28 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
15.01.2020 | 15 січня Управління державної охорони України відзначає своє професійне свято


news-imageСьогодні в Івано-Франківській обласній державній адміністрації урочисто відзначили кращих військовослужбовців Управління державної охорони України.

Заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик з нагоди 28-ї річниці з дня створення охоронного відомства вручив  військовослужбовцям, які дислокуються в області, грамоти обласної державної адміністрації та привітав їх з професійним святом.

«Ваша професійна діяльність є дуже важливою, - зазначив Василь Івасик. - Забезпечуючи безперебійне функціонування органів державної влади, Управління державної охорони разом із іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами захищає суверенітет України, її цілісність і незалежність, особливо у наш час, коли Україна перебуває у стані війни з російським агресором».«детальніше»


15.01.2020 | Олексій Гончарук: В Україні зроблено ще один крок для запуску програми кредитів під 5-7-9% для підтримки мікро- та малого бізнесу


news-imageВ Україні зроблено ще один крок для запуску програми кредитів під 5-7-9% для підтримки мікро- та малого бізнесу, на яку передбачено 2 млрд грн. Така можливість відкрита сьогодні – Парламент підтримав у цілому 261 голосом урядовий законопроект №2589 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо Фонду розвитку підприємництва.

«Державна програма дозволить надати доступні кредити за зниженою ставкою на відкриття власної справи, створити додатково близько 90 тисяч легальних робочих місць лише у перший рік дії програми. Але головне – програма дозволить українцям втілити свою бізнес-мрію тут, в Україні, і не шукати кращої долі за кордоном», - прокоментував ухвалений законопроект Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.«детальніше»


14.01.2020 | Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості у 2019 році, становила 47,7 тисячі

news-imageУ базі даних обласної служби зайнятості у 2019 році налічувалось 52,9 тис. вакансій, на які за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 47,7 тисяч осіб. Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила 9,2 тисячі.

Протягом 12 місяців минулого року статус безробітного мали 28,7 тис. осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 24,1 тис. осіб.

 На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 647 безробітних, за сприяння служби зайнятості 64 безробітні стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи. Крім того, 10,6 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.»детальніше»


14.01.2020 | Україна закупила високоефективні ліки проти розсіяного склерозу


news-imageНа замовлення Міністерства охорони здоров’я України UNDP Ukraine / ПРООН в Україні закупила високоефективний препарат для лікування розсіяного склерозу. Ліки вже поїхали в регіони.

Препарат Фінголімод минулого року був закупленний вперше. Вартість річного курсу лікуванням складатиме близько 32 тис грн, але ще рік тому вартість була близько 400 тис грн в аптечній мережі. Такого зниження ціни вдалося досягти за рахунок підвищення конкуренції завдяки тому, що оригінальний препарат втратив патентний захист, і інші виробники отримали можливість виробляти генеричні препарати. Також фахівці МОЗ України у 2019 році зробили ретельний аналіз ринку препаратів для лікування розсіяного склерозу та врахували момент втрати патентного захисту саме на цей препарат при його включенні до переліку закупівель.�«детальніше»


14.01.2020 | Прийомна сім’я - це для мене.

В останні десять років в нашій державі вдвічі збільшилася кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Переважна більшість цих дітей влаштовані в інтернатні заклади. Дитина в державних закладах отримує комплекс освітніх, медичних, соціальних послуг, але спостерігаються значні відхилення у процесі її соціалізації, які проявляються у відсутності навичок самостійного життя, невмінні самостійно будувати стосунки у сім’ї та відкритому колективі.

Вивчення проблем влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, довело, що сімейне виховання, безперечно, виступає пріоритетною формою в Україні. «детальніше»


14.01.2020 | Колядники завітали в райдержадміністрацію.

Щороку на Різдвяні свята до райдержадміністрації під різдвяною «зіркою» вирушають діти, які своїми колядками, прославляючи народження Сина Божого, вітають працівників із святами.
Так, і сьогодні На старий новий рік , святого Василія колядники привітали держслужбовців зі святами та за традицією заспівали гуцульських колядок. Голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, подякував юним колядникам за світлі побажання , за чудовий виступ і майстерне виконання автентичних колядок, обдарував колядницьку партію та побажав успіхів у навчанні .«детальніше»


14.01.2020 | Розпочато прийом заявок на здобуття Премії КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України

news-imageПремія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2019 року. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження премії за попередні роки.

Щороку присуджується до 20 премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.

Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Для здобуття премії районні, районні у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість подати до 1 березня 2020 року не більше як на одну особу:«детальніше»


14.01.2020 | Денис Шмигаль: Івано-Франківщина – це давні, міцні, глибокі традиції і потужна культура, яку треба підтримувати

news-imageВчора підчас онлайн - наради у голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля розглянули основні напрямки роботи галузі культури у 2020 році. Начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак ознайомив присутніх з ситуацією підсумками роботи галузі за минулий рік та основними завданнями на поточний.

Позитивним є збереження мережі закладів культури і мистецтв Прикарпаття. Станом на січень 2020 року вона складає 1565 одиниць. Серед визначних мистецьких подій 2019 року відзначено те, що Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театру імені Івана Франка надано статус «національний». У грудні Косівську мальовану кераміку внесено до Репрезентативного списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини людства. До Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України внесено  гуцульську коляду та плєси Верховинського району.«детальніше»


13.01.2020 | Держава купує житло дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа

 

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Бровчука відбулась нарада із членами комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування  у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,осіб з їх числа щодо придбання житла 4 дітям-сиротам Верховинського району.

Протягом 2019 року отримано відповідну субвенцію з державного бюджету місцевому бюджету на загальну суму 1 321 220 грн. За рішеннями районної комісії, виплачено грошову компенсацію для придбання житла 4 особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. «детальніше»


13.01.2020 | Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки за 2019 рік

news-imageПро нього повідомляють у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання вимог статті 289 Податкового кодексу України.

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 07.12.2017 № 2245-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році») індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.«детальніше»Анонси подій

 

 

 

 

 http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області