27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

   

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
9 березень 2017 | Про роботу із залучення інвестицій та покращення інвестиційної привабливості району "читати далі..."

09 березня відбулася  нарада за участю заступника голови районної державної адміністрації Світлани Уршеджук та начальника відділу агропромислового розвитку Олега Величка з працівниками управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації щодо залучення інвестицій в економіку району.

            Одним із пріоритетних завдань райдержадміністрації є формування позитивного інвестиційного іміджу та пошуку інвесторів. Забезпечено підготовку та затверджено Програму розвитку інвестиційної діяльності на 2013-2020 роки. Готується до видання презентаційний буклет «Цікава Верховинщина»

            На офіційному сайті райдержадміністрації розміщено Презентацію Верховинського району на українській та англійській мовах та базу даних з 31 інвестиційної пропозиції. Постійно оновлюються дані,  які містять інформацію щодо потенційних об’єктів інвестування: вільних земельних ділянок, незадіяних приміщень, об’єктів незавершеного будівництва та інвестиційних намірів. Слід зазначити, що наповнення бази даних було б неможливе без співпраці з органами місцевого самоврядування. Особливо варто відмітити  Бистрецьку, Пробійнівську, Кривопільську, Яблуницьку, Ільцівську та Перехреснянську сільські ради, які надали вище вказану інформацію.

             Для залучення інвесторів та ширшого ознайомлення з районом було проведено  два  Гуцульські бізнес - форуми.

             Інвестиційні проекти з будівництва гірськолижного комплексу «Чорногора», будівництва гірськолижного комплексу «Кринта» та відновлення роботи обсерваторії на горі Піп Іван «Білий слон» включені до проекту обласної державної адміністрації «Єврокарпатська ініціатива».

На території району згідно статистичних даних діють 6 підприємств із залученням іноземних інвестицій, якими станом на 1 жовтня 2016 року вкладено в економіку району 3,04 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). Зокрема : ТзОВ «Гідропауер», ТзОВ СП «Крона», ТзОВ «Чорногори», ТзОВ «Карпати Європалет», ТзОВ «Парус» та ТзОВ «Зелений світ», яке зареєстроване в  ІV кварталі  минулого року.

Протягом останніх років суб’єктами господарювання залучалися інвестиції за рахунок власних коштів на розширення, оновлення власного виробництва та виробничих потужностей, що дає можливість збільшити кількість новостворених робочих місць у всіх галузях економіки.

 В 2016 році розпочато роботу з спорудження  заводу мінеральних вод. На даний час інвестовано кошти  в сумі 1 млн.720тис.грн. на проведення водогону протяжністю 1500 м., який з’єднуватиме свердловину з приміщенням заводу, що планується звести на присілку Слупійка.

В селі Яблуниця запрацював міні-завод з виготовлення паливних пелет. Інвестовані  приватним підприємцем фінанси сприяли вирішенню проблеми використання пило відходів, виробництва альтернативного палива, створення додаткових робочих місць.

В 2015 році наш район  виборов конкурсний відбір для будівництва візит-центру в селі Ільці в рамках реалізації проекту «Івано-Франківська область-край для туризму» за кошти Європейського Союзу на суму - 250 тис.євро. Вже виготовлено проектно-технічну документацію, подано заявку до Верховинського РЕМ щодо підключення до енергоспоживання даного об’єкта та оголошено тендер на визначення підрядника.

З метою популяризації продукції місцевого виробництва забезпечено участь товаровиробників району в роботі 28 Міжнародної виставки «Агро-2016» в місті Києві, що проходила в Національному експоцентрі України. В роботі виставки взяли участь фермерське господарство  Стефурака Ю.М. з села Кривопілля та сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Стандарт» з села Ільці.

Підготовлені інвестиційні пропозицій щодо залучення потенційних інвесторів по створенню ферми з одночасної переробки молока в селі Замагора і розведення овець в родинних фермах сіл Пробійна та Яблуниця.

Проведено ряд зустрічей з представниками молокопереробних підприємств  ( Путильська молочарня)  та активом сіл, господарями та фермерами. Реалізація заходів дозволить забезпечити прибутком від реалізації молока близько 200 сімей жителів нашого району та працевлаштувати до 10 осіб на умовах часткової зайнятості.

 Для налагодження двохсторонньої співпраці з Румунією організовано  зустріч з Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Елеонорою Молдован, на якій було обговорено питання усесторонньої підтримки на міждержавному рівні у напрямку транскордонного  співробітництва, зокрема, облаштування пункту пропуску та будівництво автодороги через українсько-румунський державний кордон.

 

 

 

                                                          Управління економічного розвитку

                                                   і торгівлі райдержадміністрації


Архів новин

Анонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області