27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

   

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
7.10.2021 | Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом затвердило перелік виробництв та організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники: центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів; закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності

Зазначається, що наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації.

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

«Освітяни та працівники органів влади кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 - невакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців та їхніх близьких, створивши безпечне середовище в закладах освіти та державних установах», - пояснив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.


7.10.2021 | В селищі Верховина капітально відремонтовано міст та влаштовано асфальтний під'їзд

В селищі Верховина капітально відремонтовано міст та влаштовано асфальтний під'їзд на дорозі місцевого значення Верховина-Слупійка, що перебуває на балансі ДП «Дороги Прикарпаття».

Кошти на дані цілі виділені з державного бюджету на експлуатаційне утримання місцевих доріг. «Дякую керівництву підприємства за розуміння проблематики гірських територій та оперативність при виконанні ремонтних робіт» - зазначив голова районної державної адміністрації Василь Бровчук під час огляду об’єкту.

До початку зимового періоду роботи будуть продовжуватися, зокрема ще на 2 автомобільних мостах на території Верховинської громади та відрізку проблемної ділянки дороги Ільці -Буркут в селі Ільці.

 


7.10.2021 | До відома жителів району

Нагадуємо, що у Верховинському районі працює центр вакцинації населення від COVID-19, що розміщений в смт.Верховина  та 4 пункти вакцинації:

КНП "Верховинський ЦПМСД";

КНП «Яблуницька АЗПСМ» Білоберізької сільської ради;

КНП «Білоберізька АЗПСМ» Білоберізької сільської ради.

Контактний телефон для запису на вакцинування: 

+38 098 357 54 80+38 067 791 01 18

Пам’ятайте! Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

 


7.10.2021 | Проєкт «Норвегія - Україна»


http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/114429/image002.jpgОснову проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві. Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин. В результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України), спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.


6.10.2021 | Білоберізькій громаді передано 2 сучасні автомобілі швидкої допомоги із новітнім медичним обладнанням.

Вчора, 5 жовтня в селі Яблуниця Білоберізької сільської територіальної громади відбулося вручення двох автомобілів швидкої допомоги Toyota Land Cruiser Prado до Центру безпеки громади.

У заході взяли участь голова РДА Василь Бровчук, голова Білоберізької територіальної громади Дмитро Іванюк, директор КНП «Обласний клінічний центр екстреної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» Мирон Матейко, голова районної ради Юрій Філипчук, депутати Верховинської районної ради, депутати Білоберізької сільської ради, старости сіл Білоберізької територіальної громади, жителі села Яблуниця.

Настоятель церкви Чуда Архистратига Михаїла отець Василь освятив автомобілі швидкої допомоги, побажав працівникам Божого благословення і щоб Матір Божа завжди оберігала під Своїм Покровом.«детальніше»


6.10.2021 | Про спалах харчового отруєння в закладі швидкого харчування «Cryspy» (Кріспі) м.Калуш

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про випадок харчового отруєння в закладі швидкого харчування «Cryspy» (Кріспі) м.Калуш.

Станом на 05.10.2021 р. в інфекційний відділ Калуської міської лікарні госпіталізовано 8 осіб, в т.ч. 2 дітей віком до 18 років, які харчувалися в закладі громадського харчування - кафе «Cryspy» (Кріспі), що знаходиться в м. Калуш, Калуської міської ради Івано-Франківської області. 

 В усіх  хворих встановлено попередній діагноз «Гострий гастроентероколіт, сальмонельоз?». Стан хворих середнього ступеня важкості, при поступленні хворі скаржились на багаторазову діарею, нудоту та блювання, біль в животі та підвищення температури тіла до 38 градусів С.  Хворі 02.10.2021 р. вживали лаваш з курячим м’ясом та часниковим соусом.

Перший хворий поступив у суботу 02.10.2021 р., 5 осіб – у неділю 03.10.2021 р., 2 особи – в понеділок 04.10.2021р. «детальніше»


6.10.2021 | Ситуація з COVID-19 стає все більш непередбачуваною

Сергій Риженко, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор прокоментував сьогоднішню ситуаціюз COVID-19.

