28 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
9.01.2020 | Володимир Зеленський оголосив 9 січня днем жалоби в Україні у зв’язку з катастрофою літака МАУ в Ірані

Президент України Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня 2020 року днем жалоби у зв’язку з трагедією, що сталася 8 січня внаслідок катастрофи пасажирського літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Тегерані (Іран).

 Глава держави підписав відповідний указ.

З метою вшанування пам’яті загиблих Президент постановив приспустити державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Документом також скасовуються розважально-концертні заходи, вносяться відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Нагадаємо, на борту літака рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що впав біля аеропорту Тегерана, перебувало 11 громадян України (2 пасажири та 9 членів екіпажу), 63 – Канади, 82 – Ірану, 3 – Німеччини, 10 – Швеції, 4 – Афганістану, 3 – Великої Британії.


8.01.2020 | Колядники Верховинщини відправилися на схід України

Колядуватидля українських воїнів, на сході України та нести слово Боже ― стало доброю традицією в величні Різдвяні свята колядників з Верховинщини.
Сьогодні колядницька партія з с.Криворівні відправилась на схід України , щоб передати нашим військовим, що боронять кордони України різдвян ий настрій та щиру гуцульську коляду.
Поблагословивта посвятив у добру дорогу колядників отець Іван Рибарук .Голова райдержадміністрації Василь Бровчук подякував колядницькій партій за важливу місію, прослявляти слово Боже , дарувати нашим воїнам відчуття Різдвяних свят , побажав щасливої дороги , мирного повернення та швидкого завершення воєнних дій .«детальніше»


8.01.2020 | Старт проєкту «єМалятко»


news-imageСтартував проєкт «єМалятко» , який передбачає спрощення порядку надання адміністративних послуг, пов’язаних із народженням дитини.

Батьки новонародженої дитини отримують можливість замовити 10 адмінпослуг лише за однією заявою, яка подається безпосередньо у пологовому будинку, де народилася дитина.

Зокрема, Державною міграційною службою України проводитиметься реєстрація новонародженого малюка у Єдиному державному демографічному реєстрі (присвоєння УНЗР), визначення його належності до громадянства України та реєстрація місця проживання.

Зазначені операції будуть здійснюватися в автоматизованому режимі, без необхідність відвідування батьками різних державних установ.

Наразі проєкт запущено у Харкові, ще десять міст України долучиться до його реалізації найближчими днями.


8.01.2020 | Стартувала деклараційна кампанія – 2020

news-imageГоловне управління ДПС в Івано-Франківській області інформує, що з 1 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування, згідно якої необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

Зокрема, суб’єктами декларування є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи, як джерела їх походження в Україні так і іноземні доходи, а також фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, а також платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання.«детальніше»


3.01.2020 | Шановні жителі Верховинщини!

Щиро вітаю усіх вірян з величним  святом — Різдвом Христовим!

Це свято сповнює кожного християнина новими надіями та задумами, упевнює у переможній силі добра та любові.

Тож нехай перша зірка Святого вечора, що сповіщає про народження Сина Божого, стане для кожної родини провісницею миру і християнської злагоди. Нехай добра звістка відгукнеться світлою радістю  та щирістю почуттів.

 Будьмо єдиними у помислах і ділах, бережімо, підтримуймо суспільну злагоду і гармонію на теренах краю. Гуртуймося у вірі в щасливе майбуття рідної Гуцульщини, молімо Господа, аби дав нам сили і наснагу примножити здобуте, гідно зустріти прийдешні роки.

Сердечно бажаю вам,  щастя, миру, успіхів, усіх земних благ та Божої благодаті.

Гарних і радісних вам Різдвяних свят!

 

Христос рождається!

Славімо Христа!

 

Голова райдержадміністрації                                 Василь Бровчук

Голова районної ради                                                Іван Шкіндюк

 


3.01.2020 | Оновлено податкову декларацію з податку на додану вартість

В Коломийському управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області інформує, що з 1 січня 2020 року скасовується Звіт про суми податкових пільг, а ведення обліку податкових пільг з податку на додану вартість контролюючими органами здійснюватиметься на підставі податкової звітності. 

 У зв’язку з цим вносяться зміни до:

форми податкової декларації з податку на додану вартість;

уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок;

розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України;  «детальніше»


3.01.2020 | Майже 120 млн грн компенсацій за «теплими кредитами» виплачено населенню та ОСББ у грудні

27 грудня ц.р. із державного бюджету здійснено чергове відшкодування за програмою «теплих кредитів». Зокрема, цього разу населенню та ОСББ компенсовано майже 120 млн грн, а саме:

 

- 114 млн грн – ОСББ, які залучили «теплі кредити» на комплексну термомодернізацію багатоповерхівок;

 

- майже 5 млн грн – сім’ям, які впровадили енергоефективні заходи у своїх приватних будинках;

 

- 400 тис. грн – родинам, які замінили газові котли на твердопаливні.  «детальніше»


3.01.2020 | Із 1 січня набув чинності Закон щодо створення доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів

news-imageІз 1 січня 2020 року набув чинності Закон щодо створення доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів.

Зокрема, Законом №2754-VIII від 11.07.2019 передбачаються:

- зелені номерні знаки для електромобілів;

- нові дорожні знаки «Для електромобілів», «Крім електромобілів» та «Станція зарядки електромобілів» та маркування місць для паркування, зарядки;«детальніше»


2.01.2020 | Ринок пального на Прикарпатті повинен бути виключно у законному полі

news-imageСьогодні заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик провів перше засідання міжвідомчої регіональної робочої групи по боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним. Її утворено відповідно до розпорядження ОДА від 28.12.2019 № 707 з метою наведення порядку з нелегальною реалізацією пального на території області.

Як зазначив Василь Івасик, робоча група не перетягує на себе зобов’язання боротьби з нелегальним збутом, реалізацією чи виготовленням пального, а працюватиме, щоб націлити більш ефективно правоохоронні органи вести боротьбу із цим явищем. Крім того, рекомендуватимуть головам РДА провести інвентаризацію наявності на підпорядкованій території потенційно небезпечних об’єктів, а саме: складів нафтопродуктів, нафтобаз, автомобільних заправних станцій. «детальніше»


2.01.2020 | З 3 січня 2020 року діятимуть нові рахунки для сплати податків

З 3 січня 2020 року змінюються реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, реалізації пального і спирту етилового, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які будуть відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом МФУ від 31.12.2013 №1203 (із змінами і доповненнями).

 Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків, які будуть введені в дію з 03.01.2020 року, розміщена на офіційному веб-порталі Територіальних органів ДПС в Івано-Франківській області в розділі «Бюджетні рахунки».Анонси подій

 

 

 

 

 http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області