26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

   

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
22.09.2021 | Володимир Зеленський взяв участь у відкритті 76-ї сесії Генасамблеї ООН

Президент України Володимир Зеленський у Нью-Йорку взяв участь у відкритті 76-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

На відкритті сесії виступили Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, президент 76-ї сесії Генасамблеї Організації Об'єднаних Націй Абдулла Шахід, Президент Бразилії Жаїр Болсонару та Президент США Джозеф Байден.

Виступ Глави Української держави на загальних дебатах Генасамблеї ООН відбудеться 22 вересня.

76-та сесія Генеральної Асамблеї ООН присвячена питанням протидії пандемії коронавірусу, а також збереження довкілля – паралельно відбуватиметься декілька великих міжнародних форумів щодо зміни клімату та захисту навколишнього середовища.«детальніше»


22.09.2021 | Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Новимиправилами визначається можливість одночасного встановлення по всій території країни “зеленого” або “жовтого” рівня карантинних обмежень, “помаранчевий” та “червоний” буде визначатись в межах регіону.

На сьогодні "зелений" рівень встановлено як базовий.

Уся територія країни одночасно повернеться до “жовтої” зони, у разі наявності протягом трьох днів підряд однієї з таких ознак на всій території України:

кількість виявлених нових випадків інфікування COVID-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів — більше ніж 75;


22.09.2021 | Заходи до Дня працівника лісу

Щорічно у третю неділю вересня відзначається День працівникалісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості України. Це свято всіх, хто береже гармонію та порядок в лісовому господарстві.

З цієї нагоди у лісгоспах району відбулися урочистості . Голова районної державної адміністрації Василь Бровчук спільно з головою районної ради Юрієм Філипчуком, головою Верховинської селищної ради Василем Мицканюком та головою Білоберізької сільської ради Дмитром Іванюком привітали працівників лісової галузі з професійним святом, а саме - працівників ДП «Верховинське лісове господарство», ДП "Гринявське лісове господарство", та працівників Верховинського районного лісгоспу.«детальніше»


21.09.2021 | Світлана Онищук: Із четверга освітні заклади, де провакциновано менше 80% працівників, працювати не будуть

Сьогодні під головування Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До засідання також долучилася голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.  «детальніше»


21.09.2021 | Працівники Верховинської районної філії провели міні-ярмарок у приміщенні туристично-відпочинкового комплексу «Магурка»

 21 вересня 2021 року заступник директора Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Юрій Кікінчук та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Надія Прокопишин провели міні-ярмарок у приміщенні туристично-відпочинкового комплексу «Магурка» смт.Верховина.

Мета заходу - налагодження тісної співпраці з роботодавцями, інформування населення про послуги служби зайнятості та працевлаштування безробітних громадян.

На заході безробітні мали можливість особисто познайомитися з роботодавцем та його діяльністю, а також отримати відповіді на свої запитання щодо умов праці на вакантних робочих місцях опалювача та офіціанта.

В результаті проведеного заходу чотирьом безробітним особам видано направлення на співбесіду з роботодавцем.


21.09.2021 | На Івано-Франківщині відбулась конференція для представників сфери професійної освіти – у ній взяли участь понад 200 осіб


http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/114305/image002.jpg16-18 вересня відбулась навчально-практична конференція професійної освіти на Івано-Франківщині. У ній взяли участь понад 200 представників сфери. У межах конференції відбулось відкриття навчально-практичного центру будівельних технологій КНАУФ на базі Івано-Франківського професійного будівельного ліцею та проведено курси підвищення кваліфікації для педагогів профтехів.

 «Активна участь бізнесу в підготовці робітничих кадрів – це можливість забезпечити якісну освіту учням та гарантоване працевлаштування у майбутньому. Саме завдяки співпраці бізнесу та профтехів ми можемо створювати найактуальніші навчальні програми, які відповідають запиту ринку праці. Прикладом такої синергії є створення стандартів за компетентнісним підходом. Нині вже створено понад 200 таких стандартів. Нам дуже важливо, щоб бізнес розумів: ресурси, вкладені сьогодні в розвиток профтеху, завтра дозволять отримати кваліфікованих робітників, які будуть розвивати економіку країни», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.«детальніше»


21.09.2021 | В ОДА обговорено питання погашення заробітних плат

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/114306/image002.jpg20 вересня у режимі онлайн під головуванням радника голови обласної державної адміністрації з питань охорони здоров'я та соціальної політики Людмили Сірко відбулося заслуховування звітів представників райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств-боржників про вжиті заходи на виконання доручень Кабінету міністрів України з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

 Під час засідання заслуховувалися представники Бурштинської міської територіально громади (В. Чуйко), Галицької міської територіальної громади (В. Дебенко), Рогатинської міської територіальної громади (Б. Денега), керівники КНП «Бурштинська центральна районна лікарня» (В. Василик), КНП «Галицька лікарня» (В. Крупа) та КНП «Рогатинська центральна районна лікарня» (Р. Паньків) щодо стану заборгованості з виплати заробітної плати, а також заходи врегулювання даної проблеми.

 

За результатами онлайн-наради та з метою упередження зростання заборгованості із заробітної плати вирішено вживати більш активних заходів до суб’єктів господарювання, у яких спостерігається динаміка зростання заборгованості, та направляти інформацію щодо таких суб’єктів до відповідних органів управління для розгляду на засіданнях тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та вжиття необхідних заходів.


20.09.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

расф крила індичіПовідомлення RASFF щодо виявлення невідповідної продукції

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF
від 10 вересня 2021 року № 2021.3978 та № 2021.3978-fup 13 щодо виявлення Salmonella typhimurium у крилах індички виробництва Польщі, разом з тим із даного м’яса було виготовлено м'ясо механічного обвалювання і експортувалося до України (отримувач ТОВ "Селміт", вул. Феросплавна ,38 м.Запоріжжя та холодильний склад "ФРОСТ-4" вул. Автопаркова, 7 м Дніпро).  «детальніше»


20.09.2021 | Виїзд голови РДА Василя Бровчука до державної прикордонної "Шибени" Чернівецького прикордонного загону

Верховинськийрайон один із районів області територією якого проходить близько 50 кілометрів державного кордону з Республікою Румунія. Охорону цієї ділянки кордону забезпечує відділ державної прикордонної "Шибени" Чернівецького прикордонного загону, який базується в районі на території Зеленської територіальної громади.

В рамках плану роботи голова районної державної адміністрації Василь Бровчук з робочим візитом відвідав Зеленську ТГ та провів зустріч з керівником відділу прикордонної служби «Шибени» Назарієм Кобриновичем. Спільно оглянули територію та хід виконання ремонтних робіт приміщень відділу. Обговорили ряд важливих питань, зокрема це розроблення спільних заходів з правоохороними службами щодо забезпечення взаємодії в організації охорони державного кордону та громадського порядку на період 2022-2024 років. "детальніше"


20.09.2021 | Привітання голови районної державної адміністрації Василя Бровчука з Днем працівників лісу.

Шановні працівники лісового господарства Верховинського району! Ваша нелегка і відповідальна праця спрямована на охорону, збереження та раціональне використання одного з найбільших природних багатств – лісу, найціннішого сировинного джерела і потужного екологічного фактору.

Щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу.

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення.

Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, лісівники вносять вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

В наш час особливо важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку нашої країни.

Щиро бажаю Вам, шановні працівники лісового господарства, нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

З повагою,

голова районної державної адміністрації Василь БровчукАнонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області