12 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
12 грудень 2019 | Проведено круглий стіл на тему « Права людини в сучасній правовій системі України».

11 грудня 2019 року,  у рамках проведення  Всеукраїнського тижня права,   у Верховинському районі проведено  круглий стіл  на тему « Права людини в сучасній правовій системі України». У заході взяли участь представники Верховинської райдержадміністрації , її управлінь та відділів,  Верховинського РЦСССДМ, Верховинського бюро правової допомоги Коломийського місцевого центру з надання БВПД та Верховинського районного сектору  філії ДУ « Центр пробації»  в Івано-Франківській області.

Мета круглого столу - залучення представників районних служб до обговорення актуальних питань реалізації, охорони та захисту прав і свобод людини , відновлення порушених прав в умовах громадянського суспільства в Україні.

         Розпочав засідання круглого столу керівник апарату Верховинської райдержадміністрації Василь Бровчук, привітавши усіх  із Всеукраїнським тижнем права, побажав  присутнім плідної праці та успіхів в роботі ; ознайомив зі змістом розпорядження КМУ від 24.07.2019 року № 568-р « Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права»; звернув увагу на те, що права людини породжують право народу та нації самостійно вирішувати свою долю, останні народжують право на державний суверенітет.

         Під час обговорення актуальних питань щодо захисту прав , свобод  та законних інтересів громадян , учасники ділилися своїми думками та намірами щодо якісної співпраці у зазначеному напрямку. Зокрема, начальник бюро правової допомоги Марія Мартищук звернула увагу на розвиток та діяльність  безоплатної правової допомоги , як невід’ємної складової реформування національної правової системи, що покликана створити умови для гармонізації відносин у суспільстві;  інтересів держави і особи; гуманізації та вдосконалення законодавства; підвищення ефективності правового регулювання; формування правової культури індивіда та суспільства; забезпечення доступу до правової допомоги кожній особі, яка її потребує та має на це право. В продовження заслуханого, начальник районного сектору пробації  Оксана Мальована, звернула увагу присутніх на дотриманні прав суб’єктів пробації, оскільки останні користуються всіма правами, свободами та законними інтересами громадянина України, окрім обмежень покладених на них судом;   наголосила щодо необхідності спільної співпраці у напрямку соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації, наданню їм консультативної та психологічної допомоги, здійснення заходів сприяння у вирішенні соціальних питань, працевлаштуванні, залученні до навчання та заходів індивідуально-профілактичної роботи, оскільки зазначена спільна діяльність приведе до зниження злочинності в районі, убезпечить громаду від вчинення  повторних злочинів; для самих суб’єктів пробації - буде надано  можливість змінитися без перебування у місцях позбавлення  волі; збереженню сімейних стосунків та зв’язків у громаді; збереженні роботи та житла;  позитивний соціальний ефект.

         За результатами зустрічі досягнуто домовленості про подальшу співпрацю в напрямку забезпечення дотримання прав громадян.

 

 


Архів новин

Анонси подій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області