30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
24.09.2020 | Максим Степанов: на наступний рік у бюджетному запиті на первинну медицину закладено 23,5 млрд грн

news-imageМОЗ у бюджетному запиті на 2021 рік заклало на первинну медицину 23,5 млрд грн. Тариф складатиме 710,37 грн – це базова капітаційна ставка, яка враховує зростання індексу споживчих цін за 2019-2021 роки. Про це на щоденному брифінгу заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«МОЗ зробило реальні розрахунки мінімуму, необхідного для функціонування медицини в Україні, та подало пропозицію щодо бюджету на наступний рік у розмірі 296 млрд грн. З них на первинну медицину закладено 23,5 млрд грн. Розрахунки проводилися, виходячи з реальної вартості послуг, заробітної плати медичних працівників», - наголосив очільник МОЗ.

Окрім того, Міністр зазначив, що за підрахунками, кількість осіб, які заключать декларацію із сімейним лікарем, становитиме 31,8 млн.


24.09.2020 | Головне управління статистики в області інформує

Продаж продовольчих товарів

в Івано-Франківській області у січні–червні 2020 року

 

 Головне управління статистики в області інформує. У структурі роздрібного товарообороту області продаж продовольчих товарів склав 40,9%, оптового – 18,5% (в Україні – 47,3% та 18,9% відповідно).

У січні–червні 2020р. підприємствами (юридичними особами), основним видом діяльності яких є роздрібна торгівля,  продано продовольчих товарів у роздріб на суму 2999,5 млн.грн, що на  11,3% більше, ніж за аналогічний період торік.  «детальніше»


24.09.2020 | Освячено Церковний Храм ПЦУ в селі Гринява.

 22 серпня голова районної державної адміністрації Василь Бровчук взяв участь в освяченні новозбудованого Церковного Храму ПЦУ в селі Гринява за участю Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, Благочинного Верховинського Благочиння, митр. прот. Дмитра Михавківа, митр. прот. Василя Данильчика та священнослужителів району.

ОсвяченняЦеркви провів Владика Юліан спільно зі священниками Верховинщини, відправивши святочну Літургію з нагоди освячення новозбудованої Церкви.


23.09.2020 | Нагадування щодо політичної неупередженості державних службовців!

25 жовтня 2020 року в Україні відбудуться чергові місцеві вибори, нині триває виборчий процес, тому
повідомляємо:
відповідно до статті 25 Закону України «Про запобігання корупції» державним службовцям забороняється займатися іншою оплачуваною діяльністю.
Крім того, частиною десятою статті 21 та статті 60 Закону України «Про місцеві вибори» визначено, що посадовим та службовим особам органів державної влади прямо заборонено входити до складу виборчих комісій та бути спостерігачами на виборах.  «детальніше»


23.09.2020 | Обережно, COVID-19

Темпи розповсюдження коронавірусу в Україні та світі зростають. Тому не зайвим буде нагадати собі та оточенню про те, чому важливо дотримуватися карантину.

Прості правила убезпечують від інфікування. А отже, дистанція, особиста гігієна та маски є головною зброєю у боротьбі з COVID-19.

До вашої уваги соціальна реклама щодо профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену корона вірусом SARS-CoV-2, і можливих наслідків захворювання на неї.  <<Детальніше>>


23.09.2020 | До уваги осіб, які здійснили поховання учасника бойових дій або особу з інвалідністю внаслідок війни!

news-imageНагадаємо, що з 23.07.2020 року набрало чинності розпорядження облдержадміністрації від 09.07.2020 року № 354 «Про затвердження Порядку здійснення витрат, пов’язаних із похованням учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, за рахунок коштів обласного бюджету» (далі – Розпорядження).

Відповідно до Розпорядження структурні підрозділи з питань соціального захисту населення області за рахунок коштів обласного бюджету здійснюють відшкодування витрат, пов’язаних із похованням учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які на момент смерті були зареєстровані на території області.«детальніше»


23.09.2020 | Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/641-2020-п#n185) залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

“Жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19.  <<Детальніше>>


23.09.2020 | МОЗ подало до держбюджету запит на 225 млрд грн на фінансування програми медичних гарантій та підвищення зарплат медикам


news-imageМіністерство охорони здоров'я подало до державного бюджету запит на 225 млрд гривень на фінансування програми медичних гарантій, як це передбачено законом. Про це 21 вересня заявив міністр охорони здоров`я Максим Степанов в ефірі телевізійного політичного ток-шоу “Свобода слова”.

“Я був тим Міністром, який не підтримав бюджет, утримався при голосуванні. Ми подали у своєму бюджетному запиті загальну цифру 296 млрд гривень, з якої програма медичної гарантії складає 225 млрд”, - розповів Степанов.

Він також додав, що в цю суму були закладені кошти на медичну реформу, а також справедливі зарплати для медичних працівників.    «детальніше»


23.09.2020 | Глава держави підписав закон щодо підвищення рівня державної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства

news-imageПрезидент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд» № 851-IX, який Верховна Рада ухвалила 2 вересня 2020 року.

Документ посилює соціальний захист осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю шляхом підвищення рівня державної підтримки. «детальніше»


22.09.2020 | Робочий виїзд першого заступника голови РДА Світлани Уршеджук

Сьогодні, 22 вересня перший заступник голови райдержадміністації Світлана Уршеджук зустрілася з радником ПРООН з питань відновлення Антоном Шевченком. В даній делегації також взяли участь регіональний координатор ПРООН в Івано-Франківській області Леся Попелюх, головний інспектор Верховинського районного відділу Управління ДСНС України Сергій Віндик. Було здійснено об´їзд до постраждалих сіл Красник та Дземброня, де мали змогу оцінити поточну ситуацію з ліквідації наслідків червневої стихії та ознайомитися з результатами вже проведених робіт. "детальніше"Анонси подій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області