6 грудень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
6.12.2019 | В ОДА презентували бюджет області на 2020 рік

news-image5 грудня в обласній державній адміністрації відбулося громадське обговорення основних показників проекту обласного бюджету на 2020 рік.

Проект обласного бюджету на 2020 рік презентувала директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич.

Участь у зазначеному заході взяли головні розпорядники коштів обласного бюджету, депутати обласної ради, представники громадських організацій, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів облдержадміністрації, активісти та представники засобів масової інформації.

У цілому, загальний обсяг обласного бюджету на 2020 рік складає 2981553,6 тис.грн, у тому числі:

- по загальному фонду – 1951207,3 тис. грн;

- по спеціальному фонду – 1030346,3 тис. гривень.«детальніше»

6.12.2019 | Після досягнення миру армія не перестане бути пріоритетом держави – Президент

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/98708/image002.jpgУкраїна прагне досягнути миру дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію держави впевненішою та міцнішою, заявив Президент Володимир Зеленський.

«Увесь світ бачить, що ми справді прагнемо миру. Ми не хочемо щодня втрачати найкращих українців. Ми обов’язково повернемо наших людей та наші території. І зараз ми досягаємо цього дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію будь-якої держави впевненішою та міцнішою», – підкреслив Володимир Зеленський під час виступу з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України.

 

Глава держави подякував українським військовим – хоробрим чоловікам і жінкам – за стійкість, мужність, неймовірну силу та волю.»детальніше»

 

http://ww2.if.gov.ua/data/img/1x1.gif

6.12.2019 | Денис Шмигаль: Всі, хто возить ліс без чіпів, – порушують закон

news-image Перебуваючи із робочою поїздкою у Верховинському районі, голова облдержадміністрації Денис Шмигаль поспілкувався із місцевими лісничими та виявив порушення технології щодо чіпування деревини: на сировині, завантаженій на транспорт, не було відповідного маркування, передбаченого чинним законодавством.

За словами лісівників, відсутність маркування зумовлена специфікою процесу переміщення деревини.  

«Оскільки технологія очіповування деревини запроваджена нещодавно, необхідно розробити чіткі інструкції, які унеможливлять корупційну складову при перевезенні лісу, - наголосив Денис Шмигаль. –  «детальніше»

6.12.2019 | Детально про безпечність дитячих іграшок

yuhg-212109Напередодні зимових свят саме іграшки користуються підвищеним попитом. Настільні конструктори і головоломки, музичні інструменти та м`які іграшки, іграшкові меблі і самохідні автомобілі – це далеко не весь перелік того, що пропонують нам дитячі магазини. На що ж в першу  чергу  необхідно звернути увагу при придбанні іграшки? 

Згідно вимог Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  28 лютого 2018 р. № 151, котрий діє в Україні, до іграшок відносяться вироби, що призначені для використання у грі дітьми віком від 0 до 14 років.

Регламент поширюється як на іграшки, що виготовлені підприємствами України, так і на іграшки зарубіжного виробництва. «детальніше»

6.12.2019 | Денис Шмигаль: На сьогодні забезпечено добротний доїзд до Верховини

news-image
Учора під час робочої поїздки у Косівський та Верховинський райони голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль оглянув виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

Дана дорога, протяжністю 168,9 км, проходить територією Яремчанської міської ради, Верховинського, Косівського, Коломийського, Городенківського районів. Упродовж 2015 – 2018 років відремонтовано  88,1 км. Цього року роботи проводяться  на кількох ділянках у Верховинському районі. Їхня кошторисна вартість склала понад 255 мільйонів гривень. «детальніше»

6.12.2019 | Олексій Гончарук: Замість інтернатів як пережитку радянської системи ми створимо якісні умови для розвитку дітей-сиріт

news-imageДіти мають виховуватися у сім’ях. А інтернати, що залишилися у спадок ще з радянських часів, – будуть реформовані за європейськими стандартами. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на першому розширеному засіданні Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

«Уряд надаватиме пріоритет сімейним формам виховання та максимально створюватиме умови для того, щоб діти росли в умовах батьківського піклування», - наголосив Олексій Гончарук.«детальніше»

6.12.2019 | Шановні захисники України, - воїни Збройних сил!


news-imageЩиро вітаю всіх захисників України, які стоять на захисті цілісності нашої держави!

Немає вищого і почеснішого обов’язку, ніж захист Батьківщини, охорона її кордонів, збереження територіальної цілісності держави. Цю святу справу століттями з честю робило не одне покоління українців – від Княжої доби і сьогоднішнього дня, коли українські військові, добровольці боронять рідну землю на Сході України.

Всім їм притаманні мужність, честь, сила та відвага!

Ми горді тим, що у зоні проведення АТО/ООС служать і наші захисники. А також у цей день віддамо данину пам’яті захисникам України, які поклали своє життя за збереження територіальної цілісності і за те, щоб українці жили під мирним небом.

Вірю, що воїни Збройних сил України забезпечать для нашої держави мир і спокій.

Слава Україні!

Слава Збройним силам України!  

5.12.2019 | Відбулися святкові заходи, присвячені Міжнародному Дню волонтера .

Сьогодні, 5 грудня в приміщенні молодіжного центру «Вільний простір «Думка» відбулися святкові заходи, присвячені Міжнародному Дню волонтера . На заході були присутні: заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, керівник апарату райдержадміністрації Василь Бровчук, заступник голови районної ради Іван Маківничук, священнослужителі району, волонтери, воїни АТО; керівники громадських організацій, підприємств та установ, молодь та громадськість району.
      Урочиста частина свята розпочалася із виконання Державного Гімну України. Опісля очільники району привітали присутніх зі святом, подякували усім, хто від щирого серця допомагає військовим, що перебувають на сході України, за жертовність та служіння ідеалам Української Держави .Окрема подяка була висловлена волонтерам та будівничим капличок на сході України (в зоні АТО), зокрема волонтеру Івану Германюку.«детальніше»

5.12.2019 | Після досягнення миру армія не перестане бути пріоритетом держави – Президент


news-imageУкраїна прагне досягнути миру дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію держави впевненішою та міцнішою, заявив Президент Володимир Зеленський.

«Увесь світ бачить, що ми справді прагнемо миру. Ми не хочемо щодня втрачати найкращих українців. Ми обов’язково повернемо наших людей та наші території. І зараз ми досягаємо цього дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію будь-якої держави впевненішою та міцнішою», – підкреслив Володимир Зеленський під час виступу з нагоди 28-ї річниці Збройних сил України.

Глава держави подякував українським військовим – хоробрим чоловікам і жінкам – за стійкість, мужність, неймовірну силу та волю.«детальніше»

5.12.2019 | Понад три тисячі добровольців нарешті зможуть отримати офіційний статус учасника бойових дій на Донбасі


news-imageПро це повідомила міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда під час брифінгу, коментуючи прийняття Верховною Радою України законопроекту №2045-1.

«Понад три тисячі чоловіків та жінок, які брали участь у боях на Донбасі зможуть нарешті отримати оце давно заслужене офіційне визнання, а разом з ним і відповідний соціальний захист, який гарантує держава. Це ті люди, які дійсно воювали «на нулі», багато хто з них отримав поранення та травми і нарешті зможемо надати їм все належне», - розповіла Оксана Коляда.

Офіційний статус учасника бойових дій, відповідно до нового закону, зможуть отримати учасники добровольчих формувань, які пізніше не увійшли до силових структур.«детальніше»


Анонси подій

 

 

 http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області