13 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
12.08.2020 | В лікувальних закладах області перебувають 582 пацієнти із COVID-19

news-imageВсього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом, розгорнуто 1296 ліжок для таких пацієнтів. Станом на 12 серпня зайняті 582, що становить 44,9 %.

Докладніше в розрізі кожного закладу:

КНП «Центральна міська клінічна лікарня»: розгорнуто 200, зайнято 110;«детальніше»


12.08.2020 | Президент підписав зміни до законодавства, які підвищать конкурентоспроможність відео- та кіновиробництва України

Президент просить уряд зачинити ТРЦ й рестораниПрезидент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіновиробництва» № 821-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 21 липня 2020 року.

Закон вносить зміни та доповнення до пункту 186.3 ст. 186 Податкового кодексу України, якими звільняється від оподаткування ПДВ в Україні експорт послуг з виробництва та компонування відео-, кіно-, анімаційних (мультиплікаційних) фільмів, телевізійних програм, рекламних роликів, фоторекламних матеріалів, комп’ютерної графіки.

Також закон повернув до Податкового кодексу норму, яка виключає субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, передбачених Законом «Про державну підтримку кінематографії в Україні», з переліку оподатковуваних в Україні доходів нерезидентів.  «детальніше»


12.08.2020 | З початку фіксації випадків коронавірусної інфекції на Прикарпатті захворіли 6039 осіб, одужали – 2372

news-imageЗа інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, станом на 12 серпня в області зареєстровано 6039 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 127 за минулу добу.

Всього за час пандемії одужало 2372 пацієнта, померло 160.

У той же час, за даними Центру громадського здоров’я, на сьогодні в Україні зафіксовано 1 433 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Загалом в Україні 84 548 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1 970 летальних, 45 686 пацієнтів одужало. Проведено 1 214 941 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужало 752 пацієнти.


12.08.2020 | Головне управління статистики інформує.

 

Соціально-демографічні характеристики

домогосподарств Івано-Франківщини

 

 Головне управління статистики інформує. Зметою дослідження основних  соціально-демографічних характеристик родин Прикарпаття, проведено опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2020 році.

За отриманими результатами, на території нашого краю проживає 446,8 тис. родин або 3% загальної кількості домогосподарств в Україні. З їх числа 54,4% проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях. В обласному центрі мешкає 17% сімей області. «детальніше»


12.08.2020 | Держпродспоживслужба Прикарпаття забезпечила повернення споживачам 494 478 грн. необґрунтованих нарахувань плати за послуги з поводження з побутовими відходами

mus_0 - копия (2)У червні 2020 року спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на підставі звернення  здійснено позапланову перевірку комунального підприємства, що надає послуги з поводження з побутовими відходами, з питань дотримання ним вимог порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін/тарифів.

Під час здійснення позапланового заходу державного нагляду встановлено, що у січні поточного року органом місцевого самоврядування прийнято рішення про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, які були введені в дію з 01.03.2020 р.  «детальніше»


12.08.2020 | Власникам майна час сплачувати податок на нерухомість

news-imageУ головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують фізичним особам, які мають у власності нерухомість, про необхідність сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Заплатити податок необхідно протягом 60 днів після отримання податкового повідомлення на сплату податку.

Звертаємо увагу платників, у разі неотримання податкових повідомлень-рішень на сплату податку або встановлення розбіжностей у наявній інформації, громадянам необхідно звернутися до податкових органів з документами, що засвідчують право власності на житло та інші об’єкти нерухомості, щоб уникнути ймовірних штрафних санкцій у майбутньому. Згідно з Податковим кодексом України термін винесення податкових повідомлень-рішень на сплату податку триває 1095 днів. Тобто, пільгою із сплати на нерухоме майно юридичні особи скористались цього року, а фізичним особам – перерахунок буде здійснено податкової службою в наступному році.«детальніше»


11.08.2020 | Сміття і побутові відходи на берегах карпатських річок – результати огляду Держекоінспекції


news-image «Проінспектували басейн прикордонних річок на території Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Сміття більше, ніж ми могли собі уявити», – такий допис на своїй сторінці у Facebook залишив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

Щодо берегів прикарпатських річок, то було виявлено чотири стихійні сміттєзвалища на території Яремчанської міської ради. На узбережжі річки Прут побутові й будівельні відходи поблизу старих очисних споруд у Ворохті, відходи деревообробки й склобій по вулиці Курортна у селі Татарів, відходи деревообробки по вулиці Героїв Майдану в селі Яблуниця. «детальніше»


11.08.2020 | ВЕРХОВИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Осінній призов 2020 на строкову військову службу в ЗСУ

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Наказу військового комісара Верховинського районного військового комісаріату від 07.08.2020 № 65 у жовтні-грудні 2020 року проводиться призов громадян України чоловічої статі на строкову військову службу.

Звертаюся до призовників 1993-2001 років народження, яким до дня відправки у військові частин виповнилося 18 років, а також старших, які не досягли 27 – річного віку і не мають права на звільнення або відстрочки від призову. «детальніше»


11.08.2020 | Органічна продукція – крок до ЄС

news-imageЗа участі громадської спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» під патронатом Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України, на запит учасників бізнес-спілки «Органічна Україна», за підтримки лідерів органічного сектору та партнерів органічного бізнесу в департаменті агропромислового розвитку ОДА проведено «XXXІІІ регіональний форум органічна Україна 2020 Івано-Франківськ» у напівдистанційному форматі засобами додатку «Zoom».

Участь у форумі взяли в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Степан Вінтонович, начальник відділу департаменту Дмитро Гофмейстер, директор Івано-Франківського відділення українського державного фонду підтримки фермерських господарств Зіновій Дашавець, голова СОК «Чиста флора» Михайло Стовпюк та інші виробники сільськогосподарської та харчової продукції.«детальніше»


11.08.2020 | Відбулася нарада щодо поширення COVID-19 на Прикарпатті


news-imageДнями під головуванням першого заступника голови ОДА Марії Савки відбулася нарада щодо ситуації захворюваності на COVID-19 та надання медичної допомоги таким хворим в межах області.

У нараді взяли участь в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолій Піцуряк, головні спеціалісти ДОЗ ОДА, спеціалісти державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров'я Івано-Франківської обласної ради», керівники 13-ти закладів охорони здоров’я 1-ї лінії, які на теперішній час надають спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам хворим на коронавірусну інфекцію, та керівники інших закладів, які в разі потреби можуть бути залучені до надання такої допомоги.«детальніше»Анонси подій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області