28 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
16.01.2020 | Денис Шмигаль: У співпраці України та Республіки Молдова є перспективи для розвитку та зростання

news-imageСьогодні відбулася офіційна робоча зустріч голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном.

Денис Шмигаль подякував молдовським партнерам за візит та зауважив: «Наша співпраця є багаторічною з певними напрацьованими традиціями. Переконаний, що є перспективи для розвитку та зростання».«детальніше»


16.01.2020 | Уряд затвердив Дорожню стратегію-2020: за рік відремонтувати не менше 4 тис. км доріг

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/99869/image002.jpg“Це великий план на 2020 рік. Перш за все це стосується доріг національного значення. Клаптикові ремонти мають відійти у минуле, натомість буде комплексне якісне дорожнє будівництво”, - сказав Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Він додав, що на 2020 рік у Дорожньому фонді закладено більше 66 млрд грн. З них на дороги 31,5 млрд грн — це бюджетні кошти. Плюс 20,5 млрд грн — кошти міжнародних організацій.

За словами Олексія Гончарука, Уряд ставить амбітну мету – за рік побудувати та відремонтувати не менше  4 тисяч кілометрів доріг.

«Як ми і обіцяли, 2020 стане Роком ефективності. Дороги – частина великої інфраструктурної модернізації України», –  зазначив Олексій Гончарук.«детальніше»


16.01.2020 | Від сьогодні вся реклама в Україні має бути виконана державною мовою

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/99864/image002.jpgСьогодні, 16 січня, набувають чинності норми статті 32 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який був ухвалений Верховною Радою України 25 квітня минулого року. Ця стаття регламентує використання державної мови у сфері реклами.
Із зазначеної дати вся реклама на телебаченні, радіо, а також у друкованих виданнях має бути виконана лише українською мовою, повідомляється на сайті Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.«детальніше»


16.01.2020 | В Центрах обслуговування платників Коломийського управління надано більше 30 тисяч адміністративних послуг

Протягом 2019 року фахівцями Верховинської, Коломийської, Косівської та Снятинської держанвих податкових інспекції  надано 31 993 адміністративні послуги. Про це повідомили в Коломийському управлінні ГУ ДПС в Івано-Франківській області.

 Найбільшим попитом серед платників користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За звітний період надано 12 928 таких карток. Значну частку з наданих адмінпослуг займають запити громадян про отримані доходи, яких надійшло за звітний період 6709.«детальніше»


16.01.2020 | В ОДА проаналізували доходи і видатки окремих районів, міст та ОТГ на 2020 рік

news-imageСьогодні в  обласній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки продовжилися робочі наради, на яких проаналізували районні бюджети Коломийського та Галицького районів, місцеві бюджети Коломийської об’єднаної територіальної громади та Бурштинської міської ради.

У заходах взяли участь заступники голови ОДА Дмитро Романюк, Віталій Федорів, керівник апарату облдержадміністрації  Роман Маланій, керівники профільних департаментів ОДА, райдержадміністрацій, районних, міської рад, Коломийської ОТГ, освітніх та медичних закладів.«детальніше»


15.01.2020 | Ярослав Скуматчук взяв участь в селекторній нараді щодо земельної реформи в Україні


news-imageСьогодні під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького відбулася чергова селекторна нарада з регіонами із питання підготовки до запровадження ринку землі в Україні.

У заході взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, директор департаменту агропромислового розвиткуОДА Іван Андріїшин, заступники голів райдержадміністрацій, представники органів місцевого самоврядування, представники Держгеокадастру в районах, окремі фермерські господарства, обласні служби системи агропромислового комплексу.»детальніше»


15.01.2020 | До уваги пільговиків!

З 01.01.2020 року відбулися зміни щодо надання пільг у готівковій грошовій формі на оплату житлово-комунальних послуг в Україні. 27 грудня 2019 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України №1123 “Про внесення змін та визнання таким, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг».

Кабінет Міністрів України скасував обмеження монетизації пільг з оплати за житло та комунальні послуги. Особи, які мають право на пільги з оплати за житло та комунальні послуги відповідно до чинного законодавства, з 01 січня 2020 року зможуть у будь-який час перейти на готівкову форму отримання пільг.«детальніше»


15.01.2020 | Реставровано клуб села Явірник

 

          12 січня 2020 року в приміщенні клубу с. Явірник відбувся святковий концерт з нагоди відреставрованого-оновленого клубу.

          Свято розпочалося з освячення приміщення установи священиком Миколою Будзаном. Талановита учнівська молодь представила глядачам змістовну гумористичну-концертну програму «Три торби сміху – людям на втіху». Жартівливі гуморески М. Савчука та С. Руданського виконала Марія Максим’юк завклубом с. Явірник. На завершення свята колядницька партія села Шебене на сцені заколядувала традиційні гуцульські коляди та плєс. «детальніше»

         


15.01.2020 | ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ!

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2020 розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Підчас заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. Національне агентство на своєму вебсайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації.«детальніше»


15.01.2020 | Верховинці колядували в Румунії

На запрошення голови Марамороської філії Союзу українців Румунії пана Мирослава Пертецького делегація Верховинського району на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Ярославом Скуматчуком та Пробійнівським сільським головою Василем Маротчаком взяла участь у 27-му Міжнпародному фестивалі колядок та зимових обрядів українців Румунії, який проходив з 10-12 січня 2020 року в в м. Сігет Мармацієй, Марамороського повіту, Республіки Румунія. Вже в шосте колядники з Верховини беруть участь в цьому фестивалі. На цей раз це колядницька партія учнів Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Ілюка Василя Михайловича та Гулюк Людмили Михайлівни. «детальніше»Анонси подій

 

 

 

 

 http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області