«Уже всім зрозуміло, що ковід не підлягає ніяким прогнозам. Кожну хвилину у світі помирає 5 людей, і майже всі вони — невакциновані. Сьогодні реанімація Мечникова повністю перевантажена. У нас 25 хворих на ковід у дуже важкому стані. Люди хворіють сім’ями. Наразі у лікарні знаходиться 3 родини з важкою формою COVID-19», — зазначив лікар

Лікар зауважив, що майже всі пацієнти у важкому стані — невакциновані, тому вкрай важливо своєчасно зробити щеплення, щоб вберегти себе і свою родину. 

Наразі в невакцинованих хворих на COVID-19 симптоми дуже важкі. Внаслідок хвороби страждають не тільки легені, але й нирки. Частина пацієнтів потребує переходу на діаліз.


5.10.2021 | Зеленський розповів, скільки сучасних садочків і шкіл вже створили за програмою «Велике будівництво»

 Президент Володимир Зеленський вважає освіту пріоритетом для держави, а створення комфортних і безбар’єрних освітніх просторів – однією з умов її розвитку. Про це він заявив у відео, розміщеному на офіційному Instagram-каналі голови держави.

В межах ініційованої президентом Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» вже реконструйовано і побудовано 215 шкіл і дитячих садочків.

«Країна, яка прагне бути конкурентоспроможною у сучасному світі, має визнавати освіту та науку своїми дійсно стратегічними пріоритетними сферами. І в кожній з них держава має забезпечити кілька важливих, ключових умов», - зазначив президент України.

Першою умовою, за його словами, має стати створення інфраструктури.

«Доступний, безпечний, комфортний і – дуже важливо – безбар’єрний освітній простір», - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський наголосив, що одним із пріоритетних завдань «Великого будівництва» також є розвиток медицини. Зокрема, з 2021 року стартує проєкт модернізації обласних клінічних і дитячих лікарень, які мають відповідати рівню провідних європейських клінік.

 


5.10.2021 | Митрополит Володимир Війтишин вакцинувався від коронавірусу та закликає інших не зволікати

У понеділок, 4 жовтня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин прийняв першу дозу вакцини від коронавірусу.

Щеплення від COVID-19 відбулося в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні. Щепили Митрополита Володимира вакциною Pfizer.

«Сьогодні чимало є дискусій, переважно віртуальних, про те, чи варто вакцинуватися чи ні. На нашу думку, вакцинація – поки єдиний метод стримати поширення цього смертельного вірусу. Будь-які суспільні відносини повинні будуватися на довірі.

Ми довіряємо нашим воїнам, нашій поліції, нашій Церкві та іншим установам, подібно й нашим лікарям ми маємо довіряти та молитися за них», – сказав Митрополит у коментарі для Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На його думку, немає жодних релігійних підстав, щоб відмовлятися від вакцинації. «Наш Блаженніший Святослав сказав так: «Відмова від вакцинації за релігійними мотивами часом прикриває в собі щось інше. Про це ми засвідчили окремим документом на рівні Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій». Тому маємо зі спокоєм та з любов’ю до ближніх пройти через це», – зазначив Архієрей.


5.10.2021 | Президент наголошує на необхідності посилення інформкампанії щодо важливості вакцинації проти COVID-19 та активізації щеплення громадян

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/114402/image002.jpgСитуацію з поширенням коронавірусу в Україні, готовність медичних закладів до роботи в умовах зростання кількості хворих, боротьбу з підробкою ПЛР-тестів та сертифікатів про вакцинацію обговорили учасники селекторної наради з питань протидії пандемії COVID-19, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

 Прем’єр-міністр Денис Шмигаль констатував, що нині триває зростання кількості хворих на коронавірус. За попередній тиждень було зареєстровано 64 606 випадків інфікування COVID-19, що майже на 20 тисяч більше, ніж тижнем раніше, повідомив він.

 «На сьогодні динаміка розвитку хвороби повністю збігається з попереднім піком захворюваності. Попри те що приріст захворілих і госпіталізованих дещо уповільнився, станом на зараз зайнято вже 22,5 тисячі ліжок людьми з підтвердженим COVID-19 та з підозрою», – розповів очільник уряду.

 В Україні нині зайнято трохи менше ніж 50% наявних місць для хворих на коронавірус, однак є області, де ситуація викликає занепокоєння, зазначив Денис Шмигаль.

 Згідно з аналізом МОЗ, найбільше інфікованих у Харківській, Дніпропетровській, Львівській та Одеській областях. Загалом в Україні на сьогодні – 138,5 тис. активних хворих.«детальніше»Анонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області