27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

   

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
11.10.2021 | Повідомлення RASFF щодо виявлення невідповідної продукції

292-ілюстрація-випічкаДо Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 06.10.2021 р. № 2021.5290-fup4 стосовно замороженої випічки з використанням рідких дріжджів, в яких перевищено максимально допустимий рівень для етилен оксиду (виробник: SC La Lorrain SRL.Campia  Furril), що експортувалася з Румунії до України (отримувач ТОВ «АТБ маркет»).

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». «детальніше»


11.10.2021 | В ОДА обговорили концептуальну структуру щодо стратегії розвитку області

Минулої п’ятниці відбулося організаційне засідання робочої групи, створеної згідно розпорядження облдержадміністрації від 24.09.2021 № 360 «Про розроблення проєкту програми соціально-економічного та культурного розвитку Івано-Франківської області на 2022-2024 роки».

Заступник директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Попович ознайомив присутніх із концептуальною структурою проєкту програми, яка відповідає Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки, затверджених рішенням обласної ради від 21.02.2020 № 1381-34/2020.«детальніше»


11.10.2021 | Захворюваність на COVID-19 зростає, але локдауну можна уникнути завдяки вакцинації та дотриманню карантинних обмежень – нарада у Президента

 Ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні, пришвидшення процесу вакцинації та боротьбу з підробкою ПЛР-тестів і сертифікатів про щеплення обговорили учасники селекторної наради з питань протидії пандемії COVID-19, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що за минулий тиждень у країні зафіксовано 90 079 нових випадків COVID-19, тоді як тижнем раніше було виявлено 64 606 випадків. Таким чином, динаміка зростання продовжує зберігатися, найбільше хворих виявлено у четвер – 16 362.

«Зросла кількість тестувань. Минулого тижня зроблено 310 тисяч ПЛР-тестів, 285 тисяч експрес-тестів і 60 тисяч ІФА-тестів. За минулий тиждень проведена 721 тисяча щеплень», – розповів очільник уряду.

На нараді Главі держави доповіли про перебіг вакцинації, а також про те, що обговорюється можливість внести зміни до постанови Кабінету Міністрів про спеціальні заходи щодо протидії поширенню COVID-19. Серед обговорюваних змін, зокрема, можливість перебування в закладах харчування лише за наявності сертифіката про вакцинацію. Це ж стосуватиметься й користування залізничним, автобусним та авіаційним транспортом для міжобласного сполучення.

Учасники наради наголосили, що єдиною можливістю уникнути повного локдауну в Україні є вакцинація. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зауважив, що наразі серед госпіталізованих з COVID-19 близько 97% – невакциновані.

 


8.10.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

290-ілюстрація-сибіркаЗа повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, на території зоокутка парку «Топільче» комунального підприємства «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» (м. Тернопіль), загинув поні.  За результатами лабораторних досліджень Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (місто Київ) 04.10.2021 підтверджено захворювання на сибірку.

Завдяки постійній вакцинації проти сибірської виразки сільськогосподарських тварин у господарствах Прикарпаття, Івано-Франківська область благополучна щодо захворювання на сибірку «детальніше»


8.10.2021 | Шкільне харчування має бути безпечне та здорове.

Олена Зеленська ініціювала впровадження в Україні реформи шкільного харчування. Основна мета — забезпечення дітей якісним та корисним харчуванням. Для ефективного втілення проекту потрібне розуміння, що відбувається у школах кожного регіону щодо організації харчування.

На виконання листа Кабінету Міністрів України та доручення обласної державної адміністрації головою районної державної адміністрації утворена робоча група з фахівців відповідних служб щодо перевірки харчоблоків закладів загальної середньої освіти району на предмет дотримання законодавства про харчові продукти та виконання Державних санітарних правил і норм утримання закладів освіти.

Голова районної державної адміністрації Василь Бровчук з метою вивчення даного питання особисто відвідав шкільні їдальні Верховинського ліцею та Верховинського ліцею №1 та спільно з керівниками навчальних закладів оглянув приміщення харчоблоків, складські, підсобні приміщення, умови приготування їжі для школярів і скуштував комплексний шкільний обід.«детальніше»


8.10.2021 | Світлана Онищук: Висадка дерев – внесок в озеленення області

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/114433/image002.jpgЗа ініціативи Національного олімпійського комітету України у Надвірнянському лісгоспі у рамках проєкту «Олімпійці Прикарпатті за чисте довкілля» відбулася акція із висадки молодого лісу.

