12 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
5 грудень 2019 | До Дня працівників статистики

Сучасний темп життя вимагає від усіх сфер діяльності динамічності, втілення актуальних змін і реформ. Статистика, виступаючи важливим інструментом економічного і соціального розвитку, оцінки прогресу, моніторингу діючих програм і бюджетного адміністрування, не стоїть на місці, а йде в ногу з часом, постійно розвивається, перебуває в пошуку новітніх шляхів розв’язання поставлених завдань.

З цією метою проводиться широкомасштабна робота щодо постійного удосконалення організації проведення державних статистичних спостережень, впровадження сучасних методів представлення респондентами статистичної звітності, здійснення модернізації автоматизованої системи обробки статистичної інформації, вивчення поточних та потенційних потреб широкого кола користувачів статистичної інформації.

Результатом статистичного виробництва, що передбачає здійснення процесів збирання, обробки, аналізу та поширення, є підготовка статистичних продуктів із врахуванням запитів і потреб користувачів, забезпечення їх вільного та рівного доступу до статистичних даних. З початку поточного року фахівцями Головного управління статистики в Івано-Франківській області підготовлено значну кількість аналітичних матеріалів, зокрема 507 статистичних бюлетенів, 132 експрес-випуски, 42 статистичні збірники, 57 статистичних оглядів, 50 публікацій у форматі інформаційної графіки тощо. У засобах масової інформації оприлюднено 291 повідомлення про соціально-економічне становище області, міст та районів, майже 5,3 тис. інформаційних матеріалів; на радіо та телебаченні фахівцями Головного управління статистики озвучено 152 публікації. Підготовку цих статистичних продуктів здійснено за результатом опрацювання понад 224 тис. первинних звітів, поданих респондентами.

Важливим чинником виробництва точної та надійної, своєчасної та послідовної, зрозумілої та доступної статистичної інформації є повсякденна, самовіддана та наполеглива праця  фахівців органів державної статистики  –  єдиної статистичної спільноти,  колективу патріотів-професіоналів,  відповідальних та ініціативних спеціалістів.

У цей день вітаємо всіх, хто пов’язав своє життя зі статистикою: тих, хто працює, та тих, хто знаходиться на заслуженому відпочинку. Щира подяка вам за чесну, самовіддану працю, високо розвинуте почуття обов’язку та відповідальність за доручену справу. Бажаємо Вам в цей святковий день миру та добра, нових здобутків, благополуччя та процвітання, стабільності та людської шани.

 


Архів новин

Анонси подій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області