1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
24 січень 2020 | Громадським організаціям осіб з інвалідністю, які займаються підприємницькою діяльністю, надано пільги з оподаткування


Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулося засідання комісії з питань діяльності підприємств та організацій області, які засновані громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

Метою цього заходу є обговорення питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування громадським організаціям осіб з інвалідністю, які займаються підприємницькою діяльністю.

«Робота цієї комісії є надзвичайно важливою для нашого регіону. Зараз в області проводиться серйозні заходи із захисту прав осіб з інвалідністю. Активізовано робото комітетів доступності інвалідів та готується  низка пропозицій для захисту їх прав. Ми зобов’язані зробити усе можливе для того, щоб особи з інвалідністю почували себе завищили. Обласна державна адміністрація здійснює чимало заходів для цього», - розповіла Світлана Онищук.

Розглянуто питання надання дозволу на право користування пільгами, зокрема, податком на прибуток, майно та додану вартість підприємству об’єднання громадян «Снятинське учбово-виробниче підприємство Чернівецького учбово-виробничого об’єднання  Українського товариства сліпих».

Також йшлося про надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування, які передбачені в перехідних положеннях Податкового кодексу України Івано-Франківському учбово-виробничому підприємству УТОС, учбово-виробничому підприємству Українського товариства глухих, підприємству «ІНІН» громадської організації «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України» та підприємству «РІМ» Івано-Франківської обласної організації Громадської організації «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».

Було акцентовано увагу на соціальній значимості діяльності підприємств, де працюють більше п’ятдесяти відсотків осіб з інвалідністю, необхідності використання державної допомоги у вигляді пільг з оподаткування при створенні робочих місць для осіб з інвалідністю, поліпшенні умов праці та підвищенні їх соціального захисту.

За результатами проведеної комісії будуть підготовлені проекти розпоряджень облдержадміністрації щодо надання дозволів на право користування зазначеним пільгами.


Архів новин

Анонси подій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області