 На ділянці розміром один гектар спортсмени-олімпійці, серед яких Герой України, президент НОКУ Сергій Бубка, посадили понад чотири тисячі дерев. Використовували п’ять видів лісових порід, кольори яких символізують п’ять олімпійських кілець. Долучилася до висадки і голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

 «Реалізація проєкту «Олімпійці Прикарпатті за чисте довкілля» є надзвичайно важливим, адже привертає увагу спортивної спільноти до питання збереження та відтворення лісового фонду області, - наголосила керівниця області. - Висадка дерев – це є наш внесок в озеленення області і спільна боротьба із кліматичними змінами. Висловлюю вдячність всім, хто долучається до озеленення країни, та дбає про наше спільне майбутнє».

 

Зазначимо, що це вже друга така акція на Прикарпатті, яку організувув НОКУ. У 2019 році у Брошнівському лісгоспі спортсмени разом із лісівниками висадили саджанці бука, явора і дугласії.


8.10.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

289-ілюстрація-оксид етилену в камедіПовідомлення RASFF щодо виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену в ксантановій камеді

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області доводить до відома про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF  від 04.10.2021 р. № 2021.5286-fup2  щодо виявлення   несанкціонованої речовини оксиду етилену в ксантановій камеді з Китаю, що використовувалась у продукції (виробник: Lesaffre Austria AG, Wiener Neudorf) та експортувалася з Австрії до України (отримувач: ТОВ «Лесаффр Україна», вул. Бориспільська 9, буд. 91, м. Київ, 02099).

Держпродспоживслужба Прикарпаття попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення даного харчового продукту в обігу, просимо негайно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

 


8.10.2021 | Голова РДА Василь Бровчук відвідав центр вакцинації населення від COVID-19

На сьогодні одним з ключових завдань влади все гостріше стає питання вакцинації населення від COVID-19.

У зв´язку зі зростанням кількості хворих на території району голова РДА Василь Бровчук відвідав центр вакцинації населення від COVID-19, який працює на базі відділення консультативної поліклініки районної лікарні.

 

Підчас візиту Василь Петрович спілкувався з директором Верховинського Центру первинної медико-санітарної допомоги Світланою Шкіряк, медиками та пацієнтами.

«За підтримки уряду та обласної влади ми отримуємо потрібну кількість доз вакцин для нашого населення. На жаль ситуація з поширенням коронавірусу щодня погіршується, тому ми повинні об’єднати зусилля органів державної влади, місцевого самоврядування, щоб допомогти медикам у боротьбі із COVID-19 та знизити темпи поширення хвороби. Для забезпечення кампанії з вакцинації в закладі створені необхідні умови, щоб процес імунізації був простим і комфортним.«детальніше»


8.10.2021 | Шановні юристи!

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/verhovynska/ua/114438/image001.jpgПрийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста! Запорукою втілення верховенства права у справі розбудови демократичної держави та реалізації конституційних прав і свобод громадян є саме ваш професіоналізм, усвідомлене почуття справедливості, принциповість і наполегливість.

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України до побудови держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є утвердження і забезпечення прав та свобод людини. Саме вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.

Бажаю, щоб життєві негаразди не похитнули вашу принциповість, адже для юриста пріоритетною є відповідальність перед самим собою.

У цей святковий день висловлюю вам, вірним служителям інтересів нашої держави та її громадян, щиру подяку за відданість обраній професії, відповідальність, справедливість і цілеспрямованість.

Зичу вам здоров’я, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Василь Бровчук


7.10.2021 | Робочою групою райдержадміністрації проведено ряд перевірок харчоблоків .

 

           Відповідно до листа обласної державної адміністрації вх. № 7087/0/1 – 21/01 - 016 від 24.09.2021 року щодо виконання листа Кабінету Міністрів України № 30703/0/2 – 21 від 23.09.2021 року районною державною адміністрацією створена робоча група, до складу якої ввійшли представники райдержадміністрації, органів управління освітою територіальних громад району та спеціаліст Верховинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області.

            Робочою групою райдержадміністрації проведено ряд вибіркових перевірок харчоблоків закладів загальної середньої освіти на предмет дотримання законодавства про харчові продукти та виконання Державних санітарних правил і норм утримання закладів освіти.  "детальніше"

 

 

 

 Анонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області