27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

   

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
28.09.2021 | Хто має право на отримання субсидії

Право на отримання житлових субсидій мають сім'ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу.

Наразі до кінця дії карантину обов’язковий відсоток платежу розраховується індивідуально для кожної сім’ї за встановленою формулою і залежить виключно від доходів сім’ї:

- обчислюється середньомісячний сукупний дохід домогосподарства;

- середньомісячний сукупний дохід ділиться на кількість членів домогосподарства і визначається середньомісячний дохід на одну особу;


28.09.2021 | За який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії та як розраховується розмір житлової субсидії

Звертаємо увагу, що житлова субсидія розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний сезони. У випадку призначення житлової субсидії на наступний період 2021-2022 рр., повторно звертатись за призначенням житлової субсидії у жовтні 2021 року НЕ ПОТРІБНО. Її розрахунок буде проведено органами соціального захисту населення самостійно (без звернення громадян). Сьогодні поговоримо про те, за який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії та як розраховується розмір житлової субсидії.

За який період враховуються доходи при розрахунку розміру житлової субсидії

Доходи враховуються:

за III-IV квартали попереднього календарного року - у разі, коли житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону;«детальніше»


28.09.2021 | Світлана Онищук: Турбота про дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування – обов’язок держави і влад

 

Понад тридцять років у місті Надвірна працює КНП «Івано-Франківський обласний спеціалізований будинок дитини» обласної ради, який опікується дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківської турботи. На даний час у закладі перебувають понад тридцятеро дітей віком до шести років. Також тут створено відділення паліативної допомоги для невиліковно хворих дітей з онкологічними і неврологічними захворюваннями.

Вчора голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук разом із Предстоятелем Православної церкви України Митрополитом Епіфанієм відвідали будинок дитини та поспілкувалися із керівництвом закладу та його вихованцями.«детальніше»


27.09.2021 | Шановні працівники туристичної сфери! Жителі та гості Верховинського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Це свято не лише працівників туристичної сфери, але і всіх тих, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок.

Природне бажання людей подорожувати й пізнавати світ сприяло виникненню однієї з найбільш ефективних та прибуткових галузей — туристичної. Наш Гуцульський край з його неповторними краєвидами, багатою історико-культурною спадщиною, неоціненними рекреаційними ресурсами та привітними і гостинними людьми, має всі умови для успішного розвитку туристичної індустрії.

Абитуризм набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для району необхідно продовжувати наполегливо працювати. Наш неповторний край вартий того, щоб відкрити всьому світові свої унікальні природні багатства, самобутність історії, культури, гуцульських звичаїв і традицій.

Саме ви, працівники туристичної сфери, значною мірою впливаєте на імідж нашого району на всеукраїнському рівні. Тож бажаємо вам успіхів у всіх справах і починаннях, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових звершень задля процвітання Верховинського району.

А туристам, яких ваблять мандрівки – завзяття, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні нашого прекрасного Гуцульського краю!

З повагою

Голова райдержадміністрації

Василь Бровчук


27.09.2021 | В смт. Ясіня презентували проєкт «Гуцульські сирні плаї»

25 вересня в смт Ясіня, перша заступниця голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук взяла участь у презентації міжрегіонального культурно-туристичного маршруту “Гуцульські сирні плаї”.

В заході також взяли участь голова районної ради Юрій Філипчук, заступниця селищного голови Марія Маківничук, запрошені.

Проект «Гуцульські сирні плаї» реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіон». Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму та полягає у створенні мережі туристичних маршрутів гірськими стежками до полонин, на яких збереглися столітні традиції , сироваріння, вівчарства і скотарства.

