23 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
22.01.2021 | Відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Володимиром Винниченком був підписаний Акт Злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.«детальніше»


22.01.2021 | Голова РДА Василь Бровчук провів робочу нараду

20 січня голова  райдержадміністрації  Василь Бровчук провів нараду з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та головами селищної та сільських рад.

На нараді йшлося про організацію надання послуг соціальної сфери через сільські громади та застосування програми «Соціальна громада».«детальніше»


22.01.2021 | Андрій Бойчук обговорив із представниками обласних об’єднань релігійних організацій їх входження до Міжконфесійної ради області

news-imageУ середу, 20 січня з ініціативи голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука відбулася зустріч з представниками обласних об’єднань релігійних організацій із питань налагодження співпраці та їх входження до Міжконфесійної ради області.

Керівник області привітав очільників релігійних громад Євангельських християн-баптистів, Української  церкви християн віри  Євангельської,  Християнських  євангельських церков України «Відродження», Помісної  церкви  християн євангельської  віри «Джерело  Життя»,  Церкви  адвентистів сьомого дня та подякував за їх активну діяльність, зокрема,  у місійній та соціальній сферах реалізації християнського покликання.«детальніше»


22.01.2021 | В єдності сила


news-image22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

Акт Злуки увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це була основоположна подія для українського державотворення. 24 серпня 1991 року позачергова сесія Верховної Ради УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України. Його підтримали українці на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року.«детальніше»


21.01.2021 | СБУ системно протидіє та нейтралізує загрози державній безпеці на кордонах країни

https://ssu.gov.ua/uploads/galleries/2021/01/20/3ca6f2aaec81892e5d0a722e617cd7bc.jpegНа головнуПротягом 2020 року завдяки заходам підрозділів Служби безпеки України до держбюджету донараховано понад 2,5 мільярда гривень митних платежів. Вилучено предмети контрабанди і виявлено порушення митних правил на суму 510 мільйонів гривень

У минулому році за матеріалами СБУ також повідомлено про підозри: митники  53, прикордонники 31, контролюючі на кордоні – 10 осіб. Засуджено 12 працівників прикордонної служби та 4 митної. За ст. 201 (Контрабанда) Кримінального кодексу України вироки отримали 36 осіб.«детальніше»


21.01.2021 | Перелік препаратів по програмі «Доступні ліки» розширено

21-ілюстрація-лікиМіністерство охорони здоров’я   наказом від 06.01.2021 р. № 6 внесло зміни до Переліку лікарських засобів, вартість яких повністю або частково відшкодовується за Програмою “Доступні ліки”, додавши 3 нових препарати.

 З огляду на значне поширення неінфекційних хвороб, серед яких перше місце посідають серцево-судинні захворювання, МОЗ розширює доступ пацієнтів до первинної та вторинної профілактики, а також лікування серцево-судинних захворювань. На державному рівні пацієнтам забезпечується відшкодування лікарських засобів за Програмою “Доступні ліки», і до наявних 25 позицій, внесених до переліку  додали ще 3 - "Варфарин" (антикоагулянт), "Ніфедипін" (антигіпертензивний препарат), "Ацетилсаліцилову кислоту" (антиагрегант)". «детальніше»


21.01.2021 | Президент відстоює соціальну справедливість у тарифах

news-imageПрезидент України Володимир Зеленський наполягає на обов’язковій соціальній справедливості, особливо коли йдеться про питання тарифів для населення. Адже очевидно, що в державі не може бути тарифної дискримінації, і тому всі верстви населення мають отримати зрозуміле тарифне ціноутворення.

За ініціативою Глави держави уряд уже напрацював інструменти для тимчасового зниження цін на газ для населення до 6,99 грн за 1 кубометр. Передусім це стосувалось індивідуальних домогосподарств.  «детальніше»


21.01.2021 | Як змінити постачальника газу

news-imageПокрокова інструкція для споживачів від департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

Із введенням ринку газу для населення кожний абонент за достатньо простою процедурою може подати заявку на зміну постачальника та отримати кращу ціну.

Роздрібна ціна на природний газ вільно встановлюється між постачальником та споживачем, тобто є договірною.

Як змінити постачальника палива для того, щоб зменшити свої витрати.«детальніше»


21.01.2021 | До вашої уваги соціальна реклама від МОЗ: «Як захиститися від корона вірусу»

Щоденно в Україні фіксуються тисячі нових випадків захворювання. Але вплинути на поширення коронавірусу може кожен із нас. Потрібно лише дотримуватися встановлених у країні протиепідемічних правил та карантинних обмежень.

До вашої уваги соціальна реклама щодо профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену корона вірусом SARS-CoV-2, і можливих наслідків захворювання на неї - «Як захиститися від коронавірусу». детальніше


20.01.2021 | Надходження податків до місцевих бюджетів зросли майже на 360 мільйонів гривень

news-imageЗа підсумками 2020 року місцеві бюджети поповнено податками і зборами на суму 6245,5 млн гривень. Минулорічні надходження платежів в порівнянні із 2019 роком зросли на 359,4 млн гривень.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Найбільше, а це 4117,9 млн грн надійшло до місцевих бюджетів податку на доходи фізичних осіб. Податок формує дві третини доходів місцевих бюджетів та залишається найбільш зростаючим податком з усіх тих, що наповнюють місцеві бюджети. Ріст, в порівнянні з минулорічними надходженнями, склав 403,1 млн гривень.«детальніше»Анонси подій

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області