13 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
13.11.2019 | Реєстрація в службі зайнятості!

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/97868/image002.jpgДо державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатись усі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також зайняті громадяни, які бажають змінити місце роботи, працевлаштуватися за сумісництвом чи у вільний від навчання час. Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться центром зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

 Відповідно до частини першої статті 43 Закону України «Про зайнятість населення» (посилання на нормативний документ, розміщений на  офіційному сайті ВРУ) статусу безробітного може набути:«детальніше»

 

а, можна отримати у будь-якому центрі зайнятості.


13.11.2019 | МОН продовжує інтеграцію в європейську науку

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/97864/image002.jpgУряд планує зміну системи фінансування вищої освіти. Про це міністр освіти і науки Ганна Новосад повідомила, представляючи «To do list» змін, які плануються впровадити у сферах освіти та науки.

 «Ми вважаємо, що зміна економічної логіки системи фінансування вищої освіти - це шлях до забезпечення якості», - зазначила урядовець і додала, що на заміну системі державного замовлення планується система фінансування вищої освіти, в основі якої результати діяльності.

 «Фінансування базуватиметься на певних індикаторах якості роботи. Це, наприклад,  потрапляння в міжнародні рейтинги, кількість залучених коштів з бізнесу, активність в науковій міжнародній діяльності тощо. «Це дозволить університетам почати думати, як зробити, щоб випускник був конкурентоспроможним», - підкреслила міністр.«детальніше» 


13.11.2019 | Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/97872/image002.jpgПрезидент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України» № 202-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.

Закон має на меті наближення митного законодавства України у сфері захисту інтелектуальної власності до стандартів та практики Європейського Союзу, що є зобов’язанням нашої держави в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Реалізація закону посилить боротьбу з контрафактними товарами, прискорить переміщення через митний кордон України та митне оформлення оригінальних товарів, сприятиме розвитку міжнародної торгівлі та підвищенню інвестиційної привабливості України.«детальніше»


13.11.2019 | На Івано-Франківщині залучають молодь до створення соціально важливих проєктів


news-image9-10 листопада за підтримки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації в Івано-Франківську пройшов «Hedonist.Ideathone» – марафон ідей від ГО «Інститут неформальної освіти», який залучив молодь краю до створення соціально важливих проєктів.

«Ми вважаємо, що процес формування громадянського суспільства залежить, як не дивно, від самого суспільства і від конкретних його членів. Від вас, наприклад. Варто лише створити відповідну творчу атмосферу, сконцентруватися на проблемах - і ви відчуєте, що маєте у своїй голові приблизний вектор вирішення цих проблем. Це буде ваша ідея. Ми ж в рамках Ideathone просто допомагали кристалізувати її в дещо зрозуміле та виконуване», - говорить ідейний натхненник і координатор марафону Кальянов Антон.«детальніше»


13.11.2019 | Про стратегію розвитку фізичної культури та спорту йшлося під час наради в облдержадміністрації


news-image Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Романюка, за участі начальника управління спорту ОДА Ореста Оклієвича відбулася нарада щодо формування стратегії розвитку в розрізі фізичної культури та спорту як складової Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.

«Для обласної державної адміністрації ключовим пріоритетом є зараз робота над розробкою стратегії розвитку Івано-Франківської області  2021-2027 роки, - наголосив Дмитро Романюк. - Ми проводимо зустріч із керівниками федерацій, представниками спортивних шкіл області для того, щоб почути, які є запити на предмет розвитку спорту, щоб синхронізувати і врахувати пропозиції до стратегії розвитку області, оскільки вона має бути людиноцентричною та орієнтуватися на громадян України. Наше завдання збалансувати усі пропозиції щодо розвитку спортивної галузі в області».«детальніше»


13.11.2019 | Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП

news-imageПочинаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.

Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, що відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).«детальніше»


13.11.2019 | Понад 4 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили до бюджету платники Прикарпаття

news-imageПонад 4 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили до бюджету платники Прикарпаття. Цьогоріч податку надійшло на 710,6 млн грн більше, як за відповідний період минулого року. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Основну питому вагу в надходженнях податку на доходи фізичних осіб займає податок сплачений податковими агентами із доходів у вигляді заробітної плати – 90,3 відсотка та складає 3676,2 млн гривень.  «детальніше»


12.11.2019 | Прикарпатці на підтримку українських військових направили майже 292 мільйони гривень


http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/97857/image002.jpgВпродовж цього року на підтримку українських військових роботодавці та фізичні особи Прикарпаття сплатили до бюджету 291,5 млн грн військового збору, це на 30,3 млн грн більше, ніж минулоріч. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 Нагадаємо, військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки української армії. Ставка складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати та інших доходів на користь платника податків.

 Громадяни, які бажають підтримувати національне військо, повинні дбати про належне оформлення трудових відносин та отримання легальної заробітної плати.


12.11.2019 | #100_днів_Шмигаля

news-image2-го серпня 2019 року головою Івано-Франківської облдержадміністрації призначено Дениса Шмигаля. У день представлення нового очільника виконавчої влади, перебуваючи на Прикарпатті, Президент України Володимир Зеленський ініціював ряд інфраструктурних проектів, зокрема, реконструкцію Івано-Франківського аеропорту, будівництво дороги Яблунів - Космач в рамках державно-приватного партнерства, відбудову мосту через річку Чечва між селами Пійло та Довга Калуська.

Денис Шмигаль тоді наголосив – стиль управління буде прозорим та відкритим, а серед основних пріоритетів назвав відновлення доріг та мостів, вирішення екологічних проблем, підтримку бізнесу та вирішення соціальних питань. Так розпочиналася робота нового голови облдержадміністрації.

Нові стандарти управління

Уже в перший робочий день Денис Шмигаль зібрав велику апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.  «детальніше»


12.11.2019 | Прикарпатські пенсійники розпочали процес оцифрування пенсійних справ

1111192В Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, головний вектор якої – покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи. А для спрощення контакту «Пенсійний фонд-громадянин» розроблений мобільний додаток «Е-пенсія», який дозволить отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з мобільних пристроїв.   «детальніше»Анонси подій

 

 

29 жовтня 2019 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області