Організаторипроекту продемонстрували мережу маршрутів гipcькими cтежкaми, що ведуть в гості дo гyцyлiв i познaйoмили зi cтoлiтнiми тpaдицiями cиpoвapiння, вiвчapcтвa i cкoтapcтвa в yкpaїнcькиx Кapпaтax.«детальніше»


24.09.2021 | Відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

23 вересня 2021 року під керівництвом голови райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Василя Бровчука відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

В роботі комісії взяли участь начальник Заболотовської дільниці Дністровського басейнового управління водних ресурсів Микола Подюк, голова районної ради Юрій Філипчук та члени комісії.

Підчас засідання першочергово заслухали питання про виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2».

Заслухавши інформацію доповідачів та враховуючи рішення державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки від 21.09.2021 року відповідно до якого з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021р. в усіх регіонах України встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, комісія вирішила запровадити на території району обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.«детальніше»


24.09.2021 | Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Шановний пане Голово, шановні глави держав, урядів, пані та панове!

Пора прокинутись!

Це– заклик Генерального секретаря ООН, шановного пана Гутерріша, до світових лідерів, до нас із вами напередодні Асамблеї. Для мене цей заклик особливий.

Длямене кожна ніч перед Генасамблеєю ООН – це безсонна ніч.

У 2019 році – це хвилювання перед першим виступом. 2020-й загалом був роком без сну для світу через COVID-19. А про минулу ніч я розповім детальніше. Третя година ночі. Десятки дзвінків. На першого помічника Президента України здійснено замах. 12 пострілів. Три влучили у водія.

Ось вам ціна змін у державі, ось вам ціна реформ.«детальніше»


23.09.2021 | До уваги жителів Верховинського району!

 В п'ятницю 24.09.2021 року з 12:00 за адресою смт Верховина вул. І.Франка, 20 (ЦНАП Верховинської селищної ради) буде проводитися прийом громадян мобільним сервісним центром МВС (РСЦ ГСЦ МВС в Івано-Франківській області) з надання наступних адміністративних послуг:

 - реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

 - реєстрація та заміна посвідчень водія;

 - довідки про несудимість.

 


23.09.2021 | Світлана Онищук: Нам потрібні не лише якісні, а й безпечні автошляхи

Про стан аварійності на дорогах Прикарпаття йшлося сьогодні під час онлайн-наради, яку провела голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Зазначалося, що лише за вісім місяців поточного року на автошляхах Івано-Франківщині трапилося 2687 дорожньо-транспортних пригод, з яких 545 – із постраждалими, де загинула 71 особа та травмувалися 722 людей.

За участю дітей сталося 113 дорожньо-транспортних пригод, в якій загинули чотири дитини, 132 постраждали.

За словами начальника управління патрульної поліції в області Олега Костенка, Івано-Франківщина лідирує за кількістю ДТП в Україні. Основними причинами аварій на дорогах є перевищення швидкісного режиму, порушення правил маневрування, водіння у нетверезому стані тощо.

 

«Ситуація з аварійністю на автошляхах області є критичною. Спостерігається негативна тенденція щодо збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод за участю дітей. Тому вкрай важливо акумулювати всі зусилля для гарантування безпеки для всіх учасників дорожнього руху, - наголосила Світлана Онищук. - Сьогодні нам потрібні не лише якісні, а й безпечні автошляхи».


23.09.2021 | Голова районної державної адміністрації Василь Бровчук провів робочу зустріч

22 вересня голова районної державної адміністрації Василь Бровчук провів робочу зустріч з в.о. директора Державного підприємства "Дороги Прикарпаття" Романом Сілецьким та начальником відділу якості, технічного контролю, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху ДП «Дороги Прикарпаття» Михайлом Павлюком. У нараді також взяли участь голова Верховинської селищної ради Василь Мицканюк, голова районної ради Юрій Філипчук.

Підчас зустрічі керівники обговорили стан місцевих доріг, які знаходяться на балансі ДП «Дороги Прикарпаття» та комплекс заходів необхідний для підготовки дорожньої інфраструктури до експлуатації в зимовий період.«ДЕТАЛЬНІШЕ»Анонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області