26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

   

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
21.10.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (

302-ілюстрація-помаранчева зонаПрикарпаття – в  «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки

 

З 18 жовтня 2021 року в Івано-Франківській області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. Ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні залишається  неблагополучною з тенденцією до погіршення. Значно зростають показники захворюваності, госпіталізації хворих, збільшується кількість летальних випадків.

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки  не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до «червоної» зони. 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу: на території окремих територіальних громад у межах регіонів, в яких установлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, рішенням місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можуть встановлюватись  додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.

Обмежувальні заходи в «помаранчевій» зоні відповідають «жовтій» зоні.


21.10.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

unnamedВ Івано-Франківській області вакцинують проти сибірки усіх сприйнятливих тварин

 

В Івано-Франківській області налічується 175 стаціонарно неблагополучних населених пунктів щодо сибірки, де були у свій час зареєстровані спалахи захворювання.

Крім того, в області є 108 відомих місць захоронень трупів тварин, що загинули від сибірки.

Останній спалах захворювання на Івано-Франківщині було зафіксовано ще в 2007 році (с.Старуня Богородчанського району, особисте селянське господарство).

В Україні останній випадок сибірки був зареєстрований нещодавно – у  вересні 2021 року в зоокутку парку "Топільче" комунального підприємства "Об'єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя" міста Тернопіль. Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області підтвердило, що причиною загибелі поні стала сибірка. «детальніше»


20.10.2021 | З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебпезки


20.10.2021 | У 2022 році запрацюють персональні кабінети в ЄСР для контролю майбутніх пенсійних накопичень

 Мінсоцполітики та Мінцифри успішно завершили пілотування Єдиної інформаційної системи соціальної сфери у чотирьох територіальних управліннях соціального захисту населення та п’яти територіальних громадах Київської та Житомирської областей.

Вона дозволить людині, не виходячи з дому, через особистий електронний кабінет звернутись за соціальною допомогою, проконтролювати призначення та отримати її за кілька днів без черг та паперів.

Єдиний соціальний реєстр, створений замість десятка не пов’язаних між собою реєстрів та інформаційних систем, буде єдиним місцем зберігання інформації про людину для надання будь-яких соціальних послуг з потужною системою захисту персональних даних та чітким розмежуванням прав доступу до цієї інформації.

Зокрема, на базі Єдиного соціального реєстру буде консолідуватись вся «пенсійна історія» людини, тобто інформація та документи про формування її пенсії в солідарній та обов’язковій накопичувальній пенсійних системах.

Промислова експлуатація системи розпочнеться у 2022 році. Поступово до системи увійдуть всі види соціальних виплат – від пенсій та субсидій до виплат по малозабезпеченості і допомоги по безробіттю.

 


20.10.2021 | Пункти щеплення відтепер працюватимуть довше та сім днів на тиждень

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко.

За словами посадовця, таке рішення було ухвалене Міністерством охорони здоров’я України, щоб зробити процес імунізації ще доступнішим та комфортнішим.

«Нам потрібно охопити щепленням від COVID-19 якомога більше людей та сформувати колективний імунітет. Адже тільки так ми зможемо перервати ланцюг стрімкого поширення коронавірусної інфекції та позбутися цієї недуги», – зазначає Ігор Дмитренко.

 


20.10.2021 | В Верховинському районі триває будівництво об´єктів соціального призначення, які реалізуються в рамках Президентської програми «Велике Будівництво»

В Верховинському районі триває будівництво об´єктів соціального призначення, які реалізуються в рамках Президентської програми «Велике Будівництво» зокрема, це сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Голови, будівництво якої розпочалося ще в 2018 році.

 За сприяння народного депутата Володимира Тимофійчука на добудову амбулаторії з державного бюджету було виділено 724 тис. грн.., яку планують цього року завершити. На території району в селі Верхній Ясенів вже реалізований такий проект.

