25 лютий 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
28.01.2020 | Відбулася нарада

 Сьогодні 28 січня відбулась нарада з працівниками райдержадміністрації, під головуванням першого заступника РДА Світлани Уршеджук.

Під час якої надано роз’яснення щодо правил заповнення та подання електронної декларації на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Під час наради головний спеціаліст -уповноважений з питань запобігання та виявлення корупціїІрина Сапріянчук

розповідала про необхідність вчасного та правильного подання електронної декларації  та озвучила зміни, які внесено щодо заповнення декларації.

Під час наради учасники зібрання обговорили проблемні питання, які можливі під час заповнення електронних декларацій, в тому числі про внесення змін до майнового стану та запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. «детальніше»


28.01.2020 | Призначення

Сьогодні, 28  січня  на черговій нараді голова райдержадміністрації Василь Бровчук  призначив Уршеджук Світлану Ярославівну на посаду першого заступника голови Верховинської районної державної адміністрації, розпорядженням № 08-К від 27.01.2020 р.

Відповідно до статті 10 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” , порядку призначення на посаду та звільнення з посади перших заступників і заступників голів районних державних адміністрацій затверджено розпорядження обласної державної адміністрації від 01.02.2011 року №39: «детальніше»


28.01.2020 | Мінцифри запускає національну онлайнплатформу з цифрової грамотності


news-imageВідповідно до Програми діяльності Кабінету міністрів України, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерство цифрової трансформації, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути».

Показниками ефективності виконання зазначеної цілі визначено: понад 6 мільйонів українців охоплені програмою розвитку цифрових навичок; 70 % громадян, які пройшли програму, володіють навичками на базовому рівні.»детальніше»


28.01.2020 | В області розроблено заходи, аби не допустити проникнення і поширення вірусу грипу птиці

news-imageНедопущення занесення збудника грипу птиці на Прикарпаття, проведення заходів із профілактики інфекційних хвороб тварин і птиці на території області у 2020 році. Ці питання сьогодні розглянули на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації за участі першого заступника голови ОДА Марії Савки.

Вірус пташиного грипу, який раніше було виявлено у Польщі, Білорусі, Румунії, Угорщині, Словаччині, цього року зареєстрували в Україні. Випадок трапився 19 січня на Вінничині, в одному із приватних підприємств Немирівського району. Були вжиті заходи з локалізації та недопущення поширення збудника грипу. Зокрема, в регіоні знищено понад 100 тисяч голів птиці.«детальніше»


28.01.2020 | Верховинська центральна районна бібліотека

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.
Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.
З приводу Дня пам'яті жертв Голокосту працівниками Верховинської бібліотеки для дітей був проведений захід «Скорботна свічка пам’яті святої » по вшануванню пам'яті загиблих під час Голокосту.
«детальніше»


28.01.2020 | Міжвідомчою регіональною робочою групою обговорено перспективний план формування територій громад в області

news-image27 січня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області, де йшлося про результати консультативної зустрічі щодо перспективного плану формування територій громад в області, яка пройшла нещодавно у Міністерстві розвитку громад і територій України.

Цей захід відбувся за участі народних депутатів України Оксани Савчук, Олени Вінтоняк, Володимира Тимофійчука, Олександра Матусевича, Ігоря Фріса, першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, заступника голови ОДА Дмитра Романюка, керівників структурних підрозділів ОДА, обласних служб, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та ЗМІ.»детальніше»


28.01.2020 | Дозвіл на керування авто іншій людині можна надати онлайн

news-imageВ електронному кабінеті водія з’явилася нова безкоштовна послуга «Керування належним користувачем». Ця послуга дозволяє надавати право користуватись авто людині, яка не є його власником. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Тепер нести відповідальність за свою поведінку на дорозі буде безпосередньо водій авто, а не його власник. Саме він буде отримувати сповіщення про нові штрафи, сплачувати їх тощо.

Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Ним можуть скористатися фізичні та юридичні особи. «детальніше»


27.01.2020 | Верховинська центральна районна бібліотека

24 січня у Верховинський районній бібліотеці для дітей проведена бесіда по книзі : «Ця дівчина не просто так,Маруся. Це - голос наш. Це -пісня. Це -душа», присвячена 395 років від дня народження Марусі Чурай, української народної поетеси, авторки широко відомих пісень.

За переказами, Маруся Чурай народилася у 1625 (за іншими версіями — у 1628 або 1629) році у сім’ї козацького сотника Гордія.

Після смерті батька, який у 1648 році був спалений як бунтівник у Варшаві на багатті, залишилася жити з матір’ю у Полтаві.«детальніше»


27.01.2020 | Стартував проєкт, який навчатиме школярів змінювати своє місто

news-imageПо всій Україні розпочалась четверта хвиля наймасштабнішого всеукраїнського проєкту неформальної освіти «Відкривай Україну: Ідентифікація» 2020, який навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну.

Уже п’ятий рік Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» проводить гейміфіковану освітню пригоду, яка навчає школярів навичок ХХІ століття, таких як робота в команді, комунікації, робота з ідеями, лідерство, проєктний менеджмент тощо.

Говорячи простою мовою, сьогодні це єдиний проєкт в Україні, який в масштабі всієї країни допомагає підліткам адаптуватися до дорослого життя, випробувати на собі реальні рольові моделі командної взаємодії, опинитися в умовах викликів справжнього життя і створити щось спільне вперше із великою командою однодумців.«детальніше»


27.01.2020 | Головне управління статистики інформує.

Кількість та структура суб'єктів економіки області 

за містами та районами на 1 січня 2020 року

 

Головне управління статистики інформує.Станом на 1січня 2020 року в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)в Івано-Франківській області налічувалось28571 юридична особа та1551 суб’єкт економіки без статусу юридичної особи.

За територіальною ознакою найбільша кількість юридичних осіб розташовувалась в обласному центрі – 12308 (43,1% від загальної їх кількості), містах Коломиї – 1925 (6,7%) та Калуші – 1438 (5%). Серед районів значна частина суб’єктів знаходилась у Тисменицькому – 1307 (4,6%), Надвірнянському – 1076 (3,8%) та Рогатинському – 1062 (3,7%) районах; найменша кількість підприємств та організацій зареєстрована у Верховинському районі – 465 (1,6%), містах Бурштині – 282 (1%) та Болехові – 255 (0,9%).Анонси подій

 

 

 25 лютого 2020 року

 http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області