України "Про рекламу", запроваджуючи обмеження реклами азартних ігор, а саме:

-      реклама азартних ігор, реклама знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими провадиться діяльність з організації та проведення азартних ігор, а також інших позначень, під якими проводяться азартні ігри, забороняється: «детальніше»

25.09.2020 | Головне управління статистики інформує.

До Всесвітнього дня туризму 

 Головне управління статистики інформує. Про свою діяльність у 2019 році прозвітували 124 суб’єкти туристичної діяльності Івано-Франківщини (31 юридична особа та 93 фізичні особи-підприємці), якими упродовж року було обслуговано 63,5 тис. осіб, що на 7,8 тис. осіб (13,9%) більше, ніж у 2018 році. За кількістю обслугованих суб’єктами туристичної діяльності туристів у 2019 році область посіла сьоме місце серед регіонів України.  «детальніше»

25.09.2020 | Прикарпаття отримало 288 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19


news-imageНаціональна служба здоров’я Україна виділила для області найбільшу суму коштів у порівнянні з іншими регіонами для боротьби з коронавірусом. Зокрема, Прикарпаття отримало 288 мільйонів гривень.

Про це сьогодні йшлося під час пресконференції за участю в.о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимира Дзьомбака та генерального директора обласної клінічної інфекційної лікарні Романа Остяка.«детальніше»

25.09.2020 | Про горизонтальне вирівнювання місцевих бюджетів на 2021 рік

news-imageУ рамках реалізації основного етапу децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування в Україні завершився процес формування адміністративно-територіального устрою базового та субрегіонального рівнів.

Відповідно до пункту 6 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України формування взаємовідносин між державним бюджетом та місцевими бюджетами на 2021 рік здійснюється з урахуванням змін в адміністративно-територіальному устрої України в частині укрупнення адміністративно - територіальних одиниць.  «детальніше»

24.09.2020 | В облдержадміністрації напрацювали доповнення до Стратегії регіонального розвитку Прикарпаття

news-image «Стратегія регіонального розвитку: як забезпечити соціальну згуртованість та єдність країни». Під такою назвою сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу», в якому взяли участь заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, представники Українського незалежного центру політичних досліджень, Центру Європейської інтеграції, співзасновники Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію», експертної спільноти Прикарпаття.

Даний захід організований в рамках проєкту «Побудова стійкості до конфлікту шляхом діалогу».

Зазначалося, що Національна платформа започаткована у лютому 2018-го року.  «детальніше»


Анонси подій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області