 Основною метою реалізації програми будівництва амбулаторія загальної практики сімейної медицини є забезпечення належного рівня надання сільському населенню медичних послуг на первинному рівні

Сьогодні в рамках робочого плану голова районної державної адміністрації Василь Бровчук відвідав село Голови та проінспектував хід виконання будівельних робіт на даному об’єкті. За участю старости села Голови та представника територіальної громади поспілкувався з керівником підрядної організації «ГалКомБуд», яка проводить будівництво та обговорили проблемні питання і терміни завершення робіт. 

 Будівництво медичного закладу знаходиться на завершальному етапі та перебуває на особливому контролі у керівництва району.


19.10.2021 | Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2022

 ГО «Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями і обласними радами 13 жовтня оголосила про старт Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад – 2022. Проєкти повинні відповідати одному із п’яти затверджених пріоритетів, а саме:

  • історико-культурної спадщина;
  • природна спадщина;
  • розвиток спорту в гірських громадах;
  • безпека громад Карпатського регіону;
  • подолання наслідків COVID-19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва.

Заявниками можуть бути: громадські організації, благодійні організації, комунальні підприємства, агенції регіонального розвитку у партнерстві з органами місцевого самоврядування.

Максимальний розмір гранту становить 250 тис. гривень.

Взяти участь у відборі можна за посиланням: https://bit.ly/3lC3aLj.

Прийом заявок триватиме до 8 листопада 2021 року.

 


19.10.2021 | На шляхопроводі в Делятині готують до бетонування проїзну частину. ФОТОРЕПОРТАЖ

 Один із об’єктів - шляхопровід через залізничну колію та річку Любіжня на км 254+302 автомобільна дорога Н-09 Мукачево – Львів. Тут за кошти із Державного бюджету в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває капітальний ремонт.


19.10.2021 | Заслухали інформацію про епідеміологічну ситуацію в області та результати проведення вакцинальної кампанії

Сьогодні голова районної державної адміністрації Василь Бровчук взяв участь у щотижневій онлайн нараді у голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук. На нараді зазначалося, що рівень захворювання серед населення Прикарпаття на коронавірусну хворобу COVID-19 зростає значними темпами. За показниками, визначеними МОЗ України, зокрема, щодо заповнення ліжкового фонду киснезалежними хворими, область наближається до червоної зони.

Присутні заслухали інформацію про епідеміологічну ситуацію в області та результати проведення вакцинальної кампанії у територіальних громадах краю.

За останню добу захворіли 213 наших краян, з них три медичні працівники, померло – 12 осіб. За останні два дні захворіли 54 дитини, в основному дошкільного і молодшого шкільного віку.

Станом на 19 жовтня в області проведено 363 тисячі 750 щеплень. У необмеженій кількості доступні усі вакцини, працюють пункти щеплень, центри вакцинації, мобільні бригади.

Триває вакцинальна кампанія серед працівників освітньої сфери. На сьогодні працівників освітніх закладів всіх типів – від садочків до університетів – провакциновано загалом 78%. У закладах професійно-технічної освіти провакциновано найбільше – 90%, у школах – 82%. Найнижчий відсоток вакцинованих у дошкільних закладах – 68%. Загалом в області працюють 71% освітніх закладів, які пройшли відповідний поріг та 100% професійно-технічні закладів освіти.


19.10.2021 | Президент: Вакцинація – єдина альтернатива нокдауну

 Система охорони здоров’я України готова до збільшення кількості випадків захворювання на COVID-19, проте єдиною альтернативою запровадженню локдауну є вакцинація, заявив Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю телеканалу ICTV у межах програми «Свобода слова».

«На цьому роздоріжжі є два шляхи: вакцинація (або. – Ред.) локдаун. Ми кожного дня перебуваємо перед цим викликом і перед цим вибором. Я максимально проти локдауну – через економіку. Тому що немає локдауну, ми бачимо цифри – ми зростаємо. У нас зростає ВВП, зростає бюджет, наповнення бюджету в цьому році більше, ніж було заплановано», – сказав Глава держави.

Тому, за словами Глави держави, громадяни повинні масово вакцинуватися, щоб уникнути посилення карантину в країні. Зі свого боку представники влади мають власним прикладом доводити необхідність щеплень.

Президент додав, що засоби масової інформації також мають приділяти особливу увагу темі популяризації вакцинаціїАнонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області