30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
22.09.2020 | голова РДА Василь Бровчук привітав працівників лісу.

Вчора, 21 вересня, у державних підприємствах « Верховинське лісове господарство» та «Гринявське лісове господарство» з нагоди відзначення Дня працівника лісу відбулись урочистості.

З цієї нагоди лісівників району привітали голова районної державної адміністрації Василь Бровчук та голова районної ради Іван Шкіндюк.

У своєму вітальному слові Василь Петрович високо оцінив нелегку працю працівників лісового господарства Верховинщини. Побажав їм плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, а також міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та родинного щастя і добробуту.

З нагоди професійного свята та за сумлінну працю в галузі лісового господарства кращим працівникам лісівничої справи голови вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.


22.09.2020 | Верховинський РВ УДМС в Івано-Франківській області

 

Начальник Верховинського РВ УДМС в Івано-Франківській області Надія КІНДРАТЯК на власному прикладі вирішила показати колегам і верховинцям, що ID-картка – вимога сучасності, яку не можливо ігнорувати.

Сучасне життя високотехнологічне та прагне до зручності в усьому. Застарілі речі швидко виходять із вжитку, їх замінюють сучасні, поліпшені, безпечні. Не минула ця участь і головний документ, який є в житті кожної людини – паспорт.

А переваг у оновленого паспорта громадянина України, дійсно, багато:»детальніше»


22.09.2020 | Урядова програма підтримки розвитку фермерських господарств 2020

Відповідно до Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 07 вересня 2020 № 1721 "Про внесення змін до наказу Мінекономіки від 24 липня 2020 року №1391" здійснюється бюджетна дотація за утримання корів.

Отримати дану допомогу може фермерське господарство у власності якого перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну, станом на 01 серпня поточного року корову. Розмір підтримки 5000 гривень але не більше ніж 250 000 гривень.   <<Детальніше>>


22.09.2020 | За вісім місяців цього року платники податків Верховинщини сплатили до бюджетів майже 67 мільйонів гривень

Платниками податків Верховинщини до зведеного бюджету протягом восьми місяців 2020 року сплачено 66,9 млн гривень.

До державного бюджету за звітний період сплачено 23,1 млн грн, а це  більше ніж торік на 0,2 млн гривень. Місцеві громади отримали 43,8 млн гривень.

Значні  суми поступили від платників податку на доходи фізичних осіб – 44,5 млн грн, з них до державного бюджету - 13,6 млн грн  та до місцевого – 30,8 млн гривень. В загальному надходження ПДФО збільшились в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 0,3 млн гривень.  "детальніше"


22.09.2020 | Послуги служби зайнятості протягом січня-серпня 2020 року отримували майже 29 тис. безробітних прикарпатців

news-imageПротягом восьми місяців 2020 року статус безробітного мали 28,7 тис. осіб. За цей період кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, становила 16,6 тисячі, в т.ч. на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску - 461 безробітного.

Крім того 3,1 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 3,7 тис. безробітних проходили професійне навчання.«детальніше»


22.09.2020 | Володимир Зеленський підписав закон щодо забезпечення оздоровлення й відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки

news-imageПрезидент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки» № 829-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 1 вересня 2020 року.

Документ забезпечує підтримку пільгових категорій дітейшляхом фінансування з держбюджету їхнього оздоровлення та відпочинку в дитячих закладах, які розташовані у гірських районах Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей, на узбережжі Чорного й Азовського морів.

Відповідно до закону, що його підписав Президент, у 2020 році на заходи з оздоровлення дітейбуде спрямовано 80 млн грн за новою бюджетною програмою Міністерства соціальної політики.

Закупівлю відповідних послуг передбачається проводити в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.


21.09.2020 | Віталій Федорів: Проблеми кожної людини завжди повинні бути на постійному контролі представників влади


news-imageНа цьому сьогодні під час щотижневої онлайн-наради акцентував увагу голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів. Він, зокрема, зазначив, що для виявлення проблем, які наявні в кожному населеному пункті, ефективного їх вирішення, необхідно змінити підходи до стратегії роботи кожного державного службовця.

«Щоб ефективно та своєчасно вирішувати проблемні питання кожного жителя області, незалежно від місця його проживання, необхідно налагодити конструктивний діалог між органами державної влади та прикарпатцями, - наголосив Віталій Федорів. – Від тепер кожен державний службовець відповідатиме за певні населені пункти області, вивчатиме проблематику населеного пункту та нагальні питання, які турбують його жителів».

 У разі необхідності спрямування фінансового ресурсу для розв’язання проблемних питань, органи влади залучатимуть соціально-відповідальний бізнес та представників громадськості, зокрема, меценатів, активістів.


21.09.2020 | Рівень готовності області до опалювального сезону складає 95 відсотків

news-imageПро підготовку до нового опалювального сезону 2020-2021 роки йшлося сьогодні на онлайн-нараді у Віталія Федоріва.

«Питання готовності закладів житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної інфраструктури набувають особливої актуальності. Ми повинні обговорити усі ризики та загрози, які бачимо, та врегулювати їх, об’єднати усі зусилля задля якісної підготовки до опалювального сезону 2020-2021 рр. Комунікація на всіх рівнях влади є надзвичайно важливою задля невідкладного вирішення цих питань», - сказав Віталій Федорів.«детальніше»


21.09.2020 | Фінансування освіти збільшиться на 34 мільярди гривень – проєкт бюджету на 2021 рік


news-imageУ проєкті Державного бюджету України на 2021 рік закладено збільшення видатків на освіту на 34 млрд гривень. Загальний бюджет освіти (без місцевих) складає 173,8 млрд гривень. Про це повідомив т.в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Він висловив сподівання, що після ухвалення обласних бюджетів, загальний фонд збільшиться ще мінімум на 100 млрд гривень.

У проєкті Держбюджету передбачено 102,5 млрд грн для виплат заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, що на 21,2 млрд грн більше у порівнянні з 2020 роком. Протягом 2021 року зарплата зросте майже на 30%.«детальніше»


18.09.2020 | Вітання до Дня працівників лісу

Шановні працівники лісу!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу. Одним з найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів.

Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки. Саме від вашої професійної, невтомної та самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства, його відновлення та ефективне використання. Дбаючи про розвиток лісового господарства, ви активно впроваджуєте новітні природозберігаючі технології, щоб залишити у спадок нащадкам насправді зелену планету.

Щиро дякуємо вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра та благополуччя, подальших успіхів у справі збереження й примноження лісових багатств нашої держави на благо нинішнього та майбутніх поколінь українського народу.

Всім удачі, достатку, мудрості і терпіння, злагоди, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне майбутнє України.

 

Голова районної державної адміністрації                       Василь Бровчук

 

Голова районної ради                                                        Іван ШкіндюкАнонси подій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області