20 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
20.01.2020 | Володимир Зеленський вшанував пам'ять загиблих «кіборгів» – захисників Донецького аеропорту

Описание: D:\Сайт\САЙТ Мои документи\2020\edaaaabeaac3fd226f98730b9a8b9.jpegПрезидент України Володимир Зеленський взяв участь у заходах з ушанування пам’яті військовослужбовців, які в цей день 2015 року загинули при обороні Донецького аеропорту під час війни на сході України.

  Глава держави разом із членами родин полеглих військових поклав квіти до підніжжя Пам’ятного дзвона, що на території Міністерства оборони України.

Також Володимир Зеленський поспілкувався з родинами військових.


17.01.2020 | Рятувальники застерігають про небезпеку зимових водойм

news-imageЩорічно в зимовий період рятувальники наголошують про небезпеку водойм. Сьогодні про небезпеку перебування на льоду рятувальники наголошують недарма, адже водойми вкриті кригою, однак, вона є небезпечною.

Щоб запобігти трагічним випадкам працівники служби з надзвичайних ситуацій провели профілактичні бесіди з мешканцями області. Зокрема, рятувальники побували на території міського озера Івано-Франківська, де зазвичай найбільше відпочиваючих.«детальніше»


17.01.2020 | Кабінет міністрів затвердив перелік опорних лікарень у всіх регіонах країни

news-image15 січня Кабінет міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

Перелік опорних закладів визначений на основі відповідної Методики формування мережі робочою групою, яка була сформована МОЗ України за участю представників Національної служби здоров’я України, Міністерства розвитку громад та територій України, представників проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та обласних державних адміністраційдетальніше»


17.01.2020 | Відбулася робоча зустріч

Сьогодні в залі засідань відбулася робоча зустріч представників влади з працівниками Верховинського навчально-виховного комплексу стосовно проблем  з опаленням та виплатою заборгованості по заробітній платі, що виникли в даному навчальному закладі.

На зустрічі були  присутні заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, голова районної ради Іван Шкіндюк, начальник відділу освіти Василь Гуцуляк,  працівники учбового закладу, батьки вихованців.

На нараді було висвітлено  всі проблемні питання та обговорено шляхи їх вирішення.


17.01.2020 | Президент обговорив з народними депутатами питання реформи децентралізації

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою та заступниками голови фракції політичної партії «Слуга Народу», яка становить парламентську більшість у Верховній Раді.

На зустрічі обговорювалися питання, пов’язані із завершальним етапом реформи децентралізації. Учасники відзначили консенсус стосовно стратегічних завдань цієї реформи – створення в Україні системи спроможних місцевих громад. Розвиток місцевого самоврядування повинен поєднуватися з дієвими конституційними механізмами захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, а також конституційних прав і свобод громадян. «детальніше»


17.01.2020 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській інформує

04-ілюстрація-грип птиціЗгідно офіційної інформації Європейського Союзу, на території Польщі, Угорщини, Румунії та Словацької Республіки зареєстровані випадки захворювання на висопатогенний грип птиці. Вище перераховані держави є по кордону сусідами України.

Грип птиці – це особливо небезпечне захворювання, яке дуже швидко передається від хворої птиці до здорової та закінчується 100 % загибеллю.

Хвороба швидко поширюється територією, особливо там,  де є міграційні шляхи дикої перелітної птиці та можливість контакту її з домашньою птицею. До захворювання сприйнятливі усі види птиці. Грип птиці – не лікується. «детальніше»


17.01.2020 | Василь Бровчук взяв участь в робочій нараді ,де проаналізували бюджети окремих районів, міст та ОТГ на 2020 рік

news-image16 січня в обласній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки продовжилися робочі наради, де обговорили фінансові доходи й видатки районних бюджетів Долинського, Верховинського районів, місцеві бюджети Болехівської міської ради та Білоберізької сільської об’єднаної територіальної громади.

У заходах взяли участь заступник голови ОДА Віталій Федорів, керівник апарату облдержадміністрації  Роман Маланій, керівники структурних підрозділів ОДА, райдержадміністрацій, районних рад, Болехівської міської ради, Білоберізької ОТГ, освітніх та медичних закладів.

Голови райдержадміністрацій, міської ради та об’єднаної територіальної громади представили районні та місцеві бюджети на 2020 рік. Представники департаменту фінансів ОДА надали їх експертну оцінку.«детальніше»


17.01.2020 | Відділ освіти РДА інформує

 

    З метою збереження традицій та звичаїв гуцульської коляди , прославлення Бога колядками, щедрівками, віншуваннями на базі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена дитяча  розколяда, в якій взяли участь кращі колективи шкіл району. На якій  були присутні батьки, вчителі, працівники відділу освіти, адміністрації , районної ради . Привітали учасників заходу  заступник голови районної ради Маківничук Іван Михайлович, методист відділу освіти  Дідушко Василь Іванович та благословив всіх на добру справу отець Ігор Рибенчук. Учні Верховинської , Криворівнянської ЗОШ І-ІІІст., Верховинського ліцею №1 представили гуцульські колядки з топірцями, рогами, у гуцульській вбирі. Нові цікаві колядки з мелодійним звучанням представили учні Кривопільського  НВК. «детальніше»


16.01.2020 | ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БАТЬКІВ ЗА НЕНАЛЕЖНЕ ВИКОНАННЯ СВОЇХ ОБОВ’ЯЗКІВ

Найдорожче, що дають дитині батьки – це життя, адже діти народжуються щоб жити в любові, турботі, в належному догляді та вихованні Але не всі батьки є гідним прикладом для дітей. Іноді діти для батьків – це засіб для отримання коштів від держави щоб задовольнити свої особисті потреби. 

Про те, яка відповідальність передбачена за невиконанням такими горе-батьками своїх обов’язків роз’яснюють начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Кітлярук, фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Любов Мельничук та Галина Лабудяк для одиноких матерів, які тимчасово проживають в обласному центрі соціально-психологічної допомоги.

За невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей батьки можуть бути притягнені до різних видів юридичної відповідальності.

 

 Служба у справах дітей


16.01.2020 | Володимир Зеленський поставив уряду завдання продовжити посилений контроль над пожежною безпекою в Україні


news-imageПрезидент України Володимир Зеленський поставив Кабінету Міністрів завдання – продовжити роботу щодо посилення контролю пожежної безпеки, покращення матеріально-технічного стану рятувальних підрозділів і служб.

Відповідний лист Глава держави надіслав на ім'я Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука 16 січня 2020 року.

Уряд повинен щоквартально інформувати Президента про результати цієї роботи.

Лист було надіслано Прем'єр-міністру у відповідь на повідомлення уряду, згідно з яким на 8 січня 2020 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки на 10374 об’єктах із 37006 об’єктів, які підлягають перевіркам (тобто проінспектовано 28%).«детальніше»Анонси подій

 

 

 http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області